I co dalej Hutniku?

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » śr maja 16, 2007 10:04 pm

Robin pisze:
.... czuje się ktoś na siłach ???


Pan Danek, Pan Twaróg, Szacowne Stowarzyszenie SS nie było i nie jest na siłach, więc zwykły kibic będzie mógł!!! Pytanie niepoważne!!!



Jak cały ten temat...
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw maja 17, 2007 9:50 am

Zarząd spółki nie zmiania się od wielu lat, jedyną świężą krwią jest Piotrek Danek. Kto nie idzie do przodu ten się cofa. Proszę niech mi ktoś odpowie konkretnie, jak nasz zarząd pozyskuje sponsorów, bo jak tak jak o tym opowiadał na jednym ze spotkań z kibicami, to ja już wiem dlaczego tkwimy w takim maraźmie. Gdy zadałem panu prezesowi pytanie jak przebiegają rozmowy z potencjalnymi sponsorami to odpowiedział mi, że wysłali listy do firm z propozycją współpracy. Na litość boską, gdybym był szefem jakiejś firmy i ktoś przysłałby taki list a nadawcą byłby zarząd Hutnika, od razu wyrzuciłbym go do kosza. Po pierwsze na takie rozmowy prezes musi jechać osobiście, z szacunku dla potencjalnego sponsora, po drugie za Hutnikiem ciągnie się fama iż zarząd to same złodzeje i przekrętasy, jeszcze dużo czasu upłynie aż to się zmieni.
Zastanawia mnie fakt dlaczego pamiątki Hutnika nie są ogólnie dostępne. wszędzie można kupić suweniry pasów i wisły tylko nie Hutnika. wiadomo, że jednym ze sponsorów są kibice, ale jak tu wychowywać młodych gumiorów skoro nie ma dla nich ogólno dostępnych gadżetów, małego dzieciaka cieszy koszulka w barwach klubowych, maskotka, itp. Pokój 106 to stanowczo za mało, potrzeba jest wiecej miejsc z naszymi pamiątkami.
Hutnik się musi oczyścić, w zrządzie muszą być ludzie którzy nie boją się wyzwań, potrzeba zmian!!!! Nas kibiców marazm nie interesuje!!!


Rozumiem że nie chciało CI się czytać postów w dziale "MARKETING", przykro mi.

A co do dostępności pamiątek to nie wiem czy słyszałeś kiedyś o prawach popytu i podaży: A popyt jest taki że OGÓLNIE DOSTĘPNE pamiątki na stoisku GT, u dyspozytorów balonu i w pokoju 206 czasami leżą miesiącami...

O składzie zarządu nie decyduje ankieta na Forum., tylko właściciel większościowego pakietu akcji...

itd itp...

Porter: ile jest 12 (miesięcy) razy 14 tys PLN?
Robin: Kocham Twoje posty.
BOBAS: któremu z trzecioligowych klubów sponsorzy tyle dają ?


PZDR i głowy do góry :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw maja 17, 2007 10:11 am

metal pisze:
tylko właściciel większościowego pakietu akcji...

[/color]


To widocznie włascicielom akcji nie zależy na WIELKOŚCI NASZEGO KLUBU bo oni wybierają Rade Nadzorczą a rada zarząd( może jest inaczej zapisane w statucie nie znam statutu nie czytałem) ,a jaki to jest zarząd to każdy widzi.
Jeśli właścicielom nie zależy to niech sprzedadzą akcje byli chętni z tego co słyszałem Telefonica może Mittal (nikt nie zna rozmów) ,a może My kibice w czasie walnego ( nie znam daty) wymusimy zmiany S.S .A.

Pozdrawiam
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw maja 17, 2007 11:22 am

BOBASBK pisze:To widocznie włascicielom akcji nie zależy na WIELKOŚCI NASZEGO KLUBU bo oni wybierają Rade Nadzorczą a rada zarząd( może jest inaczej zapisane w statucie nie znam statutu nie czytałem) ,a jaki to jest zarząd to każdy widzi.
Jeśli właścicielom nie zależy to niech sprzedadzą akcje byli chętni z tego co słyszałem Telefonica może Mittal (nikt nie zna rozmów) ,a może My kibice w czasie walnego ( nie znam daty) wymusimy zmiany S.S .A.
Pozdrawiam


1) zależy czy nie zależy - nie mamy na to wpływu. Nie ma chętnych na wykup akcji (z resztą nie wiem czy właściciel chciałby je sprzedać. (Telefonica czy Telefonika?)
2) jaki jest zarząd każdy widzi - no widzi, widzi, tylko ocena zależy od punktu siedzenia.
3) Wstęp na walne mają udziałowcy i zarząd :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
nhpzl
Posty: 27
Rejestracja: pn maja 07, 2007 10:27 pm

