Hutnik Kraków - Górnik Wieliczka (sobota 5.09.09, g. 15:00)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

figlarz_Bugi
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 8:52 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: figlarz_Bugi » pn wrz 07, 2009 3:04 pm


Ja pierdolę. mieszkam w Hucie i nie wierzę, że coś takiego przczytam od kibica Hutnika.

To otwórz oczy człowieku chyba że chodzisz na inny stadion!!!
Figlarz, nigdy nie chodziło dużo ludzi... Racja, tylko, że mierzmy frekwencję swoją miarą... Bez kitu, żeby 1000 osób nie mogło przyjść? To jest dla mnie nieporozumienie (dla nas to dużo, dla innych mało).

jaką miarą?? 3 tys na 300-tu tys dzielnice (nawet odliczając dziadków, kobiety w ciązy i kombatantów wojennych) to jest promil!! minimum tyle powinno byc na każdym meczu
gdy ponad 5 lat temu rozkminialismy akcje "tu sie wychowalismy-tu jest nasz dom" polegajaca na porzadkowaniu stadionu nikt nas nie zatrudniał, nikt nam nie palcil, nikt z klubu nam nie dawał nam zadnych przyrzadow ani nie mowil co mamy popijajac piwko robic. sami to doskonale wiedzielismy, sami kupowalismy przyrzady (sporo pomogl tez jeden ze starszych kibicow). fajnie ze mielismy sie po wszystkim gdzie umyc, o darmowym wstepie na mecz nie bylo mowy. czysta zajawka-zero kalkulacji.

chylę czoła

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 07, 2009 3:07 pm

figlarz_Bugi pisze:

Ja pierdolę. mieszkam w Hucie i nie wierzę, że coś takiego przczytam od kibica Hutnika.

To otwórz oczy człowieku chyba że chodzisz na inny stadion!!!
Figlarz, nigdy nie chodziło dużo ludzi... Racja, tylko, że mierzmy frekwencję swoją miarą... Bez kitu, żeby 1000 osób nie mogło przyjść? To jest dla mnie nieporozumienie (dla nas to dużo, dla innych mało).

jaką miarą?? 3 tys na 300-tu tys dzielnice (nawet odliczając dziadków, kobiety w ciązy i kombatantów wojennych) to jest promil!! minimum tyle powinno byc na każdym meczu
gdy ponad 5 lat temu rozkminialismy akcje "tu sie wychowalismy-tu jest nasz dom" polegajaca na porzadkowaniu stadionu nikt nas nie zatrudniał, nikt nam nie palcil, nikt z klubu nam nie dawał nam zadnych przyrzadow ani nie mowil co mamy popijajac piwko robic. sami to doskonale wiedzielismy, sami kupowalismy przyrzady (sporo pomogl tez jeden ze starszych kibicow). fajnie ze mielismy sie po wszystkim gdzie umyc, o darmowym wstepie na mecz nie bylo mowy. czysta zajawka-zero kalkulacji.

chylę czoła


Mówię człowieku o osiedlach!!A nie kurwa o jakims stadionie. Wiesz ile pracy wykonują niektórzy z nas codziennie? Widać gówno o tym wiesz i tak nie robisz? Albo może Ci nie wychodzi i stąd frustracja, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
Pozdrawiam.

metaxa
Posty: 27
Rejestracja: sob sty 31, 2009 6:17 pm

Postautor: metaxa » pn wrz 07, 2009 3:42 pm

Jestem Kibicem Hutnika od zawsze a mam 36 lat .Tak nisko i tak w Dupie
Hutnik nie był jeszcze nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale jestem pod wrażeniem takich Kibiców jak np. JOK WIELKI SZACUNEK..
Naj łatwiej jest krytykować i oceniać nie robiąc nic
A.E.K

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn wrz 07, 2009 4:09 pm

ożóg za co przepraszasz.
na pewno te dziady nie biorą mniej niż 5 tys, a nawet jakby zarabiali 1000zl to i tak za duzo bo oni po prostu działają na szkode klubu.
Każdy ich dzień w naszym klubie to kolejny krok do dna.

