Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 961
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: luke.krak » czw mar 07, 2024 10:09 pm

https://www.facebook.com/share/r/QnzStTjygibBDPQJ/


A tutaj Rafał Komarewicz który już pojechał rozmawiać do Warszawy o naszym stadionie

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » czw mar 07, 2024 11:10 pm

Piotrek pisze:

W tym roku 100 tysi na ogłoszenie przetargu i najlepiej przed wyborami, w 2025 2,4mln pewnie już na projekt - ale tam jest "*" przy rubryce o przekazaniu środków. Za to jaka ładna wizualizacja :)


Wreszcie się udało zobaczyć ukrywaną przez klub wizualizację stadionu. Projekt całkiem spoko według mnie, przynajmniej dobrze wygląda z zewnątrz. Bez zbędnych udziwnień, po prostu dobrze się prezentuje. W środku nie wiem czy konieczne są te dwa poziomy. Z tego co widzę loże mają być od Klasztornej na samej górze. Stary budynek klubowy gdzieś zniknął, a może można by go zostawić, bo by się zmieścił skoro trybuna ma być dalej. Mam nadzieję, że stary zegar zostanie jako pamiątka starych dobrych historycznych czasów. Nikomu nie powinien przeszkadzać bo będzie poza stadionem.

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: wojo77 » pt mar 08, 2024 7:40 am

bn pisze:
Piotrek pisze:

W tym roku 100 tysi na ogłoszenie przetargu i najlepiej przed wyborami, w 2025 2,4mln pewnie już na projekt - ale tam jest "*" przy rubryce o przekazaniu środków. Za to jaka ładna wizualizacja :)


Wreszcie się udało zobaczyć ukrywaną przez klub wizualizację stadionu. Projekt całkiem spoko według mnie, przynajmniej dobrze wygląda z zewnątrz. Bez zbędnych udziwnień, po prostu dobrze się prezentuje. W środku nie wiem czy konieczne są te dwa poziomy. Z tego co widzę loże mają być od Klasztornej na samej górze. Stary budynek klubowy gdzieś zniknął, a może można by go zostawić, bo by się zmieścił skoro trybuna ma być dalej. Mam nadzieję, że stary zegar zostanie jako pamiątka starych dobrych historycznych czasów. Nikomu nie powinien przeszkadzać bo będzie poza stadionem.

Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić nowy stadion a przed nim zasłaniający go stary klocek :roll:

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: pawcio » pt mar 08, 2024 8:18 am

Wygląda spoko, zwykły prosty stadion. Jedynie ja nie przepadam za takimi dysproporcjami, żeby dach na 3 trybunach był niższy niż na 4. Już wolałbym żeby ta z łozami była mniejsza i dach byłby rowny, ale to w ogóle drobiazg.

Jedynie pytanie - czy to na pewno ta wizualizacja, czy znów czyjś fanowski projekt, albo dzieło AI na potrzeby kampanii?

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Piotrek » pt mar 08, 2024 8:38 pm

luke.krak pisze:https://www.facebook.com/share/r/QnzStTjygibBDPQJ/


A tutaj Rafał Komarewicz który już pojechał rozmawiać do Warszawy o naszym stadionie

Raś nie potrafił załatwić pieniędzy na utrzymanie siatkarzy w 1 lidze, brakło wtedy około 300 tysięcy zł, żeby dograć sezon do końca, a tu będzie stadion budował :D

Awatar użytkownika
jarekb
Posty: 333
Rejestracja: śr cze 04, 2008 10:59 am
Lokalizacja: Libertów

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: jarekb » sob mar 09, 2024 9:38 am

Piotrek pisze:
luke.krak pisze:https://www.facebook.com/share/r/QnzStTjygibBDPQJ/


A tutaj Rafał Komarewicz który już pojechał rozmawiać do Warszawy o naszym stadionie

Raś nie potrafił załatwić pieniędzy na utrzymanie siatkarzy w 1 lidze, brakło wtedy około 300 tysięcy zł, żeby dograć sezon do końca, a tu będzie stadion budował :D



Dokładnie. Jak słyszę to nazwisko to wiem że nic z tego nie będzie.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » sob mar 09, 2024 4:43 pm

wojo77 pisze:Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić nowy stadion a przed nim zasłaniający go stary klocek :roll:

Ja natomiast nasz budynek klubowy lubię. Dziś jednak z perspektywy trybun zauważyłem, że mimo oddalenia trybun raczej stoi mimo wszystko za blisko żeby dał się zachować. W każdym razie jeśli chodzi o zegar, to moim zdaniem powinien zostać. Jest na tyle daleko że nie powinien przeszkadzać trybunie. A to symbol naszych najlepszych czasów.

