Hutnik K. - Soła Oświęcim 4.09.2013, g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr wrz 04, 2013 11:46 pm

nie trzeba być trenerem żeby to wytłumaczyć, po pierwsze w 60minucie już oddycha rękawami, po drugie pracuje w każdym meczu na czerwoną kartkę, i już nie przesadzajcie że przerasta tą ligę, bo jakby był taki genialny to by strzelił setkę na początku meczu i całkiem inaczej by się to ułożyło
pomijam to że w defensywie prawie nie pracuje, ale tego już nie widzicie swoimi zachwyconymi oczami

a wszystkim, którzy uważają że Soła taka słaba i że spokojnie powinniśmy ich rozklepać polecam jutrzejszy skrót na Małopolska.tv. Goście mieli równie dobre sytuacje jak my (np. też główka do pustej w ostatniej minucie 1 połowy), i spokojnie zasłużyli na zwycięstwo, a akcja na 1:2 to moim zdaniem poziom ekstraklasy

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw wrz 05, 2013 12:05 am

Tomabon,oglądałeś dzisiejszy mecz???kurwa,do momentu zejścia z boiska Nwachukwu robił nam grę!!!mijał rywali jak tyczki,robił pierdoloną różnicę.to że nie wykorzystał setki to szczegół.co zespół zrobił w ofensywie po jego zejściu?NIC.on jest na zupełnie innym poziomie niż reszta drużyny.i może to boli wielkiego trenerka,że zawodnicy ,których trenuje iks lat,nawet nie dorastają mu do pięt.

ps.jestem przekonany że w każdym zespole 1 ligi miałby pewne miejsce
Ostatnio zmieniony czw wrz 05, 2013 12:13 am przez Gumezi, łącznie zmieniany 1 raz.
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw wrz 05, 2013 12:09 am

Ja bym wypośrodkował wasze opinie. Owszem robi robote i chwała ale raz nie ma siły na cały mecz, dwa pewnie trener chce dać też pograć innym, trzy uważam że ma gaz i szybkość i tym robi tą swoją przewagę ale technikiem już nie jest a na boisku raczej mimo ciekawych akcji wykazuje też dużą chęć gry tylko pod siebie.

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw wrz 05, 2013 12:16 am

daj spokój.nie gra pod siebie.raczej reszta nie chce z nim grać.mógł dzisiaj pare razy grać sam,i za każdym razem szukał partnerów i dogrywał piłkę.w tym raz genialnie dorzucił do Świątka...
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

andy
Posty: 13
Rejestracja: pn cze 18, 2012 1:30 pm

Postautor: andy » czw wrz 05, 2013 6:07 am

U siebie na równym boisku powinni klepaæ ka¿dego w tej buraczanej lidze, tylko dlaczego tak ma³o graj± po ziemi? Gamrot i Jag³a moim zdaniem najmniej siê nadaj± do gry z podstawowej 11. Serafin dostaj±c pi³kê z lewej strony strzela lew± nog±, jak rasowy obroñca so³y. Widaæ u ch³opaków bardzo du¿e braki techniczne i brak ogrania pomimo up³ywaj±cych lat. System szkolenia m³odzie¿y jest taki, ¿e pi³karze koñcz± siê w wieku 16 - 17 lat.

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 05, 2013 7:12 am

Gumezi pisze:Tomabon,oglądałeś dzisiejszy mecz??


oglądałem, w przeciwieństwie do Ciebie, mogę Ci zafundować płytkę z meczu z małopolska.tv

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw wrz 05, 2013 7:20 am

Sytuacje bylo widac jak na dloni z 2 strony boiska z krytej. Tony wzial pilke i chcial strzelac. Guja spojrzal na pasze i pytal czy on. Pasza mu kiwnal ze tak. Stad ta klptnia. U paszy jest hierarchia wykonawcow karnych. Pamietacie mecz ze spojnia co dal nam awans. Przy wysokim wyniku chcielismy by karnego strzelal kusak. Pasza kazal chyba swietemu bo to nie sparing
Co do tonego to dzis nie kondycja ale sie zagotowal z tym karnym. Po mim 30 sek lezal na murawie jak gra sie toczyla a zaraz przy rogu pozniej cos prowokowal z obronca gosci. Zmiana byla w pośpiechu by czerwonej nie dostal.
Czemu mu tak zalezy na karnym? Nie ukrywajmy jest tu najlepszy ale ma braki kondycyjne. Chce grac i sie wypromowac wyzej. Ide o zaklad.ze zima odejdzie

