Hutnik Nowa Huta - Limanovia Limanowa - 18.08.2012 godz. 17

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Hutnika
Posty: 1541
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » wt sie 21, 2012 8:31 am

stazyja69 pisze:Prowadzący spotkanie Hutnika Nowa Huta z Limanowią Szubryt Limanowa, Jakub Dobosz z Kielc, jedną błędną decyzją wypaczył wynik spotkania. Feralna dla arbitra z Kielc okazała się minuta 80. Wówczas bramkarz Hutnika Sebastian Kusak, co prawda faulował napastnika gości Konrada Cebulę... Jednak faul był co najmniej półmetra przed szesnastką gospodarzy. Sędzia Jakub Dobosz podyktował jedenastkę i ukarał bramkarza Hutnika żółtą kartką. Rzut karny pewnym strzałem w prawy róg bramki zdobył były zawodnik Hutnika - Wojciech Dziadzio.
http://kieleckapilka.pl/news.php?readmore=3327


ciekawy komentarz :)
skała dnia sierpień 19 2012 22:24:17
Trochę pomyślcie logicznie.Grają dwie drużyny, które bedą się liczyć w walce o awans.Przy stanie zero-zero w 80 minucie podyktowany jest karny.Czy gdyby karnego nie było zawodnicy będący obok zachowywali by się w taki spokojny sposób, bez najmniejszego protestu.Tak na zdrowy rozum.Tylko tyle.

swoja droga szkoda ze nasi nie protestowali , powinni tego czarnego gada rozszarpac tam
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt sie 21, 2012 10:39 am

Na meczu nie zauważyłem, że kolizja była przed polem karnym, natomiast miałem wątpliwości co faulu na bramkarzu. Widząc wcześniejsze dokonania naszego bramkarza myslałemjednak, ze piłka znowu mu z rąk wypadła :roll: Teraz, jak sobie oglądam powtórkę na MTV, to do ch*ja wafla się pytam: jak to jest, że bramkarz TRZYMA piłke w rękach, przeciwnik w niego wpada i sądzia nie gwiżdze faulu na bramkarzu???

A poza tym wszystkim, to Hutnik był w tym meczu odrobinę słabszy od Limanovii, ale remis był w zasięgu i się w zasadzie należał, bo karny od samego poczatku do końca był z dupy.

Dodatkow prośba do wszystkich malkontentów: dajmy chłopakom zagrać w tej lidze z 5-7 kolejek i dopiero tak radykalnie oceniajmy.

Pozdro!
ezswaz aN Hutnik

lucero
Posty: 1299
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » wt sie 21, 2012 1:16 pm

viki pisze:Na meczu nie zauważyłem, że kolizja była przed polem karnym, natomiast miałem wątpliwości co faulu na bramkarzu. Widząc wcześniejsze dokonania naszego bramkarza myslałemjednak, ze piłka znowu mu z rąk wypadła :roll: Teraz, jak sobie oglądam powtórkę na MTV, to do ch*ja wafla się pytam: jak to jest, że bramkarz TRZYMA piłke w rękach, przeciwnik w niego wpada i sądzia nie gwiżdze faulu na bramkarzu??

Pozdro!


O to wlasnie pytalem wyzej chociaz nie wiem czy on przebiegl obok czy sie wjebal w Kusaka

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » wt sie 21, 2012 1:55 pm

Gdyby przebiegł obok bramkarza i go nie zahaczył, to Kusak musiałby wyraźnie trzymaną w rękach piłkę samodzielnie wyrzucić przed siebie (piłka po zderzeniu dosyć szybko odchodziła od bramkarza). Trudno mi w to uwierzyć...
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » wt sie 21, 2012 2:05 pm

Jak dla mnie faul na bramkarzu. Koniec i bomba, a kto nie jest za Hutnikiem ten trąba.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr sie 22, 2012 9:36 pm


HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr sie 22, 2012 11:03 pm

Zdjęcie numer 13 - SUPER!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » śr sie 22, 2012 11:15 pm

Dzięki, przekaże ojcu :)

Awatar użytkownika
markow
Posty: 814
Rejestracja: sob sie 28, 2004 4:10 pm

Postautor: markow » czw sie 23, 2012 7:25 pm

To ja też się pochwalę zdjęciami:
Obrazek

Zapraszam
https://picasaweb.google.com/fikromajo/NowyHutnik2010LimanoviaLimanowa
-------------------------------------------------------
Forever Hutnik - Czyzyny HKS