Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dzuhas » pn kwie 15, 2024 5:28 pm

pytalem Gibale na fb co mysli o budowie stadionu dla Hutnika to napisal ze jest jak najbardziej za i że cieszy się ze jest projekt i sprawy ruszyły. A tego drugiego kandydata z po to nie ma po co się pytać bo i tak powie wszystko zeby wygrac a potem wyjebane.
pzdr Osiek

JOK_NH
Posty: 4600
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: JOK_NH » pn kwie 15, 2024 6:01 pm

A Gibała to złotousty siewca prawdy?

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: mr.Vitaminka » pn kwie 15, 2024 8:31 pm

JOK_NH pisze:A Gibała to złotousty siewca prawdy?


przecież odpisał Dzuhasowi, że się cieszy - po co miałby tak perfidnie kłamać :lol:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

1979
Posty: 1903
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: 1979 » pn kwie 15, 2024 9:30 pm

od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dzuhas » pn kwie 15, 2024 9:36 pm

JOK_NH pisze:A Gibała to złotousty siewca prawdy?

nie wiem, wiem że drugiemu nie warto ufać bo potem powie ze to takie gadanie tylko bylo :)
pzdr Osiek

dzuhas
Posty: 2368
Rejestracja: śr gru 15, 2004 2:35 pm
Lokalizacja: KrK
Kontakt:

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dzuhas » pn kwie 15, 2024 9:37 pm

mr.Vitaminka pisze:
JOK_NH pisze:A Gibała to złotousty siewca prawdy?


przecież odpisał Dzuhasowi, że się cieszy - po co miałby tak perfidnie kłamać :lol:


NApisałem co od niego się dowiedziałem, jak masz lepsze info to dawaj

generalnie teraz jest najlepszy czas zeby cisnac kandydatow na rozne obietnice odnośnie Hutnika bo powiedzą co się chce usłyszeć. Tylko trzeba robic screny i potem przypominac :) Zachęcam do męczenia obu, widziałem że ktoryś sie już wypowiadał ze Wisła za dużo płaci za korzystanie ze stadionu...
pzdr Osiek

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: mr.Vitaminka » pn kwie 15, 2024 10:02 pm

dzuhas pisze:
mr.Vitaminka pisze:
JOK_NH pisze:A Gibała to złotousty siewca prawdy?


przecież odpisał Dzuhasowi, że się cieszy - po co miałby tak perfidnie kłamać :lol:


NApisałem co od niego się dowiedziałem, jak masz lepsze info to dawaj

generalnie teraz jest najlepszy czas zeby cisnac kandydatow na rozne obietnice odnośnie Hutnika bo powiedzą co się chce usłyszeć. Tylko trzeba robic screny i potem przypominac :) Zachęcam do męczenia obu, widziałem że ktoryś sie już wypowiadał ze Wisła za dużo płaci za korzystanie ze stadionu...


Bardzo dobrze że napisałeś. Bardzo dobrze że zrobiłeś screeny. To że teraz obiecają wszystko co chcemy to normalka. Jak nie będzie dobrych okoliczności to i tak nam nie zbudują tego stadionu. A w tym pomoże tylko forma sportowa
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: pawcio » wt kwie 16, 2024 8:14 am

Ja mam jeszcze inną obawę - Prezes mówił w Kawusi, że jeśli byśmy awansowali do 1 ligi, to jakoś się znów tego trupa przypudruje, żeby dostał psim swędem licencję, żebyśmy nie musieli grać gdzie indziej. I jakoś tak sobie myślę, że jakby do tego faktycznie doszło, to budowa nowego stadionu nie ruszy, bo po co jak obecny stadion dostosowany? To też pewnie będzie parę milionów kosztować, więc co - miasto włoży miliony w tymczasowe oświetlenie itd. żeby za rok to zaorać? Nie wiem jakie są dokładne ustalenia z miastem, ale trochę się boję tego rozwiązania.