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Postautor: oszuwar » czw wrz 05, 2013 10:14 am

tomabon pisze:nie trzeba być trenerem żeby to wytłumaczyć, po pierwsze w 60minucie już oddycha rękawami, po drugie pracuje w każdym meczu na czerwoną kartkę, i już nie przesadzajcie że przerasta tą ligę, bo jakby był taki genialny to by strzelił setkę na początku meczu i całkiem inaczej by się to ułożyło
pomijam to że w defensywie prawie nie pracuje, ale tego już nie widzicie swoimi zachwyconymi oczami


W pierwszej połowie piłkarze Soły wchodzili w nas jak w masło ich prawą stroną, czyli nasza lewą (tak tez padła bramka), za kazdym razem zastanawiałem sie gdzie jest lewy pomocnik. A lewy pomocnik albo sobie człapał pod bramką rywali, albo wymachiwał rekami, albo miał o coś do wszystkich pretensje. Z naszej lewej strony była jedna wielka dziura. Tony jest szybki, ale nie ma sił na całe 90min, jest niezdyscyplinowany, ma w dupie obrone i do tego te jego faule i symulki za które praktycznie w każdym meczu łapie kartki.
Z Hutnikiem od zawsze...

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw wrz 05, 2013 10:35 am

"zachwycone oczy" nie sugerują że jest to nie wiadomo jaki piłkarz. Po prostu taki jest przynajmniej mój odbiór sytuacji boiskowych.

A co do tego że nie pracuje w obronie... Wiem wiem, nowoczesny futbol, wiem wiem, wszyscy powinni bronić, ale na miłość boską uczmy wszystkich bronić i wtedy będziemy odrabiać straty bramkowe tak jak to było w meczu z Sołą...

Reasumując, Tony wydaje się mieć pojęcie o grze ofensywnej. Lubera (nasz kolejny napastnik) jak dla mnie zatracił walory ofensywne i na pewno przy wyniku 1:2 jego ewentualne defensywne walory nam się do niczego nie przydadzą. Uważam, że zawodnik który ma predyspozycje ofensywne i mimo wszystko robi z przodu różnicę powinien być "wolnym meteorem" przynajmniej na tym szczeblu rozgrywkowym, gdzie większość drużyny to młode wybiegane chłopaki.

Ktoś napisał że się promuje i i tak odejdzie w zimie. Wariant prawie pewny, tylko jeżeli ma to działać na jego niekorzyść i z tego względu mu koledzy - powiedzmy to najdelikatniej jak się da - rzadziej podają, to po co w takim razie został w ogóle do drużyny włączony? No chyba po to, żeby przynajmniej przez te pół roku wycisnąć z niego maxa...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 05, 2013 10:58 am

patryk pisze:
i z tego względu mu koledzy - powiedzmy to najdelikatniej jak się da - rzadziej podają, to po co w takim razie został w ogóle do drużyny włączony?



co to w ogóle za bzdura że mu rzadziej podają?

dostał na początku meczu idealne podanie od Lamparta (który notabene mijał rywali jak tyczki - za co nikt go nie pochwali)?
- dostał
- zmarnował?
- zmarnował

bramki w poprzednich meczach (Poroniec, Poprad) też strzelał po podaniach, a nie po indywidualnych akcjach
to jak można pisać że mu rzadziej podają? jak dla mnie to co chwila jakaś piłka idzie do niego
oglądacie w ogóle te mecze, czy tylko piszecie na forum?

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw wrz 05, 2013 1:09 pm

Idąc Twoim tokiem myślenia (Tomabon)"zmarnował? zmarnował" to Guję za nie strzelenie karnego powinno się za jaja powiesić. (od razu zaznaczam, że nie mam pretensji, bo najlepszym się zdarza).

