III liga IV grupa 2019/20

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 4:49 pm

Winnetou pisze:Sytuacja z LZPN i Motorem wyglada mniej wiecej tak, jakby to w sadzie oskarzonym byl syn pewnego sedziego, a o wyroku decydowal sedzia-ojciec tego synka, ktory jest jego oczkiem w glowie. Paranoja.

Osobiscie uwazam, ze nie powinnismy isc na zadne ustepstwa w stylu meczu barazowego, poniewaz wedlug regulaminu to Hutnik jest liderem.

Chociaz rozsadek podpowiada, ze to Motor powinien byc na 1.miejscu. Ale nie jest to wina Hutnika, ze regulamin mowi inaczej.



Ręce opadają i nie tylko. Najpierw "Głos".....teraz...
Dobra bez komentarza za stary jestem 8)

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 4:50 pm

Płynie coraz więcej potwierdzeń:

Losy rywalizacji Legia II - Sokół i Hutnik - Motor mają rozstrzygnąć się na boisku. Pierwszy mecz jako zaległy, drugi jako baraż.

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 4:55 pm

Decyzja w sprawie IV grupy ma zapaść za tydzień w Lubinie podczas spotkania prezesów wojewódzkich związków z makroregionu. Decyzję podejmie Lubelski Związek Piłki Nożnej, ale na dziś wygląda na to, że powstanie kompromis w postaci barażowego meczu Hutnika z Motorem – powiedział nam prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec. To on złożył propozycję rozegrania dodatkowego meczu i uważa, że jego wniosek trafił na podatny grunt. W Lublinie twierdzą, że powinen zdecydować bilans bramek, co promuje Motor. Zapowiada się ostra walka.

Z tym barażem to też nie wiadomo.

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » wt maja 12, 2020 4:57 pm

MISIEK72 pisze:Pierwszy mecz jako zaległy, drugi jako baraż.


Co tzn? Bo trochę niejasno napisane.

Tzn ze to bedzie klasyczny dwumecz ale jako pierwszy mecz jest juz wzięte to 1:0 dla nas i bedzie rewanż w Lublinie czyli przykładowo przy 1:0 dla Motoru będzie dogrywka?
::::....Hutnik KRAKÓW....::::

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1986
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » wt maja 12, 2020 5:13 pm

krystianNH pisze:
MISIEK72 pisze:Pierwszy mecz jako zaległy, drugi jako baraż.


Co tzn? Bo trochę niejasno napisane.

Tzn ze to bedzie klasyczny dwumecz ale jako pierwszy mecz jest juz wzięte to 1:0 dla nas i bedzie rewanż w Lublinie czyli przykładowo przy 1:0 dla Motoru będzie dogrywka?


Kolego nie zrozumiales MISKA. Pierwszy mecz to Legii II, ktora ma zalegly mecz akurat z Sokolem.

W drugim meczu chodzi o nas, czyli szykuja nam baraz, o ktorym nie ma nic w regulaminie. Przepis stworzony na poczekaniu.

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 5:14 pm

Pierwszy mecz sokół- Legia 2 jak zaległy mecz

Drugi Hutnik- Motor jako klasyczny baraż.

Jasne?? 8)

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt maja 12, 2020 5:39 pm

Baraż to fory dla Motoru a nie Hutnika. LZPN jest wstanie przekręcić Hutnika lamiac wlasny regulamin bo tak planowali. Ale później odwołanie i tak pójdzie do PZPN więc mogą sie na tym przejechać.

