Hutnik Kraków Motor Lublin 15 maja 2021 g. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr maja 12, 2021 11:10 pm

markow pisze:Mam nadzieję, że to co napisałeś, to żart, prawda?


Miałem zapytać Cię o to samo, ale stwierdziłem, że postaram się o bardziej kreatywną odpowiedź :lol:

dzuhas pisze:moim zdaniem calkiem niezly. Haza +1pkt


Dziękuję ślicznie. Jest to dla mnie mega wyróżnienie, zwłaszcza wiedząc, że dzuhas to miłośnik abstrakcyjnych żartów ;)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 12, 2021 11:14 pm

HZA_Hutnik pisze:
markow pisze:Mam nadzieję, że to co napisałeś, to żart, prawda?


Miałem zapytać Cię o to samo, ale stwierdziłem, że postaram się o bardziej kreatywną odpowiedź :lol:

dzuhas pisze:moim zdaniem calkiem niezly. Haza +1pkt


Dziękuję ślicznie. Jest to dla mnie mega wyróżnienie, zwłaszcza wiedząc, że dzuhas to miłośnik abstrakcyjnych żartów ;)

No cóż, skoro na konkretne pytanie odpowiadasz tak niesmacznymi żartami, to trudno uważać Cię za poważną osobę i przedstawiciela klubu.
A już miałem pytać, czy wolisz aby cytować Twój tekst pod ksywą czy pod oficjalnym nazwiskiem.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » śr maja 12, 2021 11:54 pm

HKS1978 pisze:
fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!


Co to tego wątku, wydaje się, że jest zasługą zarządu że znalazł dobrego i ambitnego szkoleniowca. Właściwie to trener Janiczak nie trzymał się stołka po awansie i następnie po porażkach, z tego co rozumiem dograł rundę, dopóki nie znalazł się następca i miał udział w zatrudnieniu następcy. Czy uważamy że powinien zostać zwolniony po awansie?

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw maja 13, 2021 12:11 am

bn pisze:
HKS1978 pisze:
fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!


Co to tego wątku, wydaje się, że jest zasługą zarządu że znalazł dobrego i ambitnego szkoleniowca. Właściwie to trener Janiczak nie trzymał się stołka po awansie i następnie po porażkach, z tego co rozumiem dograł rundę, dopóki nie znalazł się następca i miał udział w zatrudnieniu następcy. Czy uważamy że powinien zostać zwolniony po awansie?


Tak po korona-awansie byłoby najlepiej według mnie. Tak jak w Sokole Ostróda zrobiono. Jacek zmienił Kołca w czerwcu.
Przecież zdawał sobie sprawę, że pewnego poziomu nie przekroczy? Chyba czuł, że gierki na małe bramki i sparing za sparingiem, zero myśli taktycznej to za mało na ten poziom?
To nie ja mówiłem że nie uznaję trenowania SFG https://www.youtube.com/watch?v=Am93uVMX1tY
Po 3 kolejce już napisałem: czas na zmiany, straciliśmy kolejne pół roku i dopiero do nich doszło.
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... c&start=45

Oczywiście że trzymał się stołka do samego końca. Do dnia rozmów z Grabowskim.
No i wmówił reszcie że to piłkarze słabi a nie on, że brak kasy etc.
Wywiad po Ostródzie polecam.
Ponadto wmówił swoim klakierom, że "gramy ładnie dla oka" i to niby jakaś wartość. Ten wiadomo, niezbyt kumaty piłkarsko, powtarzał to jak mantrę. Nawet po 0-4 z Kaliszem.
13 punktów w 17. Umówmy się: To kompletne dno... Więc spokojnie z tymi zasługami...
Masz inne zdanie? Szanuję je. ;)

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw maja 13, 2021 1:04 am

HKS1978 pisze:
bn pisze:
HKS1978 pisze:
fan pisze:... zarząd zrobił wszystko, żebyśmy się cieszyli z 2 ligi w przyszłym sezonie - cel prawie osiągnięty.


