Hutnik nawiązał współprace z Wisła Kraków

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » czw gru 20, 2007 5:30 pm

Dla mnie jak i dla każdego z nas, obecność piłkarzy Wisły na naszych obiektach jest pewnym dyskomfortem. Suche Stawy powinny służyć przedewszystkim piłkarzom z Hutnika, a nie stać się obiektem ogólnodostępnym ( w tym wypadku Wisła będzie miała tą możliwość z korzystania). Nie róbcie jednak wody z mózgu, a w szczególności Ty Ożóg, bo to co piszesz to kosmos. O czym ty piszesz ? Że nagle juniorzy zobaczą Kosowskiego kopiącego w bande i zaczną siebie nazywać Wiślakami. Przecież Telefonika inwestuje już w Wisle od przeszło 10 lat. Cóż w tej kwesti może się jeszcze zmienić. Na Reymonta w meczu na szczycie było 21 tys. My z kolei od dobrych kilku lat mamy problemy z przekroczeniem tysiąca. Nie jeden kibic w kapciach z C+ mieszka w starej hucie. Sprawa jak dla mnie jest oczywista. Za przykład może posłużyć nasz najlepszy piłkarz Jarosz. Poziom sportowy robi swoje i ciężko zatrzymać taki proces. Nie jeden młodziak napewno ogląda mecze Wisły i pasjonuje się ich grą.
Jeśli chodzi o szkółke o której tak piszesz, to naturalną rzeczą jest, że dobry piłkarz przechodzi z gorszego do lepszego klubu. Oprócz szkolenia młodzieży potrzebne są jeszcze pieniądze by ich w przyszłości utrzymać. A jeśli się nie ma pieniędzy to chociaż rozsądni działacze by się przydali by to sporzytkować.

Żeby nie było to nie jestem zwoleniem tej umowy i mam spore bawy tak jak wy wszyscy.
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 5:34 pm przez Aldaris, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

JOK_NH
Posty: 4599
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw gru 20, 2007 5:31 pm

No właśnie może marketingowiec by sie oficjalnie wypowiedział?

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 20, 2007 6:54 pm

Tzn. tak: Dufio zarówno ja, jak i Ty chcielibyśmy, żeby było tak jak mówisz.
I oby tak się stało.

Aldaris o czym ja piszę? Piszę o KONKRETNEJ SYTUACJI.
I chcesz, czy nie, to utożsamianie się z klubem naszych młodziutkich piłkarzy jest bardzo ważne w perspektywie przyszłości. Można myśleć strategicznie i długofalowo wyciągać z bagna ten klub, opierając go na mocnych fundamentach, a można zadowolić się działaniami operacyjnymi - przynoszącymi efekty na dziś, a w perspektywie grzebiącymi ten klub do reszty.


Współpraca z jakimś klubem tak, ale nie z Wisłą (i nie ze względu na antagonistyczne stosunki, ale po prostu dlatego, iż jest to konkurent z tego samego miasta, który tworzy realną konkurencję).

Chodzi tutaj przede wszystkim o korzystanie z naszej bazy, ale też o to, że nastawienie piłkarzy będzie takie, żeby wybić się do Wisły (i tylko w głowach Wisła, Wisła tfuuu...) Nie wiem, może jestem staromodny, ale dalej jakoś do mnie nie dociera, że Wisła ma być tym zajebistszym klubem.

Brakuje osoby w klubie, która miałaby jakiś pomysł długofalowy.
Solidną pracą i hutniczym patriotyzmem.

Zróbmy założenie rynku:
kluby to pewne podmioty, które na nim działają i są KONKURENTAMI w pozyskiwaniu kibiców na wspólnym obszarze.
Pytanie: "Kto sobie strzela samobójczą bramkę?" Oczywiście, że Hutnik.

Zresztą tutaj nigdy nie było polityki przyciągnięcia i zatrzymania kibica.
GT w tej kwestii zrobiło więcej niż KS Hutnik w całej swojej historii.
Bo gdyby jakieś ruchy w tym kierunku były, to chociażby po manifestacjach antykomunistycznych, można było pozyskać tłumy kibiców.

Tej polityki nigdy nie było i nadal nie ma.

A co gorsze - obecny ruch trafia też w młodziutkie Hutnicze serduszka.

Mom zdaniem jest to fatalny ruch, zwłaszcza w perspektywie na najbliższe lata (chodzi tu o młodych).


