Trener Hutnika .

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Trener Hutnika .

Postautor: BOBASBK » ndz kwie 22, 2007 3:32 pm

Trener Hutnika - Ryszard Kruk:
Pozostaje mi tylko pogratulować liderowi, który zdobył punkty na Suchych Stawach, będąc zespołem o te dwie bramki lepszym. Zespół Motoru był przede wszystkim bardziej zdecydowany w swoich poczynaniach niż mój zespół i stąd zasłużona wygrana.
Trudno mi oceniać indywidualnie zawodników - należy ich ocenić jako całość. W obronie niepotrzebnie czekaliśmy na ruch sędziego, licząc na spalonego, zamiast walczyc o piłkę. W ataku natomiast nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji - Kępa podał do bramkarza zamiast strzelić, a już po chwili przegrywaliśmy 0:1.
Nie wykorzystalismy swoich kontr - choćby Czajka nie trafił z trzech metrów do pustej bramki, a piłka jest tak okrutna, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Ogólnie można powiedzieć, że za dużo dziś przyglądaliśmy się co zrobią przeciwnicy - szczególnie chodzi mi o blok obronny.

Trener Kruk zapytany na koniec, czy po tym spotkaniu jego drużyna odpuszcza walkę o najwyższe cele, zadeklarował, że po serii nieudanych gier z zespołami z czołówki tabeli Hutnik nie składa broni. Trener liczy, że jego jedenastka zacznie grać skuteczniej i powalczy jeszcze o wysokie miejsce na koniec sezonu...


Dziwie się dlaczego ten temat został usunięty co to nie wolno pisać o sukcesach oraz złych decyzjach naszego trenera .
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » ndz kwie 22, 2007 4:09 pm

A na trybunie krytej grono trenerskie z Małopolski oznajmiło, że pan Ryszard Kruk, trener Hutnika jest szczęśliwym posiadaczem licencji trenerskiej, takich prawie papierów trenerskich… Nie mieliśmy ani ochoty, ani czasu na zapytanie, czy to prawda. Inni sympatycy „spod krytej” mówili wprost, że Hutnik gra tak, aby z trenerem Krukiem się pożegnać… Czy to nastąpi władze SSA mają się zastanawiać od poniedziałku. Jeśli to nie nastąpi wyjdzie to ze szkodą dla drużyny. Ona ma potencjał, ale trzeba go widzieć. Widzieć, wydobyć, wykrzesać.

http://www.nowahuta.org.pl/?artykul=2867
Hutnik Kraków

nokaut
Posty: 82
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:29 pm

Postautor: nokaut » ndz kwie 22, 2007 11:01 pm

Trener ten czy inny, to raczej nic nie zmieni.
Chyba że przyjdzie do nas jakiś czarodziej, w co chyba pozostaje nam tylko wierzyć.
Tylko w Polsce jeżeli drużynie nie idzie, to winny jest trener, winny jest sędzia albo jakiś piłkarz.
A może to również Nasza wina w naszym podejściu do tego, niech każdy popatrzy na siebie. Czy wspiera drużynę kiedy przegrywa 3 mecz z rzędu i jest w krytycznej sytuacji???
Ponad 90% odpowie NIE, odpowie Hutnik TO MY NIE WY(piłkarze działacze), zgodzicie się? Moim zdaniem gdyby nie My nie byłoby ich i na odwrót)

A to właśnie wtedy drużyna potrzebuje wsparcia w kibicach, nie żadnej krytyki, oni widzą że zawiedli, trener im to wypomnie a jak mają jeszcze dosyć ambicji to i sami uderzą się w pierś i zrobią wszystko, żeby następny mecz zagrać lepiej.