Przede wszystkim trener Szydełko i zespół mają tu zasługi.
Zarząd ma mnóstwo szczęścia, że mamy takiego skutecznego trenera jak Szuwar i kardynalny błąd z trzymaniem na stanowisku szkoleniowca Janiczaka mimo fatalnych wyników jesienią może zakończyć się utrzymaniem. Oby tak się stało. I będzie to majstersztyk Szydełki!


Co to tego wątku, wydaje się, że jest zasługą zarządu że znalazł dobrego i ambitnego szkoleniowca. Właściwie to trener Janiczak nie trzymał się stołka po awansie i następnie po porażkach, z tego co rozumiem dograł rundę, dopóki nie znalazł się następca i miał udział w zatrudnieniu następcy. Czy uważamy że powinien zostać zwolniony po awansie?


Tak po korona-awansie byłoby najlepiej według mnie. Tak jak w Sokole Ostróda zrobiono. Jacek zmienił Kołca w czerwcu.
Przecież zdawał sobie sprawę, że pewnego poziomu nie przekroczy? Chyba czuł, że gierki na małe bramki i sparing za sparingiem, zero myśli taktycznej to za mało na ten poziom?
To nie ja mówiłem że nie uznaję trenowania SFG https://www.youtube.com/watch?v=Am93uVMX1tY
Po 3 kolejce już napisałem: czas na zmiany, straciliśmy kolejne pół roku i dopiero do nich doszło.
http://forum.Hutnik.krakow.pl/viewtopic ... c&start=45

Oczywiście że trzymał się stołka do samego końca. Do dnia rozmów z Grabowskim.
No i wmówił reszcie że to piłkarze słabi a nie on, że brak kasy etc.
Wywiad po Ostródzie polecam.
Ponadto wmówił klakierowi, że "gramy ładnie dla oka" i to niby jakaś wartość. Ten wiadomo, no niezbyt kumaty piłkarsko, ale powtarzał to jak mantrę. Nawet po 0-4 z Kaliszem.
13 punktów w 17. Umówmy się: To kompletne dno... Więc spokojnie z tymi zasługami...
Masz inne zdanie? Szanuję je. ;)


A potem dziwić się, że trener/piłkarze z różnych klubów nie kwapią się z awansem, jak w większości przypadków oznacza to koniec ich pracy. ;)

Wg mnie zarzut korono-awansu powinien być kierowany raczej do Motoru. Byliśmy na pierwszym miejscu, wygraliśmy z Motorem, mieliśmy nawet więcej punktów po I rundzie. Każdy inny klub miał szanse sobie korona-awansować.

Drugi zarzut powtarza się wielokrotnie, że były trener jest na poziomie trenerki amatorskich lig/drużyn, co może być prawdą widząc ten filmik i niektóre wypowiedzi. Czy to jednak nie bardziej zasługa że będąc amatorskim trenerem zdołał z Hutnikiem dwa razy awansować. Przecież nie mielibyśmy okazji w ogóle zanotować tych 0,76 pkt. na mecz jesienią w starciach z ciekawymi klubami a teraz być już z obecnym trenerem być rycerzami wiosny, gdyby nie to.

Także osobiście oddzieliłbym rundę jesienną II ligi, gdy sytuacja dojrzała do zmiany od obiektywnych zasług awansu klubu na ogólnopolski poziom w którym teraz jesteśmy.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw maja 13, 2021 6:39 am

bn pisze:Wg mnie zarzut korono-awansu powinien być kierowany raczej do Motoru. Byliśmy na pierwszym miejscu, wygraliśmy z Motorem, mieliśmy nawet więcej punktów po I rundzie. Każdy inny klub miał szanse sobie korona-awansować.

Używam go nie jako zarzut tylko opis okoliczności. Korona-awans był w przypadku całej 5 beniaminków ligowych.
bn pisze:Drugi zarzut powtarza się wielokrotnie, że były trener jest na poziomie trenerki amatorskich lig/drużyn, co może być prawdą widząc ten filmik i niektóre wypowiedzi. Czy to jednak nie bardziej zasługa że będąc amatorskim trenerem zdołał z Hutnikiem dwa razy awansować. Przecież nie mielibyśmy okazji w ogóle zanotować tych 0,76 pkt. na mecz jesienią w starciach z ciekawymi klubami a teraz być już z obecnym trenerem być rycerzami wiosny, gdyby nie to.

