co slychac u naszych rywali

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » ndz lis 12, 2023 3:15 am

mr.Vitaminka pisze:
bn pisze:Ekstraklasa: ŁKS-Piast.
Do przerwy 0:3 dla Piasta. Na koniec remis 3:3.


Amatorzy, nawet nie potrafili jeszcze tego wjebać...


do przerwy było 1:3
pierwszy gol padł w 52 minucie a drugi w 48 :lol:

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: PITROL » ndz lis 12, 2023 5:05 pm

Tak teraz spojrzałem na tabele i ten Piast ma bilans w piętnastu meczach 2-11-2. Za remisy z reguły dobrze płacą a oni się w tym wyspecjalizowali ..
Mówię to co myślę, robię to co mówię

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: bn » ndz lis 12, 2023 8:22 pm

Faktycznie nie byłem prezycyjny z.ta pierwszą połową.

Inny przykład z.ektraklasy sprzed trzech tygodni: Lech- Jagiellonia 3:0 w 51. minucie. Na koniec 3:3.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: pawcio » pt lis 17, 2023 11:13 pm

https://gol24.pl/motor-nie-bedzie-dluze ... 2-18082231

A ktoś narzeka że u nas bilety drogie - u nas po prostu wulgary są już wliczone w cenę. Ciekawe czy będą walić kary finansowe np. zawodnikom - przecież nieraz jakaś „kurwa” się w transmisji nagra. Jakaś stówkę do słoika mogliby za to wrzucać.

Swoją droga jak tu doczytałem to na Motor najdroższe bilety to… 55 zł. 55 ziko za druga ligę! Dla mnie kosmos.
Ostatnio zmieniony sob lis 18, 2023 8:44 am przez pawcio, łącznie zmieniany 1 raz.

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » sob lis 18, 2023 6:56 am

Jakbubas odklejony
I to pierdolenie o siatkówce
Akurat w sezonie, gdy w ekstraklasie jest najlepsza frekwencja od lat (bodaj 10 w Europie, podczas gdy sportowo trzecia dziesiątka) oczywiście najwyższa tam, gdzie ruch ultras jest najlepiej rozwinięty (Legia, Lech, Ruch, Pogoń, Widzew, dzięki dobrej piłce teraz tez Jaga , Śląsk gdzie też lubią popalić, a nie na Puszczy, Warcie, Piaście - a to kluby z takich samych aglomeracji jak ww gdzie jest spokój).
Pierwsza liga to już wgl totalny kontrast między klubami z zapleczem kibicowskim i bez niego


Tymczasem dobrze , że na boiskach wieje kulturą:
https://youtu.be/Lq_xKEds5V8?si=fG6TiS8IeSOSBtF3

Każdy program cplus typu na podsłuchu to jedno wielkie wypikanie, a to kilkuminutowy materiał wycięty z 90 minut

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: PITROL » sob lis 18, 2023 11:30 pm

To tak jak dawniej było to hasło modne „ na zachodzie już dawno sobie z tym poradzili” w sensie z ultrasami czy chuliganką a tu głównie chodzi o infrastrukturę, poziom sportowy i tradycje kibicowskie. Stety niestety jest też Internet ludzie jeżdżą zagranice a nawet gdyby nie jeździli to widać gdzie chodzą
Mówię to co myślę, robię to co mówię

stazyja69
Posty: 4491
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:28 pm
Lokalizacja: NH

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: stazyja69 » ndz lis 19, 2023 1:47 pm

Radunia - Kalisz póki co 1:4
Śnieg ?

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: sudione » pn lis 27, 2023 11:32 pm

WeszłoTV: POLSKIE KLUBY UTRZYMYWANE Z PUBLICZNYCH ŚRODKÓW - CZY WARTO TAK WYDAWAĆ PIENIĄDZE?
https://www.youtube.com/watch?v=1XBxcWsW4yo

