Hutnik TV

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Kolor1980
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 07, 2007 11:20 am

Re: Hutnik TV

Postautor: Kolor1980 » sob lip 15, 2023 3:49 pm

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Teraz wzniosłe słowa o chęci powrotu siatkarzy do hali Hutnika, a dopóki można było grać na Wandzie to takich chęci chyba nie było. Bardziej opłacało się im tam grać i ja to oczywiście rozumiem. Jestem swoją drogą ciekawy co pierwsze powstanie - nowy stadion, czy hala Wandy.

Piotrek
Posty: 2987
Rejestracja: wt wrz 09, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: kur2nów

Re: Hutnik TV

Postautor: Piotrek » ndz lip 16, 2023 8:56 am

Kolor1980 pisze:Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.Teraz wzniosłe słowa o chęci powrotu siatkarzy do hali Hutnika, a dopóki można było grać na Wandzie to takich chęci chyba nie było. Bardziej opłacało się im tam grać i ja to oczywiście rozumiem. Jestem swoją drogą ciekawy co pierwsze powstanie - nowy stadion, czy hala Wandy.

Kilka zdań temu pisałem, że graliśmy jako HutnikWanda, bo nie było dla nas miejsca na Hutniku.
A co do przejęcia całej hali to nigdy nie było takiego pomysłu, bo po co nam salka bokserska czy to mini boisko do piłki, do tego koszty utrzymania obiektu, gdy potrzebujemy obiekt na kilka godzin w tygodniu.
https://hutnikkrakow.com/obiekty
200zł/h - cena komercyjna, jak pisałem 3x2=6 godzin, plus mecz 4 godziny. 1200 zł co tydzień i mecz 800 zł co dwa tygodnie. Wynajem od września do maja. "hala nie jest z gumy" słyszałem w odpowiedzi. :)

enhaman
Posty: 1060
Rejestracja: pt sie 23, 2013 2:28 pm

Re: Hutnik TV

Postautor: enhaman » ndz sie 06, 2023 11:23 am

Jeśli ktoś nie oglądał:

Blokowisko a boisko

#8: Marcin Wróbel

https://youtu.be/2DeOB49AS9c
Hutnik - Dodaj Do Ulubionych.

bn
Posty: 3017
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Re: Hutnik TV

Postautor: bn » pn wrz 04, 2023 9:35 pm

Pytania do jutrzejszych zagiętych

Do trenera:
1. Jak Pani oceni formę poszczególnych napastników w tym sezonie?
2. Która pozycja wymaga zdaniem Pana wzmocnienia w pierwszej kolejności?

Do prezesa:
1. Co można zrobić aby siatkarze Hutnika mogli zagrać w domu na Suchych Stawach? Wiadomo, że to inna organizacja niż NH2020, podobnie zresztą jak piłkarze są już w Sp. zoo ale kibice nie kibicują NH2010, UKS, Sp. z o.o. tylko jednemu wspólnemu Hutnikowi. Czy widzi Pan szansę aby zapomnieć o personalnych animozjach, i spełnić oczekiwania kibiców na chwałę wielkiego Hutnika?
2. W ostatnich zagiętych padło, że obecny stadion ma pojemność 1660, ale tyle miał przed powiększeniem sektora gości o 200 miejsc, zatem czy w rzeczywistości pojemność to 1860?
3. Według Przeglądu Sportowego budżet w tym sezonie zwiększył się do 2,8 mln zł w porównaniu do 2,2 mln w poprzednim sezonie, ale wtedy to wciąż dopiero 12. wynik był 11. Czy inwestor planuje zwiększyć zaangażowanie zbliżyć się finansowo do pierwszej połowy stawki?

Do dyrektora sportowego:
1. Krążą różne teorie na tego co jest celem sportowym w tym sezonie. Czy drużyna ma postawiony jakikolwiek cel (miejsce w lidze) do osiągnięcia a jeśli tak to jakie?
2. Straciliśmy Urban i Ziębę a nie pojawił się nikt nowy za ich miejsce, więc ofensywny dotychczas Kieliś musi grać na obronie. Czy można liczyć na ściągnięcie dodatkowego obrońcy, aby Kieliś mógł być wypuszczony nieco wyżej?

Fan Hutnika
Posty: 1529
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Re: Hutnik TV

Postautor: Fan Hutnika » wt wrz 05, 2023 10:43 am

I oczywiście kwestia stadionu
jakieś nowe wieści co dalej , jeszcze jakiś czas temu mowiono o projekcie w maju czy czerwcu , mamy wrzesień
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

wojo77
Posty: 1090
Rejestracja: czw lis 25, 2004 8:44 am

Re: Hutnik TV

Postautor: wojo77 » czw wrz 21, 2023 10:54 am

Fajne kulisy że Stomilem, na końcu pokazane dużo radości z szatni widać po piłkarzach że jest chemia