Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » sob lut 03, 2024 10:12 pm

Myślę, ze czas przestać fantazjować. Patrząc na zestawienie lini obrony nie ciężko mi sobie wyobrazić, że w 14 pozostałych meczach nie zdobędziemy nawet 10 punktów, tracąc hurtowo gole. Niektóre drużyny naprawdę się solidnie wzmacniają i w każdym meczu będzie trudno o punkty.
Jeśli chodzi o przerwę zimową to jednoznacznie trzeba stwierdzić totalną amatorszczyznę jeśli chodzi o nasze transfery. Lepiej się skupić na utrzymaniu i z ciężkim sercem odliczać przewagę nad strefą spadkową. Bądźmy realistami. W przerwie nie zostało zrobione praktycznie nic co by potwierdzało walkę o coś więcej niż utrzymanie.

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1994
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Winnetou » sob lut 03, 2024 11:14 pm

Przypuszczam, że ta mizeria w okienku transferowym to pokłosie afery z Wengerem i (zwłaszcza) z Kubowiczem. Poszła fama w świat, że Hutnik jest taki i owaki. Dlatego prawie nikt już nie chce do nas przyjść.

Nawet nr.Vitaminka powiedział: "Dziękuję, postoję".

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » ndz lut 04, 2024 12:33 am

Winnetou pisze:
Nawet nr.Vitaminka powiedział: "Dziękuję, postoję".



Żona dr. Vitaminki pisze:mąż aktualnie leży i płacze wzywając Fabio Cannavaro
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

HAMAS
Posty: 1597
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: HAMAS » ndz lut 04, 2024 1:41 pm

Panie Prezesie gdzie ta młodzież naciskająca z naszej Akademii ?

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 964
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: snuff » pn lut 05, 2024 12:43 pm

Czy w związku z dezercją Pana Piłkarza z Ukrainy mamy jakieś opcje XYZ na środek obrony?

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Fan Hutnika » pn lut 05, 2024 2:26 pm

No ale nikt z obrony nie odszedł mecze po odejściu dwóch panów
Grudziądz 0
Radunia 1
Skra 1
I Lubin kontrowersyjnie 2 to skąd ta panika ze mamy tracić bramki
Doszło 2 graczy a wodze panika straszna
Nie jestem lj
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pn lut 05, 2024 2:46 pm

Opcja xyz to pewnie Kowalski ,Głogowski i Chmiel.
Zaszczytną pozycję lidera PJS trzeba przecież bronić a w kasie się nie przelewa .
Mało kto zwraca uwagę na to w jakich anomaliach pogodowych rozegraliśmy 4 ostatnie kolejki. Wiadomo, że pogoda ta sama dla obu drużyn ale z pewnością łatwiej w takich warunkach było się bronić.
Przyjdzie ciepło i suche boiska a niektóre drużyny naprawdę mają czym z przodu straszyć .
Słabo to wygląda pod kątem utrzymania bo o jakiś awans to niech pozostanie w dziale science fiction .
Patrząc jak wyrównana jest liga ten próg do utrzymania może być nawet koło 45 punktów. Czyli jakby nie było 15: punktów w 14 meczach. Nie jest to mało.
Miejmy nadzieję, że jednak ktoś się jeszcze pojawi choć naprawdę wygląda to wszystko mało profesjonalnie.

Awatar użytkownika
Pawel76Nh
Posty: 482
Rejestracja: czw paź 14, 2004 7:54 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: Pawel76Nh » pn lut 05, 2024 3:42 pm

O jakich barażach czy awansie mowa ,klub nie może znaleźć obrony a my o ewentualnych barażach piszemy
Śmiałem się z wielkiego sponsora Motoru nie wierzylem po tym kabarecie co tam się dział z trenerem i ogólnie ale tam się dzieje teraz jest pomoc będzie walka o ekstraklase
U nas po informacji o bogatym Cognorze i stadionie juz mi nie do śmiechu
Zgodzę się z Misiek 72 ale utrzynanie to raz
Potem jak nikt nas nie wesprze to już nic nie uratuje

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: JOK_NH » pn lut 05, 2024 4:17 pm

Fan Hutnika pisze:No ale nikt z obrony nie odszedł mecze po odejściu dwóch panów
Grudziądz 0
Radunia 1
Skra 1
I Lubin kontrowersyjnie 2 to skąd ta panika ze mamy tracić bramki
Doszło 2 graczy a wodze panika straszna
Nie jestem lj


