Hutnik Kraków za pieniądze miasta

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

1979
Posty: 1906
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » pt gru 09, 2005 12:12 am

luko pisze: Poki co utrzymuje sie dlatego ze duzo osob wynajmuje go dzieki temu egzystuje.

chyba o to w tym wszystkim chodzi
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dUfio
Posty: 9126
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt gru 09, 2005 9:18 am

luko pisze:A tak na marginesie po co nam to oswietlenie ??. Klub nie ma pienedzy zeby utrzymac balon a co dopiero oswietlenie. Nie monza by bylo tych pieniedzy przekazac na jakis inny cel ??


luko nie rozumiem Twojego podejscia. z takim spojrzeniem to po co pilkarze maja wygrywac mecze, jak nie bedzie im z czego zaplacic, o awansie nawet nie wspominajac no bo za to chyba tez sa jakies premie co nie.
wogole po co taki klub jak Hutnik ma funkcjonowac :?: i tak przynosi straty (organizacja meczu to ok 7-8 tys a wpływy z biletów sa rzedu 1500-2500 zł) ma długi. w 1 lidze sa dwa superowe klubiki ktore jada z wszystkimi rowno na co jeszcze trzeci.

WRESZCIE odpowiednie osoby zajeły sie odpowiednimi sprawami, postanowily wyegzekwowac pieniadze dla Hutnika.

oczywiscie, jesli mi napiszesz konkretnie na co te pieniadze moglyby pojsc to spoko. Balon be, oswietlenie be. wiec co :?:

mi akurat to co sie dzieje na Suchych Stawach w ostatnim czasie podoba bardzo. ktos mysli, zauwazył ze mozna z Hutnika zrobic centrum rozrywki dla mieszkańców Nowej Huty. Jest juz balon gdzie ludzie w zimowe wieczory moga sobie ganiac za piłką (oczywiscie nie wszyscy, wiesz jak trudno zdobyc teraz dobry termin na granie na tym boisku?)
ma powstac sciana wspinackzowa i kilka inncyh rzeczy. nasze obiekty mogą być/beda wizytowka tej dzielnicy

co do oswietlenia, ufam ze jesli faktycznie pojda na to fundusze to ktos ma odpowiednia wizje jak to wlasciwie wykorzystac. To bardzo pwoazny atut gdy przykladowo 1 reprezentacja bedzie grac na Wisle-u nas rozegrac mecz młodziezowki. Do tego koncerty i inne tego typu wyddarzenia.

Oswietlenie to dla wielu jak spełnienie marzen. próbowałes sobie wyobrazic jaki klimat bedzie na meczu na którym bedzie ono debiutowac :?:
pewnie nie, lepiej napisac "a po co, a na co, a kto na to da kase'

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt gru 09, 2005 9:45 am

Przyklasnąc.

Rzeczywiście tu nie chodzi tylko o samo oświetlenie dla kilku meczy, ale o budowanie centrum sportowo-rozrywkowego. Jest to inwestycja na większą skalę, niż samo oświetlenie na naszym stadionie.To cegiełka do naprawdę dużego domu. I tylko pozostaje sie cieszyc, że dzieje się to na naszym terenie.

A tak w ogóle, to juz nie mogę sie doczekac jakiegoś meczu na szczycie przy sztucznym, oświetleniu... :P

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pt gru 09, 2005 10:12 am

Popieram Dufia!
Jak sobie przypomne jak mi starszy opowiada jak to dawniej sie na Hutniku czas spędzało to mi sie łaza w oku kręci.
Lodowisko,Kosz,Siata,Ręczna,Boks.
CHciałbym aby wróciły te czasy.
Najbardziej to bym chciał lodowiska,bo do wspinaczki sie nie nadaje.
A oświetlenie to rzeczywiście jedno marzenie spełnione
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt gru 09, 2005 10:54 am

dUfio pisze:
luko pisze:A tak na marginesie po co nam to oswietlenie ??. Klub nie ma pienedzy zeby utrzymac balon a co dopiero oswietlenie. Nie monza by bylo tych pieniedzy przekazac na jakis inny cel ??


luko nie rozumiem Twojego podejscia. z takim spojrzeniem to po co pilkarze maja wygrywac mecze, jak nie bedzie im z czego zaplacic, o awansie nawet nie wspominajac no bo za to chyba tez sa jakies premie co nie.
wogole po co taki klub jak Hutnik ma funkcjonowac :?: i tak przynosi straty (organizacja meczu to ok 7-8 tys a wpływy z biletów sa rzedu 1500-2500 zł) ma długi. w 1 lidze sa dwa superowe klubiki ktore jada z wszystkimi rowno na co jeszcze trzeci.

