Hutnik - Wisła Sandomierz (29.09.13, niedziela, godz. 15:30)

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Hutnik - Wisła Sandomierz (29.09.13, niedziela, godz. 15:30)

Postautor: Aldaris » ndz wrz 29, 2013 8:29 am

W tej chwili Hutnik na miejscu 9, Wisła na 15. W przypadku zwycięstwa jest szansa awansować na 4 lokatę.


W tamtym sezonie:

Wisła Sandomierz - Hutnik Nowa Huta 1-4 (950)
Damian Nogaj 2 - Łukasz Cichy 69, 79, Krzysztof Świątek 73, Michał Guja 90

Hutnik Nowa Huta - Wisła Sandomierz 1-2 (1000)
Kamil Hul 89 - Adrian Chamera 77, Rafał Pydych 80
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo

Fan Hutnika
Posty: 1530
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 12:01 am

Postautor: Fan Hutnika » ndz wrz 29, 2013 4:17 pm

Witam
ktos zna i moze podac wynik ?
http://www.youtube.com/watch?v=tnkA38Lh ... re=related to jeszcze nie tak dawno bylo tak pieknie ,tyle hutniczych braci :(

Porter_HKS
Posty: 553
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 10:15 am

Postautor: Porter_HKS » ndz wrz 29, 2013 4:36 pm

Do przerwy 0:1

Łukasz NH
Posty: 80
Rejestracja: śr lis 12, 2008 3:30 pm
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Łukasz NH » ndz wrz 29, 2013 5:50 pm

i tak się skończyło

Tomek83
Posty: 796
Rejestracja: śr lis 12, 2008 10:29 am
Lokalizacja: Nowa Huta

Postautor: Tomek83 » ndz wrz 29, 2013 6:16 pm

gra dramatycznie słaba kwestia dopingu i ludzi bez komentarza szkoda nerwów
Tomek83

patryk
Posty: 696
Rejestracja: sob sie 28, 2004 11:01 am

Postautor: patryk » ndz wrz 29, 2013 6:26 pm

dzisiaj pod każdym względem TRAGEDIA... Zamknąć temat bo pisanie po czymś takim to zbrodnia na ludzkości...
dzuhas pisze:Porazony piorunem miazdzy :) z drugiej strony powinno byc "trener pogryziony przez dziki i zgwalcony przez przejezdzajacego nieopodal na rowerze bialego misia"

ONLYHKS
Posty: 274
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 1:01 am

Postautor: ONLYHKS » ndz wrz 29, 2013 6:30 pm

dalej tak bedzie a bedzie tak to nie ma szans ze my przetrwamy
daje sezon ,dwa i bedziemy sie wycofywac jak mogilany
ale dzieki wlasnie kibicom tym wszystkim ktorzy wola zobaczyc wynik na necie niz przyjsc na mecz
w 4 lidze frekwencja byla wyzsza niz teraz
to co sie dzieje to tragedia
gdzie te min 700-800 osob

Awatar użytkownika
Kosoviak
Posty: 732
Rejestracja: śr maja 25, 2005 3:46 pm
Lokalizacja: RUCZAJ

Postautor: Kosoviak » ndz wrz 29, 2013 7:03 pm

ONLYHKS pisze:dalej tak bedzie a bedzie tak to nie ma szans ze my przetrwamy
daje sezon ,dwa i bedziemy sie wycofywac jak mogilany
ale dzieki wlasnie kibicom tym wszystkim ktorzy wola zobaczyc wynik na necie niz przyjsc na mecz
w 4 lidze frekwencja byla wyzsza niz teraz
to co sie dzieje to tragedia
gdzie te min 700-800 osob


jeśli ktoś przychodzi na mecz i widzisz taką podejscie do gry zawodników, to pewnie kolejny raz nie przyjdzie... Kolejny raz gra pod własną bramką... straty, brak chęci do gry. Już myślałem że im się nawet na drugą połowe nie chce wyjść (20 minut przerwy). Nie ma kto uderzyć, zagrać do przodu. Myrzynek nie dostaje piłki tylko klepią sobie do tyłu jakby wybrywali ze 2:0. Zamiast wyjebać Antoniaka z boiska, który nie wiedział co z piłką zrobić, ruszyć do przodu, schodzi Nwachukwu, potem Gamrot.... Przegrali załużenie. Bo można przegrać ale po walce, ale nie w taki sposób. Tyle
Mam swój rozum i swoje sympatie!!

Hutnik & DYNAMO % JASTRZĘBIE & MAGDEBURG

Awatar użytkownika
FenRiR
Posty: 580
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 8:14 pm

Postautor: FenRiR » ndz wrz 29, 2013 7:22 pm

Gdyby nie Jasowicz,to spokojnie powinniśmy dostawać 0:3 do przewrwy.Tylko Norbert zasłużył na pozytywną ocenę.Osobna kwestia,to gra obrońców,bo jak można tracić piłkę,wyprowadzając ją z własnej strefy obronnej.

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz wrz 29, 2013 8:30 pm

Brak motywacji, brak walki, brak zaangażowania, brak pomysłu. Bezradny trener. 0:1 to najniższy wymiar kary, w zasadzie tylko dzięki bramkarzowi. W ostatnich dwóch meczach tracimy pięć punktów z drużynami ogona tabeli. Już nawet rozgrywanie piłki na własnej połowie nie wychodzi. Z całym szacunkiem dla dokonań Paszy - umiał zmotywować piłkarzy po Przytule i awansować - pomysły mu się chyba wyczerpały. W tej chwili brakuje zaufania. Brakuje lidera. Zawodnicy boją się podejmować ryzyko. Nie ma gry bez piłki. Nie ma komu podać. Drużyna nie jest kolektywem. Nie wiem, czy jest skłócona i dlatego tak grają. W każdym razie tak źle jeszcze nie było, żeby przegrywać bez walki a teraz tak jest. I potrzebne są zmiany...