Fan Club Kościuszkowskie
Posty: 338
Rejestracja: czw paź 25, 2007 10:47 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: Fan Club Kościuszkowskie » sob mar 09, 2024 10:25 pm

Tak, tak niech stoi aż się w końcu wypierdoli na ten nowy stadion.
I stary budynek klubowy też jest świetny, w ogóle po chuj budować cokolwiek, przecież mamy taki sentyment.
:shock:

oszuwar
Posty: 446
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:58 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: oszuwar » sob mar 09, 2024 10:54 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Tak, tak niech stoi aż się w końcu wypierdoli na ten nowy stadion.
I stary budynek klubowy też jest świetny, w ogóle po chuj budować cokolwiek, przecież mamy taki sentyment.
:shock:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Z Hutnikiem od zawsze...

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » ndz mar 10, 2024 8:54 am

aaa
oszuwar pisze:
Fan Club Kościuszkowskie pisze:Tak, tak niech stoi aż się w końcu wypierdoli na ten nowy stadion.
I stary budynek klubowy też jest świetny, w ogóle po chuj budować cokolwiek, przecież mamy taki sentyment.
:shock:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Idąc dalej, zburzmy halę żeby się nie wypierdoliła na nowy stadion ; )

dUfio
Posty: 9093
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: dUfio » ndz mar 10, 2024 9:05 am

Patrząc na wizualizacje raczej ciężko żeby się ten zegar komponował, ewentualnie można przemyśleć przeniesienie go za któreś z bocznych boisk i zrobić tam nasze plenerowe mini muzeum :D

Stary zegar albo jego podobizna jest na Lechu, ale oni mieli mały zegar i wielki nowy stadion więc to nie problem
Widzew z kolei stary wrzucił na flagę na gniazdo
U nas ciężko raczej o podobne rozwiązanie
Aczkolwiek napis "Hutnik Kraków" czcionka z zegara na zewnątrz, od tramwaju? Czemu nie

Co do budynku to docelowo na pewno do wyburzenia, z tego co kojarzę to gniot pod względem ogrzewania, instalacji itd

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: bn » pn mar 11, 2024 6:10 pm

dUfio pisze:ewentualnie można przemyśleć przeniesienie go za któreś z bocznych boisk i zrobić tam nasze plenerowe mini muzeum :D


Pomysł nawet nie głupi, zważywszy że jeszcze obecna trybuna tymczasowa będzie do przeniesienia. Można postawić obecną główną wzdłuż jedynki. Starą przenieść za bramkę. Za nią zegar. I będzie niezły stadionik dla drugiej drużyny na czwartą bądź trzecią ligę albo dla głównej drużyny na sparingi. : )

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: patryk » wt mar 12, 2024 2:47 pm

Fan Club Kościuszkowskie pisze:Tak, tak niech stoi aż się w końcu wypierdoli na ten nowy stadion.
I stary budynek klubowy też jest świetny, w ogóle po chuj budować cokolwiek, przecież mamy taki sentyment.
:shock:

Zostawmy jeszcze drzewa, żeby człowiek nie musiał się chodzić odlać do WC :D :D :D
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

Awatar użytkownika
snuff
Posty: 960
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 3:10 pm

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: snuff » czw mar 21, 2024 7:26 am

Dziś o 11 w budynku klubowym konferencja prasowa na której ZiS zaprezentuje „ koncepcję modernizacji stadionu Hutnika wraz z planem zagospodarowania terenów”

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Stadion Hutnika - zarządcy, remonty, perspektywy.

Postautor: wojo77 » czw mar 21, 2024 12:21 pm

snuff pisze:Dziś o 11 w budynku klubowym konferencja prasowa na której ZiS zaprezentuje „ koncepcję modernizacji stadionu Hutnika wraz z planem zagospodarowania terenów”

https://sport.lovekrakow.pl/galerie/zdj ... 7jZQ#photo