III liga IV grupa 2019/20

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » śr kwie 22, 2020 8:44 pm

Media hutnicze winne ?
Ale jaja :lol:

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr kwie 22, 2020 9:28 pm

MISIEK72 pisze:Mimo że to my prowadzimy rozgrywki i mamy wyłączne prawo interpretacji regulaminu (...) - zaznacza Krzyszkowski [LZPN].


Kolejna bzdura. Zgodnie z ich własnym regulaminem:

"Pierwszą instancją jest Wydział Gier prowadzący rozgrywki, a drugą instancją Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN"

Ogólnie, skończy się tak czy tak w PZPN. Oczywiście PZPN może zdecydować o jednej wykładni dla wszystkich lig, choć to raczej nie byłoby obiektywne bo różne ligi mają różne regulaminy.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 23, 2020 8:00 am

A na Twitterze na pytanie

Panie prezesie, @BoniekZibi, potrzebna szybka interwencja. Leśne dziadki chcą wysterować Hutnika Kraków z pierwszego miejsca w III lidze, aby wepchnąć tam wbrew regulaminowi Motor Lublin. 😡 🤬 Trzeba to uporządkować!

Prezes odpowiada:


A skąd wiesz? A kto tam według Ciebie jest pierwszy? Rozgrywki prowadzi LZPN, chcesz numer tel ?



Klasyczna spychologia, Piłat naszych czasów

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » czw kwie 23, 2020 8:08 am

Trzeba wynając prawnika który zrobi wykładnię prawa i po kłopocie..
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

ksh72
Posty: 2607
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » czw kwie 23, 2020 10:19 am

Mam nadzieje, że w klubie mamy zabezpieczony (wydrukowany czy zapisany) pierwotny regulamin rozgrywek.
Nie zdziwiłoby mnie gdyby tam nagle znalazły się nowe (czy zmienione) zapisy w jakimś rozdziale, na którym się obecnie nie skupiamy, które wskażą że to jednak nie my jesteśmy liderem.
Wiadomo skąd członkom piłkarskich ZPNów wyrastają nogi.

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » czw kwie 23, 2020 11:03 am

He he he praworządności się zachciewa :lol:
"Regulaminy drukować" i 'wykładnie prawa stosować" :lol:

Wbijcie sobie do łba, że rozgrywki nasze prowadzi i rządzi w lidze naszej Lublin to po co skarżycie do Bońka??? Konfidenci!

:lol:


Ps. Kurestwo i tyle. Czuję, że nas wyrolują, a my się możemy i do Lozanny czy Bóg wie gdzie odwoływać, a i tak Motor wyjdzie na pierwszym miejscu
:cry:
ezswaz aN Hutnik

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw kwie 23, 2020 11:34 am

Do Bońka to napisał Mogiel z 90minut z tego co mi wiadomo. A regulaminy są wysyłane mailem do wszystkich klubów przed sezonem.

Ps: Mam dokładnie takie samo przeczucie co kolega wyżej

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Postautor: jarekb » czw kwie 23, 2020 12:31 pm

Żeby drużyna z drugiego miejsca awansowała przed pierwszą, gdzie my żyjemy? W życiu o czymś takim nie słyszałem. Kpiną jest nawet samo rozpatrywanie takiego rozwiązania.

W razie czego sąd? Czy sprawę rozpatruje wyłącznie związek?

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 23, 2020 1:39 pm

Prawnik z Olsztyna:

Stomilowcy pamiętają o zaprzyjaźnionych klubach. Rozmawiałem wczoraj z @TrebaczArtur -Prezesem @KSHutnikKrakow w pełni popierając ich stanowisko i oferując wsparcie prawne w sporze o wykładnię z @MotorLublin.Oby rozstrzygnęło boisko,jak nie to rację ma Hutnik. @stomilolsztynpl



Bo tak brzmi regulamin rozgrywek,liczą się bezpośrednie mecze. Jeśli kończą się rozgrywki bez winy obu klubów i jest jeden mecz to ten się liczy. Nie ma argumentacji za wskoczeniem nagle w 4 w kolejności stosunek bramek.

Interpretacja @MotorLublin miałaby sens tylko w sytuacji braku rozegrania jakiegokolwiek meczu. A mamy taki przypadek na szczycie 3 ligi - @SokolOstroda i rezerwy @LegiaWarszawa nie zagrały ze sobą ani razu w tym sezonie!

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt kwie 24, 2020 7:19 pm


stazyja69
Posty: 4504
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » pt kwie 24, 2020 8:56 pm


bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » pt kwie 24, 2020 9:11 pm

Pięknie, przechodzimy do ofensywy.

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob kwie 25, 2020 12:24 am

Widzę tweet tvn-ovskiej aferzystki

Pan Mateusz doradzał Marzenie S. i Damianowi D. Takiego trochę kontrowersyjnego prawnika wzięliście


https://pl.linkedin.com/in/mateusz-stankiewicz-28845387

Nie wiem czy dobrze patrzę , jeśli nie niech ktoś mnie poprawi ale gość chyba jest między innymi:

Od 11 miesięcy
Członkiem Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych III ligi gr. 4
Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Czyli wg.wykładni pana wszystkowiedzącego prawnik ten może zasiadać/pracować/współpracować z różnymi organizacjami sportowymi w tym LZPN.....a nie może wydać wiarygodnej opini prawnej dla Hutnika Kraków
Nie wiem może jestem za głupi i coś źle zrozumiałem...😎

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » sob kwie 25, 2020 12:59 am

MISIEK72 pisze:Widzę tweet tvn-ovskiej aferzystki

Pan Mateusz doradzał Marzenie S. i Damianowi D. Takiego trochę kontrowersyjnego prawnika wzięliście


https://pl.linkedin.com/in/mateusz-stankiewicz-28845387

Nie wiem czy dobrze patrzę , jeśli nie niech ktoś mnie poprawi ale gość chyba jest między innymi:

Od 11 miesięcy
Członkiem Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych III ligi gr. 4
Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Czyli wg.wykładni pana wszystkowiedzącego prawnik ten może zasiadać/pracować/współpracować z różnymi organizacjami sportowymi w tym LZPN.....a nie może wydać wiarygodnej opini prawnej dla Hutnika Kraków
Nie wiem może jestem za głupi i coś źle zrozumiałem...😎


Misiek zcytuje mojego ulubionego posła który rzekł "Pretensja do adwokata, że miał chujowych klientów. No weź" chciał pozostac anonimowy. ale kiedys go wspomne tutaj ;)

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » sob kwie 25, 2020 3:03 pm

Naszła mnie taka refleksja. W Holandii nie przyznano tytułu w sytuacji równej ilości pkt Az i Ajaxu.
Może by tak MZPN i LZPN wspólnie lobbowały w PZPN by awansował Hutnik i Motor. Nie wiem tylko czy strona lubelska jest wiarygodnym partnerem w takim działaniu....Wiemy dobrze, że w przyszłym roku wybory i kandydat Bońka bardzo chciałby wygrać. Jak widać bardzo chcą pozyskać głos lubelszczyzny. Co by nie mówić o Ryszardzie Niemcu to jest to postać bardzo wpływowa, pstryknie palcem a v-ce prezes już się pojawia na zawołanie.(skąd my to znamy...wigilia itp )
Nie chodzi tu o to, że nie bronimy swojego stanowiska. Prawo stoi po naszej stronie i o swoje walczymy. Wydaje mi się ,że taki lobbing na poziomie międzyzwiązkowym mógłby przynieść wszystkim korzyść.
Nie mam pojęcia czy to w ogóle możliwe. Tak sobie tylko pomyślałem.