Rozumiem Twoje wnioski. Częściowo zgadzam się z nimi. Jednak jako kibic interesuje mnie w pierwszej kolejności odpowiedź na pytanie: "Co zrobić by mój klub/zespół się rozwijał, szedł do przodu?". Nie kupuje tkwienia w marrazmie "bo tak wypada, za zasługi". Sprawna ocena sytuacji pod tym kątem to rola kompetentnego dyrektora sportowego, względnie zarządu. U nas to totalna fikcja plus fochy i obraza majestatu w przypadku krytyki. A jak nie masz argumentów to napisz że krytyk jest wariatem... albo skasuj niewygodne treści. Udawaj, że ich nie ma.😉 Przerobione na forum.
Także osobiście oddzieliłbym rundę jesienną II ligi, gdy sytuacja dojrzała do zmiany od obiektywnych zasług awansu klubu na ogólnopolski poziom w którym teraz jesteśmy.

Tak zgadzam się. Pomnik i miejsce w historii dla Janiczaka za okres do czerwca 2020. Miał w nim naprawdę multum szczęścia. Powinien to docenić. No i byli piłkarze ponad ligę jak Gamrot, wcześniej Guja, Świątek, Sobala, Kołodziej...
Wielki minus dla całego zarządu za bierność i brak reakcji jesienią oraz dla trenera za przygotowanie zespołu do rundy. Tu by sam mistrz analizy Grzesiek Staszewski zadziałał jako nowa miotła i zrobił sporo punktów więcej. Finansowo (częsty argument) jeszcze taniej, ale podkreślę, że zmiana w czerwcu była optimum (przygotowanie drużyny !) , z tym że kompletnie poza granicami wyobraźni osób decyzyjnych. Bo nigdy nic nie zrobisz z pozycji tego gorszego, który ma się kłaniać w pas dobrodziejowi co kiedyś miał jakieś zasługi, przyprowadził sponsora etc.

Dlatego na koniec tego posta wielkie słowa uznania dla ... zarządu. Za to że odważyli się chłopcy zmienić stan marrazmu i 14 grudnia ub. roku posłuchali delegacji drużyny, która przyszła do nich, przedstawiła argumenty i zdała relację z kulisów szatni.

Awatar użytkownika
*hutnikanin*
Posty: 73
Rejestracja: sob mar 12, 2005 2:17 pm

Postautor: *hutnikanin* » czw maja 13, 2021 8:41 am

czy będą dostępne do kupienia wirtualne bilety na ten mecz ???

luke.krak
Posty: 974
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » czw maja 13, 2021 10:45 am

Przestańmy już, to jest temat o meczu z Motorem. Jest dobrze, utrzymanie mamy blisko, 2 liga, nowa trybuna, wkońcu z udziałem publiczności już kij z tą decyzją z karnetami. Trzeba ją uszanować być może faktycznie 450 osób chodzi 100% na każdy mecz i karnety się sprzedadzą i będzie pięknie. P. Janiczaka trzeba szanować bo zrobił dwa awanse nie ważne jakim sposobem trenowania.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 13, 2021 10:57 am

Ciekawe czy na forach komentują "jak to jest ze na rezerwy Hutnika ludzie wchodzą a my nie możemy "

https://m.youtube.com/watch?v=gmY7BbrIE ... e=youtu.be

Oczywiście nie mają racji bo chyba ludzie są poza terenem boiska, a ze postawiono tam za plotem trybunke to jak lawka na osiedlu

Swoją drogą taki zbieg okoliczności:


Gdy poprzednio w pp rezerwy HKS grały z wieczysta to 3 dni później byl pierwszy mecz na ss w 2 lidze
Teraz 3 dni po takim meczu w lidze gramy pierwszy mecz na ss z kibicami