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » wt kwie 16, 2024 9:31 am

pawcio pisze:Ja mam jeszcze inną obawę - Prezes mówił w Kawusi, że jeśli byśmy awansowali do 1 ligi, to jakoś się znów tego trupa przypudruje, żeby dostał psim swędem licencję, żebyśmy nie musieli grać gdzie indziej. I jakoś tak sobie myślę, że jakby do tego faktycznie doszło, to budowa nowego stadionu nie ruszy, bo po co jak obecny stadion dostosowany? To też pewnie będzie parę milionów kosztować, więc co - miasto włoży miliony w tymczasowe oświetlenie itd. żeby za rok to zaorać? Nie wiem jakie są dokładne ustalenia z miastem, ale trochę się boję tego rozwiązania.



chyba ze tez bylo mowione o tym, inwestycje w zalozeniu mialyby potem służyć na innych obiektach (Hutnika lub innego krakowskiego klubu). Zarówno mowa o oswietleniu, jak i o trybunce z 2020

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1873
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: PITROL » wt kwie 16, 2024 7:43 pm

dzuhas pisze:............A tego drugiego kandydata z po to nie ma po co się pytać bo i tak powie wszystko zeby wygrac a potem wyjebane.

Ten drugi jest aktywnym członkiem stowarzyszenia Socios mającym bezpośrednie relacje z Harry Potterem, który dawał do zrozumienia, że jest najlepszym wyborem.
W TYM przypadku mamy do czynienia z prawdziwym psiakiem z krwi i kości. Dla mnie niema dobrego wyboru, ale można się zastanawiać czy przy nim jako prezydentem Miasto Kraków nie zostanie sponsorem Gts np. poprzez przepłaconą reklamę. Do niedawna byłoby to niemożliwe, bo miasto było nieaktywnym udziałowcem MKS C z drugiej strony błoń, ale gdy Comarch wykupił udziały niema już konfliktu interesów.
Mówię to co myślę, robię to co mówię

wojo77
Posty: 1093
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: wojo77 » śr kwie 17, 2024 8:17 pm

Miszalski walczy o nasze głosy apropo m.in.stadionu https://www.facebook.com/10006454951521 ... 7S9Ucbxw6v czas na ruch Gibały o ile jakiś będzie

Piotrek
Posty: 2988
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Piotrek » śr kwie 17, 2024 8:50 pm

wojo77 pisze:Miszalski walczy o nasze głosy apropo m.in.stadionu https://www.facebook.com/10006454951521 ... 7S9Ucbxw6v czas na ruch Gibały o ile jakiś będzie

Miszalski ma ponoć bardziej prosportowe podejście, niż władza w mieście, która była do tej pory - ale to już do działu polityka.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » śr kwie 17, 2024 9:36 pm

wojo77 pisze:Miszalski walczy o nasze głosy apropo m.in.stadionu https://www.facebook.com/10006454951521 ... 7S9Ucbxw6v czas na ruch Gibały o ile jakiś będzie

Z wpisu można odnieść wrażenie że to raczej my walczymy o jego głos...

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: mr.Vitaminka » śr kwie 17, 2024 10:00 pm

bn pisze:
wojo77 pisze:Miszalski walczy o nasze głosy apropo m.in.stadionu https://www.facebook.com/10006454951521 ... 7S9Ucbxw6v czas na ruch Gibały o ile jakiś będzie

Z wpisu można odnieść wrażenie że to raczej my walczymy o jego głos...


ze zdjęcia wynika zaś, że p. Miszalski przyjął postawę zamkniętą i starał się odgrodzić fizycznie od prezesa Trębacza. Co to oznacza? Nie wiem :oops:
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

luke.krak
Posty: 963
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: luke.krak » pn kwie 22, 2024 8:37 pm

https://sport.interia.pl/klub-wisla-kra ... Id,7466537

Niby czaruje że będzie walczył o lepszą przyszłość dla każdego klubu w KRK ale w serduszku pewnie ma wyjebane na nasz stadion