ORLICZ - Hutnik środa 29-04-2009 wyjazd

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr kwie 29, 2009 6:57 pm

Junior pisze:
huteusz pisze:Nie zauwazyliscie stalej tendencji na Hutniku?
Pierwsza runda wypas, idziemy na awans...
Druga runda - graja kiche, i zostaja w srodku tabeli.

Odkad chodze na mecze Hutnika zawsze coś takiego się dzieje. Przypadek?


Nie. Po prostu przynosisz Nam pecha


ta jasne

GULIWER
Posty: 45
Rejestracja: sob lut 09, 2008 2:51 pm

Postautor: GULIWER » śr kwie 29, 2009 7:04 pm

banda kondonow i tyle! Nie ma tlumaczenia koniec! Hutnik TO MY A NIE WY!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3902
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr kwie 29, 2009 7:36 pm

wracam z uczelni, patrzę i kurwa nie wierzę

tak zrobiony w buca, to się dawno nie czułem

jak im kurwa nie wstyd?

chuj by już kurwa strzelił z nimi wszystkim

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr kwie 29, 2009 7:39 pm

chuj wbijam w taką grę!!

PAHKS
Posty: 385
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 9:01 pm

Postautor: PAHKS » śr kwie 29, 2009 7:48 pm

Pierdolenie o chopenie panie trenerze
bedziecie walczyc do konca haha i komu te bajki ?
poraz kolejny kiedy byla ogromna szansa na awans to przestaja grac
Klasa A to jest to co nam jest potrzebne
nie ludzcie sie juz ze SSA Hutnik przy obecnym zarzadzie bedzie chcial awansowac
szkoda tylko robic nadzieje a pozniej psuc nerwy kibicom
ja juz nie wierze bez zmian w zarzadzie bedziemy gnic w tej lidze
PrzyArceHKS
Bylismy jestesmy bedziemy

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » śr kwie 29, 2009 7:56 pm

Bedkowski wypierdalaj z tego klubu i zabierz ze soba tego pierdolengo trenera ( napoleon jebany )

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr kwie 29, 2009 7:56 pm

no i porażka 1:0.
Siedziałem cicho, ale wiedziałem że tak bedzie. Na wiosnę Hutnik zawsze gra pytę ( prawie oprócz pamiętnego 96r.) od tego czasu nie pamiętam dobrej gry Naszych kopaczy na wiosnę, i raz nawet pewnego sezonu na koniec rundy sam usłyszałem od pewnego gracza ze na wiosnę bedziemy przegrywać bo zarząd nie chce awansu!!
Musi się w końcu zebrać porządna ekipa i wyjebać tych leśnych dziadów z zarzadu, taj jak to zrobiono 3-4 lata temu w GKS Tychy. tam od tamtego czasu kibice rządzą klubem.
bo nie rozumiem jak mozna grać piękną, radosną piłkę (ostatni taki 8:1) a następnie grają tak jakby ktoś ich pierwszy raz zebrał i kazał grać w lidze która ich przerasta!!!
Czy Wy też to widzicie??
Hutnik to MY a NIE wy!!
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr kwie 29, 2009 8:00 pm

Kosoviak pisze:no i porażka 1:0.
Siedziałem cicho, ale wiedziałem że tak bedzie. Na wiosnę Hutnik zawsze gra pytę ( prawie oprócz pamiętnego 96r.) od tego czasu nie pamiętam dobrej gry Naszych kopaczy na wiosnę, i raz nawet pewnego sezonu na koniec rundy sam usłyszałem od pewnego gracza ze na wiosnę bedziemy przegrywać bo zarząd nie chce awansu!!
Musi się w końcu zebrać porządna ekipa i wyjebać tych leśnych dziadów z zarzadu, taj jak to zrobiono 3-4 lata temu w GKS Tychy. tam od tamtego czasu kibice rządzą klubem.
bo nie rozumiem jak mozna grać piękną, radosną piłkę (ostatni taki 8:1) a następnie grają tak jakby ktoś ich pierwszy raz zebrał i kazał grać w lidze która ich przerasta!!!
Czy Wy też to widzicie??
Hutnik to MY a NIE wy!!


