Nieoficjalne afisze - wchodzimy na osiedla

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » śr sie 17, 2005 10:24 pm

telipinus pisze:A co do tych plakatow Wisly i Cracovii na Starej Hucie moze trzeba zaczac je niszczyc... :twisted:

Dzięki naszym "akcjom'' plakaty Cracovi nie są już wywieszane w obliżu Skarpy :lol: :lol: :twisted: :twisted:

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » czw sie 18, 2005 4:59 pm

Zrobiłem przed chwilką mały obchód po osiedlu by sprawdzić ile z dziesięciu plakatów nie uległo zniszczeniu . Ku mojemu zaskoczeniu został zniszczony zaledwie jeden plakat . Jak tak przyglądałem się czy ktoś zainteresuje się plakatami , zauważałem , że ludzie przystawali i czytali co jest tam napisane , szczególnie z zainteresowanie czytały panie !!
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !
thk

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » czw sie 18, 2005 5:25 pm

I pewnie panie przyjdą na stadion bo przeczytały o amerykańcu :wink:

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » czw sie 18, 2005 5:29 pm

BarteKSH pisze:I pewnie panie przyjdą na stadion bo przeczytały o amerykańcu :wink:


Raczej nie , bo na tych plakatach nie ma już notki o Amerykańcu , ale może przyjdą bo zobaczą , że za darmo .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
abcdefgh
Posty: 1017
Rejestracja: czw mar 17, 2005 3:32 pm

Postautor: abcdefgh » czw sie 18, 2005 6:39 pm

MUSTAFA PL pisze:Jak tak przyglądałem się czy ktoś zainteresuje się plakatami , zauważałem , że ludzie przystawali i czytali co jest tam napisane , szczególnie z zainteresowanie czytały panie !!

Wiadomo że panie nie zerwą plakatów :wink:

666
Posty: 152
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 6:52 pm
Lokalizacja: Stara Huta

Postautor: 666 » czw sie 18, 2005 6:43 pm

telipinus pisze:
Ares pisze:Moim zdaniem pomysł z plakatowaniem świetny i w pelni go popieram !!! Osobiście uważam że nie należy sie ograniczac tylko do obklejania Nowej Huty. W innych dzielnicach tez sa kibice Hutnika choc wiadomo ze nie az w takiej ilosci. Wielu z nich nie chodzi na mecze z wielu powodów, ale widzac taki plakat ktoś moglby sie skusic i chocby z ciekawosci wybrac na Suche Stawy. Wiadomo ze efekty nie beda od razu wymierne ale warto sprobowac chocby z tego powodu ze jest to swietna promocja i taka akcja wplywa pozytywnie na wizerunek klubu


Poza Huta oczywiscie jest troche kibicow Hutnika (wiem to ze swojego doswiadczenia), ale jak juz napisalem te plakaty zostana szybko zniszczone, a kazdy z tych kibicow ktorych wymieniles jak chce moze znalezc taka informacje gdzie indziej.
Powtarzam jeszcze raz naklejanie plakatow poza Huta to strata pieniedzy!
Do abcdefgh: moge nakleic plakaty w tych okolicach,ale one dlugo nie powisza uwierz mi ,wiec duzo osob nie zobaczy ze "Hutnik dziala i dalej idzie do przodu".

hm... a czy myślisz że będąc w Łebie na wakacjach naklejałem naklejki Hutnika po to żeby wisiały dziesięć lat ?? ;) Wiem, że szybko zostaną zerwane, jednak trzeba pokazywać, że na przekór wszystkiemu ISTNIEJEMY pzdr . a co do plakatu to zamiast piłki mógłby być nasz herb (oczywiście bez napisu SSA - promuje Hutnika jako całość a nie jako samych prezesów)
Ostatnio zmieniony czw sie 18, 2005 9:10 pm przez 666, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

telipinus
Posty: 325
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 2:58 pm
Lokalizacja: Krakow

Postautor: telipinus » czw sie 18, 2005 7:28 pm

666 ja nie chce zeby te plakaty wisialy 10 lat, a tylko tydzien lub dwa, poniewaz nastepnie trzeba je zamienic na aktualne :wink:
Ale zrobicie jak uwazacie.
tylko Hutnik HKS