Jeśli nie nadaja sie na swoje stanowiso to niech biorą szmaty, łopaty i zap...lają.
Zdecydowane nie wyręczaniu tych nierobów w jakichkolwiek czynnościach zwiazanych z klubem.
P.S. 3 tys z 3000 tys to dokładnie 1% nie promil :wink:

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » pn wrz 07, 2009 5:18 pm

birkut pisze:ożóg za co przepraszasz.


Można się domyślać że Oro go poinstruował żeby nie oczerniał pracowitego i jakże zasłużonego zarządu SSA.

figlarz_Bugi
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 8:52 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: figlarz_Bugi » pn wrz 07, 2009 5:36 pm

JOK, kompletnie nie rozumiesz o czym pisze ale skoro połowa społeczeństwa ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem więc mnie to nie dziwi.
P.S. 3 tys z 3000 tys to dokładnie 1% nie promil

wiem (miala byc przenośnia) ale promil jest bardziej nośny medialnie ;)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 07, 2009 5:58 pm

birkut pisze:ożóg za co przepraszasz.


Po prostu chciałbym pisać prawdę. Jeśli walnąłem babola, no to po prostu przepraszam. Jak piszę, to staram się robić to rzetelnie.


A co do reszty Twojego postu (którego tutaj nie zacytowałem), no to nie różnimy się w swoim zdaniu za bardzo. Też uważam, że póki co GÓWNO ROBIĄ. Ale jak im wrzucam, to mimo wszystko chcę pisać prawdę.


Pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 07, 2009 9:49 pm

Obrazek

Dziennik Polski
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn wrz 07, 2009 11:31 pm

Ożóg jeśli mozna wiedzieć to skad masz wiadomość o ich zarobkach.
Bo jesli jak pisze Konrad od informacji to :lol:

hajduk
Posty: 94
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:23 pm
Lokalizacja: Piaski

Postautor: hajduk » pn wrz 07, 2009 11:36 pm

http://krak.tv/kategoria-9,film-744.html - relacja z meczu z Górnikiem Wieliczka

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn wrz 07, 2009 11:40 pm

Birkut

Nie mam żadnych informacji. Walnąłem taką kwotę, bo pomnożyłem minimum przez ileś tam (zasugerowałem się innym tematem na forum).

Na privie dostałem wiadomość, że się mylę.

i tyle :P
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
birkut
Posty: 938
Rejestracja: sob lut 09, 2008 3:10 pm

Postautor: birkut » pn wrz 07, 2009 11:49 pm

własnie to mnie ciekawi kto cię poprawi a przynajmniej jaką kwotę podał.
bo gwarantuje ci że w przed wakacjami brali na pewno dobrze ponad 5 tys

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt wrz 08, 2009 12:07 am

Nie podał kwoty, napisał, że jest mniej.

Jeśli, to co piszesz jest prawdą, no to twierdzę, że jest to za dużo - zwłaszcza w tak trudnym okresie.

Ja natomiast ukajałem się, no bo, jeśli powiedziałem nieprawdę, no to pasuje to odwołać. Napiszę bzdetę, a później inni będą powtarzać. Pisałem szczerze, ale wychodzi na to, że się pomyliłem.


Co mogę jeszcze powiedzieć?

Piłkarzom zmniejszono kasę, trenerom chyba też. I zgadzam się z tymi posunięciami, bo to niestety konieczne. Mam też nadzieję, że zarząd też ma zmniejszone pobory. A jakie te pobory są? Dyskusja trwa i trwa... Pasowało by ją przeciąć raz na zawsze... Ale to już nie moje zadanie. I nie chodzi tu o konkretne kwoty, ale chociażby o rząd wielkości, czy chociażby potwierdzenie, bądź zaprzeczenie temu, czy obniżka pensji dotknęła też zarząd.

Ktoś spyta się - jak można zaglądać do cudzej kieszeni? - co nas to interesuje?

Ja powiem, że interesuje nas to bardzo, ponieważ KAŻDA wypłata jest KOSZTEM. Nie trzeba chyba mówić, że w obecnej sytuacji cięcie kosztów jest niezbędne. No, a przecież nam zależy na tym klubie, na jego kondycji finansowej. Nasze zaangażowanie, nasze oddanie temu klubowi, to, że życzymy HKSowi jak najlepiej popycha nas do zadawania właśnie takich pytań.