WRESZCIE odpowiednie osoby zajeły sie odpowiednimi sprawami, postanowily wyegzekwowac pieniadze dla Hutnika.

oczywiscie, jesli mi napiszesz konkretnie na co te pieniadze moglyby pojsc to spoko. Balon be, oswietlenie be. wiec co :?:

mi akurat to co sie dzieje na Suchych Stawach w ostatnim czasie podoba bardzo. ktos mysli, zauwazył ze mozna z Hutnika zrobic centrum rozrywki dla mieszkańców Nowej Huty. Jest juz balon gdzie ludzie w zimowe wieczory moga sobie ganiac za piłką (oczywiscie nie wszyscy, wiesz jak trudno zdobyc teraz dobry termin na granie na tym boisku?)
ma powstac sciana wspinackzowa i kilka inncyh rzeczy. nasze obiekty mogą być/beda wizytowka tej dzielnicy

co do oswietlenia, ufam ze jesli faktycznie pojda na to fundusze to ktos ma odpowiednia wizje jak to wlasciwie wykorzystac. To bardzo pwoazny atut gdy przykladowo 1 reprezentacja bedzie grac na Wisle-u nas rozegrac mecz młodziezowki. Do tego koncerty i inne tego typu wyddarzenia.

Oswietlenie to dla wielu jak spełnienie marzen. próbowałes sobie wyobrazic jaki klimat bedzie na meczu na którym bedzie ono debiutowac :?:
pewnie nie, lepiej napisac "a po co, a na co, a kto na to da kase'



dufio zle mnie zrozumiales. Bardzo sie ciesze z tego ze ida zmiany ku lepszemu (tak sie przynajmnije wydaje) ale nie lepiej zeby te pieniadze ktore daje miasto przeznaczyc na nowych zawodnikow na stroje i np po awansie do 2 ligi zajac sie oswietleniem ??? Nigdy nie wierzylem ze 3 Krakowskie luby mogly by byc w 1 lidze. Ale teraz cracovia ma problemy i jest to szansa dla nas dlatego tzreba awansowac. Potem uwazam mozna myslec nad oswietleniem.
Sami Przeciw Wszystkim

Awatar użytkownika
Dario GT'02
Posty: 318
Rejestracja: śr sie 25, 2004 11:46 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Dario GT'02 » pt gru 09, 2005 12:14 pm

luko

Najlepiej jakby jedno szlo w parze z drugim. Problem polega na tym ze miasto nigdy nie wylozy kasy na zawodnikow itd. a jedynie na polepszenie/modernizacje obiektow ktore maja byc wizytowka Krakowa. Dlatego aby dostac pieniadze klub musi sie jasno okreslic na co chce je wydac. W przeciwnym wypadku moze sie obejsc jedynie smakiem. Dziala to na takiej samej zasadzie jak dofinansowania z UE. Majac dobre zaplecze teoretycznie bedzie latwiej przyciagnac potencalnych sponsorow. Dlatego chyba sytuacja wyglada tak jak wyglada i nic w tej materii sie nie zmieni.

A ja snie o II lidze tak samo jak o oswietleniu, zadaszeniu itd...
Sok Z Gumijagód Jest Najlepszy

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 09, 2005 12:15 pm

luko pisze:dufio zle mnie zrozumiales. Bardzo sie ciesze z tego ze ida zmiany ku lepszemu (tak sie przynajmnije wydaje) ale *nie lepiej zeby te pieniadze ktore daje miasto przeznaczyc na nowych zawodnikow na stroje i np po awansie do 2 ligi zajac sie oswietleniem ??? Nigdy nie wierzylem ze 3 Krakowskie luby mogly by byc w 1 lidze. *Ale teraz cracovia ma problemy i jest to szansa dla nas dlatego tzreba awansowac. Potem uwazam mozna myslec nad oswietleniem.


