Mecze SSA (runda wiosenna 2010)

Tematy piłkarskie (do 2010 r.)

Moderatorzy: dUfio, majlech

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 1:47 pm

snuff pisze:Albo zrobią awans i będą działać w myśl starej zasady "jakoś to będzie". Będą liczyć, że w 2 lidze zjawi się "mityczny " sponsor na którego czekamy od dwóch dekad bez mała.
Tak może się stać-całkiem możliwe..... :roll:

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 1:51 pm

jarkonh pisze:A mi się wydaje że jednak grają na awans.
Jako jedyni w tej lidze "mamy" stadion spełniający wymogi,
SSA po rozgrywkach ogłasza upadłość,
Stowarzyszenie Gila przejmuje miejsce w lidze.
I tak zaczną z zerowym kontem i będą mogli gromadzić nowe długi...
Takie me domysły ;)
A może tak się stać? Nie znam dokładnych procedur ale czy jest to możliwe aby inna drużyna (NH2010) zastąpiła SSA (jeśli upadnie) w drugiej lidze? POZDRAWIAM

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 4:41 pm

centrum nh pisze:Hutnik Kraków - Alwernia 3-0 (2-0)
1-0 Pacanowski 33
2-0 Szewczyk 44
3-0 Szewczyk 63


www.sportowetempo.pl
http://alwernia.info/index.php?action=m ... lbum;in=14 27 fotek z meczu..

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » czw maja 13, 2010 4:48 pm

FABIANO pisze:
jarkonh pisze:A mi się wydaje że jednak grają na awans.
Jako jedyni w tej lidze "mamy" stadion spełniający wymogi,
SSA po rozgrywkach ogłasza upadłość,
Stowarzyszenie Gila przejmuje miejsce w lidze.
I tak zaczną z zerowym kontem i będą mogli gromadzić nowe długi...
Takie me domysły ;)
A może tak się stać? Nie znam dokładnych procedur ale czy jest to możliwe aby inna drużyna (NH2010) zastąpiła SSA (jeśli upadnie) w drugiej lidze? POZDRAWIAM


Wkleiłem kiedyś na forum wycinek ustawy o sporcie profesjonalnym, o SSA itd.
I tam było, że w sytuacji, gdy KS przekształca się w SSA, to SSA przejmuje drużynę, miejsce w tabeli i również wszelkie zobowiązania.

Więc analogicznie wydaje mi się, że nie może być w tej sytuacji opcji zero, bo to by było bez sensu. W takim wypadku każdy klub powoływałby sobie swój nowy podmiot i przejmował drużynę...

Ale to tylko moje domysły.
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw maja 13, 2010 4:59 pm

Obrazek

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 5:02 pm

Było by super gdyby NH2010 od nowego sezonu zastąpił SSA i zaczął jesienne rozgrywki od drugiej ligi,oczywiście bez długów :wink:..

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » czw maja 13, 2010 6:41 pm

FABIANO pisze:Było by super gdyby NH2010 od nowego sezonu zastąpił SSA i zaczął jesienne rozgrywki od drugiej ligi,oczywiście bez długów :wink:..


Ale jeżeli jest to w ogóle możliwe to SSA na pewno nie trzyma drużyny dla NH2010 tylko dla stowarzyszenia Gila.
Również się na tym nie znam, ale tak Sobie myślę że po coś to oni robią, że coś znowu knują z panem Gilem na czele...
Już samo przyznanie licencji na wiosnę było sporym wałem dlatego wcale bardzo bym się nie zdziwił jakby udał im się taki manewr...
Obrazek

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 6:58 pm

Hm...JARKONH ma rację :roll: .Coś może knują. Przecież SSA mogli od razu nie przystąpić do rundy rewanżowej.A oni przeciwnie. Starali się o licencje-dostali ją.Koniecznie zależało im na trzeciej lidze....może coś jednak knują :?: :roll: .......