1,000,000 procent poparcia dla Ciebie . nakaz porazek przyszedl od meczu z nieciecza , z puszcza ten mecz to porazka ,
Jestem tak wkurwiony jak nigdy 11 meczy siadlo zostaly 2 ale ch z tego bo dojebal nam orlicz i faworyt jeszcze kiedys przegral

ZIELONE
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:37 pm
Lokalizacja: NOWA - HUTA

Postautor: ZIELONE » śr kwie 29, 2009 8:04 pm

chwwdk pisze:Bedkowski wypierdalaj z tego klubu i zabierz ze soba tego pierdolengo trenera ( napoleon jebany )


chyba Cie troche ponioslo bedkowski jest w SPMTS Hutnik a wczesniej ks Hutnik trenerem i dzieki niemu jakos mlodziezowka istnieje i w miare hula ssa to inni ludzie, odkrec sie albo idz na karuzele.....
Hutnik KRAKÓW & GKS JASTRZĘBIE!!

STARA HUTA NIE RDZEWIEJE!!

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » śr kwie 29, 2009 8:07 pm

za ostatnie wyniki nie winilbym trenera ani zawodnikow
wszystkim kieruje zarzad SSA

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » śr kwie 29, 2009 8:08 pm

ZIELONE pisze:
chwwdk pisze:Bedkowski wypierdalaj z tego klubu i zabierz ze soba tego pierdolengo trenera ( napoleon jebany )


chyba Cie troche ponioslo bedkowski jest w SPMTS Hutnik a wczesniej ks Hutnik trenerem i dzieki niemu jakos mlodziezowka istnieje i w miare hula ssa to inni ludzie, odkrec sie albo idz na karuzele.....

Całkowicie popieram!! Bedkowski nic do tego nie ma.. wrecz nawet spoko chłop jest!

Troublemaker
Posty: 2725
Rejestracja: pt paź 01, 2004 2:00 pm

Postautor: Troublemaker » śr kwie 29, 2009 8:14 pm

Zdawałem sobie sprawę z niezbyt dobrej formy naszych "azzurri" ale gdy wychodziłem dzisiaj z klubu i usłyszałem rozmowe dwóch pracowników odnośnie wyniku 0:1 stwierdziłem, że to raczej....chodzi o inne spotkanie.

Kolejny "chwalebny" wystep naszej jedenastki jednak komentarz sobie juz daruję...."wałkujemy' to niemal juz od 7 lat.
Quam dulce et decorum est pro patria mori

SNH
Posty: 199
Rejestracja: czw wrz 25, 2008 9:08 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: SNH » śr kwie 29, 2009 8:27 pm

ja niewiem czy ten klub potrzebuje Klasy C by dokonac awansu ? To jest dramat co sie dzieje w tym momencie gramy o czopke gruszek w tej lidze.

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 476
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Postautor: Pawel76Nh » śr kwie 29, 2009 8:32 pm

ktos tam w ktoryms temacie swego czasu napisal ze widzial prezesa na meczu Cracovii ,skoro tak to zacznijmy od tego ze nam potrzeba naszego czlowieka
Szkoda ze odpuszczone bo mialem nadzieje ze do Tarnowa pojedzie rekordowa ilosc ludu ,a po ostatnich wynikach wszystko idzie sie jebac

chwwdk
Posty: 59
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 12:42 am

Postautor: chwwdk » śr kwie 29, 2009 8:33 pm

Duzo nie wiecie o tym panu. Szkoda, ze nikt nie wie, jak przyrabia na SPMTS, obozy sportowe etc. Ten chlop nie robi nic bezinteresownie. Bardziej falszywego czlowieka nie poznalem. Popytajcie trenerow w mlodziezowce, czy tez zawodnikow, to sie dowiecie. MONEY MONEY MONEY. Druga sprawa, Jak sobie wyobrazacie, ze zarzad zszedl i kazal mlodym chlopakom przegrywac ?? hehehe. Poprostu mlodosc rzadzi sie swoimi prawami. Musi byc zachowana rownowaga, pomiedzy mlodoscia, a zawodnikami wiekowymi. Ktos, za to odpowiada. Dodam, ze obecni zawodnicy maja wieksze pieniadze niz chodzby poprzedni rok temu. To jest dziwny paradoks bo i liga nizsza (zenujaco slaba) i zawodnicy mlodzi, a takim sie nie powinno placic zadnych duzych pieniedzy ( przynajmniej nie na tym POZIOMIE),a z tego co wiem to pensje siegaja nawet 4 tysiecy!! W naszym klubie pensje ustala pan bedkowski, a nie zarzad ( to jest akurat pozytywne bo pojecie o pilce jakies tam ma ale juz o zarobkach na tym poziomie zadne). KTO KOCHA TEN WIERZY. Pozdro