Hutnik - Dalin - 29 wrzesnia, godz. 15:30

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
KoKoNH
Posty: 859
Rejestracja: śr sie 30, 2006 7:24 pm
Lokalizacja: Szkolne

Postautor: KoKoNH » sob wrz 29, 2012 11:23 pm

Wiadomo co się dzieje z Luberą? Poważny uraz? Zagrał dobry mecz, szkoda chłopaka, duża strata. Dalin nic, zupełnie nic nie pokazał, zwycięstwo zasłużone.

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » sob wrz 29, 2012 11:47 pm

KoKoNH pisze:Wiadomo co się dzieje z Luberą? Poważny uraz? Zagrał dobry mecz, szkoda chłopaka, duża strata. Dalin nic, zupełnie nic nie pokazał, zwycięstwo zasłużone.

Z tego co widziałem to miał rozcięty łuk brwiowy na długości około 3 cm, w szpitalu założyli mu kilka szwów. Na szczęście nie jest to poważny uraz i chyba szybko wróci do zespołu.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz wrz 30, 2012 12:05 am

znowu nie byłem,nie widziałem...3 punkty cieszą,trochę zbliżyliśmy się do środka tabeli.powstrzymałbym jednak huraoptymizm.mamy zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy w lidze,ale wynika on tylko z meczów u siebie.przypomnę że z 4 meczów wyjazdowych przywieźliśmy tylko 1 !!! punkt, a stosunek bramek wynosi 1-5.jak dla mnie prawdziwy sprawdzian trenera i drużyny nastąpi za tydzień w andrychowie.liczę na to że zaskoczymy gospodarzy naszą grą,bo chyba nikt nie wątpi że możemy spokojnie wygrać ten mecz.dlatego zachęcam wszystkich jeszcze nie zapisanych,musisz tam być i wspomóc HKS!!!

ps.zaczyna mnie już wkurwiać zachowanie trenera.po raz enty odesłany na trybuny...rozumiem że w tej lidze sędziują same patałachy, i można się zdenerwować,ale trzeba umieć trzymać nerwy na wodzy.Trener to jest jak by nie było wizytówka klubu i musi trzymać poziom.jak już napisał jeden z portali,jest to recydywa,i kara będzie wysoka.nie chcę nic sugerować,ale jakaś rozmowa zarządu z trenerem byłaby według mnie wskazana.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

TEKLA
Posty: 97
Rejestracja: wt cze 19, 2007 3:03 pm

Postautor: TEKLA » ndz wrz 30, 2012 7:29 am

Biega pisze:Gdy Hutnik przegrywa to człowiek kurwuje na lewo i prawo i przenosi swoje nerwy na grunty przywatne a gdy wygrywa i to jeszcze w pieknym stylu to się jest w siódmym niebie!!! Takie jest życie kibica, nic dodać nic ująć TYLKO Hutnik! <3
:?: wynik piekny- ale gra..??

pawelhks
Posty: 474
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 8:53 pm
Lokalizacja: OGRODOWE HKS

Postautor: pawelhks » ndz wrz 30, 2012 7:34 am

dziekuje w imieniu NH2010 kibicom, ktorzy dostarczyli do bramy na Klasztornej 10 baniakow wody. Woda przekazana zostala na potrzeby druzyn!
nh2010.pl

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » ndz wrz 30, 2012 8:14 am

Wkońcu Hutnik grał do spowodu! i atakował skrzydłami wiadomo że nie zawsze wszystko wychodzi ale było widać chęci strzelenia bramki i to mi się podoba :)

BarteKSH
Posty: 831
Rejestracja: czw lis 25, 2004 2:51 pm

Postautor: BarteKSH » ndz wrz 30, 2012 9:33 am

Gumezi pisze:znowu nie byłem,nie widziałem...

...

ps.zaczyna mnie już wkurwiać zachowanie trenera.po raz enty odesłany na trybuny...


Jak ja NIE widziałem jakiegoś filmu, NIE czytałem jakiejś książki, NIE słuchałem muzyki, to zazwyczaj nie wypowiadam się na ten temat... A już na pewno nie krytykuję...

luke.krak
Posty: 981
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » ndz wrz 30, 2012 10:56 am

Pasza specjalnie to zrobił...bo z dachu lepiej widzi

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » ndz wrz 30, 2012 11:09 am

BarteKSH pisze:
Gumezi pisze:znowu nie byłem,nie widziałem...

...

ps.zaczyna mnie już wkurwiać zachowanie trenera.po raz enty odesłany na trybuny...


Jak ja NIE widziałem jakiegoś filmu, NIE czytałem jakiejś książki, NIE słuchałem muzyki, to zazwyczaj nie wypowiadam się na ten temat... A już na pewno nie krytykuję...


Tak czy siak powinien trochę się ogarnąć z takimi reakcjami. Na Przytułę wszyscy psioczyli, jak coś odpierdalał(chodzi mi o jego jakieś zagrania na ławce), a teraz nie można? To jest trener i wymagajmy od niego zachowania godnego trenera. Mi też puszczają nerwy często, ale nie wbiegam co mecz na murawę.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz wrz 30, 2012 2:47 pm

Ciekawe co by było jakby Paszkiewiczowi dać megafon, żeby prowadził drużynę z dachu :lol:

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » ndz wrz 30, 2012 3:15 pm

hehe no można gdybać ale nie dostanie go bo są rzeczy ważne i ważniejsze ;)

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » ndz wrz 30, 2012 11:34 pm

BarteKSH nie wypowiadałem się na temat meczu,gry itd,tylko na temat faktu że trener znowu został wyjebany na trybuny!!!chyba nie potrzebuję widzieć tego za co go odesłali,liczy się suchy fakt.sami opłacamy trenera i chyba mamy prawo wymagać od niego przyzwoitego zachowania?
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pn paź 01, 2012 12:23 am

Gumezi pisze:BarteKSH nie wypowiadałem się na temat meczu,gry itd,tylko na temat faktu że trener znowu został wyjebany na trybuny!!!chyba nie potrzebuję widzieć tego za co go odesłali,liczy się suchy fakt.sami opłacamy trenera i chyba mamy prawo wymagać od niego przyzwoitego zachowania?


Akurat tym razem nie byles nie masz prawa glosu. Pasza zostal wyjebany chociaz nic takiego nie powiedzial, Bartek podobnie. Niech za komentarz posluzy fakt, iz po meczu sedziowie byli jebani przez obserwatora przez dwie godizny

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » pn paź 01, 2012 12:59 am

chuj mnie obchodzi,sprawiedliwie czy nie .to jak to było?siedział sobie spokojnie na ławce trener Paszkiewicz,a tu nagle podbiegł sędzia i go wyrzucił???bez jaj,wyrzucają gościa po raz kolejny,więc musiał pyskować.znalazł się kurwa kolejny obrońca wielkiego trenera...on ma trenować i prowadzić ekipę a kurwować na sędziego to mogą kibice.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn paź 01, 2012 1:04 am

W tym miejscu adekwatny staje się moj projekt: http://i.imgur.com/nrwW4.png