Hutnik Kraków - KS Olkusz, 6.05.2012, g. 17:00 (Grębałów)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Jaca1950

Postautor: Jaca1950 » pn maja 07, 2012 11:54 am

Porter_HKS pisze:Fajny mecz dla przeciętnego kibice, 8 bramek mówi samo za siebie ale...

Obrona nadal wygląda słabo i boję się że 3 liga jeszcze bardziej obnaży jej braki. Nie wiem o co chodzi i jak to rozumieć bo widać gołym okiem że chłopaki grający w ofensywie z meczu na mecz się rozwijają natomiast obrońcy stanęli w miejscu, bądź co gorsza wręcz się cofają.
Szczególnie zawiodłem się na Sebastianie Jagle /nie chodzi oo dzisiejszy mecz ale o całokształt/ którego pamiętam jeszcze z poprzedniej przygody z Hutnikiem gdzie super się zapowiadał. Wydawało by się że gra w wyższej lidze w Szreniawie powinna mu wyjść tylko na plus, ale niestety tak się nie stało. Zimny który w zeszłej rundzie miał bardzo fajne mecze nie potrafi się odnaleźć. Urbaniec, Bienias to samo /choć on akurat dzisiaj nie grał/.
Hul wspomagający obronę to już jakiś dramat. Dzisiaj wprowadzał więcej zamieszania niż pożytku /pierwsza bramka dla Olkusza to głownie jego zasługa/. Ogólnie nie przekonuje mnie ten transfer i porównując go do transferów poprzedniego trenera trzeba uczciwie przyznać że miał do tego lepszą rękę /nie biorąc pod uwagę oczywiście całej pozostałej otoczki jego pracy/. Drobny, Kusak i przede wszystkim Guja to inna klasa sportowa według mnie niż Hul /mam nadzieję że się mylę i Hul mnie jeszcze pozytywnie zaskoczy/.
Coś z tym fantem trzeba zrobić bo w trzeciej lidze gra obronna będzie naszym dużym problemem.

Osobną sprawą są juniorzy /skądinąd świetni/. Wydaje i się że granie nimi na dwóch frontach /seniorzy i juniorzy/ na nas się w końcu zemści. Chodzi mi o zbytnie eksploatowanie ich młodych organizmów i mogące się im przytrafić podczas meczów juniorów kontuzję co np. biorąc pod uwagę Luberę który jest kluczowym /jedynym w formie?/ napastnikiem może mieć opłakane skutki.
Dobre wyniki juniorów tak, ale nie za wszelką cenę. Juniorzy potrzebują świeżej krwi uzupełniającej wąską kadrę /nawet kosztem obecnych wyników/ najlepiej z SPMTS, ale z tego co słuchać na obecną chwilę jest to trudne.


Skoro nie jesteś jak napisałeś przeciętnym kibicem to może zastanowisz się następnym razem co wypisujesz bo zawodnicy również czytają to forum i ciągłymi narzekaniami (nawet po wysokim zwycięstwie) nie dodajemy im pewności siebie!

Pewnie nie zauważyłeś faktu że obrona wczoraj grała 3 zawodnikami cały mecz! bo trener zagrał mega ofensywnie 4 środkowymi pomocnikami i 3 napastnikami ale niezwykły kibic za jakiego się uważasz nie może przeoczyć takich podstawowych rzeczy i co za tym idzie trzeba liczyć się ze strata bramki grając tak ofensywnie.

Co do Hula to trochę więcej szacunku dla chłopaka bo dzięki niemu mamy 3 punkty z Sieprawia.

Transfery i jak to określiłeś "lepsza ręka" Przytuły do transferów(hehe wolne żarty). Paszkiewicz nie miał możliwości kupienia żadnych zawodników, mało tego 5 podstawowych odeszło dla podratowania klubowego budżetu! Szczęście że Szreniawa się posypała bo uzupełnili na szczęście skład Swięty z Jagłą. Hul dołączył do kadry bo nic nie kosztował! Ale na szczęście trener zrobił zajebistą robotę z juniorami bo już teraz wchodzą do składu i są wyrózniającymi się zawodnikami.

Co do rzekomego eksploatowania juniorów to ponownie taki ekspert powinien wiedzieć i znać skład juniorów skoro na ten temat się wypowiada!. Lubera nie gra w juniorach od czasu jak zadomowił się w pierwszej jedenastce seniorów a wczoraj juniorzy przegrali bo wygrywając do przerwy 2:0 zeszli Lampart i Sierakowski aby zagrać w seniorach co spowodowało po części przegrana 2:3.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn maja 07, 2012 12:37 pm

Proponuję wtajemniczonym i mniej wtajemniczonym ochłonąć - forum jest po to by każdy mógł wygłosić swoją OPINIĘ.

JOK_NH
Posty: 4614
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn maja 07, 2012 1:00 pm

Mnie przeraża to, że kurwa osiedliśmy na laurach. Już jest za dobrze widać, śpiewać się nie chce, na mecze się chodzić nie chce, ale lans musi być, jaki to ze mnie gumior.
Chce zobaczyć nasze wjazdy w trzeciej lidze.
Zakładam się, że zobaczę w autokarach tylko te same pyski.