Może te dwa pierwsze sparingi tą panikę zasiały?
Mi trochę się dziwnie to wszystko czyta, bo płacz jest taki, jakbyśmy mieli ostatnie miejsce i zero perspektyw. Te żale do Cognora, że tyle ma hajsu, a nie sypie nim, są w ogóle jak fochy dzieciaka w sklepie, co mu mama nie chce kupic chupa chupsa. Jeden w miary chyba dobry transfer został dopięty, jesteśmy na miejsc barażowym i zaraz się okaże, że 9 punktów do utrzymania to bardzo dużo. Wiem, że to wszystko co się dzieje zostawia wiele do życzenia, ale czy jest aż tak źle?

wojo77
Posty: 1104
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: wojo77 » pn lut 05, 2024 4:21 pm

Dobrze że Ci przymierzani stoperzy nie doszli do skutku bo z tych trzech jak widać dwóch to ewidentnie odcinacze kuponów, szczerze to wolę wybijajacego sie i ambitnego z trzeciej ligi niż takiego bez ambicji z wyższej. Generalnie weźcie też pod uwagę że dobry stoper to bardzo ciężko dostępny "towar" ja bym nie dramatyzował, ktoś musi przyjść to jasne nawet ze względu na kontuzję

MISIEK72
Posty: 1598
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: MISIEK72 » pn lut 05, 2024 6:27 pm

Gdzie tu jakieś żale do Cognora? Wiadomo, że nie dają i nie będą dawać dużej kasy. To wie każdy. Przed sezonem na prawej obronie był wakat a w trakcie pozbyto się dwóch podstawowych stoperów. Według zapowiedzi miał dołączyć jeden stoper bo narracja o prawym obrońcy, że dołączy tylko w przypadku gdy znajdą lepszego niż jest(????) nie trzyma się logiki.
Więc miał dołączyć jeden środkowy obrońca którego nadal nie ma. Nie mówimy o chłopie którego wykupujemy za 1,5 mln z pensja 130! tyś miesięcznie., a raczej nawet o kimś pokroju Czekaja z Garbarnii. Oczekiwania co do zawodnika raczej niewygórowane ( jakiś średnio ograny stoper). Wmawianie ,że Kowalski to zajebisty grajek tylko jeszcze się na nim nie poznano średnio do mnie przemawia. Życzę mu by miał najlepsza rundę w karierze.Nie mówię, że granie duetem Kowalski/Głogowski nie może się nie udać , jednak jest to obarczone ryzykiem i może się skończyć katastrofą choć wcale nie musi. Jak widać zakontraktowanie jednego konkretnego zawodnika jak na razie jest wielkim wyzwaniem.

luke.krak
Posty: 982
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: luke.krak » pn lut 05, 2024 11:02 pm

Jeszcze 3 tygodnie, wiadome że ktoś przyjdzie bo Ci co się nie zalapią gdzieś przed rozpoczęciem rundy to sami się będą pytać o wolne miejsce w klubie ale niestety już będzie się docierał jeden z drugim w trakcie rundy a nie w pełnych przygotowaniach i tu jest ten minus. Cóż jest jak jest może to jakoś wypali nie takie rzeczy widziano ale Bobla pewnie zawiedziony tym okienkiem i ma moje wsparcie, jak zagra w barażach tym składem to będzie mega a jak nie to nie będę się dziwił i walka w nowym sezonie. Póki co walczymy tym co mamy o baraże i już nie mogę się doczekać rozpoczęcia rundy...

mr.Vitaminka
Posty: 1959
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: mr.Vitaminka » wt lut 06, 2024 6:19 pm

zero info nt nowości więc zapytam o aktualne stadko: wszyscy zawodnicy zdrowi i gotowi do gry?
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9153
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: dUfio » pt lut 09, 2024 4:37 am


SIWY 1950
Posty: 273
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 4:40 pm
Lokalizacja: Południe Polski..

Re: Sezon 2023/24 - sparingi, transfery, info

Postautor: SIWY 1950 » pt lut 09, 2024 5:57 am

Czyli jak Kubowicz zszedł z listy płac to jest szansa na jakiegoś kota do środka obrony :wink: :D
FC PORĘBA