mile widziani - transfery, obserwacje, dywagacje

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

pepe.nh
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 14, 2005 4:45 pm

Postautor: pepe.nh » ndz wrz 05, 2010 8:28 pm

Mysle ze trzeba szukac trenera. Nie wiem jak wyglada umowa miedzy Nim a Hutnikiem ale Przytuła chcial nas opuscic. Nie wiem czy wladze klubu o tym wiedzialy czy nie, czy ma taka umowe ze w razie lepszej propozycji.... Skoro rozglada sie za innym klubem to albo cos mu nie lezy albo klub z niego rezygnuje. Co do Darka Romuzgi to jest II trenerem w Sandecji i chyba na chwile obecna nie zmienial by nic.

GallAnonim
Posty: 455
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 3:03 pm

Postautor: GallAnonim » ndz wrz 05, 2010 8:40 pm

co to znaczy ze chciał nas opuścić ? skąd masz takie info ? gdzie chciał uciec ?

Marcin
Posty: 189
Rejestracja: sob sie 28, 2004 9:24 am

Postautor: Marcin » ndz wrz 05, 2010 8:43 pm

Osobiście na lawce trenerskiej najbardziej pasuje mi Andrzej Sermak ale nim wiem co teraz robi. Mam pytanie czy Konrda Golos dalej trenuje z chłopakami, ostatnio wisla zrobila mu pozegnanie na zakonczenie kariery, moze grac u nas lub chociaz pomagac trenerowi ? byly prowadzone jakies rozmowy czy ma za duze wymagania?

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » ndz wrz 05, 2010 9:26 pm

pepe.nh pisze:Mysle ze trzeba szukac trenera. Nie wiem jak wyglada umowa miedzy Nim a Hutnikiem ale Przytuła chcial nas opuscic. Nie wiem czy wladze klubu o tym wiedzialy czy nie, czy ma taka umowe ze w razie lepszej propozycji.... Skoro rozglada sie za innym klubem to albo cos mu nie lezy albo klub z niego rezygnuje. Co do Darka Romuzgi to jest II trenerem w Sandecji i chyba na chwile obecna nie zmienial by nic.


I po co siejesz ferment?coś tam wiesz, ale sam przyznajesz że niewiele mimo to piszesz nieprawdę na temat Przytuły.A myślałem,że plotki to domena kobiet.
Więc Cię oświecę i powiem,że owszem Przytuła był sondowany przez Katowice a konkretnie Stawowego,ale odmówił!I tyle w temacie na dzień dzisiejszy.
Fanatycznie przywiązany>HKS

pepe.nh
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 14, 2005 4:45 pm

Postautor: pepe.nh » ndz wrz 05, 2010 9:42 pm

Stal Nowa Huta pisze:
pepe.nh pisze:Mysle ze trzeba szukac trenera. Nie wiem jak wyglada umowa miedzy Nim a Hutnikiem ale Przytuła chcial nas opuscic. Nie wiem czy wladze klubu o tym wiedzialy czy nie, czy ma taka umowe ze w razie lepszej propozycji.... Skoro rozglada sie za innym klubem to albo cos mu nie lezy albo klub z niego rezygnuje. Co do Darka Romuzgi to jest II trenerem w Sandecji i chyba na chwile obecna nie zmienial by nic.


I po co siejesz ferment?coś tam wiesz, ale sam przyznajesz że niewiele mimo to piszesz nieprawdę na temat Przytuły.A myślałem,że plotki to domena kobiet.
Więc Cię oświecę i powiem,że owszem Przytuła był sondowany przez Katowice a konkretnie Stawowego,ale odmówił!I tyle w temacie na dzień dzisiejszy.


Gdzie przyznaje ze wiem ale niewiele???( A myslalem ze tylko kobiety nie potrafia czytac ze zrozumieniem). Sam sie oswiec bo to Stawowy nie chcial Przytuly ktory sie narzucal na II trenera. Chlopak chce wyplynac na szerokie wody i nie ma mu sie co dziwic ale niech bedzie szczery. Liczy na cos wiecej ? Oki ale niech stawia sprawe jasno. Nara.

Stal Nowa Huta
Posty: 158
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 9:16 pm

Postautor: Stal Nowa Huta » ndz wrz 05, 2010 9:59 pm

pepe.nh pisze:
Stal Nowa Huta pisze:
pepe.nh pisze:Mysle ze trzeba szukac trenera. Nie wiem jak wyglada umowa miedzy Nim a Hutnikiem ale Przytuła chcial nas opuscic. Nie wiem czy wladze klubu o tym wiedzialy czy nie, czy ma taka umowe ze w razie lepszej propozycji.... Skoro rozglada sie za innym klubem to albo cos mu nie lezy albo klub z niego rezygnuje. Co do Darka Romuzgi to jest II trenerem w Sandecji i chyba na chwile obecna nie zmienial by nic.


I po co siejesz ferment?coś tam wiesz, ale sam przyznajesz że niewiele mimo to piszesz nieprawdę na temat Przytuły.A myślałem,że plotki to domena kobiet.
Więc Cię oświecę i powiem,że owszem Przytuła był sondowany przez Katowice a konkretnie Stawowego,ale odmówił!I tyle w temacie na dzień dzisiejszy.


Gdzie przyznaje ze wiem ale niewiele???( A myslalem ze tylko kobiety nie potrafia czytac ze zrozumieniem). Sam sie oswiec bo to Stawowy nie chcial Przytuly ktory sie narzucal na II trenera. Chlopak chce wyplynac na szerokie wody i nie ma mu sie co dziwic ale niech bedzie szczery. Liczy na cos wiecej ? Oki ale niech stawia sprawe jasno. Nara.


Nie obrażaj kobiet, nie wiem jak Twoje,ale kobiety mojego życia potrafią czytać ze zrozumieniem :wink:
W swoim poście w pięciu zdaniach dwukrotnie piszesz nie wiem.Wnioskuję więc,że niewiele wiesz.
Przyznaję Ci rację,że sprawy trzeba stawiać jasno i uważam,że przydałby się jasny komunikat w tej sprawie ze strony zarządu by przeciąć te chore dywagacje.Pzdr
Fanatycznie przywiązany>HKS

pepe.nh
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 14, 2005 4:45 pm

Postautor: pepe.nh » ndz wrz 05, 2010 10:14 pm

Bo nie wiem jaka jest umowa i nie wiem czy klub o tym wiedzial.I to jest najmniej wazne Wiem ze chcial sie wkrecic do GKS-u. I to jest glowna informacja mojego postu A ty wiesz jaka ma umowe? Jezeli twoje kobiety czytaja z zrozumieniem(chwalisz sie czy co) to ty tego nie potrafisz. Ale przyznam ci racje ze trzeba to wyjasnic. Pzdr

Awatar użytkownika
BOBASBK
Posty: 923
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:26 pm

Postautor: BOBASBK » pn wrz 06, 2010 10:07 am

Wzmocnienia są konieczne bo wygląda to bardzo źle , najlepsza opcja powrót trenera i zawodników ze Szreniawy.
Hutnik Kraków

Awatar użytkownika
metal
Site Admin
Posty: 3362
Rejestracja: pn sie 23, 2004 5:01 pm
Lokalizacja: http://www.Hutnik.krakow.pl
Kontakt:

Postautor: metal » pn wrz 06, 2010 10:33 am

Panowie, nie gorączkujcie się sprawą rozmów Krzyśka Przytuły z GKS. Wszystko od początku do końca było załatwione fair, więc proszę nie siać plotek i nie snuć domysłów.
ObrazekStaram się pisać poprawnie po polsku!

HAMAS
Posty: 1585
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » wt wrz 07, 2010 2:37 pm

Z tymi powrotami ze Szreniawy do lepiej to dwa razy przemyśleć (chodzi o trenera) część piłkarzy owszem.

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 07, 2010 2:43 pm

Macie pieniądze na uposażenia dla piłkarzy ze Szreniawy?
Obrazek

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt wrz 07, 2010 3:07 pm

BuA SPW pisze:Macie pieniądze na uposażenia dla piłkarzy ze Szreniawy?


Ale że co :?:
Mam im osobiście wszystkim wypłaty zagwarantować :?:
Przecież nie wiem jaką kasą stowarzyszenie operuje, nie mam też bladego pojęcia na kogo Nas stać...
Troszkę bardziej na luzie do tego tematu bo i tak wiadomo że ze Szreniawy na dzień dzisiejszy nikt nie przyjdzie i o jakie kolwiek wzmocnienia w tej rundzie będzie ciężko...
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 07, 2010 3:40 pm

jarkonh pisze:
BuA SPW pisze:Macie pieniądze na uposażenia dla piłkarzy ze Szreniawy?


Ale że co :?:
Mam im osobiście wszystkim wypłaty zagwarantować :?:
Przecież nie wiem jaką kasą stowarzyszenie operuje, nie mam też bladego pojęcia na kogo Nas stać...
Troszkę bardziej na luzie do tego tematu bo i tak wiadomo że ze Szreniawy na dzień dzisiejszy nikt nie przyjdzie i o jakie kolwiek wzmocnienia w tej rundzie będzie ciężko...
A gdzie w moim poście jest nerwowość czy jakieś ataki na kogoś? Stąpajcie twardo po ziemi. Stowarzyszenia nie stać na razie na to, żeby zagwarantować kilkunastu piłkarzom wysokich pensji.
Obrazek

Awatar użytkownika
jarkonh
Posty: 1055
Rejestracja: czw maja 01, 2008 4:45 pm
Lokalizacja: Obecnie Stoki, wcześniej BW

Postautor: jarkonh » wt wrz 07, 2010 4:10 pm

BuA SPW pisze:A gdzie w moim poście jest nerwowość czy jakieś ataki na kogoś?


Nie nerwowość ale atak w Nasze tego typu pomysły jak najbardziej.

Stąpajcie twardo po ziemi. Stowarzyszenia nie stać na razie na to, żeby zagwarantować kilkunastu piłkarzom wysokich pensji.


Jak mamy stąpać twardo po ziemi skoro nie wiemy jaki mamy grunt pod nogami.
Tym bardziej na pewno większość z Nas nie ma pojęcia jakie byli Nasi piłkarze Szreniawy mają wymagania.
Większość za pewne jeszcze żyje tym co było rok temu na jesieni na lini piłkarze - kibice...
Stąd zapewne tego typu sugestie jeszcze nie raz się tu będą pojawiać...
Obrazek

BuA SPW
Posty: 1546
Rejestracja: pt sie 27, 2004 4:21 pm

Postautor: BuA SPW » wt wrz 07, 2010 4:12 pm

jarkonh pisze:
BuA SPW pisze:A gdzie w moim poście jest nerwowość czy jakieś ataki na kogoś?


Nie nerwowość ale atak w Nasze tego typu pomysły jak najbardziej.

Stąpajcie twardo po ziemi. Stowarzyszenia nie stać na razie na to, żeby zagwarantować kilkunastu piłkarzom wysokich pensji.


Jak mamy stąpać twardo po ziemi skoro nie wiemy jaki mamy grunt pod nogami.
Tym bardziej na pewno większość z Nas nie ma pojęcia jakie byli Nasi piłkarze Szreniawy mają wymagania.
Większość za pewne jeszcze żyje tym co było rok temu na jesieni na lini piłkarze - kibice...
Stąd zapewne tego typu sugestie jeszcze nie raz się tu będą pojawiać...
W takim razie jesteś bardzo wrażliwy Jarko jak odebrałeś to jako atak.
Z mojej strony koniec tematu.
Pozdrawiam
Obrazek