Trener Hutnika .

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt wrz 04, 2007 11:27 pm

a co zrobił Kasperczyk żeby się kibicom przypodobać?


inna sprawa, tu chodzi o kodeks wartosci, którymi się ktoś kieruje żeby pojąć o co chodziło w sprawie Kruk vs kibice.

dla mnie Hutnik nie musi grać w pierwszej lidze, tak samo nie muszę być milionerem żeby być szczęśliwy. chodzi także o inne sprawy w życiu, takie jak rodzina, przyjaciele, krąg znajomych, ludzie którzy cię szanują i doceniają, a nie dla których jesteś zwykłym 'gumiorem' i mają cię za nic. mając rodzinę nie martwisz się o to że masz mniej pieniędzy, ale cieszysz się każdym dniem. przynajmniej dla mnie jest tak na Hutniku - nie kibicuje mu bo "dobrze gra", to coś więcej - i tu jest może pies pogrzebany - cała dyskusja staje się jałowa. przynajmniej dla mnie

zresztą nie gramy o złote majtki - i tak nie wejdziemy nigdzie, a nawet się nie utrzymamy hehe więc niech teraz pograją radosny football dla nas, powalczą trochę i odbiorą troszkę punktów faworytom.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

mati_hks
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:11 am
Lokalizacja: nowa huta

Postautor: mati_hks » śr wrz 05, 2007 2:52 pm

zgadzam sie w stu procetach :)

w koncu beda pierwsze punkty i radosc :)

trzeba wierzyc i byc z HKS w kazdym momecie

moje zdanie pozdro !!
BAN DO 10.10.2007 ZA BRAK SZACUNKU DO KOLEGÓW PO SZALU. POZDRAWIAMY. ADMINI

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » śr wrz 05, 2007 3:39 pm

mr.Vitaminka pisze:dla mnie Hutnik nie musi grać w pierwszej lidze (...) nie kibicuje mu bo "dobrze gra", to coś więcej.


Gwarantuję Ci, że i dla mnie i dla Marcina (myślę,że się nie obrazi, jeśli wypowiem się troszkę w jego imieniu) Hutnik to dużo więcej (co innego kazałoby Marcinowi gnać z Suchej Bes. niemal na każdy mecz do Huty i nie tylko do Huty) ale czy to przeszkadza temu, aby grał w I lidze?? Moim zdaniem też nie musi - ale powinien. Celem każdego klubu powinien być sukces na miarę możliwości i na miarę oczekiwań kibiców - ale bez klubu kibiców by nie było - bo komu by kibicowali?? Dlatego wynik sportowy jest, i tak to bywa wszędzie, najważniejszy, a przynajmniej równie ważny jak elementy tożsamości. Z tym, że ja to rozumiem tak: mamy do wyboru dobrego "swojego" i równie dobrego "obcego" -> nie ma wątpliwości jaki powinien być wybór. Ale jeśli do wyboru jest "swój" patałach i dobry "obcy" -> to zawsze trzeba wybrać obcego; hasło "sztuka dla sztuki" zdezawuowało się już dawno.

A jeżeli choć pośrednio zarzucasz Marcinowi czy mnie bycie tzw. "kibicem sukcesu" (a takie odnoszę wrażenie) to gwarantuję Ci, że bardzo, bardzo się mylisz.

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr wrz 05, 2007 4:03 pm

to że Marcin nie stoi w młynie i nie kmini pod sektorem gosci to przecież nie obliguje mnie aby go nazwać kibicem sukcesu. samo to że jeździ tyle kilosów (jeszcze w takich czasach) to piękna sprawa, ale nie o to mi chodziło.

skrótowo odniosę się do tego porównania

mamy do wyboru dobrego "swojego" i równie dobrego "obcego" -> nie ma wątpliwości jaki powinien być wybór.

Ale jeśli do wyboru jest "swój" patałach i dobry "obcy" -> to zawsze trzeba wybrać obcego



a co byście wybrali:

a) aktualną sytuację z nazwą Hutnik

b) 1.ligę w perspektywie powiedzmy 3 lat, ale zamiast Hutnik nazwę sponsora (załóżmy, że całkowicie wyeliminowana nazwa naszego klubu)?

ja wybieram a)


i o TĘ różnicę mi właśnie chodzi Oro. bez wytykania paluchami kto lepszy, kto gorszy, bo to każdego sprawa w jaki sposób kibicuje i co uważa za stosowne a co nie - po prostu wyrażam własne zdanie na ten temat.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » śr wrz 05, 2007 4:30 pm

Panowie,

co ma ze soba wspolnego "obcy" trener oraz zmiana nazwy Hutnika?

