II LIGA SEZON 2023/24

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Krzysiek
Posty: 39
Rejestracja: wt lis 24, 2020 10:27 pm
Lokalizacja: Szkolne

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: Krzysiek » pt maja 10, 2024 5:15 pm

pawcio pisze:
mr.Vitaminka pisze:
sikorek_nh pisze:
Dodaj jeszcze 3 ukradzione w Lubinie na sam koniec tamtego roku. Brak ewidentnego karnego dla nas a zaraz potem karny widmo dla Zaglebia. Biorac pod uwage, ze bylismy tam zdecydowanie lepsi to pewnie bysmy to dowiezli.


w Lubinie chronologia była chyba odwrotna, ale to nie ma już znaczenia. Dla mnie tamten mecz to top1 wkurwienia w tym sezonie. Nawet po Lechu i Kotwicy nie miałem takiego gula, bo te dwa mecze oglądałem od 3:3 jak Benny Hilla. Ale punktów nam za nic nie dopiszą. Inni też pewnie mają swoje "Lubiny" czy "Chojnice" i tak można w kółko.


Dokładnie. Jeszcze Sandecja bez wygranej na wyjeździe, ostatnia w tabeli a z nami wygrali. Ale takie teoretyzowanie to wiecie, pewnie każda drużyna x-dziesiąt punktów by sobie tak mogła dopisać i bylibyśmy tu gdzie jesteśmy, taka jest piłka :/


Dlatego napisałem, że marzyć wolno :wink:
Huta była wolnym miastem. Huta wolna będzie zawsze!

1979
Posty: 1908
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: 1979 » sob maja 11, 2024 10:44 pm

Trzymamy kciuki za Stomil ,i Jastrzębie aby Grudziądz przyjechał do nas już w roli spadkowicza plus Siedlce grały na całego z Chojnicami. Liczyłem na remis KKS Kotwa ,bo wtedy w Kołobrzegu mógłby być mecz o awans bezposredni
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » sob maja 11, 2024 11:13 pm

1979 pisze:Trzymamy kciuki za Stomil ,aby Grudziądz przyjechał do nas już w roli spadkowicza. Liczyłem na remis KKS Kotwa ,bo wtedy w Kołobrzegu mógłby być mecz o awans bezposredni



gdyby Sobala nie strzelił w 80którejś minucie, jak - nie obrażając mnie - ja, to byłby tam remis. Ale że to kmiot i nieudacznik to skończyło się na tym że skończyło się na 0-2. śmierć frajerom. po tym jak piłkarki Kotwicy cieszyły się po golu na 2:0 w meczu z grającym w dziewiątkę Stomilem to wiedziałem, że mają spory apetyt na awans. Jebani skakali jakby intertoto zdobyli.

Królowa Śląska wsadziła w dziurę Chujniczance. Są jebani niesamowicie skuteczni. Tym bardziej trzeba docenić że z nami to mogli ewentualnie pomachać po meczu do kamery jak Familiadzie. Siedlce też siadły, fartuje im się to tu to tam. Wychodzi na to że KURWA GRAMY AKTUALNIE NAJLEPIEJ. i nie inaczej jest jeśli spojrzymy na ostatnie 4-5-6 meczów. Jesteśmy TOP1. Ole Olek, tzn. Maciek. Ole Maciek! Na selekcjonera tylko Ty!!! Huj, wytnijcie to, bo ktoś rzeczywiście nam go odbierze, Albo to już po prostu był Boblowski samograj i gołą jedenstką ojebaliśmy nadzieje białych z Akademii Leszka. Tych młodzianów którzy zamknęli na połowie Kalisz w zeszłej kolejce. Ja już się w tym pogubiłem, ale albo Wielkiego Luja rzeczywiście wzięli do ekstraklasy czy poszedł na L4, albo po prostu zaczynamy grać przewidywalnie - do zgnębienia przeciwnika, do wygranej. Za Hutnik, Za Rodzinę, Za Zyzola!!!

