Stadiony/boiska rywali w 4 lidze

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt maja 27, 2008 6:36 pm

Kurwa nie które kartofliska mnie przerażają...serio, to jest tragiczne...

94HKSNH
Posty: 158
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:58 pm

Postautor: 94HKSNH » wt maja 27, 2008 8:47 pm

No fakt, tragedia z tymi boiskami, szkoda gadac. Mam nadzieje ze chociaz wyjazdy jakies bedą organizowane ( o ile sie to opłaci )...

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » śr maja 28, 2008 4:59 pm

jak to oplaci???? bedziemy jezdzic!!
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » czw maja 29, 2008 4:17 pm

90% tych stadionów to standard krakowskich klubików Nadwiślanów, Zwierzynieckich, Grzegórzeckich itp. bo nawet stadion naszej
Wandy jakoś sie jeszcze prezentuje przy tych kartofliskach.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » czw maja 29, 2008 4:49 pm

abcdefgh pisze:90% tych stadionów to standard krakowskich klubików Nadwiślanów, Zwierzynieckich, Grzegórzeckich itp. bo nawet stadion naszej
Wandy jakoś sie jeszcze prezentuje przy tych kartofliskach.


Nadwiślan ma dobry stadion, nie narzekaj. Maja dwie trybuny jedna nowa mala taka i z tylu jest drugi sektor taki duzy; maja nowa murawe. Boisko pelnowymiarowe. My tam na WFie gramy w noge. Nie ma co porownywac do Zwierzynieckiego bo to tylko 3 lawki i boisko.
Stadiony ewidentnie wioskowe, jednak nie aż takie tragiczne. Z reszta - nie ważne jaki stadion, ważny jest Hutnik ;)

ozzy
Posty: 656
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 1:59 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: ozzy » pn cze 02, 2008 2:36 pm

Aldaris pisze:Wydaje się, że drużyny z piątych lig też powinny mieć prawo awansu do nowej trzeciej ligi (tak samo ja drużyny z czwartych lig, mogą awansować do nowej drugiej ligi). I tak w pierwszej grupie piątej ligi świętokrzyskiej

1. Heko Czermno 49
2. Piast Chęciny 43

a w drugiej grupie świętokrzyskiej

1. Juventa Starachowice 45
2. OKS Opatów 44
3. Sparta Dwikozy 43
4. Sparta Kazimierza Wielka 43


Piąta liga małopolska składa się tylko z jednej grupy

1 Mogilany 58
2 Skawa 50


Czy rozegrane zostaną tu jakieś baraże, to tego nie wiem.


5 liga małopolska liczy 2 grupy a nie jedną, a co dotyczy awansów to ciężko powiedzieć, czy znajdą się zwycięzcy 5 lig w nowej trzeciej. Doszły mnie słuchy, że MZPN olał sprawę i mistrzowie 5 ligi małopolskiej znajdą się w nowej 4, z resztą w regulaminie 5 ligi jest zapis:

. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch grupach V ligi, w następnym sezonie występować będą w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi.


Co do ligi świętokrzyskiej, to oni póki co sami nie wiedzą:
Ostateczne decyzje w sprawie awansów do poszczególnych klas rozgrywkowych zostaną podjęte przez Wydział Gier ŚZPN po zakończeniu sezonu 2007/2008 i wynikać będą z ilości miejsc jakie przypadną dla drużyn naszego województwa w nowoutworzonej III lidze.


Więc jest wielce prawdopodobne, że w nowej 3 lidze znajdą się tylko spadkowicze z obecnej 3 i obecni czwartoligowcy. Na dzień dzisiejszy wyglądałoby to mniej więcej tak:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Wierna Małogoszcz
3. Naprzód Jędrzejów
4. Hutnik Kraków
5. Unia Tarnów/Ponidzie Nida Pińczów
6. Puszcza Niepołomice
7. Dalin Myślenice
8. LKS Nieciecza
9. Glinik Gorlice
10. Alwernia
11. Garbarnia Kraków/Granat Skarżysko Kamienna
12. Pogoń Staszów
13. Czarni Połaniec
14. Lubrzanka Kajetanów
15. Orlicz Suchedniów
16. Piaskowianka Piaski

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » pn cze 02, 2008 6:49 pm

ozzy pisze:
Aldaris pisze:Wydaje się, że drużyny z piątych lig też powinny mieć prawo awansu do nowej trzeciej ligi (tak samo ja drużyny z czwartych lig, mogą awansować do nowej drugiej ligi). I tak w pierwszej grupie piątej ligi świętokrzyskiej ....
Czy rozegrane zostaną tu jakieś baraże, to tego nie wiem.


5 liga małopolska liczy 2 grupy a nie jedną, a co dotyczy awansów to ciężko powiedzieć, czy znajdą się zwycięzcy 5 lig w nowej trzeciej. Doszły mnie słuchy, że MZPN olał sprawę i mistrzowie 5 ligi małopolskiej znajdą się w nowej 4, z resztą w regulaminie 5 ligi jest zapis:

. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch grupach V ligi, w następnym sezonie występować będą w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi.



