Filipiak - Myślimy głównie o Hutniku........

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Filipiak - Myślimy głównie o Hutniku........

Postautor: teton » pn maja 05, 2008 5:58 pm

za terazpasy.pl.

- Sensacją ostatnich dni jest informacja, że stadion Cracovii będzie zamknięty na czas przebudowy...

- Ja powiem może trochę szokująco, ale to jest dla mnie wyśmienita wiadomość. Na tym stadionie w trakcie przebudowy zawody nie miałyby sensu. Na pewno przetrwamy te dwa lata, aby mieć stadion nowoczesny, europejski, na którym również dziennikarze będą mieć o wiele lepsze warunki pracy.

- Czy jest już jakaś koncepcja jak rozwiązać ten problem? Gdzie Cracovia będzie grać przez dwa lata?

- Przede wszystkim rundę jesienną będziemy grali na naszym stadionie i jest jeszcze wiele czasu by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że w tej chwili ten stadion po prostu musi być zrobiony. Podpis Pana Prezydenta oznacza, że musimy iść do przodu, to wynika z budżetu i tak dalej.

Natomiast rozwiązanie na pewno znajdziemy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby któryś z krakowskich stadionów – na przykład Wawel, Hutnik, Grzegórzecki, Korona, Kmita – został upgrade’owany czyli podniesiony do rangi stadionu pierwszoligowego. Hutnik na to pieniądze ma i to byłoby bardzo dobre rozwiązanie dla polskiej i krakowskiej piłki, gdyby taki stadion się pojawił. W tym kierunku będziemy szli, w tym kierunku będę się wypowiadał. Myślimy głównie o Hutniku.

mam nadzieje , że to niesmaczny żart i zarząd Hutnika oficjalnie przedstawi swoje zdanie nt pomysłow p.Filipiaka kibicom Hutnika
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Oro
Posty: 463
Rejestracja: czw paź 14, 2004 9:22 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Oro » pn maja 05, 2008 6:30 pm

Stadion niech się pojawi, skoro są pieniądze, ale ten skurwysyn niech się trzyma od niego z daleka... i czeka na następnego prokuratora, przyjdzie, jak dzień po nocy...

Awatar użytkownika
teton
Posty: 247
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:08 pm
Lokalizacja: z Nowej Huty koło krakóffka

Postautor: teton » wt maja 06, 2008 1:44 pm

a to za gazetą wyborczą :

Na stadionie III-ligowego Hutnika brakuje nie tylko oświetlenia, ale podgrzewanej murawy i dokończenia wymiany ławek na krzesełka. Andrzej Szmyt, wiceprezes ds. sportowych Hutnika SA, był mocno zaskoczony informacją, choć dwa dni temu był gościem prezydenta Majchrowskiego. - Jako stadion treningowy Euro 2012 mamy przyznane 40 mln zł na nową płytę, światło i częściowe przykrycie trybun - stwierdził Szmyt.

Szefowie Hutnika nie potrafili jednoznacznie odpowiedzieć, czy zgodziliby się na dwuletnie wypożyczenie obiektu. - Nikt z nami nie rozmawiał, nie mogę na to pytanie odpowiedzieć bez analizy finansowej.
Żyjemy jednak w jednym mieście i trzeba sobie nawzajem pomagać - dodał Szmyt.

Koźmiński nie widzi problemu z przyznaniem licencji Hutnikowi. - Pójdziemy Cracovii na rękę, wyjeżdżanie poza Kraków jest ostatecznością. Trzeba usiąść i punkt po punkcie zastanowić się, jak poprawić warunki na Hutniku - odparł.
Nic nie działa bardziej destrukcyjnie niż cichy i bezbarwny stadion

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt maja 06, 2008 2:09 pm

Kozminski ktory to ?
czyli juz widac ze szefostwo Hutnika jest za tym by pomoc
wiec spodziewajmy sie meczy Pasow na naszym stadionie

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » wt maja 06, 2008 2:32 pm

Nikt (Miasto, Cracovia) nie zwrócił się do klubu z taką propozycją.

Przekazałem Zarządowi moją ocenę konsekwencji zgody na rozgrywanie meczów Cracovii na Suchych Stawach.

Nie ma w klubie entuzjastów takiego rozwiązania.

Artykuł pochodzi z 24 kwietnia, nie zawiera żadnych dotyczących Hutnika deklaracji,nasz klub jes wymieniany jedynie w gronie potancjalnych lokalizacji. Dlatego nie doczekała się ta publikacja reakcji ze strony Zarządu. Gdy zostanie wysunięta w kierunku klubu taka propozycja, przedstawimy stanowisko zarządu.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt maja 06, 2008 2:41 pm

Poczekajmy jak sie rozwinie sytuacja.

Wydaje mi sie, ze z punktu widzenia naszej tozsamosci i sporych zagrozen zwiazanych z wynajmem naszego stadionu Cracovii nie powinnismy sie na to zgodzic.