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pn maja 07, 2012 5:24 pm

Decyzja o 3 obrońcach dla mnie świetna, tylko pogratulować trenerowi. W takich meczach zawsze powinniśmy wychodzić w takim ustawieniu.
Lubera to napastnik na którego czekaliśmy bardzo długo, mam nadzieje że pogra u nas dłużej.
Dawno nie widziałem drużyny, której się tak nie chce grać w piłkę... Nie wiem jak Balin mógł z nimi zremisować

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pn maja 07, 2012 5:32 pm

sam od dłuższego czasu uważam że powinniśmy grać 3 obrońcami (gdy jest ich 4 za dużo się bawią pod własną bramką i jest więcej błędów) wtedy jedyna obrona to atak. I jak widzicie, lepszy wynik hokejowy niż wymęczone skromne 1:0
Więcej goli, więcej powodów do radości :)
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 07, 2012 6:46 pm

MarchewaNH pisze:Pomiędzy dwoma sektorami jest Dogrywka w której to jak w mrowisku zgromadziły się gumiory bojące się zmoknąć. Stąd taka pyta z frekwencją po rozpoczęciu drugiej połowy ;)


tu nie chodzi o to ze ktos z 500 osob sie schowal przed deszczem. Bo akurat miedzy 46 a 55 minuta gdy w mlynie bylo 80 osób był najlepszy klimat

chodzi o to ze graja co majstra i majac na to spore szanse ludzie powinni walic na stadion drzwiami i oknami, trybuny powinny pekac w szwach na godzine przed meczem a nieszczesliwcy powinni tlumnie ogladac mecz zza plotu zas bilety na czarnym rynku powinny chodzic po astranomicznych kwotach

powinny

zycie jak zywkle depcze wyobraznie.

po prostu Hutniki to lud bardzo kapryśny i przede wszystkim NIELICZNY

fan
Posty: 983
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » pn maja 07, 2012 7:28 pm

chodzi o to ze graja co majstra i majac na to spore szanse ludzie powinni walic na stadion drzwiami i oknami, trybuny powinny pekac w szwach na godzine przed meczem a nieszczesliwcy powinni tlumnie ogladac mecz zza plotu zas bilety na czarnym rynku powinny chodzic po astranomicznych kwotach

powinny

zycie jak zywkle depcze wyobraznie.

po prostu Hutniki to lud bardzo kapryśny i przede wszystkim NIELICZNY


Dufio też chciałbym, żeby tak było, ale to jest 5 liga ! Mecze na Grębałowie, też robią swoje, myślę że na SS byłoby conajmniej 2 razy więcej ludzi.

Alex
Posty: 1050
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » pn maja 07, 2012 7:36 pm

dUfio pisze:
MarchewaNH pisze:chodzi o to ze graja co majstra i majac na to spore szanse ludzie powinni walic na stadion drzwiami i oknami, trybuny powinny pekac w szwach na godzine przed meczem a nieszczesliwcy powinni tlumnie ogladac mecz zza plotu zas bilety na czarnym rynku powinny chodzic po astranomicznych kwotach

powinny

zycie jak zywkle depcze wyobraznie.

po prostu Hutniki to lud bardzo kapryśny i przede wszystkim NIELICZNY


Tak nie jest nawet na Ekstraklasie, a co dopiero na V lidze.

A o tym że Hutniki są nieliczni i kapryśni to myślałem że już wiesz! :roll:

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » pn maja 07, 2012 7:44 pm

Porter- gwarantuje ci że trener Paszkiewicz monitoruje każdego piłkarza i niema mowy by któremuś robił krzywde w jakikolwiek sposób. Tak dla twojego uspokojenia;
Lubera 90 min w sen.
Lampart ,Sierakowski obaj 45 w juniorach i 45 w seniorach co daje im razem 90 min gry w weekend.
Nowy Hutnik 2010.

dUfio
Posty: 9151
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pn maja 07, 2012 8:10 pm

z tymi biletami u koników to wiadomo, że beka a co do liczności i kaprysów to co jakis czas się jednak łudze, i chyba nie tylko ja bo przymnijcie sobie stekanie gdy okazalo sie ze na mecze tam bedzie moglo wejsc 500 osob albo, ze na Trzebinie mamy 300

tak czy siak brak potrzeby robienia imprez masowych na SS w 3 lidze jesienia jestem spokojny

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » pn maja 07, 2012 8:42 pm

to nie taktyka z 3 obrońcami i 6 goli strzelonych ale słaba postawa bramkarza dała aż 6 goli
z drugiej strony sytuacji było kilka,kilkanaście i procentowo skuteczność nie rzuca na kolana
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » pn maja 07, 2012 9:07 pm

SIMON NH pisze:to nie taktyka z 3 obrońcami i 6 goli strzelonych ale słaba postawa bramkarza dała aż 6 goli
z drugiej strony sytuacji było kilka,kilkanaście i procentowo skuteczność nie rzuca na kolana

Ale taka taktyka własnie powoduje że tych sytuacji strzeleckich jest więcej, a skutecznośc rzeczywiście jest słaba.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » pn maja 07, 2012 9:14 pm

jest inny powód :lol: : na stronie gotowidowalki.pl mieści się tylko pięciu strzelców więc chłopaki nie chcą być pominięci (no chyba że mi tak przeglądarka tnie tą stronę ) .

Awatar użytkownika
nhkuba
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2012 3:37 pm

Postautor: nhkuba » pn maja 07, 2012 10:03 pm

Twórca strony nie przewidział wyższego wyniku niż piątka do przodu ;)

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » pn maja 07, 2012 11:25 pm

ja widze te same pyski od 10 lat czy to na wyjezdzie czy u siebie jedyny wyjatek to mecz z jeziorakiem w barazu gdzie przyszło 2,5 tys osob
Tomek83