Trzebinia - Hutnik, 28.04., godz. 17:00

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
blazernh
Posty: 332
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 8:14 pm
Lokalizacja: N.SZKOLNE.H
Kontakt:

Postautor: blazernh » wt maja 01, 2012 11:12 pm

OŻÓG 1950 pisze:Byłem kiedyś na meczu Prochu Pionki. Myślałem, że mi uszy odpadną. Tam to dopiero klęli. U nas jest lajtowo, a piosenka "Huto dzielnico ma" bardzo mi się podoba! Jedyne co bym zmienił to ten "cwel Cracovia", bo po prostu z daleka słychać "hej". Ale to tak nawiasem mówiąc.

Hutnik w tańcu nie pierdoli się!!! :D


Niby tak ale to jest jedyna przyśpiewka na żydów na pełnej petardzie.
Barak barak nie jest tak samo nośny przez wiatr :P

Nie jesteśmy chłopczykami w obcisłych jeansach !

Będzie jakiś filmik z samego dopingu ?
Hutnik NOWA HUTA

Awatar użytkownika
OŻÓG 1950
Posty: 3915
Rejestracja: czw sie 26, 2004 1:39 am
Lokalizacja: Wąwozowa City

Postautor: OŻÓG 1950 » wt maja 01, 2012 11:14 pm

A biało-czerwone k ?

HZA_Hutnik
Posty: 1522
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 1:24 pm

Postautor: HZA_Hutnik » śr maja 02, 2012 3:02 am

W Sieprawiu doping genialny. A około 90 minuty "Jazda z k..." spowodowała tajfun na murawie. A to jak doping działa na piłkarzy to może świadczyć co sami oni zaintonowali po końcowym gwizdku! BRAWO dla osób odpowiedzialnych za doping!

Wracając do meczu w Trzebinii to nadal raziła mnie tam przyśpiewka "Huto dzielnico ma..." i tego będę się trzymał z powodów o których napisałem. Ale nie jestem przeciwny bluzganiu czy robieniu atmosfery.

PS. I błagam... nie czarujmy się, że ktoś z jakiejś wioski zacznie być przychylny Hutnikowi! Ile lat na świecie żyjemy żeby w to wierzyć? Po prostu chodziło mi o zwykłą sprawiedliwość, że działacze w Trzebinii organizując mecz okazali się bardzo fair.

ksh72
Posty: 2594
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 02, 2012 10:27 am

PITROL pisze: proponuje obejrzeć wczorajsze derby. Ile tam leciało, cwelów kurew itp… a widzów ponad 20 tyś.


http://www.weszlo.com/news/10343-Z_mecz ... lem_brudny

do tego powinnismy dazyc??

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » śr maja 02, 2012 10:48 am

ksh72 pisze:
http://www.weszlo.com/news/10343-Z_mecz ... lem_brudny

do tego powinnismy dazyc??


TY tak jak on już jesteś po drugiej stronie rzeki, więc może najwyższy czas zakończyć tą zabawę z chodzeniem na mecze, bo lepiej nie będzie a może być jeszcze gorzej.
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

ksh72
Posty: 2594
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » śr maja 02, 2012 12:39 pm

cos w tym jest co napisales.
im wyzsza liga tym wieksza kupa na trybunach, wiec ratunkiem dla mnie jest gra w niskich ligach Hutnika :wink:
jak sie zrobi atmosfera jak na Wisle (nie chodzi mi o derby) to wielu normalnych ludzi przestanie to bawic. permanentna inwigilacja, lanserka meczowa - wypada byc na meczu , a juz najlepiej miec fotke itp
w Anglii juz tak jest od dawna im blizej szczytu to mniej kumatych na trybunach.

Awatar użytkownika
PITROL
Posty: 1879
Rejestracja: wt mar 24, 2009 11:56 am
Lokalizacja: Z pod kopca

Postautor: PITROL » czw maja 03, 2012 12:38 am

ksh72 pisze:
do tego powinnismy dazyc??

Absolutnie Nie! Nie chcę abyśmy się wzorowali na błoniach wręcz przeciwnie.
Podałem to za przykład, dlatego że co po niektórzy dorabiali teorie do świetnej, choć starej piosenki” Nowa Huto pokarz chamom jak w piłkę grasz”, że to odstrasza sympatyków Hutnika z wiosek, do których jeździmy. No bez jaj. Mogą nas lubić albo nie, ale mają czuć przed nami respekt, bo to my jesteśmy Hutnik i my rozdajemy karty w tej buraczanej lidze.
A jakbym przypadkowo dorobił się hacjendy w Sieprawiu czy Trzebini (raczej bym wybrał inne strony) to i tak nie wjechałoby mi to na ambicję, bo wiem, że ziomki nie domnie piją.
Także myślę skończyć tą jałową dyskusje.
Mówię to co myślę, robię to co mówię