Z drugiej strony jesliby oferta byla bardzo korzystna - pozwalala np. na zwiekszenie zakresu prac remontowych, stanowila powazny zastrzyk gotowki, itd., to mozna byloby ja rozwazyc.

Dla mnie powinna byc to ostatecznosc. W tym samym artykule Filipiak wypowiadal sie na temat ewentualnego wypozyczania stadionu Wisly - moze niech Pasy trzymaja sie tej wersji :-)

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt maja 06, 2008 3:51 pm

Tylko jest jeden mały problem majlech. W 2009 w kwietniu zaczyna się przebudowa stadionu Wisły (kolejna część) i na 99% Wisła też nie będzie miała stadionu. W ich przypadku chcą grać na Śląskim ale.... różnie może być(wynajęcie jednak kosztuje) i co wtedy wpakują się na SS????Wisła i Pasiaki u nas?????
Jak powiedział mędrzec ............PORA UMIERAĆ.....
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

luke.krak
Posty: 963
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » wt maja 06, 2008 3:54 pm

Jesli raz im damy wejsc na SS to pozniej juz bedziemy dla wszystkich obiektem takim do wynajecia dla wisly w przyszlosci i wogole...poprostu niech spierdalaja od naszego miejsca...a stadion i tak na euro nam przerobią...SS dla Hutnika

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt maja 06, 2008 3:55 pm

Aha żeby nie było. Jestem całym sercem za nowym stadionem. Ale bez przybłędów z Kałuży i Reymonta.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » wt maja 06, 2008 3:56 pm

Wiem, wiem.
Wawel też swego czasu wynajmował swój stadion połowie Krakowa i zdaje się, że za dobrze na tym nie wyszedł.

W sumie co nas obchodzą problemy Wisły i Cracovii - jak sobie nie załatwią (wynajmą stadionu), to nie dostaną licencji :lol:

dUfio
Posty: 9106
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt maja 06, 2008 4:03 pm

wyobrazacie sobie zydow zbierajacych sie na PC jadacych na mecz na SS 15 wieszajacych swoje pasiaste flagi na naszym sektorze dopingujacych swoja druzyne a po meczu pijacych piwo grajacych w lotki i wdupcajacych fasolke w desce..????

nie tylko Wawel ale na Bałtyku gra Arka juz od jakiegos czasu a ten musi rozgrywac swoje mecze gdzies na bocznych boiskach myslicie ze u nas by bylo inaczej>
myslicie ze fani BKSu sa szczesliwi z egra u nich Podbeskidzie?
to byl poczatek konca tych klubow

jesli tak sie stanie to bedzie poczatek koncza Hutnika, bedziemy grac na bocznej jedynce, oczywiscie prezesi beda pierdolic ze to dla nas lepiej, e pieniadze itd dobrze sie sklada, akurat lecimy do 4 ligi, po co nam taki duzy stadion.

NIE MOZEMY DO TEGO DOPUSCIC

Kto to ten szmyt powinien dostac lepca na odmułe pdoobnie jak kazdy z naszejs trony ktory przylozy reke do wynajecia naszej swiatyni zydom

1979
Posty: 1903
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt maja 06, 2008 4:23 pm

dUfio pisze:wyobrazacie sobie zydow zbierajacych sie na PC jadacych na mecz na SS 15 wieszajacych swoje pasiaste flagi na naszym sektorze dopingujacych swoja druzyne a po meczu pijacych piwo grajacych w lotki i wdupcajacych fasolke w desce..????



zawsze mozna cos im dodac od siebie do tej fasolki :wink: a tak powaznie STOP PRZYBŁEDOM Z KAŁUŻY NA SUCHYCH STAWACH
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Harold
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 12:18 pm

Postautor: Harold » wt maja 06, 2008 4:45 pm

Juz przy temacie niedoszlej umowy z Wisla mowilem ze Hutnik to dla panow z miasta i agentow z Blon tylko cenne obiekty. Teraz gdy mamy ciezko, uznali widocznie ze czas sie przekonac na ile moga sobie pozwolic..

Awatar użytkownika
Lukasz_HKS
Posty: 1096
Rejestracja: czw paź 07, 2004 10:32 am
Lokalizacja: NH

Postautor: Lukasz_HKS » wt maja 06, 2008 5:41 pm

Stara Cracovie niech sobie odremontuja. Przynajmniej beda miec blisko i jedni i drudzy
Hutnik

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » wt maja 06, 2008 5:46 pm

BRACIA HUTNICY!! Brońmy naszego stadionu wszystkimi silami!! byl by to nasz koniec gdyby wperdolili sie nam na nasze tereny!! stracilibysmy wtedy juz wszystko.. wtedy zepchneli by nas wszyscy gleboko gleboko do podziemi!!! NIEMOŻEMY DO TEGO DOPUŚCIĆ!!!!!
Nowy Hutnik 2010.