Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Wszystko o nowym, NASZYM Hutniku.

Moderatorzy: dUfio, majlech, lucero

luke.krak
Posty: 963
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » wt kwie 09, 2024 5:37 pm

Ja myślę że Feio wiedział już o tym jak jeszcze pracował w Motorze ale tego się nie dowiemy

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » śr kwie 10, 2024 10:24 am

oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie

Awatar użytkownika
Winnetou
Posty: 1978
Rejestracja: pn sie 30, 2004 8:36 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: Winnetou » śr kwie 10, 2024 10:32 am

dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Był jeszcze rok temu Saganowski w Pogoni Siedlce. Na koniec sezonu poszedł do Wisły Płock, by spaść z nią do I-ej ligi. Teraz zrobi to samo z Zagłębiem, z którym pewnie się zobaczymy w następnym sezonie.

pawcio
Posty: 309
Rejestracja: ndz cze 14, 2009 4:55 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: pawcio » śr kwie 10, 2024 11:22 am

dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Czekać tylko aż ktoś weźmie Boblę

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » śr kwie 10, 2024 3:37 pm

faktycznie, jeszcze Sagan



pawcio pisze:
dUfio pisze:oficjalnie
Po Niedzwiedziu, Szulczku i Myśliwcu Feio to kolejny trener, który nie tak dawno rywalizował z Hutnikiem, a teraz poprowadzi klub w esktraklasie


Czekać tylko aż ktoś weźmie Boblę


bardziej mi chodzilo o trenerów rywali
co do naszcyh bylych coachów to już to tak kolorowo nie wygląda po odejsciu z Hutnika w roli trenerów pracowali w:


Janiczak - Słomniczanka , Kalwarianka
Szydełko - Polkowice, Podhale
Lipecki - nigdzie
Paszkiewicz - Korona u19
Bobla - ?

(dane z transfermarkt)


tylko SzSz trafil do wyzszej ligi, ale zaraz spadl do 2

HAMAS
Posty: 1582
Rejestracja: wt sie 24, 2004 3:00 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: HAMAS » sob kwie 13, 2024 9:46 pm

Janiczak wraca do Kalwarianki!
Leszek Janiczak jest jednocześnie członkiem Zarządu Hutnika Kraków CZY MOŻE BYĆ.

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 14, 2024 1:03 am

HAMAS pisze:Janiczak wraca do Kalwarianki!
Leszek Janiczak jest jednocześnie członkiem Zarządu Hutnika Kraków CZY MOŻE BYĆ.


z ostatniej wypowiedzi wynika, że członkowie zarządu Hutnika nie pobierają wynagrodzenia - chyba że mi się pojebało. Jeśli tak jest, to uważam to za wielki skandal - o ile również piastują inne stanowiska. Również tak samo uważałem w 3. lidze. przecież to niepojęte żeby prezesi nie mieli kasy co miesiąc. za co robią? dla kogo? ale skoro tak jest to równie dobrze może występować w FAMEMMA albo grać rolę Jezóska w jasełkach tudzież właśnie zostać trenerem Kalwarianki. Plus taki jest, że można rozegrać sparing i ponapierdalać im trochę bramek (mam nadzieję).
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

dUfio
Posty: 9103
Rejestracja: pn sie 30, 2004 2:08 pm
Lokalizacja: ja to znam

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: dUfio » ndz kwie 28, 2024 4:30 pm

oczywiscie na poważną ocenę nowego trenera przyjdzie czas po sezonie, ale skoro jego poprzednik został usunięty po 5 meczach wiosny, to jesli nowy zagrał także 5 meczów to mamy pewien pogląd sytuacji


dowiadujac się, że następcą Bobli będzie Musiał nie byłem teog jakimś wielkim tego entuzjastą, ale przynajmniej ten, absolutnie kluczowy dla mnie warunek, został spełniony:

dUfio pisze:Teraz nie wyobrazam sobie, ze bedziemy w takim momencie brac kogos bez doswiadczenia w co najmniej 2 lidze, czego Bobli ewidentnie brakowało


dotychcasowe mecze:

Stomil (w) 0:3
KKS (d) 2:1
Chojniczanka (w) 2:2
Sandecja (w) 1:0
Polonia (d) 4:1

w sumie:
5 meczów, 10 punktów, bilans 3-1-1, bramki 9:7

to co, poza swietna srednia punktów, sie rzuca w oczy to to, ze na pewno teraz, poki co, wiecej bramek strzelamy (1,8 Musiała przy 1,36 na mecz Bobli), więcej też tracimy (1:4 do 1,28)

co do punktowania to tu wszystko jest bardzo klarowne

jak pamietamy po jesieni mielismy zdobycz punktową jak od cyrkla na poziomie 1,5 na mecz (30 punktów w 20 meczach), teraz jest... identycznie (45 w 30), Bobla zaczął od 5 remisów, przyszedł Musiał i odrobił to co zawalił w punktowaniu Bobla na początku wiosny, więc znów wracamy do punktu wyjscia
oczywiscie, powtorze, 5 nadal mala proba do realnej oceny, ale sam fakt, ze nadal jestesmy w grze o co najmniej baraze nalezy zapisac na + dla nowego trenera.
---
podsumowujac jesien sie wahałem czy zdobycz punktowa była bardziej dzięki Bobli, czy pomimo niego. Teraz raczej skłaniam się ku opcji nr dwa. temat zamknięty. Pora na (co najmniej) 4 kolejne rundy Musiała.

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 28, 2024 6:33 pm

pokusiłem się o subiektywne wyliczenie excpected wins (xW) w tym roku za Bobli i za Musiała.

Bobla: zdobył 5 punktów w 5 meczach. wg mojego widzimisię powinniśmy w 3 z nich wygrać, w jednym padł sprawiedliwy remis (w Łodzi) a ze Stalówką powinniśmy dostać w trąbkę. wychodzi na to, że za jego kadencji tegorocznej powinnismy mieć xW na poziomie 10 punktów. a więc drużyna zapunktowała 5pkt mniej.

Musiał: zdobył 10 punktów w 5 meczach. W Olsztynie i Niepołomicach powinniśmy chwycić a pozostałe mecze wygrać. xW zatem powinno wynosić 9 punktów a więc o 1pkt mniej niż teraz.

no i teraz mądre głowy zapraszam do komentowania :) gdybyśmy za Bobli zdobyli "tyle ile trzeba" to nadal byłby trenerem i teoretycznie mógłby w kolejnych 5 meczach zdobyć te xW 9 pkt co dałoby nam sumaryczną ich liczbę po 30. kolejce na poziomie 49 punktów. nie muszę dodawać co to oznacza.

ale dla jasności: uważam, że drużyna zrobiła progres w grze, bardzo przyjemnie się ich ogląda (oprócz meczu ze Stomilkiem). Za Bobli też były takie mecze/serie. Np mecz w Łodzi do 70 minuty z hakiem uważam za jeden z naszych najlepszych, przy czym przeciwnik dotrzymywał nam kroku i również zagrał mega zawody wtedy - pewnie dlatego skończyło się podziałem punktów.

Podsumowując: dla naszego losu zmiana trenera była słuszna - zespół lepiej wygląda, zdobył więcej punktów niż na to zasługiwał i nadal aktywnie walczy o... (tu każdy sobie dopisze samemu). Oby tak dalej. Chwile prawdy przed nami: rewanż z Lechem, mecz w Kołobrzegu o 6 punktów i dwa mecze z zagrożonymi spadkiem drużynami - obiema na fali. Jak to mawiał klasyk: we will see what time will say. Ahoj przygodo!
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

1979
Posty: 1903
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 6:44 am

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: 1979 » ndz kwie 28, 2024 6:48 pm

Ja bym Musialowi Stomilu nie liczyl, bo co chlop mogl zrobic w bodajze dwa dni,a zespol poznawal praktycznie w autokarze do Olsztyna. Gosc ma przynajmniej entuzjazmu z prowadzenia zespolu dwa razy wiecej ,niz dwoch jego poprzednikow razem wzietych
od swych narodzin przez wszystkie lata
NA ZAWSZE Hutnik
powstrzyma nas tylko koniec świata

BYLISMY - JESTESMY - BEDZIEMY

mr.Vitaminka
Posty: 1905
Rejestracja: pn sie 29, 2005 3:19 pm

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: mr.Vitaminka » ndz kwie 28, 2024 6:58 pm

1979 pisze:Ja bym Musialowi Stomilu nie liczyl, bo co chlop mogl zrobic w bodajze dwa dni,a zespol poznawal praktycznie w autokarze do Olsztyna. Gosc ma przynajmniej entuzjazmu z prowadzenia zespolu dwa razy wiecej ,niz dwoch jego poprzednikow razem wzietych


argument zrozumiały, ale poczekaj... sprawdzę na 90minut.pl czy też czasem tak nie myśleli i nie biorą tego meczu pod uwagę. momencik.

jednak nie wzięli i ujęli :)
następnego lata Hutnik będzie mistrzem świata

luke.krak
Posty: 963
Rejestracja: pt gru 30, 2005 4:40 pm
Lokalizacja: nh

Re: Trener Hutnika - taktyka, skład i inne opinie

Postautor: luke.krak » wt kwie 30, 2024 9:24 am

Nasz treneiro gra w oldbojach Wisły, wczoraj wystąpił w meczu Grebalowianki z Wisłą jakby ktoś nie wiedział :wink: