KOMENTARZE, złote rady, genialne pomysły.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » pn sie 05, 2013 4:06 pm

Fan Hutnika pisze:bardzo dobry teoretycznie pomysl
z tym ze najlepszym miejscem bylby raczej plac centralny


PC i obowiązkowo Carrefour Czyzyny, który jest oblężany przez okoliczne wsie typu Igołomia, Pobiednik, Proszowice itd nie mówiąc już o ludziach ze starej Huty!
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » pn sie 05, 2013 9:09 pm

Hostessy tak, ale jako dodatek. Jako punkt główny kilku naszych piłkarzy- jakaś gierka w dziada, coś poodbijają głowami czy nogami w powietrzu. Takie eventy mogłyby się odbywać też np nad zalewem, w weekend jest tam sporo ludzi.
Wiem, że na samym początku Nowego Hutnika była taka sesja na Placu Centralnym, ale wtedy padał deszcz z tego co pamiętam, w każdym razie nie było to jakieś wielkie świeto dzielnicy. Początki często są trudne, może warto to kontynuować ?

Awatar użytkownika
DawidNh
Posty: 290
Rejestracja: pn lis 10, 2008 7:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: DawidNh » pn sie 05, 2013 10:04 pm

Rafał_Hutnik pisze:Hostessy tak, ale jako dodatek. Jako punkt główny kilku naszych piłkarzy- jakaś gierka w dziada, coś poodbijają głowami czy nogami w powietrzu. Takie eventy mogłyby się odbywać też np nad zalewem, w weekend jest tam sporo ludzi.
Wiem, że na samym początku Nowego Hutnika była taka sesja na Placu Centralnym, ale wtedy padał deszcz z tego co pamiętam, w każdym razie nie było to jakieś wielkie świeto dzielnicy. Początki często są trudne, może warto to kontynuować ?

Nie no nie róbmy cyrku... Piłkarze mają co robić i niech sie zajma grą i treningami a nie paradowaniem nad zalewem.Systematyczna ulotka trafiała by ciągle do tych samych ludzi i wkoncu się pojawią na meczu.
Wydaje mi się , że powinniśmy uderzyć w PC w godz wyjścia i powrotu z pracy ludzie w tramwaju zawsze obczaja co w łape dostalli i w drodze do pracy przeczytają, to samo z Carrefourem piątek popoludniu i sobota poludnie . Dodatkowo myślę , że na takiej ulotce powinno znajdować się jakieś mocne hasło które uderzy w serce typu np "Przyjdz na MECZ i Wspieraj sport w swoim domu w swojej dzielnicy " czy coś...
...:Całe Życie Krew W Błękicie:...

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 06, 2013 1:17 pm

Rafał_Hutnik pisze:Wiem, że na samym początku Nowego Hutnika była taka sesja na Placu Centralnym, ale wtedy padał deszcz z tego co pamiętam, w każdym razie nie było to jakieś wielkie świeto dzielnicy. Początki często są trudne, może warto to kontynuować ?


możeby powtórzyc taka sesje wlasnie z pilkarzami - prezentacja druzyny polaczona z prezentacja nowych strojow np w sobotę 31 sierpnia dzien przed meczem z KSZO (lub przed pierwszym meczem). Ostatnie godziny wakacji, dzielnica juz bedzie pwooli tetnic zyciem, pogody nie zagwarantuje ale moze nie bedzie gorzje niz fecie.
troche szumu sie narobi, zareklamuje mecz, ktory bedzie nazajutrz i ogolnie caly sezon

Rafał_Hutnik
Posty: 340
Rejestracja: wt sie 31, 2004 11:18 am

Postautor: Rafał_Hutnik » wt sie 06, 2013 3:50 pm

DawidNh pisze:
Rafał_Hutnik pisze:Hostessy tak, ale jako dodatek. Jako punkt główny kilku naszych piłkarzy- jakaś gierka w dziada, coś poodbijają głowami czy nogami w powietrzu. Takie eventy mogłyby się odbywać też np nad zalewem, w weekend jest tam sporo ludzi.
Wiem, że na samym początku Nowego Hutnika była taka sesja na Placu Centralnym, ale wtedy padał deszcz z tego co pamiętam, w każdym razie nie było to jakieś wielkie świeto dzielnicy. Początki często są trudne, może warto to kontynuować ?

Nie no nie róbmy cyrku... Piłkarze mają co robić i niech sie zajma grą i treningami a nie paradowaniem nad zalewem.Systematyczna ulotka trafiała by ciągle do tych samych ludzi i wkoncu się pojawią na meczu.
Wydaje mi się , że powinniśmy uderzyć w PC w godz wyjścia i powrotu z pracy ludzie w tramwaju zawsze obczaja co w łape dostalli i w drodze do pracy przeczytają, to samo z Carrefourem piątek popoludniu i sobota poludnie . Dodatkowo myślę , że na takiej ulotce powinno znajdować się jakieś mocne hasło które uderzy w serce typu np "Przyjdz na MECZ i Wspieraj sport w swoim domu w swojej dzielnicy " czy coś...


Ulotki to jest moim zdaniem najgorsza forma reklamy, wystarczy zobaczyć jak wyglądają śmietniki na rondzie mogilskim (albo innym miejscu, gdzie rozdają taką makulaturę). Skoro Legia tak paradowała na mieście przed meczem w LM, to naszym Chłopcom Hutnikom też nie zaszkodzi w przygotowaniach do ligi.

http://legia.com/news,36720-nowa_koszul ... szawe.html

dUfio
Posty: 9123
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt sie 06, 2013 6:06 pm

DawidNh pisze:Nie no nie róbmy cyrku... Piłkarze mają co robić i niech sie zajma grą i treningami a nie paradowaniem nad zalewem.


archaiczne i kiepskie moim zdaniem podejscie

rola pilkarzy w dziesiejszych czasach juz dawno wybiega poza kopanie sie po czole, nawet w tak kiepskiej marketingowo lidze jak nasza

zadanie pilkarzy to take udzial w akcjach typu sesja MMA, wsszelkie zapowiedzi filmiki itd i wlanie z takiej akcji promocyjnej rownierz

raczej im to przygotowan zaklocic nie powinno, przeciwnie

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » wt sie 06, 2013 9:01 pm

[quote="dUfio

rola pilkarzy w dziesiejszych czasach juz dawno wybiega poza kopanie sie po czole, [/quote]

Sory, ale nie wytrzymałem tego zdania :lol: :lol:
Co do tematu, to się zgadzam. Sesja z MMA była kotem, poszła za tym stronka i wyglądało to bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 549
Rejestracja: pn sie 23, 2004 4:00 pm
Lokalizacja: www.Hutnik.krakow.pl

Postautor: admin » pn sie 19, 2013 3:30 pm

gibonhks pisze:http://www.e-biurowce.pl/pl/news/1943/brembo-poland-zainwestuje-w-okolicach-krakowa-120-mln-zl SPRZYDAŁO BY SIE ZAKRECIĆ BY MOGLI SIE ZAREKLAMOWAC W HUCIE Z KORZYSCIĄ dla nas.

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » ndz sie 25, 2013 10:12 am

Jestem pod wrażeniem że nowy prezes Hutnika, osobiście wykonuje telefony do członków stowarzyszenia z krótką informacją, na temat obecnej sytuacji.

Cieszy na pewno to że jest szansa na porozumienie z Siemachą, co na pewno ułatwi nam działalność w tych trudnych czasach.

dzuhas
Posty: 2369
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Postautor: dzuhas » ndz sie 25, 2013 10:34 am

ano. fajny pomysl
pzdr Osiek

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1883
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » pn sie 26, 2013 12:45 am

BINGONH pisze:Jestem pod wrażeniem że nowy prezes Hutnika, osobiście wykonuje telefony do członków stowarzyszenia z krótką informacją, na temat obecnej sytuacji.

Nie studiowałem psychologii, ale m i się zdaje, że chłopu zajebiścię zależy i ma jakiś plan. Trzeba panowie chodzić na mecze a może być już Tylko lepiej!
Mówię to co myślę, robię to co mówię

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pn sie 26, 2013 1:00 am

Telefon to rzeczywiście była miła i zaskakująca sprawa.
Nie wiem na ile info z telefonu można upubliczniać, dlatego trudno cokolwiek wyrokować i podejmować dyskusję na te tematy. Ciekaw jestem np. jak będzie wyglądać - pod względem kibicowskim - mecz z Siemachą... Nie uprzedzajmy jednak faktów.
Człowiek mówi ładnie i serce rośnie, niemożliwe do tej pory staje się realne. Ciekawe. Niemniej martwi mnie w tym wszystkim nieco (albo nawet bardzo), że mało kto kojarzy tego faceta...
ezswaz aN Hutnik

Awatar użytkownika
NOWY_HUTNIK_2010
Site Admin
Posty: 321
Rejestracja: pn lut 15, 2010 11:37 am
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: NOWY_HUTNIK_2010 » śr sie 28, 2013 9:58 pm

Cieszy nas pozytywny odbiór wykonanych telefonow. W imieniu zarządu mamy jeszcze prośbę do wszystkich członków, którzy telefonu od prezesa nie otrzymali. Prosimy o aktualizację danych i podanie aktualnych numerów telefonu. Swoje numery telefonu wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać mailowo: info@hutnik-krakow.pl lub poprzez prywatną wiadomość na oficjalnym koncie Hutnika na Facebooku.
PW w tym profilu zostało wyłączone. Pytania należy zadawać we właściwym wątku.

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pt sie 30, 2013 11:49 pm

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jak obecnie ma się relacja z Siemachą?


Dalej "trele morele", czy już nie, skoro podobno udało się coś tam wynegocjować?

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » pt wrz 06, 2013 11:33 am

Czy można podać loginy wszystkich członków Zarządu? bo ja osobiście to na ten moment kojarzę chyba 6 loginów
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"