Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt gru 23, 2022 8:31 pm

https://m.youtube.com/watch?v=4xF9x-VvriA
Nie wiem. Nie znam się więc pytam. Czy to jest ten nasz nowy bramkarz???

luke.krak
Posty: 981
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » pt gru 23, 2022 8:42 pm

Porażka, ten bramkarz to się nadaje na zmiennika, w ogóle to wnerwia mnie to sprowadzanie od Cracovii i Wisły zawodników, co to ma być, już wolałbym 17 latka od nas, przynajmniej jak zadupcy bramke to wiem że swoj i jakoś tak inaczej :wink: Królczyk wróć Aro drugi a ten na 3ciego

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt gru 23, 2022 8:53 pm

MISIEK72 pisze:https://m.youtube.com/watch?v=4xF9x-VvriA
Nie wiem. Nie znam się więc pytam. Czy to jest ten nasz nowy bramkarz???


nie jestem entuzjastą tego transferu, zwlaszcza pod kątem formy zatrudnienia (wypozyczenie od sąsiadki do konca sezonu :roll: ), CV tez nie robi wrazenia, transfer bardziej zblizony do tych sprzed dwoch lat, czyli z czolowego klubu 3 ligi, ale nie popadajmy w skrajnosci, serio wyznacznikiem przydatnosci grajka do druzyny broniącej się przed trzecią ligą ma być najciezszy mozliwy gatunkowo mecz ekstraklasy, z jeszcze mocną wtedy Wisla (w tamtym sezonie 6 miejsce, zreszta spojrzmy na sklad) sprzed 5 lat? Aż takimi figurami do wybrzydzania nie jestesmy i patrzac na stopniowe zwiekszanie wsparcia nowego wlasciciela raczej tak nie bedzie, moze za pare lat
Z tego co pamiętam dwa lata starszy Piątek wtedy tez hujowo zagral, dwa lata potem byl w Milanie, teraz ma dwucyfrową liczbe goli w reprezentacji a ostatnio gral na Mundialu, wiec to zaden wyznacznik
+widze, ze powstaje nowa teoria, ze trener Bobla chciał zostawic Królczyka, ale zderzył się z układami dyrektorsko-menadżerskimi 8) :shock: :roll:

wdech, wydech...

wojo77
Posty: 1104
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pt gru 23, 2022 9:02 pm

MISIEK72 pisze:Już w zagiętych widać było po wypowiedzi Trębacza, że jest do odpalenia. Wątpię by Bobla chciał się go pozbyć, bo w końcu sam go ściągnął i go raczej nie zawiódł.
Gdyby w jego miejsce przyszedł jakiś zajebisty bramkarz albo młody i już dobry to w porządku. Tymczasem przychodzi ten najsłabszy z Cracovii.Bramkarz powinien być podpisany, a u nas dwóch wypożyczonych...
Tak to jest jak dyletant pełni funkcję dyrektora sportowego...
Na razie dwa transfery i oba z 3 ligi. Nawałnica normalnie

Gdyby nie ten dyletant to Cognor był by dalej w Poraju a nie u nas. Misiek odpuść i lepiej nie pisz bo to przykre w chuj. Ten dyletant wynalazł Sobiego na sparingu zbieraniny7 i chętnych do gry wHutniku, była taka akcja. Chuja się znasz i chuja widocznie wiesz więc nie powtarzaj jak papuga, amen.


.

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt gru 23, 2022 9:15 pm

Tak tak oczywiście fachura. Nikogo nie obrażam.. Zwyczajnie wyrażam swoją opinię do której mam prawo.
Dziwnym trafem taką samą ma wiele osób związanych z HKS przez lata i którzy zawodowo są cały czas związani z futbolem. Ty uważasz tak a inni inaczej.
Ale ok nie ma tematu dyrektora.

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt gru 23, 2022 9:18 pm

Wilk jesienią bronił z Wieczystą, Stalową, Łagowem, Orlętami czyli prawie całą czołówką III ligi (poza Avią), najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto widział go w tych meczach, to moze dac jakis obraz, reszta wyjdzie na sparingach i w lidze

wojo77
Posty: 1104
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pt gru 23, 2022 9:31 pm

MISIEK72 pisze:Tak tak oczywiście fachura. Nikogo nie obrażam.. Zwyczajnie wyrażam swoją opinię do której mam prawo.
Dziwnym trafem taką samą ma wiele osób związanych z HKS przez lata i którzy zawodowo są cały czas związani z futbolem. Ty uważasz tak a inni inaczej.
Ale ok nie ma tematu dyrektora.



A Cognor jako sponsor wiesz skąd się wziął ?

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt gru 23, 2022 9:43 pm

[quote="wojo77"][quote="MISIEK72"]Tak tak oczywiście fachura. Nikogo nie obrażam.. Zwyczajnie wyrażam swoją opinię do której mam prawo.
Dziwnym trafem taką samą ma wiele osób związanych z HKS przez lata i którzy zawodowo są cały czas związani z futbolem. Ty uważasz tak a inni inaczej.
Ale ok nie ma tematu dyrektora.[/quote]


A Cognor jako sponsor wiesz skąd się wziął ?[/quote]

Tak i wiem jaki potężny strumień pieniędzy płynął i dzięki temu byliśmy hegemonem finansowym w 3 i 2 lidze.
Dobra koniec pierdolenia z mojej strony. Czekamy na konkrety transferowe i trzymamy mimo wszystko kciuki.

wojo77
Posty: 1104
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pt gru 23, 2022 9:58 pm

Skoro wiesz to napisz skąd akurat firma z pod Czestochowy akurat jest u nas bo nie napisałeś?