Stalówka w piatek zgodnie z planem posadziła na kolanka Skrę. Trzy razy nie spadli z kołka i skończyło się na 3:1. To jest jedyny zespół którego realnie obawiam się w EWENTUALNYCH barażach. Kurwa są niewygodni jak skurwensyn. Już pisałem to po pierwszym meczu, że potrafią to co powinni potrafić wszyscy - czyli pograć w trójkącie czy diamencie z pierwszej piłki. Teraz na szczęście i nasi tak grają. Ale tak czy siak - w jakimkolwiek rozstawieniu barażowym to ich uważam za najpoważniejszych przeciwników. Dobrze by było nie trafić na nich w półfinale - a nuż dostaną w w dziurkacza od jakichś łebków pokroju Chujniczanki z wątpliwym rasowo na czele, np. sędzia znowu odgwiżdże jak gość udaje że upada do blołdrzoba. Huj mu w dupę - to dla niego komplement. W ogóle wygląda jak pederasta. Niech zdupca niechluj jebany. Dobra, kończę bo stara brzęczy. I tak teo nikt nie przeczyta. Strzałka.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1887
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: PITROL » ndz maja 12, 2024 12:14 am

ja przeczytałem, ale jestem pijakiem i lubię czytać mądre słowa w nocy
Mówię to co myślę, robię to co mówię

1979
Posty: 1908
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: 1979 » ndz maja 12, 2024 12:29 am

mr.Vitaminka pisze:
1979 pisze:Trzymamy kciuki za Stomil ,aby Grudziądz przyjechał do nas już w roli spadkowicza. Liczyłem na remis KKS Kotwa ,bo wtedy w Kołobrzegu mógłby być mecz o awans bezposredni



gdyby Sobala nie strzelił w 80którejś minucie, jak - nie obrażając mnie - ja, to byłby tam remis. Ale że to kmiot i nieudacznik to skończyło się na tym że skończyło się na 0-2. śmierć frajerom. po tym jak piłkarki Kotwicy cieszyły się po golu na 2:0 w meczu z grającym w dziewiątkę Stomilem to wiedziałem, że mają spory apetyt na awans. Jebani skakali jakby intertoto zdobyli.

Królowa Śląska wsadziła w dziurę Chujniczance. Są jebani niesamowicie skuteczni. Tym bardziej trzeba docenić że z nami to mogli ewentualnie pomachać po meczu do kamery jak Familiadzie. Siedlce też siadły, fartuje im się to tu to tam. Wychodzi na to że KURWA GRAMY AKTUALNIE NAJLEPIEJ. i nie inaczej jest jeśli spojrzymy na ostatnie 4-5-6 meczów. Jesteśmy TOP1. Ole Olek, tzn. Maciek. Ole Maciek! Na selekcjonera tylko Ty!!! Huj, wytnijcie to, bo ktoś rzeczywiście nam go odbierze, Albo to już po prostu był Boblowski samograj i gołą jedenstką ojebaliśmy nadzieje białych z Akademii Leszka. Tych młodzianów którzy zamknęli na połowie Kalisz w zeszłej kolejce. Ja już się w tym pogubiłem, ale albo Wielkiego Luja rzeczywiście wzięli do ekstraklasy czy poszedł na L4, albo po prostu zaczynamy grać przewidywalnie - do zgnębienia przeciwnika, do wygranej. Za Hutnik, Za Rodzinę, Za Zyzola!!!

Stalówka w piatek zgodnie z planem posadziła na kolanka Skrę. Trzy razy nie spadli z kołka i skończyło się na 3:1. To jest jedyny zespół którego realnie obawiam się w EWENTUALNYCH barażach. Kurwa są niewygodni jak skurwensyn. Już pisałem to po pierwszym meczu, że potrafią to co powinni potrafić wszyscy - czyli pograć w trójkącie czy diamencie z pierwszej piłki. Teraz na szczęście i nasi tak grają. Ale tak czy siak - w jakimkolwiek rozstawieniu barażowym to ich uważam za najpoważniejszych przeciwników. Dobrze by było nie trafić na nich w półfinale - a nuż dostaną w w dziurkacza od jakichś łebków pokroju Chujniczanki z wątpliwym rasowo na czele, np. sędzia znowu odgwiżdże jak gość udaje że upada do blołdrzoba. Huj mu w dup
ę - to dla niego komplement. W ogóle wygląda jak pederasta. Niech zdupca niechluj jebany. Dobra, kończę bo stara brzęczy. I tak teo nikt nie przeczyta. Strzałka.


