Pytania do Informacji

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 334
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » pt sie 07, 2009 7:00 pm

Informacjo - prezes obiecuje ze juz we wrześniu bedziemy mieć stadion rodem z ekstraklasy (lumpeks ale jednak) - ciekaw jestem ile razy zobaczymy mecze naszych piłkarzy przy sztucznym oświetleniu !? W jakim stopniu my skorzystamy z tych usprawnień a w jakim WC ?!

Informacja
Posty: 105
Rejestracja: czw lip 09, 2009 11:28 am

Postautor: Informacja » pt sie 07, 2009 11:01 pm

Porcja odpowiedzi na Wasze pytanie, mam nadzieję, że Was choć nieco usatysfakcjonuje:

1. Mecz z Naprzodem jest o 15, bo taki termin został ustalony na ustalaniu terminarza w zeszłym tygodniu. Tak późne ustalenie tego zostało spowodowane ogólnym bałaganem we wszystkich klasach rozgrywkowych. Mało tego, policja nie chciała dopuścić jutro do meczu z udziałem kibiców, że niby rzekomo za późno została poinformowana (z powodów podanych na wstępie wcześniej, niestety, się nie dało). Na szczęście udało się przekonać stróżów prawa.

2. Być może uda przesunąć się późniejsze letnie mecze na późniejsze godziny, będzie taka próba. Będą czynione starania, aby mecze - niezależnie od rywala - były rozgrywane o rozsądnych porach dnia, niestety nigdy nie jest to tylko i wyłącznie decyzja władz klubu.

3. Karnety będą w dwóch odmianach: zwykłe (uprawniające do zajęcia miejsca gdziekolwiek na koronie stadionu) za 40 zł i na trybunę honorową za 60 zł. Nie umiem powiedzieć jak będą wyglądały bilety, istnieje obawa, że z powodu ciężkiej sytuacji finansowej nie uda się wprowadzić efektownie wyglądających biletów.

4. Współpraca na linii Informacja < - > strona oficjalna znajduje się w fazie opracowania. Być może już niedługo będą pojawiały się oficjalne informacje nie tylko na forum, ale także tam.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pt sie 07, 2009 11:14 pm

Dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » ndz sie 09, 2009 9:16 pm

Informacja pisze:
3. Ożóg: Uważam, że to powinno być do załatwienia, spytam przy najbliższej okazji.



1. Ile biletów zostało sprzedanych na meczu z Naprzodem?

2. Czy można by wrócić do starej tradycji z czasów Ekstraklasy, kiedy to po zdobyciu gola spiker puszczał fragment "ole, ole, ole we are the champions" z tej piosenki: http://dardj05.wrzuta.pl/audio/3pOLsZ2v ... ed_version

Bardzo mi się to podobało i żałuję, że z tego w pewnym momencie zrezygnowano (w ogóle nie wiem dlaczego). Z tym kawałkiem zawsze będę miał miłe wspomnienia.

Pozdrawiam

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz sie 09, 2009 9:30 pm

Wraz z pojawieniem się nowego nagłośnienia zniknęło ole ole, zapewne ze względów technicznych, ale mysle ze nie bedzie problemu z powrotem :)
Moze by tak samo wrócić do zwyczaju z "Zick Zack Melodie" przy wchodzeniu na murawę?

buźka_1950
Posty: 109
Rejestracja: wt lis 11, 2008 12:05 pm
Lokalizacja: Dywizjonu 303

Postautor: buźka_1950 » ndz sie 09, 2009 10:48 pm

to ole ole ole było wyjątkowo wieśniackie z zaściankowe... ale to przy wejściu mogłoby wrócić :)

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 10, 2009 12:48 am

Nie zgadzam się z przedmówcą. Miało to swój urok i przywołuje wspomnienia o zajebistych czasach.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pn sie 10, 2009 10:29 am

Ja mam pytanie odnośnie sponsoringu przez firmę Tobet.

Czy udało się dojść do porozumienia, jeżeli nie to dlaczego, jeżeli tak to w jakim stopniu pieniądze od tej firmy pomogą w powrocie Hutnika do chociażby II ligi.