Reasumując też Ci mogę napisać "oglądasz w ogóle te mecze"? Bo piszesz o jednej sytuacji a ja w np. meczu z KSZO widziałem PRZYNAJMNIEJ 5-6 sytuacji kiedy Tony był dobrze ustawiony i wychodził do gry, a wybór podającego był inny/gorszy.

Ale ile ludzi tyle zdań.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » czw wrz 05, 2013 1:38 pm

z tym wypromowaniem sie to też nie do końca tak.chłop ma już 26lat był pewnie na testach w dziesiatkach klubów i najwiekszy sukces to załapanie się do garbarni.w zeszłym sezonie grał ponad 700min i nie zdobył ani jednego gola!!!!za to tylko 2 kartki a u nas już 3 gole a o kartkach lepiej nie wspominać.jakie wnioski.na wyższe ligi niż nasza za słaby a na naszą w sam raz.no i sędziowie nie tak łaskawi albo poprostu patałachy(jedno i drugie prawdziwe). Narazie mu się chce i walczy więc wygląda i tak całkiem dobrze zwłaszcza z tą swoją szybkością. Z trybun widać że ma ciężki charakter i to mu bardzo szkodzi. Co do odejścia zimą to przecież wiadomo że ma kontrakt tylko na tą rundę.Wróci Stano z wygnania i dopiero zaczą sie lamenty :D pytanie czy wie ktoś czemu grał dziś skrzydłowego a nie napadziora na szpicy tak jak we wcześniejszych meczach-nie było by takiego tematu czemu tak mało pracuje w obronie?

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw wrz 05, 2013 1:43 pm

Krzych1980 pisze:z tym wypromowaniem sie to też nie do końca tak.chłop ma już 26lat był pewnie na testach w dziesiatkach klubów i najwiekszy sukces to załapanie się do garbarni.w zeszłym sezonie grał ponad 700min i nie zdobył ani jednego gola!!!!za to tylko 2 kartki a u nas już 3 gole a o kartkach lepiej nie wspominać.jakie wnioski.na wyższe ligi niż nasza za słaby a na naszą w sam raz.no i sędziowie nie tak łaskawi albo poprostu patałachy(jedno i drugie prawdziwe). Narazie mu się chce i walczy więc wygląda i tak całkiem dobrze zwłaszcza z tą swoją szybkością. Z trybun widać że ma ciężki charakter i to mu bardzo szkodzi. Co do odejścia zimą to przecież wiadomo że ma kontrakt tylko na tą rundę.Wróci Stano z wygnania i dopiero zaczą sie lamenty :D pytanie czy wie ktoś czemu grał dziś skrzydłowego a nie napadziora na szpicy tak jak we wcześniejszych meczach-nie było by takiego tematu czemu tak mało pracuje w obronie?

Stano z tego co mi się wydaje wypożyczony jest chyba na cały sezon.

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 05, 2013 1:51 pm

patryk pisze:
to Guję za nie strzelenie karnego powinno się za jaja powiesić.



o Gui nikt tutaj nie pisze że przewyższa tą ligę o dwie klasy

Qlawy
Posty: 1425
Rejestracja: sob cze 23, 2007 9:18 am

Postautor: Qlawy » czw wrz 05, 2013 1:55 pm

tomabon pisze:
patryk pisze:
to Guję za nie strzelenie karnego powinno się za jaja powiesić.



o Gui nikt tutaj nie pisze że przewyższa tą ligę o dwie klasy


Guja wykonuje większość stałych fragmentów gdy już nie ma Nawrota.
Nie strzelił fatalnie lekko i w środek bramki.
Może zła wysokość - idealna dla bramkarza, ale nawet najlepsi się mylą w tej specjalności - a co by było jakby Tony nie strzelił? Dopiero by było czemu nie Guja.

W meczu z KSZOkami był najlepszy na boisku i tu nie chodzi tylko o bramkę - teraz też solidnie w defensywie i jako jeden z nielicznych umie dobrze stronę zmienić nie cofając do tyłu.