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » pt sie 19, 2005 7:28 pm

pozytywna rzecza jest sam pomysl zrobienia czegos takiego - mozemy tylko zyskac, na pewno nie stracimy nic na rozwieszaniu ich, ale jedynym minusem jest to, ze te afisze sa zbyt male wg mnie, np u mnie na osiedlu w jednym miejscu wsrod plagi innych ogloszen jest to praktycznie nie do zobaczenia, plakaty takie powinne byc duze, by ludzie widzieli je z daleka a nie musieli podchodzic na bliska odleglosc by je zobaczyc (przynajmniej tak jest w tym przypadku, ktory opisuje), co nie zaprzecza, iz dalej bede sadzic, ze sam pomysl jest jak najbardziej OK ... :wink: pozdro
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

marketing
Posty: 420
Rejestracja: pt lip 01, 2005 6:08 am
Lokalizacja: pokój 206

Postautor: marketing » ndz sie 21, 2005 10:28 pm

Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wysiłek rozklejania nieoficjalnych afiszów meczowych.
Kontynuację akcji przejmie na siebie ktoś inny - podam w tym temacie kontakt.
Jednocześnie przypominam, że aby akcja promowania pozytywnego wizerunku Hutnika miała sens, warto uważać, gdzie wieszamy plakaty. Kioskarzy warto spytać czy się zgadzają, na tablicach afiszowych za miejsca inni płacą, przystanki mpk odpadają, klatki owszem, ale po pokazaniu dozorcy plakatu - ludzie lubią wierzyć, że coś od nich zależy.
Wierzę w hutniczą kreatywność (np afisz naklejony na komisariacie 8) ), akcja choć trudna do weryfikacji ma sens jako długoterminowa - mam nadzieję, że starczy nam samozaparcia by przez całą rundę wchodzić z afiszami na osiedla.

Teatralne_Zawsze_Hutnik
Posty: 7
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:37 pm

Postautor: Teatralne_Zawsze_Hutnik » pn sie 29, 2005 4:11 pm

Musze powiedzieć że jest dobrze z tym byłem ostatnio na dywizjonu 303 i wchodząc do klatki zobaczyłem na niej Przyklejoną kartke: Hutnik Kraków- Kmita Zabierzów i bardzo dobrze !!:)

stoki
Posty: 110
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 11:04 pm

Postautor: stoki » pn sie 29, 2005 7:19 pm

Rozdawalibyście te plakaty na meczykach a nie w budynku Tylko jakas kompetentna osoba żeby ich nie niszczyć !!! To bym całe stoki porozklejał afiszami hutniczka !!!

MUSTAFA PL
Posty: 577
Rejestracja: wt cze 21, 2005 7:12 pm
Lokalizacja: N-H thk

Postautor: MUSTAFA PL » pn sie 29, 2005 7:46 pm

Teatralne_Zawsze_Hutnik pisze:Musze powiedzieć że jest dobrze z tym byłem ostatnio na dywizjonu 303 i wchodząc do klatki zobaczyłem na niej Przyklejoną kartke: Hutnik Kraków- Kmita Zabierzów i bardzo dobrze !!:)


To musiała być moja sprawka 8) . Tylko szkoda , że te plakaty się tak szybko kończą to znaczy 10 szybko schodzi , gdybym miał skaner to co innego to bym sobie zeskanował afisz a potem wydrukował ze 100 :wink: . Oczywiście przed meczem z Hetmanem zgłaszam się po plakaty :wink: .
Obrazek Hutnik DYWIZJONU 303 !

thk

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pn sie 29, 2005 9:45 pm

MUSTAFA PL pisze:... gdybym miał skaner to co innego to bym sobie zeskanował afisz a potem wydrukował ze 100 :....
zawsze mozesz skorzystać z punktu xero

Awatar użytkownika
ciach_bamboocha
Posty: 224
Rejestracja: śr sie 24, 2005 9:51 pm
Lokalizacja: z reklamy

Postautor: ciach_bamboocha » pn sie 29, 2005 9:50 pm

jestes z 303 to pewnie wiesz ze na Skarzynskiego jest ksero bodajze po 8 gr
Obrazek

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » pn sie 29, 2005 10:47 pm

Mustafa ja kserowałem... Co to za problem?

Mam inny pomysł... Może by tak zrobić małe ulotki i wsadzać je za wycieraczki samochodów :?:


Prosty bilans: jeden plakat = kartka A4, a tymczasem na takim formacie może być dużo ulotek ( i przy okazji bardziej się trafi do poszczególnych osób, bo koło plakatu można przejść obojętnie, a gdy będziesz miał ulotkę za wycieraczkami, to na pewno ją przeczytasz :) )

Pozdrawiam :)