* nie ponieważ miasto daje pieniadze na MODERNIZACJE REMONTY ROZBUDOWE a nie na utrzymanie klubu i nie mozna tych pieniedzy(jak juz bylo wiele razy na tym forum walkowane) inaczej wydac


* jaka ty widzisz szanse na awans wiazac to z problemami craxy? Myslisz ze Filipiak pieniadze odebrane craxie wrzuci na ss? Myslisz ze grupa 100 bedzie wspierala stowaerzyeszenie a Ci znpwu klub? czlowieku troszke Cie sie pokickalo albo ja tego nierozumiem co piszesz...

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt gru 09, 2005 1:07 pm

HDS nie rozumiesz Moj ojciec i wszyscy ktorzy w jakims tam stopniu byli zwiazani z Hutnikiem mowia ze nie ma mozliwosci aby 3 Krakowskie kluby byly np w 1 lidze. Z tego co wiem chyba nigdy nie bylo takiej sytuacji wiec jesli u cracovii sie pogarsza i ejst perspektywa ze wroca dgzie ich miejsce 2 liga czy cos to jest to szansa dla nas. Nie mowie ze filip[iak by mia,byc sponsorem bo tego np bym batrrdzo nie chcial.
Sami Przeciw Wszystkim

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pt gru 09, 2005 1:15 pm

Hola,hola! Do spadku Cracovii jest dalej, niż do naszego awansu nawet do 2. ligi. To, że Filipiak się pakuje, nie znaczy, że Craxa odrazu poleci. Nie sądze szczerze mówiąc.

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 09, 2005 2:31 pm

luko pisze:HDS nie rozumiesz Moj ojciec i wszyscy ktorzy w jakims tam stopniu1* byli zwiazani z Hutnikiem mowia ze 2*nie ma mozliwosci aby 3 Krakowskie kluby byly np w 1 lidze. Z tego co wiem chyba3* nigdy nie bylo takiej sytuacji wiec jesli u cracovii sie pogarsza i ejst perspektywa ze wroca dgzie ich miejsce 2 liga czy cos to jest to szansa dla nas.4* Nie mowie ze filip[iak by mia,byc sponsorem bo tego np bym batrrdzo nie chcial.


*1 sam napisales - byli zwiazani - kiedys w miescie nie bylo nawet zlotowki dla Hutnika teraz sam widzisz co sie dzieje - Klub dostaje kase z miasta(wprawdzie nieproporcjonalnie malo do kolezanek znad blon) ale dostaje.

*2 uargumentuj czemu nie ma takiej mozliwosci? Gdzie jest napisane ze 3 krakowskie kluby(tffuu 2 krakowskie i jedne nowohucki :)) nie moga byc w 1 lidze? Jest gdzie przepis ograniczajacy udzial w pierwszej lidze klubom z jednego mista?

3* co nie jest powiedziane ze nie moze byc (2*)

4* a jak w przeszlosci comarch sponsorowal Hutnika to sie zapewne cieszyles i Twoj ojciec zapewne tez...

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt gru 09, 2005 2:59 pm

HDS pisze:
luko pisze:HDS nie rozumiesz Moj ojciec i wszyscy ktorzy w jakims tam stopniu1* byli zwiazani z Hutnikiem mowia ze 2*nie ma mozliwosci aby 3 Krakowskie kluby byly np w 1 lidze. Z tego co wiem chyba3* nigdy nie bylo takiej sytuacji wiec jesli u cracovii sie pogarsza i ejst perspektywa ze wroca dgzie ich miejsce 2 liga czy cos to jest to szansa dla nas.4* Nie mowie ze filip[iak by mia,byc sponsorem bo tego np bym batrrdzo nie chcial.


*1 sam napisales - byli zwiazani - kiedys w miescie nie bylo nawet zlotowki dla Hutnika teraz sam widzisz co sie dzieje - Klub dostaje kase z miasta(wprawdzie nieproporcjonalnie malo do kolezanek znad blon) ale dostaje.

*2 uargumentuj czemu nie ma takiej mozliwosci? Gdzie jest napisane ze 3 krakowskie kluby(tffuu 2 krakowskie i jedne nowohucki :)) nie moga byc w 1 lidze? Jest gdzie przepis ograniczajacy udzial w pierwszej lidze klubom z jednego mista?

3* co nie jest powiedziane ze nie moze byc (2*)

4* a jak w przeszlosci comarch sponsorowal Hutnika to sie zapewne cieszyles i Twoj ojciec zapewne tez...


1* Nie bylo zmiasta bylo od sponsorow
2* nie ma przepisuy ale z tego co wiem to w historii polskiej pilki noznej nie bylo takiego przypadku.

