co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 342
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » ndz kwie 07, 2019 8:58 pm

KSH74NH pisze:
sudione pisze:Taka cisza na forum, a tymczasem Stal Rzeszów przegrywa w Oświęcimiu z ostatnią Sołą! :shock: Szkoda tych straconych 6-ciu punktów, bo szykuje się nam szalony sezon. :lol:
. No niestety kurewsko chujowy wynik. Sola jak się utrzyma to mniej kesz do podziału. Awansować nie awansujemy w tym sezonie


Skąd już to wiesz...? Kaszpirowski ?

bn
Posty: 3036
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz maja 05, 2019 1:45 pm

W mediach można przeczytać że Wisła II i Cracovia II zostaną ponownie zgłoszone w tym roku, a MałPZN chce im przydzielić gratis miejsce w "IV lidze" gr. zachodniej.

Dobrze że już nie gramy w tamtej lidze.

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » pn maja 13, 2019 11:50 pm

bn pisze:W mediach można przeczytać że Wisła II i Cracovia II zostaną ponownie zgłoszone w tym roku, a MałPZN chce im przydzielić gratis miejsce w "IV lidze" gr. zachodniej.

Dobrze że już nie gramy w tamtej lidze.


Dla nas plus, że nie gramy w w 4 lidze, ale może zgłosili drużyny bo chcą powalczyć o kasę w Systemie ProJunior, który też funkcjonuje w 4 lidze jak wywalczą to drużynę utrzymują za free

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » ndz maja 19, 2019 2:55 pm

Siarkę Tarnobrzeg witamy w naszej grupie. GKS Bełchatów awansował do 1 ligi.

KSH74NH
Posty: 4410
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » śr cze 12, 2019 8:40 pm

Hawranka usunęli z jakiejś komisji, teraz było glosowanie 😊

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » czw cze 13, 2019 9:21 am

Ja tak se przejrzalem wszystkie cztery grupy trzeciej ligi i wydaje mi sie,iz ta grupa czwarta jest bodaj najmocniejsza z wszystkich grup,bo tak sa druzyny z pierwszoligowa przeszloscia i to nie tak jak w przypadku innych grup,gdzie co prawda graja druzyny znane z nazwy,ale sa to druzyny drugie tzw. rezerwy i mam tu na mysli Pogon,Zaglebie,Zabrze,Lech,Legia,Miedz.Mozna sie spierac,czy czwarta grupa trzeciej ligi,a wiec ta malopolsko,swietokrzysko,lubelsko,podkarpacka jest silniejsza,czy rownorzedna od tej grupy drugiej,czyli mazowiecko,podlasko,warminskiej :roll: dlatego zwyciezyc w trzeciej lidze,to zadanie arcy trudne i juz chyba latwiej by Hutnikowi bylo utrzymac sie w 2 lidze,jakby tam sie pojawil,niz zrobic awans z trzeciej ligi.Konkurencja byla duza w tym sezonie i awansowala Stal,a dojdzie Siarka,wiec nadal konkurentow do awansu bedzie duzo :roll:

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 691
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » czw cze 13, 2019 6:13 pm

https://sport.interia.pl/klub-cracovia/ ... Id,3020287
Aż dziw bierze, że na forum nikt nie rozpoczął wątku o początku budowy ośrodka treningowego Cracovii, a to dla naszej rywalki z Błoń niestety bardzo duży handicap. O ile Wisła jeszcze długo się nie podniesie tak mądra polityka Cracovii może przynieść ostrą rywalizację o młody narybek w naszym mieście. O ile dzisiaj taki Piast Gliwice wygrywa polską ekstraklasę, a Union Berlin jako prawdziwy klub kibiców awansuje do Bundesligi tak mam wielkie obawy, że to tylko takie rodzynki, a komercjalizacja na skalę przemysłową piłki nożnej przyniesie w latach 20-tych w Polsce dominację dużych ośrodków (np. Legia/Lech) i naszą całkowitą marginalizację. :cry: Obym się mylił. Jedyny pozytyw jaki widzę to miejsce budowy, czyli zachodnie wygony Krakowa co prawdopodobnie zniechęci ludzi z Huty do wpisywania dzieciaków do szkółki piłkarskiej Cracovii.
Zapraszam do gorącej dyskusji i polemiki.

bn
Posty: 3036
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » czw cze 13, 2019 9:18 pm

sudione pisze:Jedyny pozytyw jaki widzę to miejsce budowy, czyli zachodnie wygony Krakowa co prawdopodobnie zniechęci ludzi z Huty do wpisywania dzieciaków do szkółki piłkarskiej Cracovii.