Znowu się schlales ? ;) ps,bo ja tak
od swych narodzin przez wszystkie lata

NA ZAWSZE Hutnik

powstrzyma nas tylko koniec świata



BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » ndz maja 12, 2024 12:38 am

1979 pisze:
mr.Vitaminka pisze:
1979 pisze:Trzymamy kciuki za Stomil ,aby Grudziądz przyjechał do nas już w roli spadkowicza. Liczyłem na remis KKS Kotwa ,bo wtedy w Kołobrzegu mógłby być mecz o awans bezposredni



gdyby Sobala nie strzelił w 80którejś minucie, jak - nie obrażając mnie - ja, to byłby tam remis. Ale że to kmiot i nieudacznik to skończyło się na tym że skończyło się na 0-2. śmierć frajerom. po tym jak piłkarki Kotwicy cieszyły się po golu na 2:0 w meczu z grającym w dziewiątkę Stomilem to wiedziałem, że mają spory apetyt na awans. Jebani skakali jakby intertoto zdobyli.

Królowa Śląska wsadziła w dziurę Chujniczance. Są jebani niesamowicie skuteczni. Tym bardziej trzeba docenić że z nami to mogli ewentualnie pomachać po meczu do kamery jak Familiadzie. Siedlce też siadły, fartuje im się to tu to tam. Wychodzi na to że KURWA GRAMY AKTUALNIE NAJLEPIEJ. i nie inaczej jest jeśli spojrzymy na ostatnie 4-5-6 meczów. Jesteśmy TOP1. Ole Olek, tzn. Maciek. Ole Maciek! Na selekcjonera tylko Ty!!! Huj, wytnijcie to, bo ktoś rzeczywiście nam go odbierze, Albo to już po prostu był Boblowski samograj i gołą jedenstką ojebaliśmy nadzieje białych z Akademii Leszka. Tych młodzianów którzy zamknęli na połowie Kalisz w zeszłej kolejce. Ja już się w tym pogubiłem, ale albo Wielkiego Luja rzeczywiście wzięli do ekstraklasy czy poszedł na L4, albo po prostu zaczynamy grać przewidywalnie - do zgnębienia przeciwnika, do wygranej. Za Hutnik, Za Rodzinę, Za Zyzola!!!

Stalówka w piatek zgodnie z planem posadziła na kolanka Skrę. Trzy razy nie spadli z kołka i skończyło się na 3:1. To jest jedyny zespół którego realnie obawiam się w EWENTUALNYCH barażach. Kurwa są niewygodni jak skurwensyn. Już pisałem to po pierwszym meczu, że potrafią to co powinni potrafić wszyscy - czyli pograć w trójkącie czy diamencie z pierwszej piłki. Teraz na szczęście i nasi tak grają. Ale tak czy siak - w jakimkolwiek rozstawieniu barażowym to ich uważam za najpoważniejszych przeciwników. Dobrze by było nie trafić na nich w półfinale - a nuż dostaną w w dziurkacza od jakichś łebków pokroju Chujniczanki z wątpliwym rasowo na czele, np. sędzia znowu odgwiżdże jak gość udaje że upada do blołdrzoba. Huj mu w dup
ę - to dla niego komplement. W ogóle wygląda jak pederasta. Niech zdupca niechluj jebany. Dobra, kończę bo stara brzęczy. I tak teo nikt nie przeczyta. Strzałka.


Znowu się schlales ? ;) ps,bo ja tak



gdybym się schał to bym napisał coś pokroju: jebać gts itd.

JEBAĆgTS!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

Fan Hutnika
Posty: 1540
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: Fan Hutnika » ndz maja 12, 2024 4:20 pm

Tak patrzę na mecze nasze Polonii Stali chojnic to my namy trudna sytuację w porównaniu z walczącymi. Musimy zdobyc 4 pkt by mieć baraze zakładam że ścigający powygrywaja. Najlepiej ma Polonią
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 587
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: FenRiR » ndz maja 12, 2024 4:30 pm

Stomil(prawie pewna) III liga.

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » ndz maja 12, 2024 4:37 pm

Fan Hutnika pisze:Tak patrzę na mecze nasze Polonii Stali chojnic to my namy trudna sytuację w porównaniu z walczącymi. Musimy zdobyc 4 pkt by mieć baraze zakładam że ścigający powygrywaja. Najlepiej ma Polonią


dokładnie. my gramy z Kotwicą i Grudziądzem, które pykają o coś konkretnego i mają ostatnio niezłą (jak na możliwości swoje i tej ligi) passę.

