Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

derexnh
Posty: 356
Rejestracja: pt lis 28, 2008 11:38 am

Postautor: derexnh » wt maja 15, 2012 10:07 pm

snuff pisze:http://www.tvn24.pl/fakty.html tu do oglądnięcia. Autor materiału jest zakopiańczykiem i kibicem Wisły.


Obejrzalem te zjebane fakty i ani slowa o Hutniku nie widzialem ??!!

GlobeTrotters'02
Posty: 709
Rejestracja: czw sty 11, 2007 1:33 pm

Postautor: GlobeTrotters'02 » wt maja 15, 2012 10:07 pm

ktora minuta?

Awatar użytkownika
nhkuba
Posty: 90
Rejestracja: pn lut 20, 2012 3:37 pm

Postautor: nhkuba » wt maja 15, 2012 10:12 pm

ani przewinąć bo co chwilę jebane buforowanie... obejrzałem całe i ch.. :?

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » śr maja 16, 2012 10:21 am

Na tema Hutnika było kilka zdań. Podobno w jakiejś angielskiej gazecie napisali, że kibice Hutnika przed pierwszym treningiem wpadną na stadion obezwładnią ochronę gazem, a następnie zniszczą murawę przy pomocy konia i brony :lol:
Jedynym plusem tego materiału jest świadomość, żę kilka milionów widzów faktów wie o naszym istnieniu. :D
- Hutnik NOWA HUTA -

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr maja 16, 2012 10:57 am

derexnh pisze:
snuff pisze:http://www.tvn24.pl/fakty.html tu do oglądnięcia. Autor materiału jest zakopiańczykiem i kibicem Wisły.


Obejrzalem te zjebane fakty i ani slowa o Hutniku nie widzialem ??!!


Faktycznie nie ma nic na ten temat, musieli to wyciąć do wersji internetowej bo wczoraj oglądałem na żywo i 100% było.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » śr maja 16, 2012 1:42 pm

snuff pisze:http://www.tvn24.pl/fakty.html tu do oglądnięcia. Autor materiału jest zakopiańczykiem i kibicem Wisły.


Mam nadzieję że autor materiału otrzymał już naganę za podbijanie bzdur...
Obrazek

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » śr maja 16, 2012 6:07 pm

Nieciecza przegrywa 3 mecz z rzędu i chyba tym sposobem odpuszcza walkę o Ekstraklasę, więc gra tego zespołu na SS raczej odpada, więc zostajemy tylko My, to chyba dobra wiadomość dla negocjacji z miastem. Temat Garbarni chyba jest też nieaktualny, dla nich chyba lepiej grać na Wawelu niż w Hucie, zresztą do końca nie wiadomo jeszcze kto spadnie z II ligi, więc nie wykluczone że się jeszcze i na spadek załapią.
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS

Hutnik_Czyzyn
Posty: 77
Rejestracja: sob lip 02, 2011 2:12 pm

Postautor: Hutnik_Czyzyn » śr maja 16, 2012 6:32 pm

z II ligi nikt nie spada bo kszo sie wycofal
Hutnik CZYŻYNY !

Alex
Posty: 1045
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr maja 16, 2012 7:06 pm

No jak tak patrze na tabele 1 ligi, to "Sandały" nie mogą być jeszcze pewne utrzymania. Gdyby nie 2 ostatnie mecze u siebie, to Nowy Sącz mógłby mieć piłkę na 2-ligowym poziomie. :twisted:

ksh72
Posty: 2607
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 16, 2012 7:23 pm

jarkonh pisze:
snuff pisze:http://www.tvn24.pl/fakty.html tu do oglądnięcia. Autor materiału jest zakopiańczykiem i kibicem Wisły.


Mam nadzieję że autor materiału otrzymał już naganę za podbijanie bzdur...


:?: :?:
chyba awans
przeciez ta stacja ma wlasnie taka "misje"
nie liczy sie prawda - tylko to zeby ośmieszyć, zgnoić nielubiane grupy spoleczne, politykow.
od pewnego czasu padlo na kibicow
Wczoraj lecial u nich przed półłnoca program, w którym manipulujac faktami wmawiali ze kibice Jagiellonii to nazisci

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » śr maja 16, 2012 7:50 pm

markow pisze:Nieciecza przegrywa 3 mecz z rzędu i chyba tym sposobem odpuszcza walkę o Ekstraklasę, więc gra tego zespołu na SS raczej odpada, więc zostajemy tylko My, to chyba dobra wiadomość dla negocjacji z miastem. Temat Garbarni chyba jest też nieaktualny, dla nich chyba lepiej grać na Wawelu niż w Hucie, zresztą do końca nie wiadomo jeszcze kto spadnie z II ligi, więc nie wykluczone że się jeszcze i na spadek załapią.


z tego co wyczytałem w gazecie jakiś czas temu mieli grać w Mielcu na nowym stadionie Stali.
Wychodzi na to że jednak nie awansują (i dobrze) lecz problem stadionu zostaje. Od nowego sezonu w I lidze podnosi się wymogi co do stadionu. Okocimski też nie może grać u siebie.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

SIMON NH
Posty: 1649
Rejestracja: wt wrz 06, 2005 1:49 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: SIMON NH » śr maja 16, 2012 8:25 pm

Piast przegrywa więc nic nie wiadomo...
Kolejarz Stróże wygrywa 3:2 i ma....szansę na awans :shock:
Gdyby Kolejarz i Bruk awnasował to dwa "wielkie kluby" w Ekstraklasie... :roll:
Każdy człowiek jest głupcem przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, aby tylko przez pięć minut.
Elbert Hubbard

Alex
Posty: 1045
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » śr maja 16, 2012 9:46 pm

SIMON NH pisze:Piast przegrywa więc nic nie wiadomo...
Kolejarz Stróże wygrywa 3:2 i ma....szansę na awans :shock:
Gdyby Kolejarz i Bruk awnasował to dwa "wielkie kluby" w Ekstraklasie... :roll:


Nawet tak nie kracz. Ale szansa że zobaczymy oba kluby w następnym sezonie w Ekstraklasie jest znikoma. Gdyby jednak tak się stało, na pewno któraś z drużyn grałą by na SS. Kolejarz co prawda traci tylko 3 punkty do drugiego miejsca, ale nie chcę mi się wierzyć że będą grali cały czas na maxa. W najbliższej kolejce będzie ciekawie. Bo spotka się Ciecza właśnie ze Stróżami.

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » śr maja 16, 2012 10:25 pm

Zobaczycie jak Nieciecza nie awansuje, to ktoś nie dostanie w ekstraklasie licencji albo kogoś zdegradują. A kto na tym zyska??? Oczywiście judasze... Mają mocne plecy... Ani degradacji, ani kar za korupcję.
A szkoda, bo degradacja od 4 lat im się należy jak mało komu.
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1887
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw maja 17, 2012 10:51 pm

Przed chwilę zauważyłem, że na Ptaszyckiego zaczęli wymieniać stare płytki chodnikowe na kostkę brukową. Na wysokości przystanku KS.Hutnik od strony ogródków działkowych. Nie tak dawno łatali dziury w jezdni, może wśród wielu minusów chodziarz lepszy chodnik będzie plusem obecności anglików :?
Mówię to co myślę, robię to co mówię