Hutnik - Wisłoka (piłkarsko)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt maja 04, 2007 2:21 pm

taki styl to amatorzy pokazuja. A w sumie to my mamy pare amatorow w druzynie :/ Swierczynski , Obierak....

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » pt maja 04, 2007 3:08 pm

Mecz z Wisłoką w niedzielę, .06.05, o godzinie 15.

Na plakatach zapraszających na mecz w wyniku mojego błędu widnieje dzień "sobota

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » ndz maja 06, 2007 5:26 pm

Hutnik Kraków- Wisłoka Dębica 0:0

Hutnik:Waldemar Sotnicki
Piotr Obierak, . Arkadiusz Garzeł,Marcin Pasionek,Michał Pazdan
Paweł Czajka,Paweł Piotrowicz,Mateusz Gajek,Daniel Jarosz,Paweł Wasilewski,Andrzej Paszkiewicz

Wisłoka:Marcin Zarychta,Sławomir Kantor,Marcin Murdza,Adrian Konrad,Robert Król Dariusz Kantor,Łukasz Barycza,Mirosław Kalita,Kamil Kubisztal,Mateusz Wolański Rafał Kleinschmidt

LOKO
Posty: 628
Rejestracja: pn lip 04, 2005 11:24 am
Lokalizacja: NH

Postautor: LOKO » ndz maja 06, 2007 8:12 pm

Piłkarso wyszło tak jak cała ta runda, gramy coś w stylu ostatnich meczy które prowadził Kasperczyk, czyli ogólnie nic nie gramy. Brak jakiś wytrenowanych schematów akcji, wszystko z przypadku albo szarpane.
Dzis może znalazłaby siejedna dogodna sytuacja na bramkę, ciekawe ile jeszcze takiego grania panie Trenerze.............

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » ndz maja 06, 2007 8:36 pm

WÓJS NA TRENERA :!: :!: :!: :!: ma charakter potrafi kopnąć w dupsko jak trza i on byłby dobry a KRUK ze swoimi wyćwiczonymi schematami ... szczególnie rzutów wolnych :lol: :lol:
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » ndz maja 06, 2007 8:53 pm

Dzisiaj przez moment pierwszej połowy zagrali troche lepiej. Agresywniej w obronie i Wisłoka nie stwarzała żadnych sytuacji. Dobry mecz Garzeła, brak środka pomocy powodował również słabą grę napastników. Całkiem dobrze moim zdaniem wypadł Obierak. Niestety w końcówce zabrakło sił i Wisłoka trochę przycisnęła. Ja niewiem co ten Kruk tu jeszcze robi. Powinien szybko ustąpić
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » ndz maja 06, 2007 9:23 pm

Michas pisze:brak środka pomocy


Racja. Pomoc w Hutniku nie istnieje. To co dzisiaj zaobserwowałem, to zupełny brak ruchu np. przy próbach w kontrze. Dziś podobał (umiarkowanie) mi się Kiwacki, który zaraz po zmianie w końcówce pierwszej połowy zainicjował dwa ataki na bramke Wisłoki.
Mecz słabiutki, a w końcówce bardzo słaby. Mam wrażenie, że gdyby spotykanie trwało 100 minut dębiczanie strzelili by w końcu bramke.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz maja 06, 2007 10:22 pm

Jak to się dzieje, że nasz zawodnik atakuje, biegnie z piłką, pędzi do przodu i nikt (NIKT!!!) z naszych nie biegnie, żeby mu się wystawić.

Wasilewski dzisiaj to chyba pomylił się i zapomniał, gdzie gra (bo chyba przecież nie na obronie!!!).

Nie zapominajmy, że football, to także gra bez piłki. Cała drużyna ma biegać, wystawiać się, szukać pozycji. Wtedy ten, który jest z piłką, ma komu podać, gdzie zagrać... Ja tu tylko widzę, że jeden atakuje, a reszta się gapi...

Z obrony dzisiaj jako tako byłem zadowolony (jakby nie było 0 z tyłu jest).


Taki brak chęci naszych piłkarzy skłania mnie do kilku wniosków (można nie mieć umiejętności, ale jak się komuś nie chce, to coś jest na rzeczy).

Albo chcą wykopać kruka, albo mają np. zakaz ewentualnego awansu (sic!) , którego i tak już przecież nie ma.


Pozdrawiam

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz maja 06, 2007 10:26 pm

OŻÓG 1950 pisze:Jak to się dzieje, że nasz zawodnik atakuje, biegnie z piłką, pędzi do przodu i nikt (NIKT!!!) z naszych nie biegnie, żeby mu się wystawić.

Wasilewski dzisiaj to chyba pomylił się i zapomniał, gdzie gra (bo chyba przecież nie na obronie!!!).

Nie zapominajmy, że football, to także gra bez piłki. Cała drużyna ma biegać, wystawiać się, szukać pozycji. Wtedy ten, który jest z piłką, ma komu podać, gdzie zagrać... Ja tu tylko widzę, że jeden atakuje, a reszta się gapi...

Z obrony dzisiaj jako tako byłem zadowolony (jakby nie było 0 z tyłu jest).


Taki brak chęci naszych piłkarzy skłania mnie do kilku wniosków (można nie mieć umiejętności, ale jak się komuś nie chce, to coś jest na rzeczy).

Albo chcą wykopać kruka, albo mają np. zakaz ewentualnego awansu (sic!) , którego i tak już przecież nie ma.


Pozdrawiam

moim zdaniem chca wykopac kruka
wygladalo tak jakby nie zalezalo naszym na zwyciestwie
wisloka cieniutka
kruk musi odejsc beda wyniki

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » wt maja 08, 2007 9:07 am

Fan Hutnika pisze:moim zdaniem chca wykopac kruka
wygladalo tak jakby nie zalezalo naszym na zwyciestwie
wisloka cieniutka
kruk musi odejsc beda wyniki



hehe - spokojnie - czlowieku - spokojnie :lol:
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!