Nieoficjalne afisze - wchodzimy na osiedla

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt sie 16, 2005 11:57 am

Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu

Hutnik_Skarpa
Posty: 848
Rejestracja: czw mar 10, 2005 11:55 am

Postautor: Hutnik_Skarpa » wt sie 16, 2005 1:20 pm

Oby ten pomysł przyniósł jak najwięcej nowych kibiców na meczach Hutnika. Możliwe że ktoś nowy przyjdzie bo widziałem wielu ludzi którzy z zaciekawieniem stawali i czytali co też pisze na tym plakacie. Być może zawędrują oni w sobote na mecz :D
Tylko pogoda niesprzyjająca rozlepianiu :(

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » wt sie 16, 2005 1:25 pm

Hutnik_Skarpa pisze:widziałem wielu ludzi którzy z zaciekawieniem stawali i czytali co też pisze na tym plakacie. Być może zawędrują oni w sobote na mecz :D
Tylko pogoda niesprzyjająca rozlepianiu :(

Czytają z zaciekawieniem bo oprócz godziny i daty jest tam tekst z przesłaniem :)
Ostatnio zmieniony wt sie 16, 2005 1:29 pm przez abcdefgh, łącznie zmieniany 1 raz.

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » wt sie 16, 2005 6:38 pm

Ares pisze:Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu


Poza Huta oczywiscie jest troche kibicow Hutnika (wiem to ze swojego doswiadczenia), ale jak juz napisalem te plakaty zostana szybko zniszczone, a kazdy z tych kibicow ktorych wymieniles jak chce moze znalezc taka informacje gdzie indziej.
Powtarzam jeszcze raz naklejanie plakatow poza Huta to strata pieniedzy!
Do abcdefgh: moge nakleic plakaty w tych okolicach,ale one dlugo nie powisza uwierz mi ,wiec duzo osob nie zobaczy ze "Hutnik dziala i dalej idzie do przodu".
tylko Hutnik HKS

HaKaeS
Posty: 924
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 3:22 pm
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta

Postautor: HaKaeS » wt sie 16, 2005 7:46 pm

telipinus pisze:
Ares pisze:Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu


Poza Huta oczywiscie jest troche kibicow Hutnika (wiem to ze swojego doswiadczenia), ale jak juz napisalem te plakaty zostana szybko zniszczone, a kazdy z tych kibicow ktorych wymieniles jak chce moze znalezc taka informacje gdzie indziej.
Powtarzam jeszcze raz naklejanie plakatow poza Huta to strata pieniedzy!
Do abcdefgh: moge nakleic plakaty w tych okolicach,ale one dlugo nie powisza uwierz mi ,wiec duzo osob nie zobaczy ze "Hutnik dziala i dalej idzie do przodu".


Plakaty rywali z Błoń jakoś wiszą na osiedlach Starej Huty i jakoś nie są niszczone, więc dlaczego uważasz, że niszczone będą plakaty Hutnika :?:
Obrazek

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » wt sie 16, 2005 8:00 pm

HaKaeS pisze:
telipinus pisze:
Ares pisze:Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu


Poza Huta oczywiscie jest troche kibicow Hutnika (wiem to ze swojego doswiadczenia), ale jak juz napisalem te plakaty zostana szybko zniszczone, a kazdy z tych kibicow ktorych wymieniles jak chce moze znalezc taka informacje gdzie indziej.
Powtarzam jeszcze raz naklejanie plakatow poza Huta to strata pieniedzy!
Do abcdefgh: moge nakleic plakaty w tych okolicach,ale one dlugo nie powisza uwierz mi ,wiec duzo osob nie zobaczy ze "Hutnik dziala i dalej idzie do przodu".


Plakaty rywali z Błoń jakoś wiszą na osiedlach Starej Huty i jakoś nie są niszczone, więc dlaczego uważasz, że niszczone będą plakaty Hutnika :?:


Na moim osiedlu są niszczone (szczególnie Craxy). :twisted:
A co do tematu to jestem za rozwieszaniem plakatów poza Hutą , trzeba przypomnieć ludzią o HUTNIKU ! Pozatym niech kibice Wisły i Craxy wiedzą , że my żyjemy , że jesteśmy z Hutnikiem na dobre i na złe !
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 16, 2005 8:04 pm

HaKaeS pisze:
Plakaty rywali z Błoń jakoś wiszą na osiedlach Starej Huty i jakoś nie są niszczone, więc dlaczego uważasz, że niszczone będą plakaty Hutnika :?:

chocby dlatego ze beda przyklejane za pomoca tasmy a nie profesjonalnego kleju i bedzie to po prostu latwiejsze