Tak więc proponuje, jeżeli chcemy zacząć "naprawiać" ten klub to zacznijmy od Siebie!!! Popatrzmy czy sami zasługujemy na 2 lub 1 ligę a dopiero później zwracajmy uwagę innym. Bo czy prawdziwy kibic krzyczy na swojego bramkarza po nieudanej interwencji że to kondom? W Anglii czy Niemczech jakbyś obraził jakiegokolwiek piłkarza nawet jakby on strzelił samobuja to mógłbyś już nie dokończyć oglądania meczu.

Teraz jak się przypomina czasy z pierwszej ligi, to aż żal. Ale nawet tą drugą kibice przyjęli by z zadowoleniem. Ja powoli patrząc na to co dzieje się w tym klubie, to zaczynam się cieszyć z tej 3 ligi, bo kto wie czy i ta liga za jakiś czas nie okaże się dla naszych działaczy i kopaczy wyzwaniem zbyt wysokim...
Wiara Czyni Cuda
Hutnik NovaHuta

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » pn kwie 23, 2007 8:19 am

Ja uważam,że ryba psuje się od głowy. Głowa naszego klubu czyli pseudo zarząd (zbiorowisko nieudaczników i niekompetentnych ludzi) jest już dawno do wymiany. Ileż można pierdzieć w stołki i nic nie robić. sam Piotrek Danek nic nie zdziała. Nie ma co się oszukiwać, bez pieniedzy nic nasz klub nie zdziała. Obecny zarząd odstrasza sponsorów. Jeżeli w klubie nie pojawią się osoby pokroju Piotrka Danka, Maćka Tworoga, którzy Hutnika bedą mieli w sercu a nie tylko za zło konieczne to HKS nigdy nie wyjdzie z marazmu.
Głową drużyny jest terner. Czas w naszym klubie pana Kruka już dawno się skończył. Hutnik gra najbrzydszą piłkę od lat. Bez pomysłu, bez składu. Nasi kopacze nie potrafią wymienić 3 piłek aby jej nie stracić. Mamy najlepszą murawę w lidze, a nie umiemy tego wykorzystać, gramy każdą piłkę górą- paranoja. Błędy w obronie przyprawiają o zawał serca. Skoro o nic już nie walczymy jestem za tym aby zatrudnić młodego ternera z perspektywą rozwoju, pokroju Stawowego i Michniewicza.
TYLKO Hutnik

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » pn kwie 23, 2007 11:07 pm

Rysiu Kruk musi odejsc :!: :!: :!: :twisted:
Nie wiedzialem Nokaut ze stać Cie na taki powazny i dający do myślenia tekst. Kolega w powyzszym poscie ma 100% racje i calkowicie sie z nim zgadzam :!: :D
za Dyni Hutnik nie wygrywal czesto, nie bylo nawet takiej kasy dla pilkarzy ktora jest teraz, a Hutnik naprawde gral dobra pilke, szybkie kontry, gra była zywsza. A teraz? Ni huja, ani wynikow ani gry :roll:
Obawiam sie ze w tej 3 lidze beziemy jeszcze dluuuugo kisnac :?

NAJWYZSZY CZAS PODZIEKOWAC KRUKOWI ZA WSPOLPRACE :twisted:
8)
Obrazek

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » czw kwie 26, 2007 10:00 am

Za DYNI była jeszcze większa kaszana niż teraz .
Ja proponuje ALEKSANDRA BROżYNIAKA NA TRENERA HUTNIKA

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt kwie 27, 2007 1:39 pm

HAMAS pisze:Za DYNI była jeszcze większa kaszana niż teraz .
Ja proponuje ALEKSANDRA BROżYNIAKA NA TRENERA HUTNIKA


Dobre, dobre znowu bedzie promował piwo z Brzeska na meczach...
powaznie to pewnie Kruk pociagnie do końca rundy a potem zobaczymy
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

mr.Vitaminka
Posty: 1916
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt kwie 27, 2007 3:51 pm

Junior pisze:powaznie to pewnie Kruk pociagnie do końca rundy a potem zobaczymy



no wiesz co...
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

cuba
Posty: 44
Rejestracja: pt gru 23, 2005 12:26 pm
Lokalizacja: Stara Krowodrza

super rysiu

Postautor: cuba » sob kwie 28, 2007 9:49 am

niestety tylko kataklizm moze zwolnic rysia z Hutnika.ma takie plecy ze ciezko go ruszyc.to ze pojawil sie na Hutniku juz bylo niespodzianka bo jak koles ktory błakał sie w wisle u kasperczaka potem prowadzil zajecia (bo nie trenowal uwiezcie) na wawelu w 5 lidze nagle staje przed szansa objecia druzyny 3 ligowej z checiami awansu.cos tu jest nie tak ze II trener-Wojs ma lepsze w chu.. papiery a Rysio I trener jest instruktorem!!!cos tu jest nie halo i to widac na pierwszy rzut oka,Rysio wypad bo śmierdzi co raz bardziej w Hutniku!!!!!!!!!!!!!!!!11

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » sob kwie 28, 2007 10:04 am

Zgadzam się z powyższym postem.. Tym bardziej, ze akurat miałem przyjemność uczestniczenia na treningach z panem Wójsem i muszę przyznać, ze to świetny specjalista, a trener Kruk? No cóż po prostu nie jest zbyt dobrym trenerem, a zatrudniony został pewnie dlatego, ze nie wiele mu trzeba płacić poza tym ma dobry kontakt z młodzieżą, na której opiera sie skład Hutnik.Władze robią wszystko żeby tylko jak najwięcej zarobić i nie w głowie im transfery czy awans.A może nasz zarząd robi przekręty i boi się, że w drugiej lidze by to wyszło na wierzch.A może po prostu wolą 3 ligę bo tam mniejsze koszty utrzymania drużyny są itd i więcej dla nich zostaje :evil:

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » sob kwie 28, 2007 12:04 pm

A może nasz zarząd robi przekręty

przekręty to też trzeba umieć zrobić

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » sob kwie 28, 2007 1:03 pm

Rywale pokonali u siebie lidera tabeli - Motor Lublin , z którym my w ostatniej kolejce przegraliśmy. Pałamy chęcią odegrania się i w jakiś sposób zrehabilitowania się za ostatnie wyniki. Obie drużyny znają się bardzo dobrze , grywały ze sobą sparingi , trudno więc będzie o jakieś zaskoczenie , ale spróbujemy coś ciekawego wymyślić - powiedział trener hutników R. Kruk.

http://www.dziennik.krakow.pl/public/


To czekamy co nasz trener wymyśli.. :wink:
Hutnik Kraków

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » sob kwie 28, 2007 2:08 pm

spróbujemy coś ciekawego wymyślić - powiedział trener hutników R. Kruk.


co on znow wymysli ?? moze Pasionka da w atak ?? jego zmiany sa nie przemyslane. Zal mi tego trenera ktory mysli ze zna sie na pilce i umie trenowac a prawda jest zupelnie inna.Nasz UKOCHANY zarzad pomyslal by o mlodych zawodnikach ktorzy zeby sie rozwijali potrzebuja dobrego trenra a nie jakies Dziadka Kruka ktory dorabia do emerytury w Hutniku.

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » sob kwie 28, 2007 6:36 pm

Od początku kiedy p.Kruk zaczął prowadzić Hutnika uważam że jest to straszny gamoń i niezasługuje na stanowisko trenera HKSu i niestety nie przekonał mnie przez ten czas do siebie ani chyba nikogo p.Kruk . Krótko mówiąc WYPIERDALAJ z Suchych Stawów .

Edit : Teraz zobaczyłęm że przegrywamy 2-0 z OKSem więc jeśli nie bedzie po tym meczu dymisji to chyba sami musimy go odwołać :evil: .
Ostatnio zmieniony sob kwie 28, 2007 6:38 pm przez MUSTAFA PL, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » sob kwie 28, 2007 6:38 pm

Dolaczam sie do Mustafy
kruk wypierdalaj