Gdzieś czytałem wypowiedź kobiety z Tobetu, w której mówiła, że ma nadzieje, iż uda się dojść do porozumienia przed startem ligi.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » pn sie 10, 2009 10:59 am

Michas pisze:Ja mam pytanie odnośnie sponsoringu przez firmę Tobet.

Czy udało się dojść do porozumienia, jeżeli nie to dlaczego, jeżeli tak to w jakim stopniu pieniądze od tej firmy pomogą w powrocie Hutnika do chociażby II ligi.

Gdzieś czytałem wypowiedź kobiety z Tobetu, w której mówiła, że ma nadzieje, iż uda się dojść do porozumienia przed startem ligi.


Dolaczam sie do pytania
do polowy sierpnia mialo sie wszystko wyjasnic ,ale bardzo cicho na ten temat .W klubie powinni juz wiedziec czy splawili juz czy nie
pozdro
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Krzycho
Posty: 705
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 3:33 pm

Postautor: Krzycho » pn sie 10, 2009 11:30 am

Czy bedzie do publicznej wiadomosci podana kwota za jaka klub wynajme stadion wisle i cracovi? I analogicznie ile pieniedzy Hutnik musi oddac miastu za oszpecenie stadionu?
walka z pijaństwem obowiązkiem społecznym

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn sie 10, 2009 12:13 pm

Czy klub podpisał jakąś specjalną umowę z Wisłą i Cracovią w sprawie zwrotu kosztów za straty materialne? Mam tu na myśli sytuację gdyby kibice z WC dokonali jakiś zniszczeń na obiekcie.

- wyrwane krzesełka
- popisane mury itp.

Drugie pytanie.

Kto będzie odpowiedzialny za dystrybucję biletów na mecz WC?
Kibice WC będą je kupować na własnych stadionach i przyjeżdżać zorganizowanym transportem ?
Czy bilety będą w kasach Hutnika i każdy idzie na własną rękę?
Co wydaje się nieco trudne technicznie ze względu na

- brak większej ilości miejsc parkingowych
- słabą komunikację MPK

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » pn sie 10, 2009 12:38 pm

Czy byłoby możliwe w przypadku gry WC na SS to , aby kibice WC miały zbiórki pod swoimi stadionami i pod swoje stadiony wracały? Tu nie chodzi tylko o ewentualne zniszczenia naszego stadionu, tu chodzi o nasze miasto!

gooryl
Posty: 328
Rejestracja: pt sie 24, 2007 9:26 am
Lokalizacja: ze znowu

Postautor: gooryl » pn sie 10, 2009 12:56 pm

szkoda mi bedzie graffiti koło balonu ... napewno znajdzie sie ktos madry i to zniszczy
Przy Arce wierne jest Przy Arce HKS !!!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3924
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 10, 2009 1:22 pm

Szanowna Informacjo, proszę się odnieść do mojego postu napisanego w innym temacie, oto jego treść:


OŻÓG 1950 pisze:A czy to nie jest tak, że:

1). nie stać nas na wyremontowanie sobie stadionu

2). wobec czego miasto remontuje* nam stadion, a zapłata jest w formie kredytu kupieckiego (tzn. odroczony termin płatności)

3). zarabiamy na wynajmie stadionu WC

4). zarobione pieniądze (na wynajmie) idę na spłatę kredytu kupieckiego


Suma sumarum:
Mamy wyremontowany* stadion, ale nie zarabiamy nic na wynajmie.


I teraz następna kwestia:
Po co nam remont* stadionu, skoro gramy w tak niskiej lidze?


Pytanie końcowe:
Czy Hutnik ma jakikolwiek interes w tym wszystkim?


------------------------------------------------------------------------------
* - słowo remont zostało opatrzone gwiazdką, gdyż trudno to uznać za remont z prawdziwego zdarzenia








Pozdrawiam

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » wt sie 11, 2009 8:00 am

Pytanie do Informacji:
Ile Spółka zarobi na wynajmie stadionu WC. Nie chodzi mi o kwoty ( bo wiadomo, że się zasłonią tajemnicą handlową ), chodzi mi o proporcje w stosunku do poniesionych kosztów.