Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » śr lip 13, 2022 7:08 pm

Jacak - kolejny "człowiek Paszy" & "regularne granie w 3 lidze"

poza murzynkiem z Kocmyrzowa prawie wszyscy podpisani z tych co byli testowani z Garbarnią

Awatar użytkownika
fcb
Posty: 236
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 11:16 am
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Postautor: fcb » śr lip 13, 2022 7:50 pm

Podobno zagrał niezły mecz, czyżby jeden z tych, z których rezygnacja ze względu na finanse? Czy po prostu Paszy nie przypadł do gustu? Jak myślicie?
Technika gubi każdego zawodnika !

Football Forever

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » śr lip 13, 2022 8:34 pm

Mam nadzieję że będzie zakontraktowany bo mamy póki co jednego napastnika 🤔

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » czw lip 14, 2022 5:09 pm

No to mamy drugiego :) 20 bramek w tamtym sezonie, mam duże oczekiwania

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 14, 2022 8:13 pm

liga rusza, ale nie koniec sparingów., nfo z Głosu:


Dzień po meczu z Lechem zagramy jeszcze z Podhalem, a po Jastrzębiu z Sokołem Kocmyrzów. Mamy jeszcze kogoś sprawdzać.

Wzmocnienia możliwe jeszcze do końca sierpnia, do końca okna, o ile uda się ogarnąć jeszcze jakiś sponsorów. Do wczesniej podpisanych dojdzie Szewczyk. To z kolei info z Zagiętych

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » czw lip 14, 2022 9:46 pm

Kadra rozbudowana i jest dużo lepiej niż się spodziewałem, zapewne nie wszystkie transfery się sprawdzą ale nie ma się co dziwić bo to istne "last minute" - po pięciu kolejkach będziemy mądrzejsi - na pewno nie będziemy drugim Sokołem Ostróda

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw lip 14, 2022 9:55 pm

z nowosci, nie bedzie przedluzenia wypozyczenia Hoyo,
nie znam szczegolow, ale miedzy wersami mozna wyczuc ze nie przypadl do gustu trenerowi jako pierwszy wybor, pewnie gdyby budzet byl wiekszy to bylby moze wziety do konkurencji, a tak to szuka czegos w... 1 lidze, i wypada mu zyczyc by sie tam odnalazl i pokazal w meczu wujasami. u nas temat na 99% zamkniety

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » czw lip 14, 2022 11:33 pm

W zagiętych padło jeszcze info o wycofaniu sie grafenu ze sponsoringu- dobrze kojarze ze to miał byc drugi obok cognora właściciel spółki? Grubo im sie odwidzialo

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw lip 14, 2022 11:55 pm

Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon.

Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 15, 2022 6:17 am

Rafał_Hutnik pisze:W zagiętych padło jeszcze info o wycofaniu sie grafenu ze sponsoringu- dobrze kojarze ze to miał byc drugi obok cognora właściciel spółki? Grubo im sie odwidzialo


Tak

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Postautor: wojo77 » pt lip 15, 2022 7:10 am

bn pisze:Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon
Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

Elorhan piłkarsko by sobie poradził tylko brak znajomości języka co najmniej angielskiego jest problemem bo niby jak mu wytłumaczyć co ma grać i dawać ew.wskazówki, myślę że Pasza miał dość po Egipcie braku możliwości porozumiewania się :)

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Postautor: mr.Vitaminka » pt lip 15, 2022 9:29 am

wojo77 pisze:
bn pisze:Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon
Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

Elorhan piłkarsko by sobie poradził tylko brak znajomości języka co najmniej angielskiego jest problemem bo niby jak mu wytłumaczyć co ma grać i dawać ew.wskazówki, myślę że Pasza miał dość po Egipcie braku możliwości porozumiewania się :)


wiem, że to co napiszę to lekkie sci-fi, ale przecież ile się słyszało o zawodnikach, którzy nie potrafili nihuhu po cywilizowanemu i np. na treningach biegał obok nich tłumacz :) jeśli to rzeczywiście jest perełka to można było wziąć (piszę to pół żartem, pół serio) na staż/praktyki studenta z awfu ze znajomością portugalskiego i w ten sposób załatwić sprawę. No chyba, że gra nie warta była świeczki i to wcale nie taki zawodnik, z którym można wiązać nadzieje na przyszłość.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9131
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt lip 15, 2022 2:05 pm


Piotrek
Posty: 2989
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » pt lip 15, 2022 3:02 pm

dUfio pisze:http://www.90minut.pl/news/320/news3206423-Szymon-Waligora-w-kadrze-Hutnika.html


Rocznik 2007 w kadrze na 2 lige :shock:


I bardzo dobrze, pewnie nie powącha murawy, ale przynajmniej potrenuje z dorosłymi. Powolutku widać efekty naszej akademii.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1986
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Postautor: Winnetou » pt lip 15, 2022 3:07 pm

wojo77 pisze:
bn pisze:Z Grafenem i Leste skończyły się umowy sponsorskie. Nie wiem czy Grafen był kandydatem na drugiego udziałowca SSA ale wiadomość o tym że w grę wchodzi jedynie Cognor jako ewentualny inwestor była już w maju w Zagiętych. Ogólnie nie ma to większego znaczenia wg mnie bo nie wiadomo czy spółka w ogóle powstanie. Ważniejsi są sponsorzy.

Ogólnie Zagięcia z Paszą będą ciekawe. Drużyna również budzi spore nadzieje. Widać że plan jest aby zbudować coś dłużej niż tylko na jeden sezon
Dobra decyzja z Elorhanem, wg mnie przerost formy nad treścią, choć oczywiście jego kontrakt może ciążyć jeśli nie uda się wypożyczyć.

Elorhan piłkarsko by sobie poradził tylko brak znajomości języka co najmniej angielskiego jest problemem bo niby jak mu wytłumaczyć co ma grać i dawać ew.wskazówki, myślę że Pasza miał dość po Egipcie braku możliwości porozumiewania się :)


Jakim sposobem Elorhan dostał kontrakt w zimie, skoro nie można bylo sie z nim porozumieć?