Hutnik w mediach

Akcje i pomysły marketingowe.
Przetargi, reklamy, sponsoring.
Public Relations. Gorące newsy ze Sportowej S.A.

Moderatorzy: dUfio, marketing, HQSa

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn paź 19, 2009 9:48 pm

Pasion pierwsze kroki stawiał w Wiśle i o swoich korzeniach nie zapomina (czego nie można powiedzieć o wielu "naszych" gwiazdach). A koszulka jest z herbem Hutnika, więc proponuję się nie czepiać :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pn paź 19, 2009 11:01 pm

wielu naszych piłkarzy było jest i będzie wychowankami różnych klubów, nasi wychowankowie będą grać w różnych klubach, i tak było jest i będzie, ale skoro w takiej gazecie jak dziennik(chyba duża gazeta?), jest artykuł o kapitanie-nie mam nic przeciwko Marcinowi absolutnie!!!- to wypada fotke wstawić w niebieskim trykocie, bo w końcu to Kapitan Naszej Ekipy, rozmowa jest o NAS, a mi 1 skojarzenie przyszło że to foto to z jego gry w wisle, a żeby zobaczyć Nasz Herb na piersi to trza sie wpatrywać, ci ludzie co wiedzą o co biega to wiedzieć będą, ale ktoś kto nie wie może od dziś uważać że barwy Hutnika to czerwone są...... a już od dawien dawna uważano i miano rację że gdy tylko gramy w czerwonych to lipa a nie mecz....
osobiście strasznie mi sie -to zestawienie nie podoba- już sam fakt "Hut-
nika" a potem "Wisły"- wizualnie tylko wisłe widać, a mogło być "...barw Hutnika Kraków...", może sie czepiam, jak dla mnie to coś nie tak z tym człowiekiem co go tworzył

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 342
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » wt paź 20, 2009 11:57 am

, może sie czepiam...

TAK, "CZEPIASZ" SIĘ.

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt paź 20, 2009 1:14 pm

Piotrek pisze:wielu naszych piłkarzy było jest i będzie wychowankami różnych klubów, nasi wychowankowie będą grać w różnych klubach, i tak było jest i będzie, ale skoro w takiej gazecie jak dziennik(chyba duża gazeta?), jest artykuł o kapitanie-nie mam nic przeciwko Marcinowi absolutnie!!!- to wypada fotke wstawić w niebieskim trykocie, bo w końcu to Kapitan Naszej Ekipy, rozmowa jest o NAS, a mi 1 skojarzenie przyszło że to foto to z jego gry w wisle, a żeby zobaczyć Nasz Herb na piersi to trza sie wpatrywać, ci ludzie co wiedzą o co biega to wiedzieć będą, ale ktoś kto nie wie może od dziś uważać że barwy Hutnika to czerwone są...... a już od dawien dawna uważano i miano rację że gdy tylko gramy w czerwonych to lipa a nie mecz....
osobiście strasznie mi sie -to zestawienie nie podoba- już sam fakt "Hut-
nika" a potem "Wisły"- wizualnie tylko wisłe widać, a mogło być "...barw Hutnika Kraków...", może sie czepiam, jak dla mnie to coś nie tak z tym człowiekiem co go tworzył


Kurwa mać, gdzie byłeś, jak graliśmy w pomarańczowych trykotach? Wtedy Ci nie przeszkadzały?

HAMAS
Posty: 1584
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt paź 20, 2009 4:33 pm

Pomarańczowe barwy to hutnicze ,kiedyś nawet flagi wisiały na stadionie w takim kolorze.

JOK_NH
Posty: 4605
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt paź 20, 2009 4:41 pm

No nie...to grajmy w pomarańczowych, bo to barwy hutnicze. Grywaliśmy też spory czas w żółtych. Te barwy co symbolizują? Spust surówki w Hucie?

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt paź 20, 2009 7:37 pm

ooo surówka stop żelaza z weglem około 4,5 % węgla
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » wt paź 20, 2009 8:11 pm

BIMBER pisze:ooo surówka stop żelaza z weglem około 4,5 % węgla



To chyba surówka nisko manganowa. :P
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » wt paź 20, 2009 9:27 pm

Piotrek pisze: może sie czepiam, jak dla mnie to coś nie tak z tym człowiekiem co go tworzył


Szkoda,że tak uważasz bo Jerzy Filipiuk nie od dziś pisze o Hutniku.Zawsze mozesz poczytac przeglad sportowy...
Fanatycznie przywiązany>HKS

BIMBER
Posty: 1164
Rejestracja: wt sie 24, 2004 11:47 am
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: BIMBER » wt paź 20, 2009 10:08 pm

Pawełek__NH pisze:
BIMBER pisze:ooo surówka stop żelaza z weglem około 4,5 % węgla



To chyba surówka nisko manganowa. :P


a ciul wie czy mangan w surówce jest, mangan jest pierwiastkiem stopowym stali a nie surówki :)
BIEDA NIGDY NIE JEST SMUTNA

Pawełek__NH
Posty: 716
Rejestracja: pt mar 21, 2008 9:24 am
Lokalizacja: Wolne miasto Nowa Huta

Postautor: Pawełek__NH » wt paź 20, 2009 10:33 pm

BIMBER pisze:
Pawełek__NH pisze:
BIMBER pisze:ooo surówka stop żelaza z weglem około 4,5 % węgla



To chyba surówka nisko manganowa. :P


a ciul wie czy mangan w surówce jest, mangan jest pierwiastkiem stopowym stali a nie surówki :)



Niby tak. Ale zazwyczaj im więcej węgla tym mniej manganu.
My Hutnika fani po świecie rozsypani za Hutnik za HKS pójdziemy aż po życia kres.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt paź 20, 2009 10:36 pm

Jedno zdjęcie a tyle emocji...
A przecież o ile się nie mylę, to W nie gra w czerwonych strojach od dawien dawna tylko gdzieś od czasów telefoniki.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3919
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » śr paź 28, 2009 6:00 pm

Obrazek
Dziennik Polski
...więc gdy goły opadniesz na lód, mały biznes zrób, szybki biznes zrób, jakiś biznes zrób. Potem laba! Tylko skok, jeden skok, na bank...

Zlatan93
Posty: 75
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:34 am

Postautor: Zlatan93 » sob paź 31, 2009 8:14 pm

Obszerny wywiad z wypożyczonym do Katowic z Hutnika Kraków, Mateusz Niechciałem, w którym zawodnik mówi min. o swojej obecnej drużynie, aklimatyzacji w Katowicach i o sytuacji Hutnika Kraków:

http://magazynpilkarski.pl/?mod=news&nid=66181

Warto zwrócić uwagę, jakie młody piłkarz ma marzenie. 8)

Zachęcam Was do komentowania, będę bardzo wdzięczny :wink: Na pewno Mateuszowi zrobi się miło, kiedy zobaczy komentarze kibiców Hutnika.

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » sob paź 31, 2009 10:18 pm

Eeeee to nam Krzoska posłodził w dzisiejszej kronice sportowej.Skrot z meczu tez byl.
Fanatycznie przywiązany>HKS