JOK_NH
Posty: 4606
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » czw maja 13, 2021 1:01 pm

HKS1978 pisze:
JOK_NH pisze:
HKS1978 pisze:
NaniHKS pisze:
HKS1978 pisze:Niesamowita okazja! 100 złotych za 3 mecze. 🤑 Ekonomiczny majstersztyk zarządu.
Spodziewam się kilometrowych kolejek pod halą jutro.
Szkoda, że setki wygłodniałych futbolu kiboli odejdzie z kwitkiem... 😢
No i ile tym razem radiowozów milicji się pojawi, ostatnio było 7 na 30 fanów... 🤔
Ja pierdole nie pasuje to nie kupuj i tyle. Ja tam wiem że są świry co dali by i wiecej bo mają w secu HKS i dobro swojego ukochanego klubu.
Może zarząd zrobi wyjątek w wpuści Cię na 3 mecze za darmo bo płaczesz non stop. A tak wogole człowieku lecz się co ma klub do tego ze milicja się panoszy pod stadionem... ręce opadają :roll: :roll: :roll:

Nie pierdol.
Przecież chwalę decyzję. Majstersztyk.

A chłopaki już stoją i czekają

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=60C0EFA1

Ostatni raz komentuję te Twoje debilizmy, ale uważam, że masz coś z głową i całkiem poważnie piszę.
Nie wiem na ilu wyjazdach byłeś, ale widzę że Ty serio z życiem kibica masz tyle wspólnego, co dziwka z majtkami. Nie za często nosi.


No i po chuj sie wysilasz jak nie masz nic istotnego do napisania. Tak żeby napisać cokolwiek? Czy chcesz mnie obrazić przez internet? Twoja opinia o mnie interesuje mnie delikatnie mówiąc niewiele.
A wyjazdy zaliczam regularnie... Wiosną cztery na pięć. Katowice, Grudziądz, Częstochowa, Wrocław, a ty na ilu byłeś? No właśnie...
PS.
Rozmowa toczy się tu o karnetach i milicji nekajacej kibicow za płotem. Jakbyś nie ogarniał wątku.

Chodziło mi oto, że srasz się o te psy i winisz za to zarząd (w sumie za co nie?), jakbyś wczoraj się urodził. Życie kibica już trochę takie jest, jakbyś autokarem pojeździł, to może byś to zakumał - mówię tu o nękaniu ze strony milicji. Jadąc autem sam na wyjazd takich atrakcji jest raczej ciężko uświadczyć.
Może teraz ogarniesz, że właśnie do wątku pisałem.

HKS1978
Posty: 1761
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:34 pm

Postautor: HKS1978 » czw maja 13, 2021 1:30 pm

W sumie nigdzie nie było za wielu ludzi pod płotami na meczach. W Katowicach kilku, w Czewie paru na górce. Nie wiem jak gdzie indziej. To bardzo pozytywnie świadczy o naszych fanach, którzy są wierni i zawsze stali za zegarem. Zawsze była kultura i doping. Może właśnie dlatego mnie tak to wkurza, że te pały nas akurat tak nękają.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw maja 13, 2021 3:48 pm

Fajny wywiad z Sobim przed Motorem. Min o kibicach, analizie przeciwnika i powrotach z dalekich wyjazdów



więcej https://gazetakrakowska.pl/kamil-sobala ... 2-15604559

stazyja69
Posty: 4504
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » czw maja 13, 2021 4:13 pm

Na tą chwilę po karnet jakieś 30 osób, więc nie ma na co czekać.

KSH74NH
Posty: 4411
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » czw maja 13, 2021 4:19 pm

Chętnie bym kupił ale za nic nie ma szans na dostanie się.
30 osób po 16 zaraz to może nie jest źle jak na 1 dzień
Mamy jeszcze jutro i sobotę?

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw maja 13, 2021 4:46 pm

16.40 zeszło ponad 100 karnetów więc spieszyć się kto chce kupić