Hutnik - Hetman (na sportowo)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz sie 19, 2007 4:51 pm

Michas pisze:Ja bym jeszcze dodał za Niechciała Przebinda


Jaki masz problem? :roll:
Rob licencje i wtedy bedziesz mogl manipulowac jak bedziesz chcial... :?
Obrazek

Fan Hutnika
Posty: 1530
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz sie 19, 2007 6:28 pm

A ja uwazam ze zagralismy bardzo dobrze a hetman wygral fuksiarsko ten mecz, hetman pamietajmy to kandydat do awansu dobrze wzmocniony a my mielismy w pizdu dobrych sytuacji bramkarz ich pieknie wyjal 2,3 strzaly mielismy w koncu jakies okazje i bylo ich sporo a hetman coz ze stalych fragmentow jedna i druga nie wiem czy nie ze spalonego generalnie jestem zadowolony z gry

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » ndz sie 19, 2007 7:50 pm

dla tych co nie widzieli
Uwazam ze zagralismy dobrze i powinnismy 4 spokojnie strzelic

Trener Hetmana: Przemysław Cecherz: - Jak to kiedyś jeden z dobrych trenerów powiedział: „Suma szczęścia i tak wyjdzie na zero” i szczerze powiem, że dzisiaj przy dużym szczęściu udało na się wygrać z drużyną Hutnika. Nie mieliśmy tego szczęścia w Resovii, brakowało wielu niewykorzystanych sytuacji, dziś mieliśmy dwie i dwie wykorzystaliśmy. Szczerze powiem, że jestem szczęśliwy z tego zwycięstwa, chociaż na pewno nie byliśmy zespołem lepszym. Chodzi mi o grę do przerwy
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » ndz sie 19, 2007 8:09 pm

A ja uważam że graliśmy wielką kiche .
Gra bardzo zachowawcza ,pomocy O
OBRONA O
SZYBKOśCI O
Czarno to widze ,gra bez koncepcji 0 taktyki.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sie 19, 2007 10:16 pm

napewno zagralismy lepiej niz sezon temu brakowalo szczescia.

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz sie 19, 2007 11:24 pm

Nie rozumiem jazdy na bramkarza...kurwa co on tam miał bronić? Pierwsza brama praktycznie na "pustaka" - to wina bramkarza? Bez jaj!!! Druga, to złe ustawienie obrony przy stałym fragmencie! Już kurwa nie ma się do czego przyczepić. Słaby jest Hutnik, ale widziałem dzis też słabego Hetmana, który w drugiej połówce stanął poprostu murem za wynikiem, jeszcze to nie jest dla mnie obraz gry naszego zespołu.

Chłopy spod zegara...kurwa wieś do nas powoli puka w bramy. Zanika kultura kibicowska.

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » ndz sie 19, 2007 11:27 pm

każda piłka grana na 2 metr od bramki jest bramkarza także bezsprzecznie jego wina... :roll:

Hutnik74
Posty: 77
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 10:19 am

Postautor: Hutnik74 » pn sie 20, 2007 10:53 am

Nie wiem kto u nas trzesie i rzadzi ale zrobcie cos z tym debilem jednym i drugim spod zegara
jak wyzywa naszych pilkarzy od kurw to niech sam spierdala na wisle lub cracovie powinien wypierdalac ze stadionu
Hutnik Przy Arce

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn sie 20, 2007 1:45 pm

Ale na pewno odróżniasz temat piłkarski od kibicowskiego...
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » pn sie 20, 2007 1:58 pm

Hutnik74 pisze:niech sam spierdala na wisle lub cracovie


Mnie też się to nie podoba ale zastanów się co Ty mówisz to po pierwsze... Po drugie przemyśl czy poruszanie tej sprawy na forum INTERNETOWYM faktycznie podziała :roll:

BetegaNH
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 04, 2007 3:04 pm

Postautor: BetegaNH » pn sie 20, 2007 4:04 pm

Wg mnie bardzo przecietny mecz w naszym wykonaniu, nie podzielam zdania przedmowcow ktorzy pisza ze zagralsimy dobry mecz ale braklo szczescia. 1 polowa slaba w naszym wykonaniu (zupelnie tak samo jak cala poprzednia runde), mimo ze strzelamy bramke "z niczego", po przerwie nasza gra wygladala juz lepiej, ale mysle ze bardziej niz Hutnikow jest to zasluga graczy Hetmana ktorzy nastawili sie na utrzymanie wyniku, madrze bronili sie cala druzyna i konsekwentnie rozbijali nasze ataki (praktycznie tylko 1 szansa na gola po strzale z daleka Pasiona). Grabowski ma taki sam udzial przy 1 bramce jak nasi srodkowi obroncy i chyba Bizon, przy drugiej nie mial zadnych szans i ogolnie mysle ze moga z niego byc ludzie. 2 bramke znowu tracimy po stalym fragmencie, zero komunikacji i ustawienia sie w obronie (nie wiem co Kruk robi z nimi na treningach). W pomocy dobry mecz Tomka Koziela i na pewno z kazdym nastepny bedzie jeszcze lepiej (bardzo dobre uderzenie z daleka w 1 polowie - wreszcie mamy pomocnika ze strzalem z dystansu), Piotrek Swierczynski niestety potwierdzil ze nic z niego nie ma i nie bedzie, walczy, biega, stara sie ale umiejetnosci najwyzej na 4 lige, na skrzydlach jak zoabczylem kto wyszedl w podstawie to zwariowalem (a moze Kruk zwariowal? a moze mysli ze jest lenczykiem i zaskoczy wszystkich jak tamtem Dnipro tydzien temu:D), super mecz Jariego - wg mnie nasz najlepszy zawodnik (ci co na niego bluzgaja - szkoda klawiatury na takich ludzi, zenada jednym slowem), a nasz drugi napadzior Wasyl potwierdzil ze on to musi miec 5 setek zeby cos trafic.

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » pn sie 20, 2007 8:32 pm

Już nieraz był poruszany temat bluzgania na Jariego... Ludzie jak Wam coś nie pasuje to podejdzcie do tych co bluzgają i ich opierdolcie a nie na necie piszecie co Wam się nie podoba...

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 20, 2007 8:51 pm

C-Bool_NH pisze:Już nieraz był poruszany temat bluzgania na Jariego... Ludzie jak Wam coś nie pasuje to podejdzcie do tych co bluzgają i ich opierdolcie a nie na necie piszecie co Wam się nie podoba...


Twoim tokiem myślenia, trzeba by chodzić do terenera po każdym meczu. To jest forum - tu się wyraża opinie na różne tematy...

Awatar użytkownika
C-Bool_NH
Posty: 460
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:43 pm

Postautor: C-Bool_NH » pn sie 20, 2007 10:47 pm

JOK_NH pisze:
C-Bool_NH pisze:Już nieraz był poruszany temat bluzgania na Jariego... Ludzie jak Wam coś nie pasuje to podejdzcie do tych co bluzgają i ich opierdolcie a nie na necie piszecie co Wam się nie podoba...


Twoim tokiem myślenia, trzeba by chodzić do terenera po każdym meczu. To jest forum - tu się wyraża opinie na różne tematy...

A czy to forum coś zmieniło pod względem bluzgów na Jarosza? NIC
Na realu się wszystko wyjaśnia a nie przez neta.
Może lepiej troszke pochodzić i to by przyniosło efekt niż żalić się na necie...

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn sie 20, 2007 11:27 pm

C-Bool_NH pisze:
JOK_NH pisze:
C-Bool_NH pisze:Już nieraz był poruszany temat bluzgania na Jariego... Ludzie jak Wam coś nie pasuje to podejdzcie do tych co bluzgają i ich opierdolcie a nie na necie piszecie co Wam się nie podoba...


Twoim tokiem myślenia, trzeba by chodzić do terenera po każdym meczu. To jest forum - tu się wyraża opinie na różne tematy...

A czy to forum coś zmieniło pod względem bluzgów na Jarosza? NIC
Na realu się wszystko wyjaśnia a nie przez neta.
Może lepiej troszke pochodzić i to by przyniosło efekt niż żalić się na necie...


To wyjaśniaj w realu, bo tu nic się nie wyjaśnia tylko komentuje jak na razie, więc wyluzuj orzecha. Gdzie tu są jakieś próby wyjaśniania czegokolwiek, poprostu ludzie napisali swoją opinie na ten temat. Może chociaż dzięki temu ktoś z zewnątrz czytający nasze forum pomyśli, że jeszcze wiocha do nas nie dobiła.(trochę naiwne, ale zawsze :wink: )
A takie teksty:"... to podejdź na meczu i pogadaj..." to między bajki, jak widać od sporego już czasu.
Tyle.