Potwierdzam, co pisze Ozzy - z tego co dowiedzialem sie w Skawie Wadowice - z V ligi nie bedzie mozliwosci awansu do III ligi. Wedlug obliczen dzialaczy po trzy najlepsze ekipy z V ligi (krakowsko-wadowickiej i nowosadecko-tarnowskiej) zostana dolaczone do IV ligi. Jak bedzie naprawde - przekonamy sie w sierpniu :-)

Awatar użytkownika
KokoHKS
Posty: 65
Rejestracja: śr mar 21, 2007 10:59 pm
Lokalizacja: Szkolne HKS!

Postautor: KokoHKS » pn cze 02, 2008 9:25 pm

PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Obrazek
jeśli chodzi o murawę to jest dobra, ale jak pojedziemy tam w kilkaset oso to czarno to widzę :roll:

GOŚCIBIA SUŁKOWICE

grałem tam 3 lata temu, murawa nie taka zła, ale trybuny...

LKS MOGILANY

Nie jest daleko, 3 z rzędu wioska za Krakowem na Zakopiance. Miałem zaszczyt grać tam w przeszłym tygodniu, ładny stadion lecz mały
:x

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » pn cze 02, 2008 11:19 pm

Ja mażę o Granacie Skarżysko tam mieli kiedyś ekipę.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt cze 03, 2008 9:18 am

Eh jeszcze pare-parenaście lat temu Warszawa, Łódź, Szczecin, Katowice, Zabrze........ teraz Starachowice, Skarżysko-Kam. Połaniec, Nieciecza.......
COŚCIE SKURWYSYNY ZROBILI Z TYM KLUBEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Troublemaker
Posty: 2726
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » wt cze 03, 2008 9:58 am

1950N-H pisze:no BA pewnie ze bedziemy jezdzic - jak pewnie niektorzy zauwazyli jestesmy jedynym klubem w Polsce w ktorym kibice przychodza na swoj stadion w mniejszejliczbie niz na wyjazdy ;) PATOLOGIA jak złoto


Zdarzało się to również często Bałtykowi i wałbrzyskiemu Górnikowi więc nie jesteśmy w tej kwestii "innowatorami" :wink:
Quam dulce et decorum est pro patria mori

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr cze 04, 2008 11:16 am

ciekawe czy na IV ligowym szlaku bedziemy się gościc w takiej klatce jak sektor dla przyjezdnych w trąbkach wielkich na pomorzu

http://i29.tinypic.com/2urxtlx.jpg

białoczerwononiebieski
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 9:38 am
Lokalizacja: Radom/Kraków

Postautor: białoczerwononiebieski » śr cze 04, 2008 3:57 pm

majlech pisze:
ozzy pisze:
Aldaris pisze:Wydaje się, że drużyny z piątych lig też powinny mieć prawo awansu do nowej trzeciej ligi (tak samo ja drużyny z czwartych lig, mogą awansować do nowej drugiej ligi). I tak w pierwszej grupie piątej ligi świętokrzyskiej ....
Czy rozegrane zostaną tu jakieś baraże, to tego nie wiem.


5 liga małopolska liczy 2 grupy a nie jedną, a co dotyczy awansów to ciężko powiedzieć, czy znajdą się zwycięzcy 5 lig w nowej trzeciej. Doszły mnie słuchy, że MZPN olał sprawę i mistrzowie 5 ligi małopolskiej znajdą się w nowej 4, z resztą w regulaminie 5 ligi jest zapis:

. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch grupach V ligi, w następnym sezonie występować będą w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi.



Potwierdzam, co pisze Ozzy - z tego co dowiedzialem sie w Skawie Wadowice - z V ligi nie bedzie mozliwosci awansu do III ligi. Wedlug obliczen dzialaczy po trzy najlepsze ekipy z V ligi (krakowsko-wadowickiej i nowosadecko-tarnowskiej) zostana dolaczone do IV ligi. Jak bedzie naprawde - przekonamy sie w sierpniu :-)

U nas w mazowieckim też miało nie być awansu z V do nowej III ligii. Na szczęście nasi działacze ,kibice i piłkarze zaczeli bambardować MZPN i PZPN mailami telefonami i innego rodzaju petycjami i wywalczyliśmy możliwość awansu. Niestety czeka nas kilka baraży.Najpierw jeden mecz na neutralnym stadionie ze zwycięzcą V ligii północnej , pózniej dwumecz z 6 drużyną IV ligii mazowieckiej , a może jeszcze być dwumecz z 6 drużyną IV ligii łódzkej.
Narazie wiadomo,że w sobote gramy w Nadarzynie z...... no własnie nie wiadomo z kim bo się kluby odwołują i albo będzie to Pogoń Siedlce ,albo Kryształ Glinojeck.
Pozdrowienia od Broniarzy i mam nadzieję że kiedyś zagramy razem przynajmniej w II lidze

Tomek1950
Posty: 799
Rejestracja: pn sie 30, 2004 1:28 pm
Lokalizacja: Nowa - Huta

Postautor: Tomek1950 » czw wrz 04, 2008 7:18 pm

Pogoń Staszów

Obrazek
Hutnik 1950 Kraków

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » czw wrz 04, 2008 7:38 pm

A jakieś zdjęcie klatki ktoś ma?