WASZE PYTANIA [bez komentarzy]

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

jastrząb
Posty: 13
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 4:12 pm
Lokalizacja: bohaterów września

Postautor: jastrząb » pt maja 04, 2012 6:59 pm

Nie jestem członkiem Stowarzyszenia, ale jestem wiernym kibicem chodzącym na mecze. Mam pytanie jak wygląda sytuacja finansowa klubu? Chciałbym wiedzieć czy żyjemy z miesiąca na miesiąc, czy może udaje się oszczędzać i zbierać rezerwy finansowe na starty w wyższej lidze, ewentualne transfery ?
Nie pytam o kwoty, lecz o stwierdzenie: tak z miesiąca na miesiąc, albo są rezerwy finansowe.
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » pt maja 04, 2012 7:55 pm

jastrząb pisze:Nie jestem członkiem Stowarzyszenia, ale jestem wiernym kibicem chodzącym na mecze. Mam pytanie jak wygląda sytuacja finansowa klubu? Chciałbym wiedzieć czy żyjemy z miesiąca na miesiąc, czy może udaje się oszczędzać i zbierać rezerwy finansowe na starty w wyższej lidze, ewentualne transfery ?
Nie pytam o kwoty, lecz o stwierdzenie: tak z miesiąca na miesiąc, albo są rezerwy finansowe.
Będę wdzięczny za odpowiedź.


A ja zadam pytanie inaczej.
Czy przy obecnych przychodach i pensjach (nie liczac wzmocnien i podwyzek) jestesmy z miesiaca na miesiac wstanie sie utrzymac poziom wyzej w 3 lidze. Tam chyba wieksze sa koszty za dojazd oraz za dla sedziow. Chodzi o ogolna odpowiedz czy przypadku awansu mamy tzw. spokojne jutro czy duzo trzeba by w tej lidze nie poplynac

widmo huta
Posty: 102
Rejestracja: sob lis 15, 2008 7:14 pm
Lokalizacja: Bohaterów Września

Postautor: widmo huta » pt maja 04, 2012 8:45 pm

A jam mam pytanie takie.
Zajmujemy 1 miejsce czy mamy jakieś obietnice od jakiś firm że nas wspomogą finansowo po awansie do 3 ligi.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » ndz maja 06, 2012 8:05 pm

@pablo - nie ma na ten temat żadnych konkretów.
@jastrząb - jak pewnie zauważyłeś walka o awans jest priorytetem. Sytuacja finansowa klubu jest znacznie lepsza niż np rok temu, choć nie ma mowy o odkładaniu pieniędzy.
@Qlawy - zadaniem nas wszystkich jest zadbanie o to by w III lidze nie martwić się o finanse, a skoro miasto tnie granty to musimy wzmocnić dwa pozostałe filary tj: zwiększyć ilość członków regularnie płacących składki i zwiększyć wpływy od przedsiębiorców wspierających Hutnika.
@widmo - od pewnego czasu świadomie nie piszemy o obietnicach - ciężko nimi zapłacić faktury :(
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pn maja 07, 2012 11:34 am

Jest planowana jakaś oficjalna feta awansu?
Coś bardziej zorganizowanego w formie pikniku/spotkania z piłkarzami?

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » czw maja 10, 2012 4:28 pm

Czy ZIS wydał jakieś oficjalne oświadczenie na temat demontażu symboli Hutnika ze stadionu? I czy są jakieś zapewnienia z ich strony, że emblematy powrócą?

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw maja 10, 2012 4:45 pm

ZiS przedstawi wygórowaną cenę najmu/dzierżawy Suchych Stawów - jakie inne stadiony są lub będą w takim przypadku brane pod uwagę pod kontem gry w III lidze?

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pt maja 11, 2012 8:01 am

Bingo, Lucas, pablo - wszystkie te kwestie były omawiane podczas otwartego zarządu w ostatni wtorek - zachęcam do przychodzenia.

@pablo: Nie gdybamy, na razie jesteśmy w IV lidze a ZIS nie przedstawił żadnych kalkulacji.

@Lucas: Poza wypowiedziami dyr. Kowala znanymi z mediów nie wpłynęła do nas oficjalna odpowiedź na nasze pismo.

EDIT: z ostatniej chwili - w dniu dzisiejszym wpłynęła odpowiedź dyr. Kowala, w skrócie: Odnowione emblematy powrócą na stadion po zakończeniu Euro 2012.