Stomil dziś postawił nas w sytuacji gdzie do ostatniej chwili Grudziądz będzie się bił o utrzymanie. Z drugiej strony Olimpia w meczu z nami będzie zapewne musiała wygrać, co dla nas jest chyba pozytywem, bo przecież ostatnio elegancko idzie nam gra z kontry.

Z drugiej strony chyba obecnie nie musimy się za bardzo nikogo obawiać w tej lidze, ale fakt faktem, że dzisiejszy wynik Stomilu nam trochę utrudnił sprawę.

I po części utrudnia nam życie wynik Puszczy w eklapie, bo ich szanse na utrzymanie znacznie wzrosły po wygranej 1:0 z Wartą. Co to dla nas oznacza, chyba nie muszę pisać. Ale to tak BTW. Bo jeszcze daleka droga przed nami i w zasadzie do końca ligi trzeba wygrywać (ewentualnie jak wspomniał Fan Hutnika zdobyć 4 punkty) a potem w barażach nie przegrać hehe To takie proste jak się to pisze. Niemniej mam nadzieję, że realne.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

bn
Posty: 3038
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: bn » pn maja 13, 2024 8:14 pm

Niezłe jaja w Siedlcach. Odpalili wszystkie fajerwerki z okazji awansu w 80. minucie przy stanie 3:1 po czym stracili trzy bramki i na razie nie awansowali. : )

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 13, 2024 8:39 pm

bn pisze:Niezłe jaja w Siedlcach. Odpalili wszystkie fajerwerki z okazji awansu w 80. minucie przy stanie 3:1 po czym stracili trzy bramki i na razie nie awansowali. : )


japierdole, ale dali w dupake. nie chce się w to wierzyć. Ale dla ligi to lepiej gdyby Jastrzębie zostało a spadła SKRA. Więc wynik cieszy.
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

wojo77
Posty: 1098
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: wojo77 » pn maja 13, 2024 8:50 pm

mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Niezłe jaja w Siedlcach. Odpalili wszystkie fajerwerki z okazji awansu w 80. minucie przy stanie 3:1 po czym stracili trzy bramki i na razie nie awansowali. : )


japierdole, ale dali w dupake. nie chce się w to wierzyć. Ale dla ligi to lepiej gdyby Jastrzębie zostało a spadła SKRA. Więc wynik cieszy.

A ja trafiłem kupon takiego fuksa jeszcze nie miałem :lol:

mr.Vitaminka
Posty: 1958
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: mr.Vitaminka » pn maja 13, 2024 9:14 pm

wojo77 pisze:
mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Niezłe jaja w Siedlcach. Odpalili wszystkie fajerwerki z okazji awansu w 80. minucie przy stanie 3:1 po czym stracili trzy bramki i na razie nie awansowali. : )


japierdole, ale dali w dupake. nie chce się w to wierzyć. Ale dla ligi to lepiej gdyby Jastrzębie zostało a spadła SKRA. Więc wynik cieszy.

A ja trafiłem kupon takiego fuksa jeszcze nie miałem :lol:


:lol:

a tak sobie patrzę na ich (Pogoni) mecze do końca i spacerków to nie będą mieć. Najpierw grają z nieobliczalną Chujniczanką. A potem w Puławach, gdzie Wisła prawdopodobnie będzie potrzebować punktów do utrzymania. Wiadomo, że to tylko nasza kochana druga liga i prawdopodobieństwo że zdobędą komplet punktów jest takie samo jak że zdobędą zero, ale sobie niepotrzebnie narobili problemów. Dlatego tym bardziej ważen będzie wysokie zwycięstwo w Kołobrzegu bo może się okazać że jebniemy na koniec Pogoń w tabeli :lol: (tu już mnie poniosło)

edit:

Podbeskidzie oficjalnie welcome to 2 liga
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

ksh72
Posty: 2607
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: ksh72 » wt maja 14, 2024 1:10 pm

jak się gra o utrzymanie to się można wkur...zyć
trochę nie fair

http://www.90minut.pl/news/332/news3320 ... droju.html

pawcio
Posty: 317
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: II LIGA SEZON 2023/24

Postautor: pawcio » wt maja 14, 2024 2:57 pm

ksh72 pisze:jak się gra o utrzymanie to się można wkur...zyć
trochę nie fair

http://www.90minut.pl/news/332/news3320 ... droju.html


Czemu w sumie?