Hutnik/Polonia vs Siemacha/Będkowski/Dudek

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

hoffeer
Posty: 122
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 11:12 pm
Lokalizacja: Górali

Postautor: hoffeer » śr paź 10, 2012 8:21 pm

jutro o 19 spotkanie wszystkich rodziców wszystkich roczników w com com zone, podobno będzie przemawiał malski i dudek jaką to oni mają wizję działania szkółki , wszyscy rodzice mają coś podpisywać narazie robią tajemnice co to będzie ale pewnie jakieś " lojalki".

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » śr paź 10, 2012 10:10 pm

mam nadzieję że rodzice tych dzieci nie dadzą się zapędzić w kozi róg bo jak podpisów by się już domagali to by znaczyło że wiąże się to potem z jakimiś konsekwencjami. Niech nie robią z dzieciaków w tym wielu niewolników nowego tworu bez przyszłości.

Sagram
Posty: 438
Rejestracja: czw lis 25, 2004 9:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Sagram » śr paź 10, 2012 10:54 pm

Biega pisze:mam nadzieję że rodzice tych dzieci nie dadzą się zapędzić w kozi róg bo jak podpisów by się już domagali to by znaczyło że wiąże się to potem z jakimiś konsekwencjami. Niech nie robią z dzieciaków w tym wielu niewolników nowego tworu bez przyszłości.


Tak informacyjnie. Większość rodziców juz podpisało deklaracje członkowskie tworu "progres". W tym nawet Ci, którzy są za Hutnikiem całym sercem. Mleko się już rozlało...

pzdr
Hutnik 1950 KRAKÓW

stazyja69
Posty: 4507
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: stazyja69 » śr paź 10, 2012 11:16 pm

Czyli "Sorry Winnetou, ale bisnes is bisnes". :twisted:

Gumezi
Posty: 548
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 2:46 pm
Lokalizacja: z placu

Postautor: Gumezi » czw paź 11, 2012 12:09 am

jeżeli jest prawdą to co pisali przedmówcy,czyli że w szkółce w Zabierzowie składka za 8-latka wynosi 30 zeta,a za 4-latka w Polonii 79 zeta to chyba jest coś nie tak?(od razu zaznaczam ,że nie znam szczegółów czyli ilości godzin,itp.)nie dziwię się rodzicom,że ich dzieci będą trenowały u księdza i keepera dudka.tam będą mieli niskie opłaty,liczy się tylko kasa,a tego niestety nie przeskoczymy.w ogóle cały temat jest bardzo ciężki,a jak wiadomo bez roczników juniorskich nie mamy prawa bytu...
my Hutnika wierni fani,z Nowej Huty chuligani

Piotrek
Posty: 2998
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Postautor: Piotrek » czw paź 11, 2012 2:56 am

Rodzice kibice? Hutnika podpisali "progres"?? To niech zaczną kibicować siemasze. Czy bez szkółki damy radę?? a jaką drużynę zrobił swego czasu Darek Siekliński ... . To samo jest wśród siatkarzy, nowohuckie talenty w wieku 15 lat są wyłapywane przez mocne kluby, z drugiej strony do Krakowa co roku przychodzi na studia spora grupa młodych fajnych zawodników. Każdy by chciał żeby w Hutniku grali ludzie z Nowej Huty, ale obecnie jest to raczej utopia. Można mnożyć przykłady zmarnowanych talentów, niestety w myśl zasady "gadaj z głupim, to cię osika", dopóki nie będzie mocnej ligowej drużyny, odpowiedniego zaplecza sportowego oraz finansowego to ciężko zatrzymać zdolną sportowo młodzież u nas.

pablo
Posty: 1555
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 8:27 am
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

Postautor: pablo » czw paź 11, 2012 11:44 am

jeżeli jest prawdą to co pisali przedmówcy,czyli że w szkółce w Zabierzowie składka za 8-latka wynosi 30 zeta,a za 4-latka w Polonii 79 zeta to chyba jest coś nie tak?(od razu zaznaczam ,że nie znam szczegółów czyli ilości godzin,itp.)

W Akademii Piłkarskiej Zabierzów są dwa treningi po 60-75 minut tygodniowo z jednym trenerem , na orliku bądź zimą w hali , do tego w każdy weekend meczyk sparingowy jeśli na wyjeździe to maluchy mają podstawianego busika , Ze strojami jest tak że większości dostawali gratis . Wydaje mi się że głównym i największym sponsorem jest tam krakowskie lotnisko i to ono robi wiele dobrego dla lokalnego sportu.

dUfio
Posty: 9149
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw paź 11, 2012 12:16 pm

w sobotę o 10 na Hutniku trampkarze Hutnika grają derby z Wisłą. Jeśli wygrają umocnią się na pozycji lidera.

Będzie to jeden z ostatnich meczów tych chłopaków z herbem Hutnika na sercu.

Może warto by było iśc ich troche podopingować i przy okazji wyrazić swoje zdanie nt tego co się wokół młodzieżowej piłki na Hutniku dzieje

Kto jak kto ale 12-letnie dzieci są najmniej są winne zaistniałej sytuacji. A z tego co wiem wielu z nich jest bardzo zajawionych na Hutnika.

Moze warto im nieco zryć łebki, wpoić miłość do Hutnika tak aby z chęcią wróciły do tego klubu w wieku juniora lub seniora?

piszę się ktoś?

Desanto NH
Posty: 203
Rejestracja: czw sty 17, 2008 9:31 am

Postautor: Desanto NH » czw paź 11, 2012 12:43 pm

Dobry pomysł.
Nowy Hutnik 2010.

Awatar użytkownika
Lucas[NH]
Posty: 538
Rejestracja: czw sty 18, 2007 12:51 pm
Lokalizacja: Centrum B

Postautor: Lucas[NH] » czw paź 11, 2012 1:01 pm

Jak najbardziej jestem za.A po meczu warto zaprosić ich wraz z rodzicami na mecz seniorów żeby zobaczyły co ich czeka jeśli pójdą właściwą drogą :)

dUfio
Posty: 9149
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » czw paź 11, 2012 6:35 pm

dobra jest coraz więcej chętnych, więc zapraszamy wszystkich chcących dopingować młodych piłkarzy o 9:30 pod talenty

:R:L:X:
Posty: 130
Rejestracja: śr sty 11, 2006 8:52 pm
Lokalizacja: z turbowni...

Postautor: :R:L:X: » pt paź 12, 2012 10:03 am

Biega pisze:ale żeśmy kurwa doczekali czasów teraz jest gorzej niż za komuny, a złodzieje i sprzedajne mendy jak beny chowają się pod sułtanną. tyko jakieś zdecydowane akcje i nagłaśniane protesty mogą jeszcze coś wskurać. Z Wasylem pomysł bardzo dobry! Zastanawia mnie jedno, dlaczego Hutnika tak niektórzy nienawidzą?


odpowiadając na Twoje pytanie - jest tylko jedna odpowiedź... nienawidzą Ci, którym się stanie na drodze/przeszkodzi w PRZEKRĘTACH...
PRZYWIĄZANIE DO BARW KLUBOWYCH OD 1991 ROKU... HKS NA ZAWSZE !!!

dUfio
Posty: 9149
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » pt paź 12, 2012 11:19 am

otrzymałem informację iż Siemacha dowiedziała się o naszym planie przyjścia na mecz. I bardzo jest im to nie w smak!

Dodatkowo rodzice dzieciaków chcieli przygotować na ten mecz mini oprawę-dostali do Siemachy ZAKAZ!!!

Tym bardziej zachęcam wszystkich kibiców Hutnika do przyjścia na mecz i kulturalnego dopingowania (jeszcze) naszych mlodych piłkarzy!!!

NIKT NIGDY NAM NIE ZABRONI DOPINGOWAĆ HUTNIKA!!!

luke.krak
Posty: 981
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Postautor: luke.krak » pt paź 12, 2012 7:57 pm

Dowiedziałem sie ze na wczorajszym spotkaniu u Siemachy z rodzicami głownym tematem było : ze młodym adeptom będzie lepiej, baseny,hale,balony,silownie itp, Dudek który bedzie wdrazał i pokazywał szkolenie które widział na Zachodzie, do tego podobno był poruszany temat zalozenia Seniorów ze nie mowia tak ani nie mowią nie.

Podsumowując to my nie bedziemy mieli zadnych druzyn ponizej rocznika juniorow młd. w tabeli o nazwie Hutnik bo Polonia jest Polonią...heh a chociaz sukcesy na turniejach i w ligach przypominały o istnieniu takiego zajebistego klubu jakim jest Hutnik....moze prezesi dogadaliby sie z Polonia aby w tabelach chociaz było Polonia/Hutnik

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » pt paź 12, 2012 8:14 pm

luke.krak pisze:Podsumowując to my nie bedziemy mieli zadnych druzyn ponizej rocznika juniorow młd. w tabeli o nazwie Hutnik bo Polonia jest Polonią...heh a chociaz sukcesy na turniejach i w ligach przypominały o istnieniu takiego zajebistego klubu jakim jest Hutnik....moze prezesi dogadaliby sie z Polonia aby w tabelach chociaz było Polonia/Hutnik


Dzieciaki z Polonii jak wejdą w wiek trampkarza to będą występować pod szyldem Hutnik Nowa Huta. Docelowo ma być jun. starszy, jun. młodszy, tramp. starszy, tramp. młodszy. Niższe roczniki będą występować jako Polonia Kraków.
Cała ta sytuacja niestety powoduje dziwny układ jaki Nam tu sprezentowano... Drużyny tramp. starszy i młodszy pod nazwą Hutnik będą musiały się tułać w swoich kategoriach wiekowych od najniższych lig. Dzieciaki do tej pory grające w błękitnych barwach od jun. młodszego już pod nazwą progres również trafią do najniższych lig... Patologia...
Obrazek