@Bingo: Oficjalna informacja na temat ewentualnego świętowania awansu zostanie podana we właściwym czasie.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

1979
Posty: 1909
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Postautor: 1979 » wt maja 15, 2012 8:26 am

Jest szykowany jakis raport dla Członkow Stow. ?
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pn maja 28, 2012 9:00 pm

Czy w sparingu z Puszczą będą testowani jacyś nowi zawodnicy?
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » wt maja 29, 2012 9:15 am

1979: Raport rodzi się bólach, jest szykowany.
Michas: To oczywiście zależy od decyzji Trenera.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

dandi 79
Posty: 271
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:48 pm

Postautor: dandi 79 » wt cze 05, 2012 3:36 pm

Jak duże są to bóle?Czy przejdą do walnego zebrania i zdąży raport dojść do członków stowarzyszenia? Niektórych ludzi interesuje parę rzeczy, min. jak wygląda sytuacja finansowa stowarzyszenia?jakie jest ewentualne zadłużenie wobec piłkarzy i sztabu trenerskiego? Jakie były przychody ze sprzedaży biletów z meczów na Grębałowie . To tak po skrócie. Reszta na Walnym.Pozdrawiam.

Pawel
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 13, 2010 3:06 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Pawel » wt cze 05, 2012 4:28 pm

Jakiś komentarz po spotkaniu z ZIKITem?
Ani wisły, ani pasów - to HUTNIKA szalik był!

majlech
Posty: 1240
Rejestracja: wt sie 24, 2004 5:55 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: majlech » czw cze 07, 2012 11:42 am

Dandi,

oczywiscie obiecalismy, ze regularnie bedziemy przedstawiac sprawozdania, choc nigdzie nie jest napisane w jakiej formie beda one przedstawiane.

Niestety ich przygotowanie zajmuje troche czasu i m.in. dlatego wprowadzilismy cykliczne otwarte zarzady, na ktorych cala sytuacja jest przedstawiana, mozna takie pytania rowniez zadac i otrzymac odpowiedz. Frekwencja na spotkaniach jest jaka jest, ale zadne postawione tam pytanie nie pozostalo bez odpowiedzi.

Z drugiej strony moze niektorzy zapominaja, ze czlonkowie zarzadu nie sa nadludzmi i tez tak jak kazdy z nas maja obowiazki zawodowe, rodzinne, rozne sprawy do zalatwienia i moze maja tylko zdecydowanie mniej lub w ogole nie maja wolnego czasu, bo zajmuja sie Hutnikiem.

Co do ostatniego sprawozdania, to niestety ostatnie tygodnie to olbrzymia praca nad tym, zebysmy w ogole mieli szanse zagrac w III lidze - bo niestety samo wygranie IV ligi nie wystarczy do tego.

Dotyczy to m.in. grup mlodziezowych, grantow na ich utrzymanie, znalezienia sponsorow do pomocy mlodziezy, uzyskanie terenow do prowadzenia zajec, stworzenia zaplecza - kazdy z tych tematow to dziesiatki godzin spotkan i negocjacji i przygotowan dokumentow.
Biorac pod uwage potencjalne skutki dla nas - wole czytac zale na forum o brak sprawozdania i miec swiadomosc, ze zagramy w III lidze, niz pisac w sprawozdaniu o tym, co powinnismy zrobic, a tego nie robic.

Oczywiscie chce podkreslic, ze mialem nadzieje, ze zawsze regularnie bedziemy przesylac sprawozdania, ale z czasem jeszcze nikt nie wygral, a priorytety musza byc.

I na koniec jeszcze jedna sprawa - dotyczaca bolow - ci, ktorzy moze jakos sa blizej spraw hutniczych wiedza, ze w ostatnim okresie mialem operacje, ktora na pare tygodni wylaczyla mnie z zycia i nie pozwolila na skonczenie zaczetego w kwietniu sprawozdania. Operacje, ktora powinienem zrobic zima, ale wlasnie ze wzgledu na Hutnika przesuwalem ja na jak najpozniejszy termin.

Sprawozdanie na pewno wplynie do czlonkow najpozniej na kilka dni przed walnym zgromadzeniem.
Welcome to Suche Stawy - The Home of Hutnik Kraków!

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » pt cze 08, 2012 7:52 am

Czy Stowarzyszenie poda do publicznej wiadomości bilans finansowym z jakim zamknęliśmy ten sezon?

Chodzi mi o taki najprostszy

Wpływy - wydatki - ile mam nadwyżki/długu

Jeżeli tak informacja z jakiś przyczyn nie może być podana do publicznej wiadomości to czy będzie podana do informacji członków stowarzyszenia?