Mysle, ze wiekszosc z nas zaakceptowalaby sukcesy sportowe pod kierunkiem "obcego" trenera przy zachowaniu nazwy Hutnik.

Obcym trenerem byl Kruk, dal nam chwile nadziei, ale generalnie prochu nie wymyslil, zdecydowanej poprawy wynikow czy gry nie bylo, dlatego zostal zwolniony.
Mimo wszystko jednak uwazam, ze nam kibicom ani specjalnie sie nie przymilal, ani nie podpadl znaczaco.
czy ktos go faktycznie widzial w koszulce Wisly?
A to jakie ma przekonania kibicowskie, z jakiego klubu sie wywodzi jest wazne, ale profesjonalista powinien zostawic sentymenty na boku, a pracowac dla dobra klubu, ktory go zatrudnia i mu placi.

Zarzad powinien zawrzec w umowie z nowym trenerem zapis o koniecznosci uzywania stroju tylko z logo Hutnika - nie bedzie wtedy problemu czy trener jest w koszulce TS, czy tylko z logiem Ery czy Man UTD.

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr wrz 05, 2007 4:38 pm

pawelhks pisze:Panowie,

co ma ze soba wspolnego "obcy" trener oraz zmiana nazwy Hutnika?



to tylko kontrpytanie pod rozważania i chęć pokazania tego czegoś, co wg mnie powoduje że się nigdy tutaj nie dogadamy wszyscy



dla mnie 'obcy' trener to był Kruk, a np 'obcym' nie byłby, dajmy na to, Mikulski, więc może od tej definicji powinniśmy zacząć.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » śr wrz 05, 2007 4:38 pm

A propos tematu obcy - swoj:

M. Pasionek - wychowanek Wisly, gral w Wisle w latach 90 - moim zdaniem w pelni profesjonalne zachowanie jego jako kapitana, zawodnika Hutnika

M. Kozminski - wychowanek Hutnika, jako jego reprezentant srebrny medalista IO 1992, jego zachowanie .... no wlasnie

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » śr wrz 05, 2007 4:45 pm

oczywiscie, to zależy od zachowania i od stopnia późniejszej identyfikacji z klubem,


dla mnie jest inny jaskrawy przykład:

krzysztofa bukalska
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » śr wrz 05, 2007 5:06 pm

Grabowski

Obierak
Pasionek
Garzeł
Bizoń

Dziadzio
Świerczyński
Kozieł
Kępa

Kajda
Antas


i od razu widać że Wójs myśli bo dał Dziadzio za tego pacana dębskiego... no i Kajda Atek w ataku.... zobaczymy co z tego wyjdzie ale dobrze że wasilewskiego dał na ławke bo mnie wkuriał tym ciągłym płakaniem z wieliczką... :roll:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » śr wrz 05, 2007 5:11 pm

jedno mnie martwi "nietykalny" świerczyński
oby to był jego mecz życia

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » śr wrz 05, 2007 5:25 pm

i Wasilewski już na boisku zamiast Kempesa :/ a czemu Jari nie gra ??

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » śr wrz 05, 2007 5:33 pm

obierka > czajka
kepa>wasyl

lekkie kontuzjer z tym co pisza na relacji live
27 mionuta dalej 0:0-

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » śr wrz 05, 2007 5:39 pm

dobrze ze wyjebali kruka, moze i osiagnal jakis wynik w rundzie jesiennej, ale trenera rozlicza sie za caly sezon. szkoda tylko ze na jego miejsce trafil Wojs. nie da sie ukryc, ze jest on wspolodpowiedzialny za wyniki. w koncu siedzi tu juz jakis czas.
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Awatar użytkownika
polak.w01
Posty: 41
Rejestracja: pn sie 22, 2005 8:32 am

Postautor: polak.w01 » czw wrz 06, 2007 2:27 am

VIKtor pisze:Informacja pewna na 99% dziś po konferencji prasowej pan Handziuk podziękował Krukowi za współpracę i prosił o nie pojawianie się w poniedziałek na treningu.

nie ma jak kebaby w bannoli po meczu, nie?.. :wink:
pzdr bratku...

ON
Posty: 112
Rejestracja: wt maja 24, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: skarpa

Postautor: ON » czw wrz 06, 2007 10:01 am

i tak Hutnik bedzie dalej w chuja grał :?