Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt gru 15, 2009 7:41 pm

Informacja pisze:Z informacji dodatkowych: Prezesowi udało się w poniedziałek dotrzeć do jednego z dyrektorów MPEC w Krakowie (jako że ogrzewanie w klubie jest wyłączone), który obiecał, że postara się pójść klubowi na rękę i ponownie uruchomić ogrzewanie, mimo zaległości. Ów dyrektor podszedł do wizyty bardzo korzystnie, jako że są w naszym mieście instytucje, które zalegają z dużą większymi kwotami (idącymi nawet w miliony) i uważają, że to naturalne i nie są uprzejmi nawet się nigdzie pofatygować.


Oto jedna z korzyści dobrej prezencji i zwykłego bycia spoko gościem.
Prezes dobrze się prezentuje i ludzie, po kontakcie z nim, to zauważają.


EDIT:


I moje pytanie:

Czy da się te krzesełka w przyszłości (nie mówię, że teraz od razu) pomalować sprayem, albo jakąś inną techniką?

Da się coś takiego zrobić i w ten sposób naprawić byle jakie rozłożenie krzesełek?




Pozdrawiam :)
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 334
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » wt gru 15, 2009 8:38 pm

hehe widzicie to jak wisła gra u nas bez ogrzewania a komentatorzy Canal + szczekaja zebami na antenie ?! taki mały czarny humor :lol:


Ożóg może nie tyle malować co przemontować ... oj bedzie trzeba.

Awatar użytkownika
KonradHKS
Posty: 2805
Rejestracja: czw lut 02, 2006 9:51 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: KonradHKS » wt gru 15, 2009 8:45 pm

Są specjalne farby dobrej jakości do plastiki ale te z najwyższej półki to drogi interes.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pt gru 18, 2009 11:00 am

Szanowna Informacjo.
W dzisiejszej Gazecie Wyborczej prezes Szmyt powiedział że odbija się od drzwi różnych firm w NH.
W swojej naiwności pytam, czy jest możliwość podania nazw choćby czterech z nich??? Czy też będzie to tajemnica handlowa, skoro nawet nie doszło do rozmów nie powinno być tajemnicy.
Myślę że wiele kolegów po szalu, omijało by takie firmy z daleka i nie chciało by dać im zarobić.
Zapewne jestem naiwny ale czekam na odpowiedź.
Ostatnio zmieniony pt gru 18, 2009 11:18 am przez flagus, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt gru 18, 2009 11:16 am

Ja również bardzo uprzejmie proszę o informację w zakresie jaki opisał flagus.
Równoczesnie dodaję uprzejme zapytanie: czy rozmowy z ewentualnymi inwestorami(inwestorem) posuneły do przodu, stoją w miejscu, czy jest w nich regres? Proszę o potwierdzenie informacji w jakim punkcie rozmów z inwestorami jest Zarząd. Po czyjej stronie jest piłeczka? Czy SSA oczekuje już jedynie na decyzję inwestor(ów) czy też ma jeszcze jakieś działania do wykonania?
ezswaz aN Hutnik

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pt gru 18, 2009 11:28 am

Spytam o taką możliwość, ale nie jestem tak naiwny, żeby zagwarantować, że prezes Szmyt mi odpowie.

Obaj wspominani inwestorzy dostali od spółki komplet jej dokumentów: od własnych finansowych po umowy z miastem - mam nadzieję, że w tej chwili się w nie wczytują i analizują je pod kątem zainwestowania w klub. Piłeczka jest po ich stronie.

Informacja nieoficjalnie dodaje: To, że dokumenty poszły wiem na pewno, bo sam własnoręcznie je wysyłałem. Aczkolwiek proszę mnie nie posądzać o znajomość nazw tych firm, bo posługują się oni pośrednikami. Zakładam, że prezes zna marki obu firm (czy konsorcjów), ale mnie o nich nie informował.

vitoss
Posty: 1224
Rejestracja: sob paź 28, 2006 4:34 pm

Postautor: vitoss » pt gru 18, 2009 2:14 pm

Jakie jest dokładne zadłużenie klubu wobec piłkarzy przez ostatanie 7 miesiecy i ile z niego zostało spłacone podczas rundy ? Prosze o dokladne liczby, i nie bierz pod uwage innych pracownikow oprocz pilkarzy i sztabu szkoleniowego.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » pn gru 21, 2009 4:25 pm

Informacja pisze:Spytam o taką możliwość, ale nie jestem tak naiwny, żeby zagwarantować, że prezes Szmyt mi odpowie.


Dowiedziałeś się?
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » wt gru 22, 2009 2:03 pm

flagus pisze:
Informacja pisze:Spytam o taką możliwość, ale nie jestem tak naiwny, żeby zagwarantować, że prezes Szmyt mi odpowie.


Dowiedziałeś się?


Panowie, proszę, może troszkę wyhamujcie. To, że Wy zapytacie w piątek, nie znaczy, że odpowiedź będzie w poniedziałek. Mam życie poza Hutnikiem, ba, jego większą część.

