Trener Hutnika .

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn cze 16, 2008 6:27 pm

Mr V mam nadzieje ,ze zartowales z tym Pasionkiem. Jak dla mnie to on sie nie nadaje na kapitana , a co dopiero na trenera. Moze znasz go osobiscie i wiesz o nim cos wiecej, ale z z tego co widze to on jest cipa,nie ma jaj inaczej mowiac ;] , nie potrafi ogarnac tych chlopow, wrzasnąć na nich w czasie meczu zeby sie pozbierali. Kumpel wysunal nawet taka teze, ze prawdopodobnie zona go bije, i... trudno mi sie z nim nie zgodzic.

mr.Vitaminka
Posty: 1944
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn cze 16, 2008 6:38 pm

może,


ale do huja waclawa kto ostatnio na naszej ławce rezerwowych darł morde na piłkarzy?


Pasion jest związany z klubem jak nikt inny. już nie wspominajac o kibicach.

urzekła mnie scena ze Stróż, gdzie jako JEDYNY nam podziękował za przyjazd, podczas gdy reszta zdupcyła łotać brony do szatni.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » pn cze 16, 2008 6:40 pm

Ta i co powiedzial? " No nie wiem chlopaki co sie dzieje,staramy sie przeciez..." ;D
Reszcie bylo po prostu glupio spojrzec wam w oczy,on widocznie jest bezczelny hehe.

mr.Vitaminka
Posty: 1944
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pn cze 16, 2008 6:50 pm

to nie o to chodzi co powiedział, liczy się gest i trzeba to docenić.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn cze 16, 2008 11:50 pm

czuje sie odpowiedzialny za druzyne i ma szacunek dla kibiców ale z tym moze byc conajwyzej lacznikiem miedzy nami a nimi lecz kapitanem powinien byc ktos inny. skurwiel z jajami, podobnie jak trener zreszta

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt cze 17, 2008 9:46 am

stefan batory pisze:Ta i co powiedzial? " No nie wiem chlopaki co sie dzieje,staramy sie przeciez..." ;D
Reszcie bylo po prostu glupio spojrzec wam w oczy,on widocznie jest bezczelny hehe.


Wielka kibicowska miłość płynie z słów Twoich bracie po szalu.

Na piłce nożnej się nie znam , ale zawsze potrafiłem odróżnić "gwiazdę", od porządnego, swojego piłkarza i o ile na razie Paweł Wasilewski tym drugim nie jest to o Pasionie zlego słowa nie dam powiedzieć.

Pamiętajcie że w Wieliczce też podszedł z nami pogadać mimo wyniku.

Pozdro
Metal
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt cze 17, 2008 11:20 am

Dokładnie. Jakoś zawsze on mi się kojarzy spod krat. Ja też jestem z tych, co darzą go sympatią.

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » wt cze 17, 2008 1:43 pm

Nie napisalem ze sie chujowo zachowuje wobec kibicow, tylko ze sie nie nadaje sie na kapitana druzyny bo jest za miętki. I tyle w temacie.
"Wielka kibicowska miłość płynie z słów Twoich bracie po szalu. " tego nie rozumiem, i pewnie nie zrozumiem.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » wt cze 17, 2008 1:49 pm

stefan batory pisze:Ta i co powiedzial? " No nie wiem chlopaki co sie dzieje,staramy sie przeciez..." ;D
Reszcie bylo po prostu glupio spojrzec wam w oczy,on widocznie jest bezczelny hehe.


A co ma mowic podchodzac do kibicow ? Sry gram z amatorami co przy kazdej okazji leza na trawie probujac cos wymusic ? Byly momenty w tym sezonie ze podszedl pogadal a reszta nie miala checi...Po zwycieskim meczu to do nas kibicow kazdy lecial...Jeszcze wedlug mnie Kajdzie zalezalo na losie Hutnika. Pamietam jego wywiad po meczu z Gornikiem W. Swiatek, Kepa, Kaczor, Ogorek i to jest nasza cala druzyna ktora walczyla, chciala.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt cze 17, 2008 3:35 pm

stefan batory pisze:Nie napisalem ze sie chujowo zachowuje wobec kibicow, tylko ze sie nie nadaje sie na kapitana druzyny bo jest za miętki. I tyle w temacie.

Wręcz przeciwnie, napisałeś, że w przeciwieństwie do tych chujów, którym nie chciało się podejść do nas - on podszedł, bo JEST BEZCZELNY. A ja się z tym nie zgadzam.

Pokój.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

1950N-H
Posty: 1450
Rejestracja: sob lip 02, 2005 1:54 pm
Lokalizacja: Nowa-Huta ZGODY

Postautor: 1950N-H » wt cze 17, 2008 3:36 pm

stefankowi b - chodzilo o to ze kapitan powinien wejsc do szatni, szczelic jednego i drugiego w leb i przetlumaczyc po co jest w klubie ( patrz HAJTO)

2 rzecz po meczu z sandecja w 1 rundzie kapitan podszedl do nas i powiedzil "spokojnie chlopaki to tylko jeden z pierwszech meczow" (w odpowiedzi na nasze spiewy) i co i w reszcie meczy zrobili dokladnie to samo.
CHWDP JEBANYM KATOM/"Przypomnij sobie jak kiedyś byłeś gumiorem, odłóż sprzęt walcz z honorem"

mr.Vitaminka
Posty: 1944
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » wt cze 17, 2008 5:58 pm

haahhahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahah


leżeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


nie wiem czy ktoś z was sczaił wywiad Albinosa w dzienniku polskim




pare pytań i ...... DWA RAZY "kiedy przejmowałem zespół miał 3 punkty"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » wt cze 17, 2008 6:12 pm

wreszcie po meczu mialem sposobnosc porozmawiania z panem trenerem i odpowiedziami jego bylem zdumiony, a gdy uslyszalem tez te magiczne 3 punkty troche mi si sie piwo wzburzyło w kufelku.. i przeszedłem do tego co MY mamy na ten temat do powiedzenia by DOTARŁO do niego co zrobił z naszym klubem! niestety gosc swoje ja swoje wiec trzeba bylo zakonczyc rozmowe w mniej przyjemny dla niego sposob.... a co do kapitana Pasionka to apelowal bym o rozsądek dla tych którzy go atakuja!! popatrzcie przez ile lat on trzymal i trzyma obrone w naszym klubie! ile razy mogl odejsc a nieodszedl! zżył sie z Naszym Klubem z nami Kibicami dlatego zastanówcie sie kogo i oco atakujecie,,
Nowy Hutnik 2010.

luke.krak
Posty: 970
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt cze 17, 2008 7:43 pm

Ale szacunek dla Albina tez powinien byc bo jakby nie bylo podjol sie wyzwania...nie udalo mu sie trudno...wiec niech odejdzie poprostu...

dUfio
Posty: 9124
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt cze 17, 2008 8:18 pm

luke.krak pisze:Ale szacunek dla Albina tez powinien byc bo jakby nie bylo podjol sie wyzwania...nie udalo mu sie trudno...wiec niech odejdzie poprostu...


bueheheh no po huju, zweszył łatwy hajs, posadke i mozliwosci wkrecania koleszkow i tyle.

z ta beszczelnoscia to chyba oczywiste jaki sens

Bizonia tez mi czasem zal-chlopak widac ze sie przejmuje, gdy powiedzielismy do prezesow ze nikt pilkarzy nie kupi bo kto by ich chcial-po raz kolejny zagoscily w jego oczach swieczki, tak czy siak spoko chlop