Postautor: nhpzl » czw maja 17, 2007 11:31 am

zarzad zamiast pierdolic powinien cos robic przeciez niedostaja chajcu za zbijanie bąków a od lat w moim przekonaniu niezrobili nic
kazdy zly zarzad jest do wymiany !

hehe
Nowa Huta Polewki

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw maja 17, 2007 11:58 am

nhpzl pisze:zarzad zamiast pierdolic powinien cos robic przeciez niedostaja chajcu za zbijanie bąków a od lat w moim przekonaniu niezrobili nic
kazdy zly zarzad jest do wymiany !

hehe


Bardzo cenny post.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw maja 17, 2007 1:13 pm

Klubowi kazdy kibic moze pomoc, wbrew pozorom.
Nie trzeba duzego wysilku...

Jak to zrobic?
przed meczem idz do kasy, kup bilet na stadion, kup pamiatke od GT, nie smiec, nie wbiegaj na murawe.

Nie wiem czy to przyniesie jakis wielki pozytywny skutek (czy sama zmiana zarzadu taki przyniesie???????), ale ziarnko do ziarnka...

ach przeciez zapomnialem - pewnie najglosniej tu krzyczacy za zmianami nie kupuja biletow, bo po co placic na taki @#$% zarzad.

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » czw maja 17, 2007 1:31 pm

metal pisze:

A co do dostępności pamiątek to nie wiem czy słyszałeś kiedyś o prawach popytu i podaży: A popyt jest taki że OGÓLNIE DOSTĘPNE pamiątki na stoisku GT, u dyspozytorów balonu i w pokoju 206 czasami leżą miesiącami...
[/color]


Obiekt Hutnika to stanowczo za mało, musi być więcej stoisk z pamiatkami, np w hipermarketach, Cepelii na PC, itp. ( pamiątki powinny być w miejscach ogólnodestępnych- niestety Suche Stawy leżą na uboczu).
TYLKO Hutnik

Awatar użytkownika
HUT1950NIK
Posty: 105
Rejestracja: czw sie 26, 2004 4:29 pm

Postautor: HUT1950NIK » czw maja 17, 2007 1:41 pm

zależy czy nie zależy - nie mamy na to wpływu. Nie ma chętnych na wykup akcji (z resztą nie wiem czy właściciel chciałby je sprzedać. (Telefonica czy Telefonika?)
Widzę, że tego organizmu się nie da uzdrowić!! W podobnych okolicznościch kibice w Szczecinie utworzyli Pogoń Nowa Szczecin. Obyśmy tylko nie zostali zmuszeni do budowy nowego Hutnika, zaczynając w C klasie.
TYLKO Hutnik

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » czw maja 17, 2007 1:56 pm

Widzę, że tego organizmu się nie da uzdrowić!! W podobnych okolicznościch kibice w Szczecinie utworzyli Pogoń Nowa Szczecin. Obyśmy tylko nie zostali zmuszeni do budowy nowego Hutnika, zaczynając w C klasie.

A dlaczego kibice Pogoni utworzyli nowy klub? czy aby nie po to, by pokazac, ze maja powyzej uszu sponsora w osobie Ptaka?
Zeby byla sprawa jasna nie bronie zarzadu Hutnik SSA, ale z drugiej strony juz wole te nasza 3 ligowa szarzyzne, niz sponsora, ktory wejdzie do klubu, traktuje go tylko jako biznes, znudzi sie po pewnym czasie i pojdzie w pizdu zostawiajac za soba spalona ziemie. Przyklady: Pogon, Gornik Z, Sokol Tychy, itp itd.

Czy na pewno czulibyscie sie bardziej szczesliwi ogladajac zmanierowane gwiazdki biegajace w naszych barwach, ktore po pierwszym opoznieniu w wyplacie ulotnia sie stad lub sprzedadza mecze vide Powroznik, Ksiezyc, Lewandowski itp gwiazdorzy?

Cieszmy sie z tego co mamy, zacznijmy robic pozytywna atmosfere wokol klubu chocby przylaczajac sie do akcji Stowarzyszenia Suche Stawy.

Moze wtedy uda sie namowic do sponsorowania Hutnika GRUPE LUDZI I FIRM, ktore sa zwiazane z miastem i klubem, nie traktuja sponsoringu czysto biznesowo lecz patrza sie sercem jak my kibice ???

