ŻENUJĄCA FREKWENCJA-TO SIĘ MUSI ZMIENIĆ!

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

viki
Posty: 526
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 4:26 am
Lokalizacja: KRK (74-75) NH (75-03) KRK (03-?)

Postautor: viki » pt wrz 21, 2012 1:55 pm

Tak sobie szybko sprawdziłem (źródło Panorama Firm - trzeba sprawdzić bardziej wiarygodnie), że w samej Nowej Hucie (bez Czyżyn, Mistrzejowic, Bieńczyc...) jest ok. 60 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych. Zajebiście dużo. Dlatego proponuję, aby od razu zweryfikować zakres terytorialny do właściwej dzielnicy XVIII Nowa Huta. Jak nam to wypali, to wtedy rozszezymy działanie o kolejne nowohuckie dzielnice.

Musimy miec świadomość na co się porywamy. Lepiej coś zrobic dobrze w mniejszym zakresie, aniżeli spalić temat porywając się z motyka na księżyc.
ezswaz aN Hutnik

ZBYCHO
Posty: 672
Rejestracja: czw gru 18, 2008 1:50 am

Postautor: ZBYCHO » pt wrz 21, 2012 2:02 pm

viki pisze:Tak sobie szybko sprawdziłem (źródło Panorama Firm - trzeba sprawdzić bardziej wiarygodnie), że w samej Nowej Hucie (bez Czyżyn, Mistrzejowic, Bieńczyc...) jest ok. 60 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych. Zajebiście dużo. Dlatego proponuję, aby od razu zweryfikować zakres terytorialny do właściwej dzielnicy XVIII Nowa Huta. Jak nam to wypali, to wtedy rozszezymy działanie o kolejne nowohuckie dzielnice.

Musimy miec świadomość na co się porywamy. Lepiej coś zrobic dobrze w mniejszym zakresie, aniżeli spalić temat porywając się z motyka na księżyc.


Ja bym się nie ograniczał do kilku szkół ( czy przez to Czyżyny , Bieńczyce itp mają być pomijane), przykładowo do kilku szkół ślemy zaproszenia na konkretny mecz , a potem do następnych szkół na kolejny mecz.

lucero
Posty: 1293
Rejestracja: sob sie 28, 2004 7:16 pm

Postautor: lucero » pt wrz 21, 2012 2:51 pm

A ja sie nie do konca zgodze z Marchewa - dla mnie nigdy nie jest nudno, co wiecej zrobilismy zajebisty postep w kwestii, iz jest ciekawiej.

Jedyny minus to przeciwnicy- kiedys bez przyjezdnych to juz nikt ze zlamana noga nie poszedl na sektor H aby cos pospiewac. Teraz jest przynajmniej doping a ekipa mocniejszych wrazen rzeczywiscie nie ma mobiliazacji przy potegach w stylu Limanovia czy inne badziewia.

Nie za bardzo jednak rozumiem co jest na innych stadionach czego nie ma u nas. Jakie atrakcje. Nawet jakbysmy mieli obiekt klasy zydkow to akurat naszej nacji by sie po 3 meczach znudzil jak mecze przy swiatlach

To samo ze Stomilem. Zapewne na trzeci mecz u nich na zydkach w przeciagu powiedzmy pol roku juz bysmy taka ekipa nie poszli- przyzyczajenie.

Problemem na te chwile jest na pewno brak meczu, ktory scalilby srodkowisko. Z drugiej strony mamy problem- Starsza ekipa z malymi (kilkanascie osob) wyjatkami ma wyjebane na to co sie dzieje, mlodzi z kolei musili pojawiac sie w okresie ciaglego spadku poziomu rozgrywkowego. I jednych malo i drugich wystarczy spojrzec na sektor. Legie, Lechy i inne ekipy opatrzyly sie na stadiony, opatrzyly na lige ale maja potencjal na tyle duzy, iz ciagle na sektorze jest ich pelno-od malolata do emerytow. U nas z tym cieniutko

To takie ogolne zdanie na marginesie.

giovanni
Posty: 366
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: NH

Postautor: giovanni » pt wrz 21, 2012 9:22 pm

Piotrek napisał
Ulotki po blokach były już rozrzucane, jakoś nie przyniosło to większego efektu. Jak dla mnie tylko oficjalne plakatowanie, i to nie jednego meczu lecz wszystkich. Bo takie plakatowanie comeczowe to korzyści nie koniecznie przyniesie w pierwszym, drugim meczu, ale niech ludzie widzą że Hutnik jest cyklicznie w NH. To są spore koszta, ale reklama jest dźwignią handlu. Zamiast proponować darmowe bilety, lepiej może zrobić kolejną skłądkę na druk plakatów (około 500zł) i w momencie sprzedaży ponad 500? biletów kolejne plakatowanie finansuje klub. Teraz zostały 4 mecze domowe, lada moment zaczną grać siatkarze i będą grać ligę do marca, potem znowu piłkarze do maja, więc potraktujmy plakatowanie jako formę reklamy klubu, i dopiero po skończonym sezonie ocenimy efekty, ale na pewno Hutnik będzie widoczny w dzielnicy przez ten czas.


ja również jestem za spróbowaniem oficjalnego plakatowania, przynajmniej będzie się jakoś raźniej chodziło po mieście :)
- Hutnik NOWA HUTA -

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz wrz 23, 2012 1:32 pm

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=422138224509289&set=a.280342568688856.66481.258351874221259&type=1&theater
tak to robi inny dobrze nam znany klub, który jest chyba w identycznej sytuacji jak Nasz...
Również kibice go odrodzili w 2010, tylko nie udało mu się awansować teraz.
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Biega
Posty: 280
Rejestracja: wt cze 26, 2012 1:50 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA WOLNE MIASTO!

