Byli piłkarze z Suchych Stawów

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: HAMAS » śr paź 25, 2023 10:12 am

Ja mam wiedze że żadnego kontraktu z Hutnikiem nie podpisał.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: pawcio » śr paź 25, 2023 6:10 pm

HAMAS pisze:Ja mam wiedze że żadnego kontraktu z Hutnikiem nie podpisał.


Czyli to była jakaś zbiorowa halucynacja, że u nas grał, czy grał na lewo? :D

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: HAMAS » śr paź 25, 2023 7:20 pm

Po powrocie z Garbarni nic nie podpisywał.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: bn » śr paź 25, 2023 8:35 pm

Skoro klub miał opcję przedłużenia, to nie było potrzeby. Dostał informację, że klub korzysta z opcji na kolejny rok i tyle.

https://hutnikkrakow.com/mark-osei-assi ... a-1622-589

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: HAMAS » czw paź 26, 2023 11:15 am

Nikt nie przedłużał kontraktu i tyle.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: MISIEK72 » pt paź 27, 2023 5:53 pm

Murzyn właśnie strzelił gola dla Podbrezovej na 1-0 w meczu z Bańską. Liga słowacka to jest dno a potem przychodzą mecze pucharowe i dostajemy od nich w pizdę...

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: mr.Vitaminka » pt paź 27, 2023 8:02 pm

bn pisze:Skoro klub miał opcję przedłużenia, to nie było potrzeby. Dostał informację, że klub korzysta z opcji na kolejny rok i tyle.

https://hutnikkrakow.com/mark-osei-assi ... a-1622-589


i właśnie tego wątku mi zabrakło w Zagiętych. Też pamiętam, że była mowa o możliwości jednostronnego przedłużenia kontraktu więc dlaczego klub się na to nie zdecydował? gość przecież zaliczył kilkanaście punktów w klasyfikacji kanadyjskiej za poprzedni sezon. o co tu chodzi?
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: pawcio » sob paź 28, 2023 7:43 pm

mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Skoro klub miał opcję przedłużenia, to nie było potrzeby. Dostał informację, że klub korzysta z opcji na kolejny rok i tyle.

https://hutnikkrakow.com/mark-osei-assi ... a-1622-589


i właśnie tego wątku mi zabrakło w Zagiętych. Też pamiętam, że była mowa o możliwości jednostronnego przedłużenia kontraktu więc dlaczego klub się na to nie zdecydował? gość przecież zaliczył kilkanaście punktów w klasyfikacji kanadyjskiej za poprzedni sezon. o co tu chodzi?


Ja właśnie coś kojarzę, że w zagiętych ze 3 miesiące temu była mowa, o tym że przedłużyliśmy i już, a On coś się miga od tego. Nie wiem skąd taka wolta.

Niemniej Hamas, zwracam honor.

W ogóle dziwi mnie takie odpuszczanie. Z tego co słyszymy to na kasie nie śpimy, a tu trzeba było Markowi wręczyć przedłużenie, a jak chciał odejść to za (pewnie niewielka) kasę, albo przynajmniej za jakiś procent z następnego transferu…

Tak samo bylo przecież z Elorhanem - poszedł do Odry na pół roku, wrócił i Prezes wydaje mi się ze mówił w zagietych, ze zgodzili się na rozwiązanie kontraktu bo miał mieć gdzies testy (w Puszczy?) to nie chcieli mu robić problemów. Po czym kolejne pol roku grał sobie w Odrze, która przyoszczędziła na transferze. Przecież on miał jeszcze ze 3 lata kontraktu. Ja rozumiem, ze nie chcemy byc klubem który robi problemy piłkarzom itd. Mieć u nich dobra opinie, pewnie dzięki temu łatwiej kogoś sprowadzić, No ale bez przesady. Tej młodzieży która szkolimy, tez będziemy rozwiązywać kontrakty jak pojawi się zainteresowanie?

A poza tym, choć gardzę poprawnością polityczna, to Murzyn ma nazwisko, które w tym wątku padło z 50 razy.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: MISIEK72 » sob paź 28, 2023 10:32 pm

Co murzyn razi twoja lewicową wrażliwość? Jak już komunistyczna hołota ( która nienawidzi wszystkiego co polskie i latami mordowała i zwalczała Polaków) urelokuje tabuny kolorowych na socjalu i będziesz musiał kanałami pomykać po swoich rewirach to jeszcze zatęsknisz za wielkim WP.
Tak apropo to chyba jest forum piłkarskich kiboli .
No chyba, że czegoś nie wiem.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: pawcio » sob paź 28, 2023 10:48 pm

Nawet zacząłem odpisywać ale… nie wdam się w dyskusje z Tobą bo sprowadzisz ja do swojego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: MISIEK72 » sob paź 28, 2023 10:58 pm

pawcio pisze:Nawet zacząłem odpisywać ale… nie wdam się w dyskusje z Tobą bo sprowadzisz ja do swojego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem.


Do swojego poziomu czyli jakiego?
To nie ja się przyjebalem do kogoś o staropolskie określenie murzyn stosowane w języku polskim od XIV wieku.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: PITROL » sob paź 28, 2023 11:03 pm

Misiek mnie słowo murzyn też nie razi, ale jak CI ktoś powie, że można byłoby naszego byłego zawodnika nazwać po nazwisku to nie znaczy, że jest za tłumem nielegalnych nachodźców. Po prostu wrzućmy na luz i jutro niech nasza drużyna wygra. To ja stary faszysta (według nowo mody słownej) i kibol CI to piszę. Nie odbierajmy innych wpisów jako przytyków do siebie bo to nie oto chodzi, tak mi się przynajmniej zdaje i się nie sprzeczajcie OK.?
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: PITROL » sob paź 28, 2023 11:05 pm

Pawcio też niepotrzebnie odpisywać zaczynałeś..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Scorpio
Posty: 93
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 2:51 pm
Lokalizacja: stamtąd

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: Scorpio » sob paź 28, 2023 11:58 pm

jprdl... W Hutniku od prawie 30 lat pojawiają się czarnoskórzy gracze a Wy sie teraz złapaliście o takie pierdoły...

Swoją drogą jak grał Hafez to nie widziałem żadnego tekstu o "ciapatym"...

Panowie, trzymajmy poziom.

MISIEK72
Posty: 1584
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Re: Byli piłkarze z Suchych Stawów

Postautor: MISIEK72 » ndz paź 29, 2023 12:21 am

Ja bym tak Scorpio na twoim miejscu nie szarżował z tym czarnoskórym.....
Dla przypomnienia:
Murzyn – określenie osoby czarnoskórej.
A tak na poważnie to dziś nie ma czegoś takiego jak granice absurdu.
Gdzie czarnuch,asfalt, brudas, ciapak a gdzie murzyn....?
Kiedyś były takie próby nazywania niepełnosprawnych sprawnymi inaczej coś jak biali inaczej...... Można i tak.