Hutnicze graffiti - konkurs

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw lis 10, 2005 5:32 pm

:) nie mam pytan-S.U.P.E.R!!Zdj miazdza
DOBRY POMYSL Z TYM WYSLANIEM DO TMK.
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » czw lis 10, 2005 9:20 pm

Spokojnie GT już się tym zajęło. Jednak ile to potrwa to nie umiemy powiedzieć bo kiosk na Czyżynach czekał chyba pół roku. Ale jako, że był dobry to się wreszcie ukazał. Tak samo będzie z tymi fotkami. Tyle, że ta rubryka jest bardzo nieregularna.

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pt lis 11, 2005 10:06 am

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... &start=350

moze tam powrzucacie jeszcze ?? ale widze ze te nasze sa..najlepsze w porownaniu z reszta
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.

Elbert Hubbard

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt lis 11, 2005 5:47 pm

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » śr gru 07, 2005 5:03 pm

Hutnik SKARPA

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » ndz gru 18, 2005 2:13 pm

Kolejny malunek ozdobił Suche Stawy.
Obrazek

Brawo dla autorów z osiedla Skarpa.

Awatar użytkownika
TERROR
Posty: 68
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:39 pm

Postautor: TERROR » czw gru 22, 2005 7:24 pm

Sorka ale to ostatnie jest naprawde do dupy;/

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » czw gru 22, 2005 11:56 pm

Krytykować każdy potrafi. Weź sprej, sróbuj namalować i zobacz, że to nie jest takie proste jak się wydaje.

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » pt gru 23, 2005 1:27 am

jakby herb poprawic i zamalowac w srodku jakos inaczej bylby sympatyczny mysle,byle normalnymi kolorami-nie jaskrawymi
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt gru 23, 2005 10:20 am

murdock pisze:Krytykować każdy potrafi. Weź sprej, sróbuj namalować i zobacz, że to nie jest takie proste jak się wydaje.


Widzisz stary, trzeba także umiec przyjąc konstruktywną opinię, a nie tylko pochwałki :wink:
Mnie sę wydaje, że rzeczywiście na tle pozostałych ten prezentuje się słabiej. Ale może nie odrazu do dupy...

Junior
Posty: 1232
Rejestracja: pt sie 27, 2004 7:59 pm

Postautor: Junior » pt gru 23, 2005 10:35 am

W tym ostatnim graffiti to rzeczywicie herb do poprawki i zmiana barw na jakieś normalne
"Hutniczy chłopie bądź na Topie"

Awatar użytkownika
TERROR
Posty: 68
Rejestracja: czw gru 15, 2005 4:39 pm

Postautor: TERROR » sob gru 24, 2005 12:08 am

Murdock moze jeszcze kiedys sie przekonasz...narazie niewracam do tej zabawy,ale cos potrafie wiez mi ale moge zalatwic osoby ktore by zrobily cudo

1979
Posty: 1903
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » sob gru 24, 2005 12:24 am

po to jest forum aby przekazywac pewne informacje, zgadzac sie z opiniami (w tym przypadku z rysunkiem) chwalic je lub skrytykowac (wyrazic wlasna opinie)
moim zdaniem pomysl fajny ,tylko szkoda ze bloki nie w kolorze niebieskim (przynajmniej ciemniejszym od namalowanego nieba) ,herb -calkowicie do poprawy a w szczegolnosci laur oraz napis "Hutnik" nalezy poprawic troszke kolo zebate ,zolty kolor na "KTO KOCHA..." raczej nie pasuje. tak czy tak gratulacje za nowy graf choc pasuje go troche dopracowac
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

murdock
Posty: 1258
Rejestracja: wt sie 24, 2004 10:41 am
Lokalizacja: Nowa (H)uta

Postautor: murdock » sob gru 24, 2005 12:28 am

JOK_NH pisze:
murdock pisze:Krytykować każdy potrafi. Weź sprej, sróbuj namalować i zobacz, że to nie jest takie proste jak się wydaje.


Widzisz stary, trzeba także umiec przyjąc konstruktywną opinię, a nie tylko pochwałki :wink:
Mnie sę wydaje, że rzeczywiście na tle pozostałych ten prezentuje się słabiej. Ale może nie odrazu do dupy...


Czytając Twojego posta odnoszę wrażenie jakbyś pisał do mnie, że mnie uraziłą krytyka, że ja jestem wykonawcą tego malunku. Mylisz się, akurat nie mam z nim nic wspólnego.
Rzeczywiście jest słabszy od pozostałych ale też nie znowu taki do dupy.

Terror- spoko, ja Ci napisałem tylko że krytykować każdy potrafi. Jeśli potrafisz malować to fajnie by było jakbyś coś przy pomocy znajomych namalował.
Pozdro i wesolych świąt

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » sob gru 24, 2005 7:52 am

murdock pisze:
JOK_NH pisze:
murdock pisze:Krytykować każdy potrafi. Weź sprej, sróbuj namalować i zobacz, że to nie jest takie proste jak się wydaje.


Widzisz stary, trzeba także umiec przyjąc konstruktywną opinię, a nie tylko pochwałki :wink:
Mnie sę wydaje, że rzeczywiście na tle pozostałych ten prezentuje się słabiej. Ale może nie odrazu do dupy...


Czytając Twojego posta odnoszę wrażenie jakbyś pisał do mnie, że mnie uraziłą krytyka, że ja jestem wykonawcą tego malunku. Mylisz się, akurat nie mam z nim nic wspólnego.
Rzeczywiście jest słabszy od pozostałych ale też nie znowu taki do dupy.


Owszem. Bo skoro Ty pizgasz kogos, że umie tylko krytykowac, to piszę, że te krytykę trzeba także umiec przyjąc. Z konstruktywnej opini więcej się można nauczyc i bardziej zmobilizowac. To wszystko. Nie rozkminiałem kto jest tego autorem, bo niby po co? Poprostu odpowiedziałem na Twojego posta.
Ostatnie zdanie Twojego postu jest identyczne z moim poprzednim, więc widzę, że tu się zgadzamy.
Pozdrawiam
Jok