Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz paź 22, 2017 8:54 pm

Tamten projekt faktycznie był idealny, i chyba niewiele brakło do jego realizacji. Z tego co pamiętam miał kosztować 10 mln zł. A jakiś czas później Majchrowski wydało 6 mln zł na "modernizację" dla WC.

Moim zdaniem dach powinien być jednak nad wszystkimi trybunami. Zresztą oświetlenie i tak już musi być na dachu biorąc pod uwagę stanowisko konserwatora i Cystersów.

fan
Posty: 970
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:25 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Postautor: fan » ndz paź 22, 2017 9:13 pm

Też mi się ten stary projekt podoba i nie ma tych pierdolonych słupów, które zasłaniają widok...

ksh72
Posty: 2579
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz paź 22, 2017 9:30 pm

bn pisze:Tamten projekt faktycznie był idealny, i chyba niewiele brakło do jego realizacji. Z tego co pamiętam miał kosztować 10 mln zł.


z tego artykułu wynika że 100 mln.

Jeden z powodów chyba odpada:
"Przecież na ten planowany stadion, nie ma nawet porządnego dojazdu."

MAX
Posty: 905
Rejestracja: śr lut 09, 2005 12:04 pm
Lokalizacja: spoza Nowej Huty

Postautor: MAX » ndz paź 22, 2017 9:31 pm

Tak z ciekawosci to wie ktos jaka jest wartosc stadionu? za ile moglby go kupic np tajemniczy inwestor :)

Awatar użytkownika
sudione
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 21, 2005 4:59 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: sudione » pn paź 23, 2017 9:53 am

Nowy stadion na miarę Hutnika na 70-cio (pięcio) lecie? ;) ->>> http://stadiony.net/aktualnosci/2017/10 ... prowizorka

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz lis 05, 2017 9:07 pm

Coś więcej na temat masztów o których pisze Prezes?
https://twitter.com/TrebaczArtur/status ... 9977939970

dUfio
Posty: 9097
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Postautor: dUfio » wt lis 07, 2017 8:04 pm

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnosci/ ... 22923.html


Jest pomysl przyciecia i postawienia na nowo.

KSH74NH
Posty: 4369
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:09 pm
Lokalizacja: swiatniki gorne

Postautor: KSH74NH » wt lis 07, 2017 8:47 pm

ja pier..... oby oby sie to udalo
byloby przezajebiscie
plis jak ktos bedzie mial wiecej info niech pisze
ja ,jak tylko wygram to finansuje ten stadion

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4442 ... rects=true

flagus
Posty: 1527
Rejestracja: pt maja 25, 2007 9:54 pm
Lokalizacja: Dzielnica XVI

Postautor: flagus » wt lis 07, 2017 9:32 pm

To może jakieś pismo do tego konserwatora ze chcemy tych świateł.... (z wymienieniem wszystkich korzyści).
Nie wiadomo czy to nasze maile pomogły ( na pewno nie zaszkodziły) w anulowaniu zamknięcia stadionu na mecz z Sosnowianka.
Tylko tym razem trochę inaczej.
Bez wysyłania maili, zapychania skrzynki. Zwykła lista z miejscem na imię i nazwisko....PESEL??? na której znalazłaby się prosba o ponowne zamontowanie masztów oświetleniowych.
Lista od jutra/czwartku mogłaby być w sklepiku a na meczu reszta podpisów.

Wiadomo że prezes zabiega o to w imieniu Nas wszystkich, ale jeśli ma pomóc..... to gra warta świeczki.
http://www.pajacyk.pl
http://www.pustamiska.pl
Jedno kliknięcie dziennie --- to chyba niewiele.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » wt lis 07, 2017 9:44 pm

Jestem pod wrażeniem działań Zarządu. Tak właśnie się zastanawiałem, czy nie można ich skrócić, w końcu w wielu miejscach, np. na dachach trybun są niżej. Światła (mimo że moim zdaniem słupy powinny być za trybunami a nie przed) były jedną z niewielu zalet odziedziczonych po grze WC tutaj. Te wszystkie mecze miały swój klimat.

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Postautor: HAMAS » śr lis 08, 2017 7:59 am

Ja pierdziele do czego to doszło ,żeby klechy decydowały co można budować w mieście .Gdzie my żyjemy ,paru nawiedzonych braciszków rządzi miastem.
To za komuny to była sielanka.

HKSStrusia
Posty: 199
Rejestracja: pt sie 19, 2005 7:24 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: HKSStrusia » śr lis 08, 2017 8:17 am

HAMAS pisze:Ja pierdziele do czego to doszło ,żeby klechy decydowały co można budować w mieście .Gdzie my żyjemy ,paru nawiedzonych braciszków rządzi miastem.
To za komuny to była sielanka.


Oczywiście jestem za tym, żeby oświetlenie wróciło na Suche Stawy, ale nie podoba mi się, że źle wyrażasz się o Cystersach gwarantuje Ci oni nie rządzą miastem, a sielankowanie komunie to już coś dziwnego.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » śr lis 08, 2017 8:57 am

HKSStrusia pisze:
HAMAS pisze:Ja pierdziele do czego to doszło ,żeby klechy decydowały co można budować w mieście .Gdzie my żyjemy ,paru nawiedzonych braciszków rządzi miastem.
To za komuny to była sielanka.


Oczywiście jestem za tym, żeby oświetlenie wróciło na Suche Stawy, ale nie podoba mi się, że źle wyrażasz się o Cystersach gwarantuje Ci oni nie rządzą miastem, a sielankowanie komunie to już coś dziwnego.

No niektórzy to mieli sielankowo. Jeden taki, co ma siostrę sędzinę dostaje świra z nienawiści. Znajomy z pracy, co zaznaczam. Tak niektórzy za komuny mieli dużo lepiej i tu się w pełni zgadzam zasłużeni dla systemu czerpali z tego profity. Tylko nie wiem, co to ma wspólnego z Hutnikiem. No pośrednio ma, ale jak było tak dobrze to, czemu za komuny oświetlenia na stadionie Hutnika nie postawiono, choć było przy Reymonta?
Mówię to co myślę, robię to co mówię

Awatar użytkownika
BINGONH
Posty: 2802
Rejestracja: pt maja 09, 2008 8:29 pm

Postautor: BINGONH » śr lis 08, 2017 12:07 pm

Nie Cystersi, nie nielubiany przez wielu Majchrowski, ale pierwszy którego należałoby wywieź na taczkach za rogatki to konserwator zabytków.
Przez tego pajaca to co chwilę czegoś zrobić nie można.
Stadion nie bo klasztoru nie widać, statki z Wisły (rzeki) usunąć bo psują widok na Wawel, reklamy z starego miasta skasować, bo osrana prze gołębie fasad kamiennicy jest ważniejsza niż prywatny biznes itp i itd...

tomabon
Posty: 860
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:16 am

Postautor: tomabon » śr lis 08, 2017 11:45 pm

HAMAS pisze:To za komuny to była sielanka.


może opowiesz o tej "sielance" bliskim Bogdana Włosika, którego pamięć nasi koledzy upamiętnili ostatnio zasłużoną oprawą?