Postautor: Biega » ndz wrz 23, 2012 1:56 pm

Plakat to jest to! Jeszcze umieszczony w widocznym miejscu! Ktoś tu wspomniał o ulotkach, a kto dziś je czyta skoro jesteśmy nimi wszędzie zasypywani. Ja ich nawet nie czytam gdy są nawrzucane pod drzwiami czy skrzynką tylko biorę i zaraz wyrzucam a w miejsca przeznaczone na ścianach dla nich nawet nie zaglądam.

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz wrz 23, 2012 2:08 pm

jesli chodzi o ulotki masz rację, sam tak robię i tysące ludzi którzy mają dość tych śmieci. Jedyna szansa rozdawać na ulicy, taki zerknie albo nie weźmie
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » ndz wrz 23, 2012 2:13 pm

A ja jestem za robieniem kolorowych grafik kibicowskich i wrzucaniem ich w neta, niech się niesie po FB, i innych stronach. Mam na myśli takie jakby mini-plakaty.

Marchewa
Posty: 628
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 1:33 pm
Lokalizacja: NOWA HUTA

Postautor: Marchewa » pn wrz 24, 2012 11:12 am

Marchewa pisze: Nawet na takiej opierdzianej Wandzie gdzie nie ma ultras tylko same pikniki zawsze COŚ sie dzieje.


Zostałem dojechany przez kibiców, fanatyków Wandy za ten wpis, którzy poczuli się nim urażeni, więc pragnę sprostować że pisząc "opierdziana" nie chciałem nikogo obrazić, sam lubię Speedway Wandę Kraków jak pewnie większość hutniczej ekipy. Chodziło mi raczej o to że nie ma ona takiej tradycji, historii i wiernych kibiców jak Hutnik, z czym też nie byłem do końca poinformowany:)

Dla wyjaśnienia wrzucam zdjęcia na których widać że Wanda też ma ultras, faktycznie mają młyn lepszy niż ten nasz podczas ostatniego meczu u siebie:

http://www.speedwaywanda.pl/photogaller ... to_id=2112
http://www.speedwaywanda.pl/photogaller ... to_id=2387
http://www.speedwaywanda.pl/photogaller ... to_id=1940

P.S. Nieoficjalnie dowiedziałem się że Wanda ma też kilku chuliganów (2-3osoby) ale za pare lat może stać sie dla nas poważnym zagrożeniem
BUTCHERS '98 - 20 LAT WALKI

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » pn wrz 24, 2012 6:08 pm

jeśli mogę... mała uwaga co do plakatu
Brak ceny biletów i ważnej informacji że od tego meczu Emeryci, renciści wchodzą z legitymacją za 5 zł
Pisałem e-mail w piątek do Głosu Nowej Huty ale łaskawie mi nikt nie odpisał.
Jest to lokalna gazeta i jakoś mała notka by się przydała przed meczem.
Jak ktoś ma lepsze możliwości pasowało by to wykorzystać
Mam swój rozum i swoje sympatie!!



Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn wrz 24, 2012 6:09 pm

Moge spróbować zrobić jakis inny projekt. W sumie na pewno nie zaszkodzi.

Awatar użytkownika
Michas
Posty: 940
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 3:07 pm
Lokalizacja: ze pokoju

Postautor: Michas » pn wrz 24, 2012 7:33 pm

A nie można by było zrobić czegoś takiego, że dla kibiców którzy byli na wszystkich meczach w rundzie za okazaniem wszystkich biletów na przykład ostatni mecz zrobić za free albo np symboliczne 2 zł. Albo jakiś gadżecik czy zdjęcie z ulubionym piłkarzem, czymkolwiek takiego kogoś nagrodzić żeby zachęcić do regularnego odwiedzania Suchych Stawów.
KTO KOCHA TEN WIERZY!!!

huteusz
Posty: 4273
Rejestracja: śr maja 25, 2005 2:17 pm
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Postautor: huteusz » pn wrz 24, 2012 7:34 pm

Albo zrobić personalny ranking frekwencji :) Ale to kupa roboty...

Alex
Posty: 1044
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 4:58 pm

Postautor: Alex » czw wrz 27, 2012 10:52 pm


ksh72
Posty: 2594
Rejestracja: pt sie 27, 2004 3:32 am

Postautor: ksh72 » ndz wrz 30, 2012 12:27 pm

starsi kibice powinni przede wszystkim sprobowac przyciagnac znajomych, ktorzy kiedys na mecze chodzili. sam mam takich mnostwo.
wiekszosc z nich pewnie nie wie ze sie na Hutniku dzieje.
podobno stara milosc nie rdzewieje.