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » wt maja 12, 2020 5:41 pm

Prawnie brak podstaw do barażu ale jeśli miało by do niego dojść mamy dwa wyjścia: zagrać i mieć 50% szans na awans lub nie zagrać wtedy wiadomo że wsadzą do II ligi motor a my bedziemy się odwoływać, nie wiadomo kiedy i jak sie to skończy. Ja więc jestem za opcją grać chociaż to prawny bubel
Ps.skoro Niemiec walczy o baraż to chyba wie jaka opcja dla nas lepsza

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt maja 12, 2020 5:48 pm

wojo77 pisze:Prawnie brak podstaw do barażu ale jeśli miało by do niego dojść mamy dwa wyjścia: zagrać i mieć 50% szans na awans lub nie zagrać wtedy wiadomo że wsadzą do II ligi motor a my bedziemy się odwoływać, nie wiadomo kiedy i jak sie to skończy. Ja więc jestem za opcją grać chociaż to prawny bubel


Niestety, tez uwazam, ze lepszy ten niby baraz, niz zostac przekreconym na wstepie przez dzialaczy z LZPN. Z dwojga zlego juz ten baraz lepszy, bo jesli stawka sie oprze o analize regulaminu ligi, to chyba wiemy jak te kmioty nas oszukaja.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

Hutnik74
Posty: 77
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 10:19 am

Postautor: Hutnik74 » wt maja 12, 2020 5:59 pm

Pytanie czy nasz zarząd pójdzie na ten baraż mając opinie kancelarii będąc pewnym że to my powinniśmy awansować. Nie widzieliśmy opinii żadnej kancelari z Lublina więc bardzo ciekawa sprawa. Głód piłki w każdym razie jest niewyobrażalny 🥴
Hutnik Przy Arce

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1887
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » wt maja 12, 2020 6:22 pm

PZPN zrobił jak Piłat czyli umył ręce. Co było do przewidzenia jak jakieś żale to nie do nas.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
bolaj
Posty: 371
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:43 pm
Lokalizacja: Nowa Huta-Znakomita Dzielnica

Postautor: bolaj » wt maja 12, 2020 6:26 pm

Ten sezon jest bezdyskusyjnie bezprecedensowy.

Ale osobiscie, po cichu, zastanawiam sie czy ten meczy miedzy Nami a Motorem niebylby najlepszym rozwiazaniem.

Dlaczego? Juz odpowiadam.

Obawiam sie, ze gdyby Nasi teraz awansowali, to motorynki i czesc ligi wypominalaby to latami, ze niby oni zostali oszukani przez dzialaczy.

Natomiast gdyby przepchneli motorynki na 1 miejsce, to my i czesc ligi wiedzialaby, ze nas okradziono z awansu.

Moze dlatego najbardziej "sportowo" byloby rozegrac mecz o wszystko.

Ale podkreslam ze to jest tylko moje zdanie, nie jestem ekspertem i nigdy sie za takiego nie uwazalem.
za mamusię, za tatusia, za HUTNICZKA

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 6:27 pm

https://dziennikpolski24.pl/hutnik-czy- ... 2-14967024

Z tego co widzę to LZPN może iść na rympał. Nie wydaje mi się by ten baraż się odbył.

Dodaje: - Ja się boję przesądzać sprawy, dmucham na zimne, ale wszyscy obecni na zarządzie pokiwali głowami i zwyciężyła opinia, że zgodnie z kompetencjami Lubelski Związek Piłki Nożnej przychyli się do rozstrzygnięcia rady makroregionu. Wygląda więc na to, że jeden mecz między Hutnikiem i Motorem jest najbardziej prawdopodobny i moim zdaniem przesądzony, bo Lubelski Związek też jest obciążony tym, że nastroje tam, zwłaszcza wśród kibiców, są krańcowe, i lepiej żeby za taką decyzją LZPN stał autorytet czterech prezesów i jakby zrównoważenie oczekiwań poszczególnych środowisk.

MISIEK72
Posty: 1593
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt maja 12, 2020 6:30 pm

Zapomnijcie o barażu. Zostaną tylko odwołania. To tak na mój nos.

krystianNH
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: krystianNH » wt maja 12, 2020 6:37 pm

MISIEK72 - To w koncu klasyczny baraz czy 'jeden mecz', bo to chyba zasadnicza roznica

Klasyczny baraz jest to dwumecz
::::....Hutnik KRAKÓW....::::