Hutnik Kraków - Naprzód Jędrzejów sobota, 30.08 godz. 17:00

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » sob sie 30, 2008 10:45 pm


Awatar użytkownika
Stefek_Burczymucha
Posty: 723
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 10:03 pm

Postautor: Stefek_Burczymucha » ndz sie 31, 2008 5:40 am

~55 ich bylo, strasznie wolno ich wpuszczali. łałałiła!
Wasting time is an important part of living.

Awatar użytkownika
forever
Posty: 167
Rejestracja: sob sty 15, 2005 2:02 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: forever » ndz sie 31, 2008 8:41 am

było ich dokładnie 60 (chyba że jeszcze jakiś schował sie za flage albo został przed bramą)
IH IK S - IN IH

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz sie 31, 2008 11:38 am

a po meczy tylko dwóch piłkarzy do nich podeszło i kibice zaczeli na nich bluzgać!!!
Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » ndz sie 31, 2008 11:46 am

tommyl pisze:a po meczy tylko dwóch piłkarzy do nich podeszło i kibice zaczeli na nich bluzgać!!!


Spadalismy razem z nimi z ligi, byli chyba wyzej od nas, to sie nie dziwie ich kibicom. Dobrze ze nasi postawili na nowa sile ;] Jak bym mial patrzyc na Wasyla Bizonia i inne gwiazdeczki w tym sezonie a nie widzac tej druzyny co jest teraz...starch pomyslec...Ktos sral w majty ze bedize ciezko bo naprzodzik pokonal neptuna 5-1 i to u siebie. Jak narazie jestesmy druzyna nie do pokonania u siebie i to mi sie podoba, przypominiaja mi sie dawne czasy.

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 31, 2008 11:50 am

huteusz 500 osob? 500 to bylo ale na prostej naprzeciwko trybuny glownej. wg mnie na meczu okolo 700-800 ludzi.

mlyn w porywach 80 po przerwie zmalal do 50

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » ndz sie 31, 2008 11:55 am

jak pisza na forum Naprzodu było ich 65 os (w tym z nami 28 chłopaków z RKS Radomsko) ale chyba kogos nie wpuscili
TYLKO POLSKA

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz sie 31, 2008 12:05 pm

Glebi_NH_WJ pisze:jak pisza na forum Naprzodu było ich 65 os (w tym z nami 28 chłopaków z RKS Radomsko ) ale chyba kogos nie wpuscili


jak widać w naszej lidze jesteśmy rarytasem nie tylko dla ekip ktore z nami grają ale tez dla ich zgód (poprzednio polowa gosci to Star)

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » ndz sie 31, 2008 12:48 pm

Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz sie 31, 2008 12:51 pm

tommyl pisze:http://www.naprzodjedrzejow.fora.pl/kibice,2/wyjazdy-runda-jesienna-2008-opisy-foto-komentarze,545.html

tylko że trzeba konto założyć
to wklej tu ten opis, bo nie kazdemu chce sie rejestrowac tylko, zeby to przeczytac

Awatar użytkownika
Glebi_NH_WJ
Posty: 275
Rejestracja: wt mar 20, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Wola Justowska

Postautor: Glebi_NH_WJ » ndz sie 31, 2008 12:54 pm

opis Naprzodu:
Hutnik Kraków - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW (30.VIII)

Po sporych problemach ze znalezieniem transportu na ten mecz, ostatecznie wybieramy sie do Krakowa w 65 os (w tym z nami 28 chłopaków z RKS Radomsko), autokrem i jednym autem. Na stadion docieramy spoznieni, przez działania wiadomych słuzb ktorzy juz od samego Jędrzejowa towarzyszyli nam swoją obecnością. Szczegółowe kontrole i wchodzimy w trakcie trwania I połowy, wywieszamy 3 flagi i od wejscia do konca meczu prowadzimy dobry doping z krótkimi przerwami.
Piłkarze po fatlanej grze przegrywaja 6-0, za co dostaja kilka ciepłych od nas po meczu.
Droga powrotna cały czas w obstawie niebieskich, a od wjazdu w granice województwa towarzysza nas 4 kabaryny, 2 polonezy i 2 auta kryminalnych, gdy dojezdzamy na miejsce zaczynaja sie problemy. Wita nas spory oddział prwencji, nie pozwalaja nawet chwile pogadac i pakuja RKS do autokaru ktory takze w eskorcie jedzie do Radomska.
Wato wspomniec tazke o gospodarzach, któych w mlynie ok. 50 (sami sie okresla), z 3 flagami i dopingiem.
Ogolnie wyjazd jak najbardziej udany, dzieki dla RKSu za wsparcie nas na tym wyjezdzie.

TYLKO NAPRZÓD !
TYLKO POLSKA

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » ndz sie 31, 2008 12:56 pm

Dziękóweczka za wklejenie

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz sie 31, 2008 1:10 pm

Po takim meczu aż chce się pisać!!! Co by nie mówić, to niezależnie od dyspozycji rywala, nasi chłopcy zagrali koncertowo. I niech w Jędrzejowie dadzą na mszę, że tego dnia większość setek nie wpadła... Pochwała należy się całej drużynie, za wynik, za walkę, ale przede wszystkim za urozmaiconą w końcu grę i mnóstwo wygranych pojedynków jeden na jeden. Pozwolę sobie jednak znaleźć jeden ogromny plus i hmm powiedzmy malutki minus.

Ten plus to postawa zawodnika z nr 15 (Tabak) - patrząc na jego postawę, zaangażowanie i serce do gry (a przede wszytkim pomysł na nią) przypomina mi się nieistniejący przez kilka lat w naszym zespole środek pola. Po prostu ręce składają się do oklasków. Do tego inne trafione transfery (Pyciak, Tarasek, Suchan) wielce wszechstronny Świątek, Gładysz, Niechciał, solidny w obronie Pasion i wartościowi zmiennicy, czego chcieć więcej???

Ten wspomniany przeze mnie minus to wstawianie Kiwackiego. Niezależnie od wyniku (wszedł na boisko przy stanie 4:0) wolałbym obejrzeć zamiast niego nawet najbardziej nieopierzonego juniora. Ot taki kaprys...

Podsumowując: Efektownie, efektywnie i oby tak dalej!!!

Pozdrawiam
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Rybak
Posty: 469
Rejestracja: czw gru 09, 2004 1:11 pm
Lokalizacja: OŚWIECENIA PŁD.

Postautor: Rybak » ndz sie 31, 2008 1:47 pm

patryk pisze:
Ten wspomniany przeze mnie minus to wstawianie Kiwackiego. Niezależnie od wyniku (wszedł na boisko przy stanie 4:0) wolałbym obejrzeć zamiast niego nawet najbardziej nieopierzonego juniora. Ot taki kaprys...


Nie tylko Ty masz taki kaprys :wink: Chłop jak dla mnie bez pojęcia wogole... :roll: Jak on kurwa nie ma wstydu? Na siłe wypożyczaja go do Garbarni, a gdy już tam go nie chcą, bo wiedzą co to za łajza, to wraca tutaj... :evil: A z tego co wiem napastnicy z drużyny juniorów całkiem dobrze sobie radzą w swojej lidze :wink:
Obrazek

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » ndz sie 31, 2008 2:17 pm

Dokladnie. do tej druzyny niepasuje ani kiwacki ani wiacek. kiwacki stara sie ale nic z tego lepiej niech w nasze rezerwy wyciaga z Aklasy.. tam moze nastrzelac, a wiacek ewidentnie zwalnia gre :? reszta zajebiscie mi sie podoba!
Nowy Hutnik 2010.