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw maja 17, 2007 3:26 pm

pawelhks pisze:A dlaczego kibice Pogoni utworzyli nowy klub? czy aby nie po to, by pokazac, ze maja powyzej uszu sponsora w osobie Ptaka?
Zeby byla sprawa jasna nie bronie zarzadu Hutnik SSA, ale z drugiej strony juz wole te nasza 3 ligowa szarzyzne, niz sponsora, ktory wejdzie do klubu, traktuje go tylko jako biznes, znudzi sie po pewnym czasie i pojdzie w pizdu zostawiajac za soba spalona ziemie. Przyklady: Pogon, Gornik Z, Sokol Tychy, itp itd


Istotą sportu jest osiąganie jak największych sukcesów przez drużyne. By to osiągnąć w dzisiejszym świecie potrzebne są pieniądze. Potencjalny sponsor wykłada kase, przy okazji chcąc na tym zarobić. Zyskują na tym kibice, tak jak i on. Przykład szczecińskiej Pogoni jest nietrafiony, bo to co robi z klubem Ptak, dochodzi do granic absurdu i coponiektórzy mogli by sądzi, że ten pan jest niespełna rozumu. Przykład Telefoniki czy teraz Kolportera pokazuje, że jednak można.


pawelhks pisze:Czy na pewno czulibyscie sie bardziej szczesliwi ogladajac zmanierowane gwiazdki biegajace w naszych barwach, ktore po pierwszym opoznieniu w wyplacie ulotnia sie stad lub sprzedadza mecze vide Powroznik, Ksiezyc, Lewandowski itp gwiazdorzy?


Nie wiem jak ty, ale dla takich chwil jak mecze w Uefa czy wygranych derbach z Wisłą czy Cracovią, warto było przyjść na stadion. Wtedy na boisku grali właśnie Szypowski i inni. Można założyć, że każdy piłkarz nie będący wychowankiem Hutnika jest i będzie niezwiązany z naszymi barwami. Historia zna wiele przypadków, że tak właśnie nie jest, a i nie jeden wychowanek (jak dobrze wiemy) nie jest gwarantem przywiązania.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 17, 2007 3:51 pm

metal pisze: A popyt jest taki że OGÓLNIE DOSTĘPNE pamiątki na stoisku GT, u dyspozytorów balonu i w pokoju 206 czasami leżą miesiącami...


tu sie akurat nie zgodze bo przewaznie naze możliwości podażowe nie nadążaja za popytem (patrz duza przerwa w dostepnosci koszulek pasiakow) który jest... spory

a wogle to uwazam ze aktualnie mamy bardzo zdrową sytuacje - gadzety robia kibice i sa atego samo plusy (no moze poza masowosciaprzydaloby sie miec ze 4000 na poczatek...) od projektow ktore robią wlasciwie tez klienci i "czują" klimat (ami przyznacie ze wszystkie gadzety na tomeksach itd to dno) po pieniadze ktorych nie zarabia "psiur w budzie na tomeksie" tylko kibice bynajmniej nie do wlasnej kieszeni....

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » czw maja 17, 2007 8:35 pm

metal pisze: (Telefonica czy Telefonika?)

3) Wstęp na walne mają udziałowcy i zarząd :)
[/color]


Telefonika.

Nikt nie chce wchodzić na walne , ale jakiś transparent może kluturalny doping dla naszych akcjonariurszy w czasie walnego , pare fotek żeby nasi akcjonariusze nie byli anonimowi ( bo tylko znamy Rade i Zarząd) inne kluby to wiadomo Cupiał , Ptak , Walter itd...

no widzi, widzi, tylko ocena zależy od punktu siedzenia - ja siedze na ławkach lub stoje na wale :lol:
Hutnik Kraków

bn
Posty: 3036
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt cze 08, 2007 7:38 pm

czy większościowym udziałowcem Hutnika Kraków SSA jest znajdujący się w stanie upadłości / likwidacji KS Hutnik?

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » pt cze 08, 2007 9:13 pm

Moze i mój post nie wniesie nic do dyskusji ale... po
1) Prezes zarządu ( Władysław Handziuk ) nie zajmuje się aż tak sprawami sportowymi, jak napisal metal on sie zna na tym budownictwie itp bo wczesniej gdy go tutaj zatrudniono był prezesem jakies firmy współpracującej z Hutą im. Sendzimira. Mysle że jednak reszta prezesów nic nie robi ,aby zmienić sytuacje Hutnika.
2) Wiecej stoisk z pamiątkami chyba nam nie potrzeba ?,ci co chca kupic to kupia a pozatym reszta bedzie sie bała przychodzic na mecze w tych koszulkach,bo dostaną wpierdol. Hutnik nie ma teraz tylu kibicow aby ktos np w supermarkecie kupił taka koszulke,smycz,szalik. O ile mi wiadomo na tomeksie mozna kupić też szalik i wlepki. Czekam na odpowiedzi z argumentami i bez zbednego "JEBANIA O BZDURACH"