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: dUfio » wt lis 28, 2023 9:21 am

ciekawy i ważny temat poruszony, choć towarzystwo do dyskusji w większości takie sobie(Wąs i Mazurek są nie do strawienia dla mnie)

ja mam do tego ambiwalentny stosunek. Z jednej strony wiadomo, że są w miastach ważniejsze sprawy niż zawodowy sport typu chodniki i żłobki, z drugiej, jak ktoś tam zauważył, publiczna kasa była jest i będzie przepier...alana nie na takie bzdury jak football, więc jeśli już - to miejmy igrzyska

najlepiej to robic oczywiście posrednio - inwestując w obiekty i młodzież. Co innego wywalic kase bezposrednio na pensję zawodnika, a co innego zbudować boisko, ktorym potem dany klub musi zarządzać, zadbać, trochę korzystac, a trochę wynająć, zeby je potem utrzymac

o akcji Sandecji z budzetu obywatelskiego nie slyszalem, zrobili to, zorganizowali się i wygrali - to plus dla nich
https://miastons.pl/nowy-sacz/budzet-ob ... y-zlotych/

oczywiscie gamonie nazwaly to "patologią", a niech sie odpier..olą - na tym polega budzet obywatelski, ze ludzie moga sobie zglosic projekt i zaglosowac na to co chcą

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: bn » wt lis 28, 2023 12:43 pm

W Krakowie moim zdaniem jest zdrowy model że miasto inwestuje w infrastrukturę i młodzież. Przelewanie kasy prywatnym spółkom klubom to moim zdaniem absurd a kluby miejskie głównie marnotrawią te środki. Kończy się to przepłaconymi umowami dla piłkarzy którzy nie grają przez to wcale lepiej oraz pensjami dla działaczy. Dobrze że my mamy zdrowy klub. Brakuje nam stadionu głównie i będzie ok.

A jeśli chodzi o Sandecję to wszystko wskazuje na to rewanż będzie na Garbarni, bo budowa stadionu w Nowym Sączu przerwana na dłużej. Choć być może klub mógłby się dogadać żeby to były Suche Stawy?

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: PITROL » wt lis 28, 2023 5:04 pm

dUfio pisze:ciekawy i ważny temat poruszony, choć towarzystwo do dyskusji w większości takie sobie(Wąs i Mazurek są nie do strawienia dla mnie)

ja mam do tego ambiwalentny stosunek. Z jednej strony wiadomo, że są w miastach ważniejsze sprawy niż zawodowy sport typu chodniki i żłobki, z drugiej, jak ktoś tam zauważył, publiczna kasa była jest i będzie przepier...alana nie na takie bzdury jak football, więc jeśli już - to miejmy igrzyska

najlepiej to robic oczywiście posrednio - inwestując w obiekty i młodzież. Co innego wywalic kase bezposrednio na pensję zawodnika, a co innego zbudować boisko, ktorym potem dany klub musi zarządzać, zadbać, trochę korzystac, a trochę wynająć, zeby je potem utrzymac

o akcji Sandecji z budzetu obywatelskiego nie slyszalem, zrobili to, zorganizowali się i wygrali - to plus dla nich
https://miastons.pl/nowy-sacz/budzet-ob ... y-zlotych/

oczywiscie gamonie nazwaly to "patologią", a niech sie odpier..olą - na tym polega budzet obywatelski, ze ludzie moga sobie zglosic projekt i zaglosowac na to co chcą

Oczywiście masz rację. Dotowanie wejściówek dla lumpów po złociszu też bym uważał za marnotrawstwo, bo na co nam tacy kibice. Te przykładowe dwadzieścia złotych raz na dwa tygodnie to każdy powinien znaleźć w końcu to rozrywka. Z drugiej strony pakowanie publicznej kasy w boiska czy szkolenie młodzieży jestem za. Tym bardziej że wygrywało wiele bardziej głupich projektów z których pies z kulawą nogą nawet nie korzysta.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: luke.krak » pt gru 01, 2023 10:35 pm


Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: sudione » czw gru 14, 2023 10:43 pm

Pojawiam się i znikam (część kolejna) :lol:
https://www.mzpnkrakow.pl/rezerwy-craco ... -iv-lidze/

mr.Vitaminka
Posty: 1899
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: mr.Vitaminka » pt gru 15, 2023 2:03 pm

https://weszlo.com/2023/12/15/sandecja- ... rYLGvkl-NI

Sandecja prawdopodobnie dogra rundę wiosenną na Barciczance. Muszą jednak dostosować stadionik do wymogów (dobudowa trybuny na 400 chłopa).
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: co slychac u naszych rywali

Postautor: bn » pt gru 15, 2023 5:45 pm

A myślałem że już będzie mecz na Garbarni. Swoją drogą Garabrnia nieźle ich skasowała że 35 tys za mecz. Z tego co kojarzę to my płaciliśmy piątkę.