Pozdrawiam

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw gru 20, 2007 6:55 pm

Muszę się zgodzić w pełni z Aldarisem. Ty OŻÓG jesteś idealistą, jakich świat już dawno nie widział :) No bo też świat jest tuż dawno inny niż Ci się wydaje... To skądinąd jest smutne - ale tak już jest i trzeba się z tym pogodzić.

Natomiast

MUSTAFA PL pisze:Jedyne czym na tą chwile Hutnik jako klub może się chwalić to baza i tą baze oddajemy do użytku wiśle , pytam się za co??


to jest prawdziwy problem, gdyż o ile opowieści o przywiązaniu do barw klubowych, juniorach, którzy mogą kiedyś postawić klub na nogi itp. nadają się do jakiegoś leksykonu baśni, wprawdzie pięknych, ale baśni tudzież podań w stylu tego o rycerzach zaklętych w Giewoncie, którzy tylko czekają, by się obudzić jak Ojczyzna będzie w potrzebie, o tyle jednak sprawa bazy i dobrowolnego przekształcania się w mało znaczącą filię Wisły jest kwestią zupełnie realną.

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » czw gru 20, 2007 6:56 pm

Witam!

Smutno mi...i w sumie nie ma sensu cos wiecej pisac, bo po przeczytaniu postow powyzej jest mi jeszcze bardziej smutno.

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 20, 2007 6:58 pm

Ale Marcin, tu nie chodzi o baśnie, tylko o tworzenie pewnego środowiska.

Opcja MT o zmianie nazwy na Hutnik Nowa Huta, wydaje mi się, że w obecnej sytuacji była najlepszym pomysłem.

Możemy nie budować tożsamości z klubem, tylko pytanie jak daleko na tym zajedziemy?

Marcin_SuchaBeskidzka
Posty: 533
Rejestracja: śr lut 09, 2005 11:25 am

Postautor: Marcin_SuchaBeskidzka » czw gru 20, 2007 7:44 pm

To SĄ baśnie, OŻÓG. Z Hutnikiem uczuciowo jesteś związany Ty lub ja. Ale my na boisko nie wyjdziemy. A gdyby jakiś trampkarz, junior nie wiem jak kochał Hutnika, ale równocześnie dorastając myślał poważnie o związaniu swojej przyszłości z piłką i mając do wyboru grę w rozsypującym się III-ligowym Hutniku i aspirującej do Ligi Mistrzów Wiśle wybrał Hutnika, to byłby... nienormalny. C'est la vie...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw gru 20, 2007 8:01 pm

Nie rozumiemy się.

Ja mówię o tożsamości, a nie o samobójstwie własnej kariery.
Pierwszy lepszy przykład - Majdan.

Tak, żeby ten junior na zakończenie kariery wiedział skąd pochodzi.

Nie wiem, może się źle wyrażam.

Ale na końcu tej układanki w wieku dajmy na to 50 lat, byłoby kilku ludzi oddanych Hutnikowi.

Wiesz o co mi chodzi?

(zresztą zeszliśmy z tematu)

Reasumując jestem na NIE :!:

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » czw gru 20, 2007 8:05 pm

Ciekawe ile lat jeszcze bedziemy trwac ? rok, dwa ? ciezko to widze...Jestem optymista ale nie w tym przypadku..Jak kocham Hutnik tak mi smutno stwierdzic iz zblizam sie do konca...

mr.Vitaminka
Posty: 1900
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » czw gru 20, 2007 10:45 pm

MUSTAFA PL pisze:P.S. Ma ktoś mejla do zarządu najlepiej bezpośrednio do Gila ?



gil@gejowo.pl
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

SEBA_HKS
Posty: 255
Rejestracja: czw maja 05, 2005 6:10 pm

Postautor: SEBA_HKS » czw gru 20, 2007 11:04 pm

moze jakies OFICJALNE stanowisko klubu na ten temat :?: Pan Danek cos odstatnio "zapomina" wpisywac sie na to forum
B'98

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » czw gru 20, 2007 11:17 pm

coz ciezki temat PD prosimy o szczegoly

dUfio
Posty: 9096
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt gru 21, 2007 4:12 pm

DP sie zagalopował wkrotce PD wyjasni ocb

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » pt gru 21, 2007 4:37 pm

a ja mam prośbę: niech któryś mod albo admin wywali buźkę z tytułu tego tematu, bo aż razi po oczach
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Awatar użytkownika
Krzepki
Posty: 32
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 9:39 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Krzepki » pt gru 21, 2007 7:14 pm

Już buźki nie ma usunięta.
Hutnik OśWiEcEnIa
>>(Ś)<<

Obrazek