Awatar użytkownika
stefan batory
Posty: 787
Rejestracja: pn paź 01, 2007 2:25 am

Postautor: stefan batory » czw maja 13, 2010 7:57 pm

Nic nie knują ,po prostu są lepsi od greckich filozofów, żyją chwilą i myślą że jakoś to będzie. Nie znajdą przecież pieniędzy na start w II lidze i na wojaże po kilkaset km, więc nie przystąpią do tych rozgrywek. W takiej sytuacji jest chyba degradacja o dwie klasy niżej i maja szanse wystawić drużynę w IV lidze ? No i wtedy ewentualnie dalej będą żyli chwilą.
HUTNICZY KLUB SPORTOWY

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » czw maja 13, 2010 8:44 pm

stefan batory pisze:W takiej sytuacji jest chyba degradacja o dwie klasy niżej i maja szanse wystawić drużynę w IV lidze ? No i wtedy ewentualnie dalej będą żyli chwilą.


A to nie knucie :lol:
Bo chyba właśnie im o to chodzi żeby od V ligi jak nh2010 nie musieli zaczynać... Lepsza już IV, a może też "załatwią" żeby przy awansie tą III zachować...
Sam fakt że wystartowali na wiosnę już o czymś świadczy...
Obrazek

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » czw maja 13, 2010 8:44 pm

SSA trzyma drużne dla stowarzyszenia Gila. To ma być manewr na pozbycie sie długów i zachowanie klasy rozgrywkowej. A czym im sie to uda to czas pokaże.

FABIANO
Posty: 44
Rejestracja: śr mar 03, 2010 6:32 pm
Lokalizacja: okolica Krakowa (niegdyś)

Postautor: FABIANO » czw maja 13, 2010 9:12 pm

Coś mi się wydaje że ARES ma rację. Nie po to dostali licencje żeby po połowie roku grac dwie ligi niżej. Twardo stawali na tym że zależy im by nie stracić trzeciej ligi. Bez pieniędzy nie ma co myśleć o awansie ale coś mi się wydaje że na jesień tym samym składem wystartują w trzeciej lidze :roll: .Utrzymanie mieli pewne nawet jeśli dostawaliby baty każdy mecz. A jednak ściągli Przytułę nakłonili też Wiącka a to świadczy że nie mieli w planach gry no pół sezonu (bo tak wystarczyli by im sami juniorzy). Może się mylę ale wszystko właśnie na to wskazuje...nie wiem jak inni to odbierają.....

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pt maja 14, 2010 11:09 am

z forum Unii Tarnów:

LKS Nieciecza już jedną nogą w przedsionku ekstraklasy. W gminie Żabno mówi się, że mecze I ligi w Tarnowie będą, tylko nie wiadomo jeszcze pod jakim szyldem ( LKS Nieciecza, Bruk-Bet Nieciecza/Tarnów, czy ... Unia Bruk-Bet Tarnów- co powiem Wam, wcale nie jest takie iluzoryczne, jak się co poniektórym wydaje...) Jest jeszcze opcja rozbudowy obiektu w Niecieczy, ale ponoć Bruk-Bet zdaje sobie sprawę, że na dłuższą metę na wsi się to nie sprawdza. Słyszałem jeszcze "plotki" na temat przeprowadzki Bruk-Bet-u na Suche Stawy, ale czy to alternatywa boiskowa (na Iligę) czy też co innego... Wszystko wyjdzie niedługo na jaw.
[/quote]

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1888
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » pt maja 14, 2010 2:57 pm

Pisałem już jakieś ponad pół roku temu że wiem od jednego oldboja HKS że w klubie był i rozmawiał o połączeniu klubów prezes Bruk Betu wtedy nie wypaliło bo Szmyt i inni za bardzo chcieli sobie nabić sakwy.. Zawsze jest to jakieś rozwiązanie, ale czy chcemy byc jak Polonia Wawa lub Lech Poznań ?? Co do przykładu Lecha to akurat mnie osobiście bardzo kusi jak widzę co grają i jaki poziom prezentują, a w Bruk Becie jest sporo kasy.

MISIEK72
Posty: 1590
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt maja 14, 2010 3:18 pm

Chyba ze Gil juz knuje z Bruk Betem. Bo nie ma co ukrywac ze 1 liga to za duzo jak na wieś typu Nieciecza. A tajemnicą poliszynela jest że celem właściciela Bruk betu jest extraklasa. Jego stowarzyszenie(Gila) łączy się z Niecieczą i kurwa graja w 1 lidze, a za rok byc moze w extraklasie. Stadion na extraklase juz maja........... Czarny scenariusz............