Otóż to. Nasza lokalizacja znacznie lepsza. To chyba raczej konkurencja dla Wisły, która dominuje w tamtych rejonach. I chyba nawet było to zarzutem kibiców C wobec Filipiaka że ta baza powstaje tam a nie gdzieś na południu.

A o naszą szkółkę się nie martwię, bo jak widać praca u podstaw przynosi dobre efekty i to zaprocentuje w przyszłości, może niekoniecznie zaraz ekstraklasą ale wydaje mi się że awans o ligę wyżej w ciągu 5 lat (bo według mnie niekoniecznie będziemy na to gotowi już na 70. lecie) jest realny.

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » pt cze 14, 2019 8:30 am

Zbliza sie baraz o awans do trzeciej lii miedzy Unia Tarnow,a Jutrzenka.Zastanawia mnie dzie Jutrzenka miala by wynajmowac stadion w razie awansu,no bo ten w Giebultowie to nie spelnia raczej wymagan na trzecia lige :roll: faworytem pierwszy raz od momentu wprowadzenia barazy,jest druzyna ze wschodniej czwartej ligi.Ja przypomne poprzednio baraze zwyciezali druzyny z zachodniej grupy,czyli Trzebinia,Jaskowice i Hutnik.Wydaje mi sie,ze Unia Tarnow raczej bedzie lekkim faworytem dwumeczu,aczkolwiek pilkarzy nie posiada jakis znaczacych :roll:

MISIEK72
Posty: 1592
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt cze 14, 2019 12:26 pm

Czysto piłkarsko 50/50. Nie myślę że Unia jest faworytem.
Piłkarze chcą awansu i niektórzy co zaksiegowali awans Mościc mogą być w szoku. Poza tym mają Bombe na bramce😀

HAMAS
Posty: 1585
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » pt cze 14, 2019 5:21 pm

Giebułtów jak awansuje będzie grał w Zabierzowie.

MISIEK72
Posty: 1592
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » pt cze 14, 2019 11:36 pm

http://weszlo.com/2019/06/14/rakow-belc ... a-wrozyla/
Ciekawa sprawa. Kibice obu drużyn chyba za sobą zbytnio nie przepadają.....

gordi
Posty: 1266
Rejestracja: pt cze 09, 2017 2:43 pm

Postautor: gordi » wt cze 18, 2019 8:46 am

Mimo wszystko zdziwil bym sie jakby Unia Tarnow nie awansowala,a zrobila to Jutrzenka :shock: zreszta terminowo to Unia ma korzystniejsza sprawe,bo rewanz podobno ma byc w Tarnowie.Jesli nie w tym roku,to ja sie pytam kiedy druzyna ze wsch grupy 4ligi by miala wygrac baraz ze zwyciezca zach grupy :roll: Najblizej awansu z barazy byla Limanowa 2 lata temu,ale porazka w barazu z Jaskowicami po dogrywce,a dzis Jaskowice powrocily do 4 ligi.

MISIEK72
Posty: 1592
Rejestracja: pn paź 08, 2007 3:20 pm

Postautor: MISIEK72 » wt cze 18, 2019 2:02 pm

Gordi bo miejsce wiejskich drużyn jest max w 4 lidze. Nie bym miał coś przeciw wsi. Sam pomieszkuje pod Krakowem nomen omen rzut beretem od Jaśkowic 😀.
Projekt Morawskich chyba przerósł i wrócili tam gdzie ich miejsce.

bn
Posty: 3036
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt cze 18, 2019 3:49 pm

Warto jedynie zauwazyc że my gramy w czwartej lidze którą jedynie ze względów marketingowych ktoś nazwał "trzecią".

Mamy akurat to szczęście że w naszej grupie jest stosunkowo dużo znanych klubów, jednak jeśli spojrzeć na inne grupy to w nich standardem są raczej kluby typu Wolczanka Wólka Pelkinska.

Niemniej niech już wchodzi ta Unia.