Znajdźmy napastnika - zabawa w Scouta

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt gru 02, 2008 6:15 pm

No to jedziemy dalej...


GKS Katowice rozwiązał kontrakty z trzema piłkarzami - Danielem Treścińskim, Pawłem Sobczakiem i Danielem Onyekachim.

To nie koniec zmian, bo do Ruchu wracają wypożyczeni stamtąd Łukasz Janoszka i Grzegorz Domżalski, a Damian Sadowski i Marek Gajowski zostali wypożyczeni do II-ligowego Przeboju Wolbrom.



napastnik: Daniel Onyekachi
klub: GKS Katowice
bramki: 2 PP
data urodzenia: 24 sierpnia 1985
wzrost: 178 cm

Drugą część sezonu leczył chyba kontuzje, na koncie dwie bramki w Pucharze Polski. Był już chyba kiedyś na testach w Hutniku, lecz wówczas był za drogi. W sam raz na IV lige.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Awatar użytkownika
NH Power
Posty: 715
Rejestracja: wt sie 23, 2005 9:08 pm
Lokalizacja: z gumiorskiej dzielnicy

Postautor: NH Power » wt gru 02, 2008 6:44 pm

napastnik: Mamadou Sonko
klub: Glinik Gorlice - III liga
bramki: 6
data urodzenia: 23.12.1986
wzrost: 180

wczoraj brał udział w gierce 8)
Power =
n U 1. (authority, control)władza; in ~ u władzy: the party in ~ partia rządząca; balance of ~ równowaga sił. 2. (vigour, strength)moc, potęga, siła. 3. (ability, capacity) zdolność;

czyli mówiąc po prostu "NH Power" = Hutnik

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3909
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt gru 02, 2008 6:58 pm

Ja bym się trzymał koncepcji naszego trenerskiego trio. A wydaje mi się, że czarnoskóry piłkarz nie bardzo do niej pasuje. Przyjdzie, pogra, pójdzie... Nie tędy droga.

Łukasz NH
Posty: 80
Rejestracja: śr lis 12, 2008 3:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Łukasz NH » wt gru 02, 2008 7:46 pm

kolejarz rozwiązał kontrakt z napastnikiem grał głównie w gorlicach :)


Imię Rafał
Nazwisko Gadzina
Kraj Polska
Data urodzenia 17 marca 1985
Miejsce urodzenia Gorlice
Wzrost / waga 175 cm / 73 kg
Obecny klub Kolejarz Stróże
Pozycja napastnik

dUfio
Posty: 9101
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt gru 02, 2008 8:22 pm

OŻÓG 1950 pisze:Ja bym się trzymał koncepcji naszego trenerskiego trio. A wydaje mi się, że czarnoskóry piłkarz nie bardzo do niej pasuje. Przyjdzie, pogra, pójdzie... Nie tędy droga.


przeciez byles na spotkaniu a na nim wspomniano ze kto wie moze nawet czarny koleszka u nas zagra

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » wt gru 02, 2008 8:37 pm

Obrazek Obrazek

KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3909
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr gru 03, 2008 1:11 am

dUfio pisze:
OŻÓG 1950 pisze:Ja bym się trzymał koncepcji naszego trenerskiego trio. A wydaje mi się, że czarnoskóry piłkarz nie bardzo do niej pasuje. Przyjdzie, pogra, pójdzie... Nie tędy droga.


przeciez byles na spotkaniu a na nim wspomniano ze kto wie moze nawet czarny koleszka u nas zagra


Hmm może mi umknęło. Tylko w takim razie jak to się ma do tego, aby jak najmniej było piłkarzy z zewnątrz. Czarnoskóry (nikogo nie obrażając) z definicji nie zwiąże się emocjonalnie z klubem.

dUfio
Posty: 9101
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr gru 03, 2008 9:38 am

jak najmniej nie znaczy wcale, widocznie aktualnie nie mamy w swoich zasobach wewnętrznych odpowiedniego napastnika na już.

JOK_NH
Posty: 4600
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » śr gru 03, 2008 2:11 pm

Dokładnie, nie róbcie juz jaj, że ktoś z zewnątrz przyjdzie, pogra i odejdzie, bo jak ktoś wystawi kasę za naszego juniora, to też pójdzie, więc kompletnie nie widzę związku. A nie ukrywajmy, że wzmocnić się trzeba, jeżeli myśli się o awansie.

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr gru 03, 2008 2:19 pm

Strona Glinika http://www.glinik-gorlice.com/ zamieściła dzisiaj newsa odnoście transferów.. oto co piszą o Traore...

"Wczoraj w gorlickim wydaniu Gazety Krakowskiej ukazał się artykuł, według którego znikło zainteresowanie najlepszym obecnie strzelcem Glinika, senegalczykiem Mouhamadou Traoré. Otóż popularny "Tra" wczoraj wyjechał na testy do Legii Warszawa. Zainteresowanie tym zawodnikiem wyrażają również dwa kluby pierwszoligowe i dwa trzecioligowe....."

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » sob gru 06, 2008 10:53 pm

OŻÓG 1950 pisze:Hmm może mi umknęło. Tylko w takim razie jak to się ma do tego, aby jak najmniej było piłkarzy z zewnątrz. Czarnoskóry (nikogo nie obrażając) z definicji nie zwiąże się emocjonalnie z klubem.


Piłkarz to praca jak każda inna więc co tu ma do rzeczy emocjonalne związanie z klubem?Ma gość dobrze grać bo z tego będzie rozliczany a nie z przywiązania do barw klubowych.Ty tez czujesz się emocjonalnie związany z zakładem pracy w którym pracujesz?Takim myśleniem to może my kibice zagramy?Tyle w temacie

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3909
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz gru 07, 2008 3:09 am

Daro nawiązywałem do ogólnej koncepcji sztabu trenerskiego. Zresztą ta koncepcja niezmiernie mi się podoba. A tak nawiasem mówiąc... Jeśli lubiłbym swoją pracę i byłaby tam fajna ekipa, z którą bym pracował, to myślę, że mógłbym się emocjonalnie związać z tymi ludźmi i z tą pracą. Ale to tak nawiasem mówiąc ;)

Awatar użytkownika
Daro1950
Posty: 285
Rejestracja: czw sie 07, 2008 5:16 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: Daro1950 » ndz gru 07, 2008 10:42 am

Mi też się to podoba ale obiektywie patrząc bardzo ciężko będzie zrobić w taki sposób drużynę na wyższym poziomie niż obecny(czyt. czwartoligowy).

tommyl
Posty: 659
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 5:19 pm
Lokalizacja: z Suchych Stawów

Postautor: tommyl » pn gru 08, 2008 1:36 pm

Obrazek Obrazek



KTO KOCHA TEN WIERZY - TYLKO Hutnik!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn gru 08, 2008 1:40 pm



Najlepszy snajper III-ligowego Glinika Gorlice Mouhamadou Traore przebywa na testach w Legii Warszawa!

22-letni Senegalski napastnik Mouhamadou Traore odbywa testy w ekipie wicemistrza Polski - Legii Warszawa! Najskuteczniejszy jesienią snajper Glinika Gorlice wziął udział w czwartkowych zajęciach Młodej Legii Warszawa. Po krótkiej rozgrzewce, podopieczni Piotra Strejlała podzieleni zostali na trzy drużyny i rozgrywali wenętrzne gry kontrolne.

Traore jesienią strzelił 9 bramek dla Glinika i zainteresowanie tym piłkarzem wykazuje także m.in ekipa lidera II ligi - Kolejarza Stróże.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!