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt gru 23, 2022 10:20 pm

wojo77 pisze:Skoro wiesz to napisz skąd akurat firma z pod Czestochowy akurat jest u nas bo nie napisałeś?


Chyba raczej spod Częstochowy. Powiem tak według mojej prywatnej opinii ten człowiek jest słabym trenerem,tak samo jak dla mnie słabymi trenerami są Staniec, Paszkiewicz, Michniewicz i wielu wielu innych .
Ktoś kto jest słabym trenerem według mojej opinii nie będzie dobrym dyrektorem sportowym. Zresztą wyniki Słomniczanki czy Kalwarianki to potwierdzają.
Tajemnica poliszynela jest , że wsparcie sponsora głównego było niewiele większe od wsparcia pizzerii, więc skończ już kurwa z gloryfikowaniem tego faktu.
Było nie było byliśmy w dupie i klepaliśmy / klepiemy biedę zarówno w 2 jak i 3 lidze.
Teraz jakieś tam szumne zapowiedzi są ale tak naprawdę to nic nie wiadomo . Czas pokaże.

wojo77
Posty: 1104
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pt gru 23, 2022 10:43 pm

Zadaję proste pytanie na 2 wersy, odpowiadasz 16
-toma które nie zawierają odpowiedzi. Masz ciężko w życiu to nie wyżywaj sie na forum wiecznymi negatywami, z mojej
strony tyle nie bede się już produkował żeby zmienić Twoje sceptyczne nastawienie

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 344
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » pt gru 23, 2022 10:54 pm

MISIEK72 pisze:
wojo77 pisze:Skoro wiesz to napisz skąd akurat firma z pod Czestochowy akurat jest u nas bo nie napisałeś?


Chyba raczej spod Częstochowy. Powiem tak według mojej prywatnej opinii ten człowiek jest słabym trenerem,tak samo jak dla mnie słabymi trenerami są Staniec, Paszkiewicz, Michniewicz i wielu wielu innych .
Ktoś kto jest słabym trenerem według mojej opinii nie będzie dobrym dyrektorem sportowym. Zresztą wyniki Słomniczanki czy Kalwarianki to potwierdzają.
Tajemnica poliszynela jest , że wsparcie sponsora głównego było niewiele większe od wsparcia pizzerii, więc skończ już kurwa z gloryfikowaniem tego faktu.
Było nie było byliśmy w dupie i klepaliśmy / klepiemy biedę zarówno w 2 jak i 3 lidze.
Teraz jakieś tam szumne zapowiedzi są ale tak naprawdę to nic nie wiadomo . Czas pokaże.


To jak czas pokaże to daj chociaż szansę...
Opinia to jedno, a skrajna krytyka to drugie. Spodziewałeś się od razu Neuera czy Ronaldo ? Mamy jasną deklarację poważnego inwestora, patrzmy optymistycznie w przyszłość, bo dawno tego nie mieliśmy.
Też jestem ostrożny, ale krytykę zostawię na czas kiedy będzie uzasadniona, oby nie było takiej potrzeby.

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pt gru 23, 2022 10:58 pm

To czekamy, wierzymy, nie krytykujemy i trzymamy kciuki.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1994
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » sob gru 24, 2022 12:49 am

Dyrektor sportowy Janiczak nie ma zbyt wielu fanów, ale to chyba głównie jemu możemy podziękować za znalezienie Cognoru. Czy w długiej perspektywie Cognor okaże się w Hutniku zbawcą czy przekleństwem tego nie możemy teraz przewidzieć.

Ale póki co cieszymy się, że ktoś tak majętny do nas przyszedł, bo pewnie 99% klubów w Polsce marzy o kimś takim.

Kto wie, może jesteśmy teraz świadkami wiekopomnej chwili narodzin Wielkiego Hutnika.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1994
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2022/23 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » sob gru 24, 2022 1:30 am

Co do wymiany bramkarzy Królczyka na Wilka to nie za bardzo kumam o co chodzi, oprócz tego że wilk zjadł królika :wink:


Ale pisząc serio to Patryk spisał się bardzo solidnie w tych kilku meczach w których zagrał. Nawet nie ma co go porównywać do Szewczyka. Wielka szkoda, że został odpalony, zwłaszcza że jest fajnym gościem. Miałem okazję poznać go osobiście.

Czy Adam Wilk jest lepszy to się okaże. Jest wyższy o 9 cm. Może to robić różnicę. Należy dać mu szansę.

Mieliśmy już na bramce Zająca z wisly. Teraz Wilk z cracovii :D

Tak na marginesie to sporo było u nas bramkarzy od awansu 2,5 roku temu: Smug, Dul, Frasik, Królczyk, Szewczyk, Leszczyński, Wilk. Chyba za dużo. Ciężko o stabilizację.