4* Jak w preszlosci comarch sponsorowal Hutnika byl spulka Huty Sendzimira to raz dwa moj ojciec cale zycie prepraclwoa na Hucie i wie jak bylo z comarchem ktory poprotu wykradl pieniadze z Huty i dlatego teraz jest dorba marka.
Sami Przeciw Wszystkim

Awatar użytkownika
HDS
Posty: 2394
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:15 pm
Lokalizacja: z krakoofka koło Nowej Huty

Postautor: HDS » pt gru 09, 2005 3:07 pm

luko pisze:
1* Nie bylo zmiasta bylo od sponsorow
2* nie ma przepisuy ale z tego co wiem to w historii polskiej pilki noznej nie bylo takiego przypadku.

4* Jak w preszlosci comarch sponsorowal Hutnika byl spulka Huty Sendzimira to raz dwa moj ojciec cale zycie prepraclwoa na Hucie i wie jak bylo z comarchem ktory poprotu wykradl pieniadze z Huty i dlatego teraz jest dorba marka.


1 - no i widzisz - miasto sie nawrocilo i daje kase na stadion na infrastruktore, ktora jak bedzie doskonala bedzie kolejnym argumentem do promocji SS i kolejna zacheta dla ewentualnych sponsorow(wiekszych) by inwestowali w Hutnika i promowali swoja marke przez wspieranie druzyny ktora ma pozadne obiekty sportowe

2 - nie bylo - ale moze byc - jak juz wpsomnialem wczesniej

3 - byl w spulce Huty i dawal kasiorke(nie wime ile ale dawal), a kto wtedy z Huty nie wykradal pieniedzy i teraz nie wykrada...

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt gru 09, 2005 3:11 pm

Kto wykradal i wykrada tego nie wiem wiem tylko ze filipiak wzbogadzil sie dzieki Hucie (niestety).
Co do sytuacji 3 klubow malo realne poniewaz pasy i wisla sa juz marka sama w sobie i raczjej akzdy sponosr promowal by swoja marke w tych dwoch klubach a jesli jednemu z tych klubow powinie sie ngoa to juz bedzie znak ze ktos probowal nie dalo sie to moze warto sprobowac z innym Krakowskim klubem
Sami Przeciw Wszystkim

Awatar użytkownika
Jakuza
Posty: 381
Rejestracja: wt gru 21, 2004 10:11 pm
Lokalizacja: sHuTy
Kontakt:

Postautor: Jakuza » pt gru 09, 2005 3:24 pm

Zgodzę się z Tobą iż Comarch "narodził sie" tylko i wyłacznie dzięki Hucie i jej
zamówieniom na systemy komputerowe ale resztę lepiej przemilcz.

Opowiadasz pierdoły że 3 kluby nie mogą grać (bo nie było takiego przypadku) w lidze - Wrózka jakaś czy co!!!!
Po drugie - pieniądze, które klub dostał przy ogromnej determinacji Pewnej Osoby mogą zostać wydane TYLKO na konkretne cele zapisane w budżecie.

Dla normalnie rozumujących osób ważniejsza jest budowa infrastruktury. To jest najważniesze!!! W dalszej kolejności i przyszłości przyjdzie stopniowe wzmacnianie kadry.
Biało - Błękitno - Niebieskie barwy.....Królewskie barwy

luko
Posty: 239
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 3:36 pm

Postautor: luko » pt gru 09, 2005 3:41 pm

Jakuza pisze:Zgodzę się z Tobą iż Comarch "narodził sie" tylko i wyłacznie dzięki Hucie i jej
zamówieniom na systemy komputerowe ale resztę lepiej przemilcz.

Opowiadasz pierdoły że 3 kluby nie mogą grać (bo nie było takiego przypadku) w lidze - Wrózka jakaś czy co!!!!
Po drugie - pieniądze, które klub dostał przy ogromnej determinacji Pewnej Osoby mogą zostać wydane TYLKO na konkretne cele zapisane w budżecie.

Dla normalnie rozumujących osób ważniejsza jest budowa infrastruktury. To jest najważniesze!!! W dalszej kolejności i przyszłości przyjdzie stopniowe wzmacnianie kadry.


To znaczy mam rozumiec ze mnie obrazasz ?? ze jestem nie normlany tak ?? A dlaczego mam przemilczec zlodziestwo filipiaka ?? Takie a fakty.
Sami Przeciw Wszystkim