Obłomow
Posty: 353
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 8:47 pm
Lokalizacja: Oświecenia NH

Postautor: Obłomow » ndz wrz 29, 2013 8:38 pm

Kosoviak pisze:
ONLYHKS pisze:dalej tak bedzie a bedzie tak to nie ma szans ze my przetrwamy
daje sezon ,dwa i bedziemy sie wycofywac jak mogilany
ale dzieki wlasnie kibicom tym wszystkim ktorzy wola zobaczyc wynik na necie niz przyjsc na mecz
w 4 lidze frekwencja byla wyzsza niz teraz
to co sie dzieje to tragedia
gdzie te min 700-800 osob


W 4 lidze była wyższa frekwencja, bo mecze toczyły się o stawkę - o awans.
Teraz gramy drugi sezon w buraczanej lidze i drugi sezon gramy o nic.
Nic dziwnego, że mecze o pietruszkę z wiejskimi/małomiasteczkowymi drużynami nie będą przyciągać widzów. I nie pomogą tu żadne zaklinania na forum.

bn
Posty: 3018
Rejestracja: pt maja 06, 2005 10:17 pm
Lokalizacja: 100% KRK

Postautor: bn » ndz wrz 29, 2013 9:53 pm

W pierwszym sezonie piątej ligi też graliśmy o pietruszkę, ale piłkarze walczyli do końca i o każdą piłkę. Po meczu wychodziło się zadowolonym, bo nawet jeśli przegrali, to widać było, że dali z siebie wszystko.

Poza tym sam fakt, że już teraz w 10. kolejce jest nastawienie, że "gramy o nic" mówi samo za siebie. Zostało tyle meczów, że spokojnie można wciąż powalczyć o baraże. Jakoś nie widać drastycznej różnicy w umiejętnościach w porównaniu do Soły czy Łysicy. Tyle że na pewno nie przy takim zaangażowaniu i taktyce...

DamianHKS
Posty: 73
Rejestracja: wt lis 11, 2008 11:51 am
Lokalizacja: NH

Postautor: DamianHKS » pn wrz 30, 2013 12:48 am

99% użytkowników aktywnie udzielających się na tym forum to typowi zapaleńcy którzy mają nadzieje,że będzie lepiej i to kawałek ich życia,ale to nie wszyscy ludzie np.z meczu z Unią!!
Mamy super kontakt na lini kibice-zarząd i każdy z nas ma dostęp do informacji związanych z naszym klubem... a niestety od dawna nie ma dobrych informacji które napędzały by ruch w kierunku normalnego szarego kibica!
Moje zdanie jest taki,że mamy klapki na oczach i tylko marudzimy w pewnych kwestiach!
Czym mam ściągnąć powiedzmy sąsiada na mecz który lubi oglądnąć mecz i mógłby się stać potencjalnym kibicem?!

-Wyniki
Nie ma co oglądać i raczej nie jesteśmy na "topie"... poza tym gramy o nic.
-Atmosfera
Szczerze to szary kibic ma na to wyjebane,że mamy fajne oprawy czy odpalamy piro
-Stadion
zbędny komentarz

To w sumie najważniejsze sprawy w których leżymy i nie zapowiada się nic lepszego!

Inną kwestią jest to z czym wychodzimy do "klienta":
-internet
-informacja o meczu w tygodniku Głos

Gdzie ktoś ma się dowiedzieć,że w tym dniu odbędzie się mecz?!
brak:
-plakatów
-reklamy w radiu(konkurs biletowy)
-współpracy z zakładami pracy i publicznymi placówkami
-akcji zapraszania na mecze(szkoła,dom dziecka)
-akcje marketingowe i propagandowe

Czego Wy oczekujecie?
Hutnik Krakow Hooligans

JOK_NH
Posty: 4604
Rejestracja: czw kwie 28, 2005 7:21 pm
Lokalizacja: Wschodnia Strona Miasta

Postautor: JOK_NH » pn wrz 30, 2013 7:32 am

Argument o buraczanej lidze jest dla mnie śmieszny.
Kiedy tu była wyższa liga i jaka w niej była frekwencja? Co niektórzy jeszcze żyją Monaco chyba...
Trudno się nie zgodzić z Damianem w kwestii reklamy i promocji, tu leżymy całkiem i nie ma co wylewać żalów, dopóki to się nie zmieni.
Wczorajszy mecz, to słaba frekwa. Doping jednak ok.

Awatar użytkownika
Aldaris
Posty: 1837
Rejestracja: czw gru 14, 2006 9:49 pm
Lokalizacja: République du Niger

Postautor: Aldaris » pn wrz 30, 2013 7:53 am

Obok Jasowicza na pochwałę zasługuje również Świątek, który rwał się do gry, choć robił to nieudolnie, z resztą i tak nie miał z kim grać. Z początków Nowego Hutnika też przegrywaliśmy, ale wtedy brakowało umiejętności, ambicja była, co można było docenić. Tu niby umiejętności są, a grajki grają na stojącą, brak ruchu i tak jak większość tu, jak i na stadionie zauważyła, ciągła gra do tyłu. Z rozmów okołotrybunowych można dodać, że z taką grą będzie wstyd jak dostaniemy wysoko w plecy na Reymonta.
"Mnie sprawy tych dzikusów nie obchodzą. Ja jestem chrześcijaninem" - Zakari Lambo