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt sie 16, 2005 8:58 pm

Moim zdaniem rozklejanie plakatów poza Hutą jest potrzebne, ale na początek zajmijmy się Naszą dzielnicą. Niech przy wejściu do każdego większego sklepu wisi taki 'plakat', na przystankach, przy wejściach do szkół, a potem można się zatroszczyć o resztę krakowa.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Ares
Posty: 850
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 1:20 pm
Lokalizacja: z Krakowa

Postautor: Ares » wt sie 16, 2005 9:50 pm

telipinus pisze:
Ares pisze:Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu


Poza Huta oczywiscie jest troche kibicow Hutnika (wiem to ze swojego doswiadczenia), ale jak juz napisalem te plakaty zostana szybko zniszczone, a kazdy z tych kibicow ktorych wymieniles jak chce moze znalezc taka informacje gdzie indziej.
Powtarzam jeszcze raz naklejanie plakatow poza Huta to strata pieniedzy!
Do abcdefgh: moge nakleic plakaty w tych okolicach,ale one dlugo nie powisza uwierz mi ,wiec duzo osob nie zobaczy ze "Hutnik dziala i dalej idzie do przodu".


Niekoniecznie zostana zniszczone. Pamietam jak jeszcze za czasow II ligi wisaly na moim osiedlu oficjalne plakaty meczowe Hutnika, byla to w pewnym sensie egzotyka ale nie zauwazylem zeby szczegolnie byly niszczone, ich zywot byl tak dlugi jak pozostalych plakatow i afiszy. Oczywscie z wiadomych wzgledow powinno sie w pierwszej kolejnosci zadbac o plakatowanie NH, najwyzej nadwyzki (o ile takie beda) mozna "rzucic" na Kraków

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » wt sie 16, 2005 11:09 pm

Marketingowcu - wrzuć skana "ocenzurowanego" plakatów ktore kiedys sie pojawialy na NH osiedlach ( i nie tylko)

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt sie 16, 2005 11:32 pm

bolaj pisze:Moim zdaniem rozklejanie plakatów poza Hutą jest potrzebne, ale na początek zajmijmy się Naszą dzielnicą. Niech przy wejściu do każdego większego sklepu wisi taki 'plakat', na przystankach, przy wejściach do szkół, a potem można się zatroszczyć o resztę krakowa.

mi o to wlasnie chodzi...najpierw stara huta, pozniej jej nowsza czesc a pozniej...pozniej... Krakow. Choc tym razem zgadzam sie z robinem...nic nie przyciagnie kibicow jak dobra gra pilkarzy
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr sie 17, 2005 8:46 am

1979 pisze:
bolaj pisze:Moim zdaniem rozklejanie plakatów poza Hutą jest potrzebne, ale na początek zajmijmy się Naszą dzielnicą. Niech przy wejściu do każdego większego sklepu wisi taki 'plakat', na przystankach, przy wejściach do szkół, a potem można się zatroszczyć o resztę krakowa.

mi o to wlasnie chodzi...najpierw stara huta, pozniej jej nowsza czesc a pozniej...pozniej... Krakow. Choc tym razem zgadzam sie z robinem...nic nie przyciagnie kibicow jak dobra gra pilkarzy



zgadza sie, tylko ze to jest banał znany od początku istnienia piłki noznej, do usranej smierci możemy sobie czekać z załozonymi rekami na ten cud, na który i tak wielkiego wpływu nie mamy...
mamy natomiast wpływ na tworzenie pozytywnego rozgłosu wokół naszego klubu więc.,..

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » śr sie 17, 2005 5:47 pm

Owszem Ares ja tez pamietam na poczatku lat 90 plakaty Hutnika w roznych czesciach Krakowa, ale teraz to raczej nie wypali. Akurat w tej czesci Krakowa w ktorej mieszkam plakaty obu zespolow z Blon sa niszczone przez druga strone, wiec jak pojawily by sie tam jeszcze plakaty Hutnika prawdopodobnie bylyby niszczone przez obie grupy. Roznica jest tylko taka ze klubom z Blon ta kasa za plakaty sie zwroci, poniewaz sporo osob przyjdzie na mecz. Niewatpliwym wabikiem jest pierwszoligowy status tych klubow. A osob ktore przejada pol Krakowa zeby zobaczyc trzecia lige jest naprawde malo. W latach naszej chwaly, kiedy rywale z Blon stali ponizej naszego poziomu to mialo sens, ale nie teraz...

A co do tych plakatow Wisly i Cracovii na Starej Hucie moze trzeba zaczac je niszczyc... :twisted:
tylko Hutnik HKS

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » śr sie 17, 2005 10:00 pm

Kolorowe, Carrefour - obklejone :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » śr sie 17, 2005 10:15 pm

telipinus pisze:A co do tych plakatow Wisly i Cracovii na Starej Hucie moze trzeba zaczac je niszczyc... :twisted:

Dzięki naszym "akcjom'' plakaty Cracovi nie są już wywieszane w obliżu Skarpy :lol: :lol: :twisted: :twisted: