Hutnik K. - Soła Oświęcim 4.09.2013, g. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Krzych1980
Posty: 229
Rejestracja: pn sie 16, 2010 7:17 pm

Postautor: Krzych1980 » czw wrz 05, 2013 2:03 pm

to była taka luźna dygresja.a jak Tony odejdzie to napastnik będzie potrzebny a wypożyczenie pewnie zawsze można skrócić bo chyba nie będziemy szukac nowego napadziora jak jednego mamy na zesłaniu [/quote]
Stano z tego co mi się wydaje wypożyczony jest chyba na cały sezon.[/quote]

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 05, 2013 2:05 pm

jak zwykle po przegranym meczu dyskusja na kilka stron
jak wygramy będzie cisza ...
(w Bodzentynie wygraliśmy bez Ton'ego, świetnie zagrał Cieśla, dobre wejście miał Zdziński, udanie zaprezentował się Cygnarowicz, zimną krew zachował Święty, rajdy robił Gamrot, spokój zaprowadził nowy młody bramkarz - ktoś o tym napisał?)

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw wrz 05, 2013 2:18 pm

Nie no dobra. Od teraz pisząc cokolwiek o meczach rozumiem jest obowiązek podsumowywania całej drużyny?

Piszesz że po przegranym meczu, a ja akurat jako przykład podałem wygrany mecz z KSZO...

Od teraz zamiast pisać o tym co rzuca się ewidentnie w oczy najpierw podsumuję specjalnie dla Ciebie wszystkich zawodników grających w danym meczu.

P.s. Nie pisząc o dobrej postawie bramkarza i innych graczy w polu nie miałem bynajmniej na myśli że chuja grali...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

tomabon
Posty: 865
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » czw wrz 05, 2013 2:28 pm

patryk pisze:Od teraz zamiast pisać o tym co rzuca się ewidentnie w oczy najpierw podsumuję specjalnie dla Ciebie


nie musisz dla mnie nic robić
mi się rzuca "ewidentnie w oczy" rajd Lamparta po którym Tony mógł (i powinien jako piłkarz przewyższający tą ligę o lata świetlne) napocząć wynik
Wam kilka rajdów Ton'ego po których wyleciał z piłką za końcową linię, albo miał wielkie pretensje do sędziego

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » czw wrz 05, 2013 2:44 pm

Nie wolelibyście po meczu iść razem na piwo i dokonać wspólnej analizy?
Z moich obserwacji wynika, że wszystkie spierające się w tym wątku osoby znają się osobiście :)
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

patryk
Posty: 702
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » czw wrz 05, 2013 3:04 pm

tomabon pisze:
patryk pisze:Od teraz zamiast pisać o tym co rzuca się ewidentnie w oczy najpierw podsumuję specjalnie dla Ciebie


nie musisz dla mnie nic robić
mi się rzuca "ewidentnie w oczy" rajd Lamparta po którym Tony mógł (i powinien jako piłkarz przewyższający tą ligę o lata świetlne) napocząć wynik
Wam kilka rajdów Ton'ego po których wyleciał z piłką za końcową linię, albo miał wielkie pretensje do sędziego


PAS

Bo za chwile porównania urosną do rangi galaktyki :)

metal: Widząc odmienny punkt widzenia (a ja akurat nie wiem z kim polemizuję) być może konieczna byłaby interwencja barmana :lol:
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

dzuhas
Posty: 2371
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » czw wrz 05, 2013 3:04 pm

ale wtedy to forum padlo by calkowicie :shock:
pzdr Osiek