Limanovia - Hutnik Nowa Huta 24.04.2013r. godz. 17.00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw kwie 25, 2013 9:16 am

może przyczyną naszych porażek, nie jest:

a) taktyka - bo raz słyszę narzekania że gramy długie akcje, a teraz jak gramy "na aferę" to też źle
b) złe warunki do gry - bo w niedzielę graliśmy na dobrej murawie a też nie wygraliśmy
c) sędziowanie - bo mam wrażenie że np. wczoraj to arbitrzy mylili się w obie strony

tylko przyczyną jest to że mamy JAK NA RAZIE słabszych i mniej doświadczonych piłkarzy. I sformułowanie "jak na razie" jest tu kluczowe, bo jeżeli w przyszłym sezonie takie wydawałoby się frajerskie porażki będą się powtarzać to należy zastanowić się nad zmianami "rewolucyjnymi".

Zastanawiam mnie tylko dlaczego nie podają do Sierakowskiego który w efekcie trochę bezproduktywnie biega po skrzydle.

Piszecie że Limanovia nic nie gra, ale zwróćcie uwagę jak mają rozpracowane i urozmaicone stałe fragmenty gry, jak potrafią dostosować taktykę do sytuacji na boisku (gra po czerwonej kartce), jak bezlitośnie wykorzystują błędy rywala (dwie bramki strzelone w 1 połowie). Nie zdziwię się jak awansują i będą w czubie 2 ligi.

Zgodzę się jedynie że ich stadion to kpina,
przejechałem ten obiekt nawet się nie zatrzymując, bo myślałem że nawigacja mi zgłupiała kierując na tak żenujące miejsce.

dUfio
Posty: 9150
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw kwie 25, 2013 10:49 am

na + też niebieskie spodnie na trybunie Limanovii :oops:

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » czw kwie 25, 2013 11:40 am

Dla nas najlepiej byloby gdybysmy mieli dwie druzyny- u nas plus na kilka innych boisk ta ktora jest i druga zupelnie odmienna na pastwiska- same dryblasy i gra na afere. Oczywiscie trenerem teamu wyjazdowego musialby byc kto inny ale o to akurat w PL nietrudno

W takim wypadku awans pewny, od 1 ligi mozna grac jedna techniczna jedenastka.

Awatar użytkownika
centrum nh
Posty: 1890
Rejestracja: sob lis 12, 2005 10:32 am
Lokalizacja: dark side

Postautor: centrum nh » czw kwie 25, 2013 3:37 pm

Problem w tym że boisko na Hutniku też jest zajechane jak bura sucz..

arnoldhks
Posty: 19
Rejestracja: pn lis 10, 2008 10:55 pm

Postautor: arnoldhks » pt kwie 26, 2013 3:42 pm

w kontekście tego co mówił Paszkiewicz dla HTV: nie tylko boisko było problemem czy też brutalna gra Limanovii i słaba postawa sędziego (o czym o dziwo nie wspomniał), bo 2 bramki straciliśmy po kardynalnych błędach obrony (1-sza: fatalne podanie Gamrota do... zawodnika Limanovii, 2-ga: fatalne piąstkowanie Kusaka do niekrytego zawodnika gospodarzy...) przy trzeciej bramce obrona też się nie popisała, ale trzeba przyznać, że Limanovia wzorcowo wykonała ten stały fragment gry. Koniecznie trzeba nad stałymi fragmentami popracować zarówno jeśli chodzi o atak i obronę... Z przebiegu gry uważam, że najsprawiedliwszy byłby remis. Mam nadzieję, że w Połańcu mimo braku Guji uda się zdobyć komplet punktów.