Rozmawiałem z wiceprezesem Szmytem dzisiaj, powiedział mi, że sam był/starał się być w 14 różnych firmach, wśród których wymienił Stalprodukt, Staleksport, grupę KEM wchodzącą do Nowej Huty, Azbud, Azmot i bodajże Sukurs. Dodał ponadto, że oprócz niego w różnych firmach bywali Gil i główni właściciele: Presak i Praciak.

Z tego co udało mi się wywnioskować z rozmów w budynku klubowym dzisiaj miasto wreszcie będzie uprzejme uregulować drugą z faktur, z którą zalega, pieniądze prawdopodobnie wpłyną po świętach - jeśli wpłyną większość z nich ma zostać wypłacona pracownikom spółki.

Dowiedziałem się też, że firma TOBET poza uregulowaniem pierwszej transzy opłaty sponsorskiej w wysokości 20 tys. złotych nie wypłaciła Hutnikowi żadnych więcej pieniędzy. Odpowiedzialny za kontakt z Hutnikiem pan Andruszkiewicz powiedział - kiedy wreszcie prezesowi udało się do niego dodzwonić - że "atmosfera teraz jest taka nieprzychylna, rząd wprowadza te nowe przepisy i zakazy, że oni nie wiedzą jak to będzie i ich prawnicy kazali wstrzymać wszystkie wypłaty".

bn
Posty: 3048
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt gru 22, 2009 11:29 pm

Czy Prezes mógłby przesłać do prasy (m.in. link) krótkie oświadczenie potępiające korupcję i wyjaśniające, że zarzuty korupcyjne dotyczą drużyny sprzed 5 lat i nie mają związku z żadnym - poza jednym wyjątkiem - piłkarzem obecnej drużyny?

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » śr gru 23, 2009 12:17 am

Czy mozna poprosić o jakiś komentarz pana Marcina P. co do ostatnio ujawnionej sytuacji?

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 8:56 am

Informacjo.
Wiem że pan Marcin.P i tak złożył prośbę do MZPN o rozwiązanie kontraktu.
Czy jednak w świetle wydarzeń które poznaliśmy jak klub widzi jego dalszą karierę w klubie
Moim zdaniem po czymś takim powinna być dyscyplinarka bez względu na to czy kontrakt zostanie rozwiązany czy nie.

Jakie jest stanowisko klubu w sprawie Marcina P i co klub zamierza z nim zrobić.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » śr gru 23, 2009 9:17 am

Prezes, a raczej cały zarząd, zapewne złoży odpowiednie oświadczenie. Niemniej jednak do Hutnika jako klubu nie wpłynęła do tej pory żadna oficjalna informacja z sądu bądź prokuratury, trudno się ustosunkowywać do tego, co póki co jest tylko doniesieniem prasowym.

Podobnie ma się rzecz z potencjalnym zwolnieniem dyscyplinarnym Marcina P. - nie ma potwierdzenia z sądu, a dopóki go nie ma to trudno go zwolnić. Po powzięciu wiadomości zainteresowany (w tym wypadku klub) ma miesiąc na podjęcie odpowiedniej decyzji. Oczywiście, jeśli takie pismo przyjdzie (a z doniesień wynika, że pewnie przyjdzie) to dyscyplinarka wydaje się oczywistym wyjściem.

O komentarz Marcina P. zadbajcie sami:
a) na początku napisałem - jestem kontaktem z zarządem, nie piłkarzami i to się nie zmieniło
b) zawsze twierdzicie, że Wy macie takie doskonałe relacje z piłkarzami i od nich wiecie wszystko lepiej. No to sami dowiedzcie się wszystkiego lepiej.

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » śr gru 23, 2009 10:22 am

Informacjo jestem upierdliwy popytam więc jeszcze trochę.
Jakie Hutnik ma szanse aby wnieść do MZPN (PZPN) prośbę (groźbę) o ukaranie zawieszeniem lub dyskwalifikacją wszystkich podejrzanych piłkarzy i trenerów jeśli nie zrobią tego kluby w których obecnie grają lub trenują.
http://www.pajacyk.pl

http://www.pustamiska.pl

Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

bn
Posty: 3048
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr gru 23, 2009 5:25 pm

Informacja pisze:Prezes, a raczej cały zarząd, zapewne złoży odpowiednie oświadczenie. Niemniej jednak do Hutnika jako klubu nie wpłynęła do tej pory żadna oficjalna informacja z sądu bądź prokuratury, trudno się ustosunkowywać do tego, co póki co jest tylko doniesieniem prasowym.


Z jakiego powodu Prezes nie chce komentować doniesień prasowych? To chyba normalna praktyka, że się komentuje. Zaczyna się od "W nawiązaniu do informacji prasowej z [nazwa gazety]" z dn. [data] ...."

Nie wiem, jakie pismo miałoby wpłynąć do HKSSA z sądu, skoro w ogóle nie jest stroną w tej sprawie. A zanim zapadnie wyrok oraz się uprawomocni może minąć kilka miesięcy. Przez ten czas całe odium afery spadnie na obecna drużynę piłkarską Hutnika i spółkę. Czy Prezes ma w ogóle tego świadomość?