Sąsiada z klatki nie spytam się ile zarabia, bo mnie to gówno obchodzi.
Ale zarobki zarządu, w przypadku, gdy trzeba ciąć koszty, żywo interesują nie tylko mnie, ale także innych kibiców. I nie chodzi tu o to, aby prezes, viceprezes i inni podali stan swojego majątku - ile mają na koncie, ile jest wart ich samochód, ile zarabiają z emerytury wojskowej itd. Te dane nas nie interesują i nie mogą, bo co nam do tego?! Ale wielkość poborów z kasy klubu, któremu oddaliśmy serca... O! To nas interesuje! A jakże! I nie ma się co temu dziwić.


Dlatego, też osobiście nie chcąc popadać w konflikty, proszę o czytelne wyjaśnienie tej kwesti raz na zawsze. Trzeba rozciąć ten węzeł niewiedzy i już. Bez domysłów, bez plotek, które tylko przynoszą więcej złego, niż dobrego.


Zwracam się z tym apelem do Odpowiednich Osób.


Pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

bn
Posty: 3028
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt wrz 08, 2009 12:17 am

Była już tu podawana na forum w pkt. 9) - można sobie nawet obliczyć z bilansu, który też gdzieś na forum jest....

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3918
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt wrz 08, 2009 12:45 am

metal pisze:9) Pensja Prezesa a przychody SSA.
Retoryczne(?) pytanie Penny'ego Wise'a doczekało się odpowiedzi.
Pensja Pana Prezesa netto stanowi około 1/1500 zeszłorocznych przychodów SSA. (mam nadzieję, że taka odpowiedź nie zostanie uznana za złamanie dżentelmeńskiej umowy a jednocześnie da kibicom obraz kwot o jakich mówimy).


PennyWise pisze:Tutaj macie pełen raport z krsu, jak nie widać to piscie na prv podesle mailem zainteresowanym osobom.
Hutnik KRAKÓW SPORTOWA S.A.
INFORMACJE OGÓLNE
DANE TELEADRESOWE
Ulica: PTASZYCKIEGO 4
Kod pocztowy: 31-979
Miejscowość: KRAKÓW
Województwo: MAŁOPOLSKIE
Powiat: M. KRAKÓW
Gmina: M. KRAKÓW
Telefon: (1) 644-33-05
Faks: (1) 643-35-13

OCENA FIRMY
Rekomendowany maksymalny
kredyt kupiecki do salda: Niemożliwy do określenia
SCORING: 1 - wysoki poziom ryzyka


DANE IDENTYFIKUJĄCE
NIP: 678-285-21-91
REGON: 356467274
Numer KRS: KRS 0000106089

SPOSÓB REPREZENTACJI
Firmę może reprezentować:
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.


STATUS
Forma prawna: S.A.
Firma zarejestrowana dnia: 17.04.2002
Status Działalności: Firma aktywna

ZARZĄD
PREZES ZARZĄDU: WŁADYSŁAW PRESAK
WICEPREZES ZARZĄDU: ANDRZEJ SZMYT


WYBRANE DANE FINANSOWE
Dane za okres od 01.01.2007 do 31.12.2007
Przychody: 9 638 603,51
Zysk netto: -352 033,30
Kapitał własny: -2 493 392,88
Zatrudnienie: 101-250




9 638 603,51 : 1500 = 6 425, 74

Wobec powyższych informacji oraz wobec wiadomości jaka do mnie dotarła - JESZCZE RAZ PROSZĘ O RZETELNE WYJAŚNIENIE TEJ KWESTI, ABY NIE BYŁO JUŻ WIĘCEJ PLOTEK, DOMYSŁÓW, BLUZGANIA JEDNEJ STRONY NA DRUGĄ ITD.

Na prawdę uważam, że niepotrzebne domysły przynoszą więcej złego, niż dobrego. Wszelkie waśnie biorą się z niewiedzy i nieporozumień.


Rozumiem też, że kryzys mógł wpłynąć na powyższe dane, dlatego proszę także o wyjaśnienie nam tej sprawy.

(a obie strony proszę o kulturalną dyskusję, z merytoryczną wymianą argumentów)


Dziękuję i pozdrawiam
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...